Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia w kościele
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 7:24 pm   Zdjęcia w kościele

A co ze zdjęciami w kościele?
Mieliście? Będziecie mieli? Czy rezygnujecie i tylko film z ceremonii?
Jakie chcielibyście mieć zdjęcia z kościoła?
Może ktoś poleci sprawdzonego, profesjonalnego fotografa (niekoniecznie z własnego ślubu)? Tylko proszę bez :spam: :mrgreen:
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 7:52 pm   

My mielismy robione zdjęcia w kościele, robił nam znajomy :D są super
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 8:43 pm   

Nam bedzie robił znajomy z pracy (zawodowy fotoreporter).
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 9:06 pm   

a o tym nie pomyslalam :roll:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 9:17 pm   

coraz częściej młode pary wybierają zawodowego fotografa !! !

mnie bardzo podoba sie ten pomysł
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 9:33 pm   

Zdjęcia w kościele i na weselu robił nam kolega - zawodowy fotograf (ma studio fotograficzne).
Mamy super zdjęcia (i to gratis)! :graba:
Warto zainwestować w profesjonalnego fotografa w kościele.
Byłam na ślubie znajomej, gdzie rodzina czy znajomi (w sumie 4 osoby) biegali po ołtarzu i robili zdjęcia młodej parze, bo "każdy chciał mieć swoje". :roll: Zenujące... :?
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 10:09 pm   

:arrow: My ze slubu w kościele mamy 40 sztuk :D
:arrow: z wesela 350 :mrgreen:
:arrow: i pozowanych od fotografa 21 sztuk :D

w sumie 411 :mrgreen:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Mar 13, 2004 10:45 pm   

Nam zdjecia w kosciele, na weselu oraz w plenerze bedzie robila nasza Przyjaciolka, ktora zawodowo sie tym zajmuje. :wink:
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 6:36 pm   

Nam zdjęcia będzie robiła zamówiona pani fotograf w kościele i w plenerze
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 12:45 am   

Z racji tego że bardziej cenimy zdjęcia niż film to na pewno będziemy mieć zdjęcia w kościele robione przez profesjonalistę, jeśli tego który robi nam studio to będzie to 1 klisza 30 zdjęć. Ma to być typowy reportaż, bez żadnych udziwnień i przerostu formy nad treścią.

Znając moją rodzinę na szczęście nie muszę się obawiać biegania po kościele i pstrykania fotek przez ciocie.


Asiek, prześlij mi proszę namiary na swojego kolegę, bo jeszcze ostatecznie nie wybraliśmy fotografa do kościoła.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 9:14 am   

kryszka napisał/a:
Asiek, prześlij mi proszę namiary na swojego kolegę, bo jeszcze ostatecznie nie wybraliśmy fotografa do kościoła.


Kryszko, niewykonalne - "nasz" fotograf jest kolegą mojego Męża i razem mają TUTAJ studio. :wink:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 9:36 am   

Asiek napisał/a:
kryszka napisał/a:
Asiek, prześlij mi proszę namiary na swojego kolegę, bo jeszcze ostatecznie nie wybraliśmy fotografa do kościoła.


Kryszko, niewykonalne - "nasz" fotograf jest kolegą mojego Męża i razem mają TUTAJ studio. :wink:


:beksa: szkoda
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 11:00 am   

Ja w zasadzie stawiam tylko na zdjęcia.
Film może nakręci mi moja przyjaciółka, która się trochę na tym zna, ale nie wiem czy się zgodzi i czy będzie miała sprzęt.
Wracając jednak do tematu, będę miała fotografa poleconego mi w studiu FIKS tam gdzie wykonuję zdjęcia pozowane. To co widziałam w jego wykonaniu było dobrze skomponowane i wykadrowane, czyli wszystko co potrzeba.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 11:43 am   

Pipi, fajnie, że wybrałaś Fiksa. :graba: Robiliśmy tam nasze zdjęcia studyjne.
Myślę, że nie będziesz żałować. :D
_________________
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 10:25 pm   

Dzis bylismy u fotografa i jestem strasznie zadowolona z tego co widzialam ,cos mi sie wydaje ze bede miala piekne zdjecia :D , w kosciele rowniez , jest to czesc reportazu , zdjecie z kosciola 5 zl/sztuka.
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 10:31 pm   

lesia napisał/a:
Dzis bylismy u fotografa i jestem strasznie zadowolona z tego co widzialam ,cos mi sie wydaje ze bede miala piekne zdjecia :D ,

Lesiu, bardzo ważne jest, że Ci się podobają. Gratuluję!
lesia napisał/a:
w kosciele rowniez , jest to czesc reportazu , zdjecie z kosciola 5 zl/sztuka.

