Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ten Fotograf (wcześniej Pan Fotograf)
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2003 8:15 pm   Ten Fotograf (wcześniej Pan Fotograf)

Czy ktoś coś wie o tym fotografie? - Pan Fotograf, ul. Piotrkowska 149

Byliśmy, obejrzeliśmy i zamówiliśmy studio i plenerek, ale teraz dopadły mnie wątpliwości. Zdjęcia w albumach ma bardzo fajne, takie trochę inne, bez teł i zbędnych ozdobników, część obrobiona cyfrowo. Bierze podejrzanie tanio, ale tłumaczę sobie, że się dopiero rozkręcają i chcą przyciągnąć klientów - 650 zł za 30 zdjęć formatu 15x21. Ale przy wpłacaniu zaliczki nie miał druków umowy, wymusiłam na nim pokwitowanie i ręczne spisanie warunków, chociaż wie że jakby nawalił to wtedy straci kilkunastu potencjalnych klientów. :roll:

Pytam się na wszelki wypadek, bo i tak jestem optymistką i myślę, że będzie ok. A jak nie to tragedia się nie stanie zawsze mogę zrobić sesję w ciągu tygodnia u jakiegoś innego fotografa.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 12:50 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 22, 2003 12:00 am   

no faktycznie z ta umowa to nie jest za ciekawie i troche dziwnie
ale cale szczescie ze masz jakis swistek
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 10:49 am   

JA nic o nim nie wiem :roll:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 5:11 pm   

W końcu uaktualnili stronę i można na niej zobaczyć ich dorobek.

:arrow: Napiszcie proszę jak wam sie podoba nasz fotograf. :)


Nam się podobają, bo wyglądają na takie naturalne. Co prawda w dużej części na pewno to też zasługa Młodych. :D Nawet nie rażą aż tak te dodatki komputerowe (nieobowiązkowe :wink: ).
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 6:05 pm   

Kryszko, prosisz o ocenienie przez nas zdjęć fotografa, więc oto moja subiektywna ocena.
Zdjęcia są oryginalne i, jak na fotografię slubną, odważne artystycznie. Podobają mi się pomysły, plastyczność modeli, takie spojrzenie na młodych z przymrużeniem oka. Nasuwa mi się skojarzenie ze zdjęciami reporterskimi, spontanicznością sytuacji. Widać, że większość par miała sporą frajdę podczas sesji zdjęciowej! :D
Na kilku zdjęciach nie podoba mi się obróbka cyfrowa.
Brakuje mi trochę promienności, ciepłego światła.
Dobry wybór! :)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 6:51 pm   

Dzięki Asiek. :D Chodziło mi właśnie o waszą subiektywną ocenę.

Opisałaś dokładnie to co mi się w nich podoba, bo ja jakoś mam problemy z wyrażaniem swoich myśli. :?

My i tak chcemy większość "normalnych" zdjęć bez cyfrowych dodatków, no chyba że facet coś zaproponuje i nas zauroczy. Najbardziej podobały nam się zdjęcia stylizowane na bardzo stare, takie lekko pogniecione.
A z tym światłem to może się douczą do października. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 1:44 pm   

moim zdaniem zdjęcia są ciemne i przez to trochę ponure :wink:
_________________

 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sro Lut 11, 2004 6:40 pm   Re: Pan Fotograf

kryszka napisał/a:
Czy ktoś coś wie o tym fotografie? - Pan Fotograf, ul. Piotrkowska 149 http://www.pan-fotograf.com/ - tyle że umieszczone tam zdjęcia są niezbyt ciekawe, w albumach ma dużo lepsze.

Byliśmy, obejrzeliśmy i zamówiliśmy studio i plenerek, ale teraz dopadły mnie wątpliwości. Zdjęcia w albumach ma bardzo fajne, takie trochę inne, bez teł i zbędnych ozdobników, część obrobiona cyfrowo. Bierze podejrzanie tanio, ale tłumaczę sobie, że się dopiero rozkręcają i chcą przyciągnąć klientów - 650 zł za 30 zdjęć formatu 15x21. ....