:shock: Drogo. Nie wiedziałam, że takie są ceny za zdjęcia w kościele. 20 zdjęć to już 100 zł....
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 10:35 pm   

Asiek napisał/a:
lesia napisał/a:
Dzis bylismy u fotografa i jestem strasznie zadowolona z tego co widzialam ,cos mi sie wydaje ze bede miala piekne zdjecia :D ,

Lesiu, bardzo ważne jest, że Ci się podobają. Gratuluję!
lesia napisał/a:
w kosciele rowniez , jest to czesc reportazu , zdjecie z kosciola 5 zl/sztuka.

:shock: Drogo. Nie wiedziałam, że takie są ceny za zdjęcia w kościele. 20 zdjęć to już 100 zł....


też mi się tak wydaje


na Piotrkowskiej jest studio, gdzie za fotoreportaż za 100sztuk płaci się ok. 300zł


no ale może zdjęcia sa naprawdę wyjątkowe i dlatego jest taka cenia!!!
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 12:59 am   

Drogo? Gdzie tam! My płacimy 10 zł / szt. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 1:04 am   

kryszka napisał/a:
Drogo? Gdzie tam! My płacimy 10 zł / szt. :wink:

:shock: :shock: :shock:
Kryszko... zabrakło mi słów...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 1:12 am   

Tak to jest jak się człowiekowi nie chce szukać i bierze się tego samego fotografa co do atelier... :lol: A i tak myślałam że to tanio. Zresztą na ceny Lesi i tak biorę poprawkę, bo to dużo mniejsze miasto, więc pewnie inne ceny też mają niższe.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 1:13 am   

Kurza stopa, żebym ja mieszkała w Łodzi... :roll:
No, ale nie mieszkam, więc nie ma co gdybać.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 1:21 am   

No chyba już kiedyś rozmawiałyśmy na ten temat. 8) Krótki urlopik na 16 października, zobaczysz rodzinkę, a koleżance zrobisz przysługę. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 1:24 am   

Och, chciałabym, ale u mnie to nigdy nie wiadomo z terminem przyjazdu do Polski. :(
A to zbyt ważna sprawa, żebym tydzień przed Twoim ślubem dzwoniła, że jednak nie mogę przyjechać. Dlatego się nie podjęłam. :(

P.S. Właśnie o to mi chodziło - miałabyś prezent ślubny od Asiek i jej Męża.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 1:34 am   

Jestem wzruszona... chlip chlip... Mam nadzieję że jednak uda ci się przyjechać i będziesz mnie osobiście podziwiać :wink: , nie wspominając już o moich dwóch fotografach. :wink: :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 7:52 pm   

kryszka napisał/a:
Tak to jest jak się człowiekowi nie chce szukać i bierze się tego samego fotografa co do atelier... :lol: A i tak myślałam że to tanio. Zresztą na ceny Lesi i tak biorę poprawkę, bo to dużo mniejsze miasto, więc pewnie inne ceny też mają niższe.


Male miasto , mniej zakladow fotograficznych i ceny niekoniecznie nizsze , wkleje maila , ktorego napisalam do jednego z nich z pytaniem o cene

Chcialabym dowiedziec sie jaki jest u panstwa koszt sesji slubnej.
Slub 19 czerwca. Jaka cena za poze , jaka za cala sesje (ile zdjec), ile
kosztuje reportaz, ile zdjecia w plenerze,itp...

Pozdrawiam
Potencjalna Klientka

Można u nas zamówić zdjęcia w studio, plener oraz reportaż. Koszt zdjęć
wykonywanych w studio oraz w plenerze jest taki sam, pozycja kosztuje 59 zł,
są to 3 szt. (2 szt. są luzem, 1 szt. oprawiona). W przypadku sesji w studio
zdjęcia wykonywane są przez 30 minut, trzeba zrobić minimum 15 ujęć a z nich
wybrać 8 lub więcej.W plenerze trzeba wybrać 14 ujeć. Cena reportażu wynosi
od 500 do 800 zł. Jeżeli są to tylko zdjecia robione w kościele wówczas jest
to 500 zł, jeżeli jest to również sala doliczyć należy 300 zł. Podczas
reportażu robione jest ok. 80 ujęć. Wszystkie zdjecia ślubne są formatu 15 x
21. Wykonujemy również usługe zwana ?lub panny młodej, są to zdjęcia robione
podczas przygotowań do uroczystości (podczas ubierania, czesania, itp.),
cena wynosi 300 zł.

FOTO MALIK


U tego pana za studio i plener zaplacilabym min 8x59+14x59=1378 brrrrrr :evil:
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
woomaa 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 21
Skąd: Podhale
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:07 pm   

A nas pstryka zawodowy fotoreporter, znajomy zresztą - dostanie filmy (kolor i cz-b) które potem sam zaniosę do wywołania i ewent. skanowania - to plus bo przeważnie negatywy zostają u fotografa :( :(

Podałem mu kilka namiarów na galerie zdjęć weselnych w sieci (USA, UK) i stwierdził że spróbuje sie postarać. Oczywiście kościół obowiązkowo (na dwa aparaty - kolor i cz-b) a z wesela trochę standardów ale więcej takich klimacików (jakieś druchny poprawiające makijaż, małe dzieci itp...)

Kamerzysta też zaakceptował nasz scenariusz, przynajmniej wiem, że wszystko będzie jak chcemy. Mało tego dostanę też niezmontowany materiał na kasetach to potem porobię sobie jakieś teledyski do MTV :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie będzie natomiast żadnej sesji bo jestem zwolennikiem faktów - ma być reportaż a nie jakieś wygibasy w studio. :!:

Za taką obsługę kumpel normalnie bierze 300 a jeśli on robi wszystko to 600 i więcej (od 250 fotek w górę)
_________________
Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jeść.
Alberto Sordi
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 1:20 pm   

Jeszcze taka uwaga techniczna odnośnie zdjęć w kościele : pamiętajcie, żeby fotograf (jeśli to jakiś Wasz znajomy albo ktoś z rodziny) miał dodatkowo zamocowaną lampę błyskową. Te, które są wbudowane w aparat (choćby nie wiem jak drogi) nie wystarczają, jeśli chcecie mieć ładne, jasne, wyraźne zdjęcia z kościoła.
Oglądam sporo amotorskich zdjęć ślubnych z kościołów i autentycznie szkoda, że niewiele jest zdjęć dobrych technicznie. :( Ciemne, niewyraźne, poruszone (niektórzy chcą "nadrobić" brak światła innym ustawieniem migawki i przesłony :? ), po prostu żal patrzeć...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 1:28 am   

A'propos zdjęć kościelnych - bardzo ładny avatar Asiek. Z chęcia bym obejrzała więcejz zdjęć. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 11:39 am   

kryszka napisał/a:
A'propos zdjęć kościelnych - bardzo ładny avatar Asiek.

Dziękuję. :wink: Jedno z moich ulubionych zdjęć ślubnych. :) Oczywiście jest w kolorze, a to kopia czarno-biała (trochę się pobawiłam na kompie).
kryszka napisał/a:
Z chęcia bym obejrzała więcejz zdjęć. :wink:

Hm, pomyślę, choć to wszystko zdjęcia analogowe, więc tracą po zeskanowaniu.
Zapraszam więc na urlopik do mnie. :D
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 1:03 pm   

Asiek napisał/a:
Zapraszam więc na urlopik do mnie. :D

OK :mrgreen: No chyba że przywieziesz na spotkanko. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 12:07 pm   

Hmm, w sumie zupełnie nieoczekiwanie wyszło tak, że mamy cały album zdjęć z kościoła. W połowie slubu zorientowałam się, ze ktos obcy cyka zdjęcia. Na początku nawet się wkurzyłam, no bo jak to, bez naszej zgody?? Toż to naciągactwo. Ale odpuściłam sobie, w końcu nie muszę brac skoro nie zamawiałam. Ale jak facet przyjechał do nas, pokazał fotki (zapakowane już w album) to stwierdziłam, że nikt z rodziny czy znajomych nie będzie miał takiego reportażu. Poza tym zdjęcia będą rózne - mniej lub bardziej udane. I postanowiliśmy zgarnąc wszystko. W sumie dostaliśmy to, co w albumie, 4 negatywy i jeszcze kilkanaście fotek, które jak to powiedział pan fotograf jego zdaniem nie wyszły i je poprawiał (wersje poprawione w albumie). No i zeby było weselej był to pan z tego samego studia, gdzie robiliśmy zdjęcia pozowane (tyle ze on z głównej siedziby w Łodzi a my pozowalismy w Zgierzu - jestem średnio zadowolona, ale trudno).
Teraz zamierzam wszystkie kartki z życzeniami, zdjęcia pozowane i prawie wszystkie robione przez znajomych wkleić do jednego albumu. Jak uda mi się kupić odpowiedni album (w Zgierzu :evil: jesli są to paskudne :evil: - co za miasto!! :evil: ) to na spotkanie przytargam już wszystko :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 7:38 pm   

od ostatniego postu minęło trochę czasu, nie wiem na ile więc kontakty są aktualne
proszę, jeśli możecie kogoś sprawdzonego polecić, o przesłanie namiarów na priv
zbieramy oferty, bo trzeba już coś zdecydować....
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 7:52 pm   