Kryszko ja dziś tam u niego byłam pytać się o zdjęcia, jednak mi powiedział, że za 30 zdjęć mam zapłacić 800 zł. może źle usłyszałąś jeśli chodzi o cenę :?: :?:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 12:55 am   Re: Pan Fotograf

tweety napisał/a:
Kryszko ja dziś tam u niego byłam pytać się o zdjęcia, jednak mi powiedział, że za 30 zdjęć mam zapłacić 800 zł. może źle usłyszałąś jeśli chodzi o cenę :?: :?:


Dobrze usłyszałam, bo pytałam się chyba z 5 razy. :) No i mam jego potwierdzenie przy wpłacie zaliczki, że ustalona kwota to 650 zł. Ale teraz to już się na pewno do niego wybiorę i jeszcze raz zapytam i w końcu podpiszę szczegółową umowę na wszelki wypadek. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 2:14 pm   

no chyba tak będzie najlepiej. tymbardziej, że ja do niego poszłam bo to znajomy mojej sąsiadki. i troszkę się zdziwiłam kiedy usłyszałam, że 800 zł. wczesniej czytalam twojego posta o tym ze placisz 650 i zdziwilam sie bardzo. :smut:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 2:46 pm   

od stycznia poszło w góre!!! tak zazwyczaj jest w usługach:( mam tylko taka nadzieje ze pan okaze sie na tyle sumienny i nie zmieni ceny Kryszki. bo jak nie to ja bym go ubiła chyba :dead:
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 6:34 pm   

olenka napisał/a:
od stycznia poszło w góre!!! tak zazwyczaj jest w usługach:( mam tylko taka nadzieje ze pan okaze sie na tyle sumienny i nie zmieni ceny Kryszki. bo jak nie to ja bym go ubiła chyba :dead:


Ok ale z tego co wiem to Kryszka była u niego dosłownie kilka dni przedemna. Więc nie sądzę zeby podniosł cene kilka dni pozniej. a ja u niego bylam przdwczoraj. :roll:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 2:59 am   

Tweety, byłam u niego w październiku i wtedy też wpłaciłam zaliczkę i wszystko uzgodniłam. Na pokwitowaniu mam wyraźnie napisane: 30 zdjęć, 650 zł.


Ale tak jak pisze Oleńka - od nowego roku wszyscy podnoszą ceny. Jak myśmy właśnie w październiku chodzili po różnych fotografach to niektórzy od razu zastrzegali że od 1 stycznia podnoszą ceny do tylu i tylu. Ale jak się zamówi w starym roku to cena też pozostanie stara.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 11:04 am   

teraz rozumiem. ja myslalam ze ty bylas jakos ostatnio u niego. sorki. a juz zalatwilas z ta umowa??
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 14, 2004 12:31 am   

Nie mogę się zebrać, choć umowa leży wydrukowana już od października. :roll: Jak pójdę na pewno dam znać jak poszło. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 1:45 pm   

BARDZO CIEKAWA SPRAWA JEST Z TYM CAŁYM PANEM FOTOGRAFEM, BO PRZED CHWIL? TAM ZADZWONIŁAM DOPYTA? SI? O SZCZEGÓŁY NO I CÓ? PODAŁ MI CAŁKIEM INNA CEN? ZA 15 PÓZ Z KA?DEJ PO 3 ODBITKI +1SZT. ALBUMU+1SZT.CD CENA JEST 1000ZŁ.

JAK TO MO?LIWE CZEMU TOBIE KRYSZKO PODAŁ ZA 30 ZDJ?C 650ZŁ A MI ZA POŁOW? 1000ZŁ??
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 10:03 pm   

Aniu, myślę że jest to związane z rozwojem ich pozycji na rynku. Mają coraz więcej klientów to mogą sobie pozwolić na wyrównanie cen do ogólnego poziomu.
Zresztą myśmy się umawiali tylko na 30 zdjęć po 1 szt; a dodatkowe odbitki i album płatne osobno.

Coraz bardziej się boję i jestem na siebie zła że nadal nie załatwiłam tej umowy... :evil:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 9:34 am   

No Kryszko mam nadzieję że własnie taki jest powód tej drastycznej róznicy w cenie, na ich stronie zdjęcia są swietne, po świętach się tam osobiście wybiorę i zadecyduję. Mam na razie wybrana fabrykę ślubów, tylko że to sa zdjęcia w plenerze, a chciałabym też mieć kilka zdjęć studyjnych, nawet wystarczy mi 5, ale jak jest dobry fotograf to znowy minimum jest 10 póz, no i ceny od 1000 w górę.
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sob Kwi 10, 2004 11:34 pm   

Aniu nie zgodzę sie z Toba. Ja mam zdjecia na piotrkowsiej 55 i tam niezaleznie ile poz sobie zycze, na koncu jak juz bede odbierac zdjecia moge sie zdecydowac tylko najedna poze i place za jedna (110zl). chyba ze wezme caly album to wtedy za 21 zdjec 1400zl.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Kwi 13, 2004 8:34 am   

tweety ja też mam wstępnie zarezerwowane to studio, tylko że chyba to jest na Piotrkowskiej 51 (studio Ewa), w każdym razie minimum jakie muszisz wziąść to jest 5 zdjęć i to kosztuje 650zł, a jak dodatkowo weżmiesz jeszce jakąs pozę to płacisz wtedy 110zl.
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2004 12:55 pm   

dziewczyny:