Kiwax napisał/a:
(w Zgierzu :evil: jesli są to paskudne :evil: - co za miasto!! :evil: ) to na spotkanie przytargam już wszystko :)


hmm moje kochane, w którym mieszkam 22 lata.... robisz mi przykrość
_________________

 
 
 
Agulka 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 3:31 pm   

Czy któraś z Was miała robione zdjęcia w kościele św Anny? To dość ciemny kościół i trochę się obawiam czy wyjdą tam ładne zdjęcia:(
 
 
Bartosz 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 83
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 10:06 pm   

Moja P. uparla sie bysmy mieli tylko jednego fotografa na slub w kosciele, plener,przygotowania,wesele. Wytlumaczyla mi ze nie chce widziec pozniej na filmie video pana fotografa czy jego cienia, czy odwrotnie(kamerzysty i jego cienia). Ma racje szkoda zdjec na ktorych wepchnal sie kamerzysta a czesto sie tak dzieje. Pozatym kosciol w ktorym bedziemy mieli slub jest jasny a ksiadz nie pozwala swiecic lampka, wiec bedzie naturalne swiatlo. Slub latem przyszlego roku wiec o nic sie na razie nie martwie
Bartek
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 07, 2005 12:42 pm   

Ja również miałam tylko fotografa - o filmie od początku nie myśleliśmy :)

Kościół gdzie mieliśmy ślub jest stosunkowo jasny (jasne ściany) i na dodatek była słoneczna pogoda więc dużo swiatła wpadało do środka. Zdjęcia robił fotograf który z założenia robi zdjęcia przy świetle zastanym (ale pewnie jak by było ciemno robiłby z lampą) - zdjęcia wyszły super i jestem bardzo zadowolona - zdjęcia czarno-białe robione były lustrzanką z obiektywami jasnymi na czułym filmie no i z dobrym okiem :) - takie zdjęcia lubie (i pewnie dlatego wybrałam tego fotgrafa ;) ) (dla przypomnienia to był www.fotmdabrowski.pl). Jest też sporo zdjęć z cyfrówki - z większą głebią obrazu - dla szerszych ujęć i zdjęć całego kościoła.

W każdym razie nie żałuje że spędziłam mnóstwo czasu na wyszukiwanie linków do fotografów :mrgreen:
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 14, 2005 9:46 pm   

my tez bedziemy mieli fotografa w kościele,wczesniej robił na zdjęcia w kościele na chrzcinach mojej chrzesnicy i zdjęcia są bardzo ładne,duże,wyraziste dlatego tez się na niego zdecydowaliśmy.
poza tym jest niedrogi:)
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:11 am   

Ja właśnie z koleżankami z pracy oglądałam nasze zdjęcia z kościoła. Ani troszkę nie żałuję, że zrezygnowaliśmy w ostatniej chwili z usług kamerzysty i wybraliśmy reportaż fotograficzny :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 8:01 pm   

Koniecznie chcę mieć zdjęcia w kościele, rezygnujemy z filmu, więc zdjęcia będą jedyną pamiątką. Jak dla nas - zupełnie wystarczjącą.

Podoba mi się takie ujęcie z góry, gdzie widać cały kościół i idącą główną nawć parę młodą - wiecie o czym mówię? Poza tym zdjęcia reportażowe, dokumentujące uroczystość.

Mam na myśli coś takiego:
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 8:12 pm   

Alma zrobilismy dokładnie tak samo. Zrezygnowaliśmy z kamerzysty na rzecz reportażu fotograficznego. Nasi fotografowie na ślubach pracują we dwójkę dzięki czemu jedno z nich mogło wejść na chór i zrobić kilka ujęć właśnie tak z góry - tak jak wstawiłaś foto- a druga osoba była w tym czasie przy ołtarzu i tam robiła fotografie :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 8:14 pm   

Kot, a czy tych dwóch fotografów to standard, czy każdemu płaciliście osobno?

I przypomnisz mi, gdzie robiliście zdjęcia?
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 8:21 pm   

My wybralismy ofertę łódzkich fotografików www.klisza.pl
To bardzo młode i niesamowicie sympatyczne małżeńtswo. W kościele zawsze pracują razem, na weselu jest już tylko jedno z nich (aby nie obciążać pary młodej dodatkowymi kosztami za tależyk :wink: ) w plenerze też pracują razem.

Nie płacilismy dodatkowej stawki za to, że byli obecni razem. A z perspektywy czasu bardzo to doceniłam.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl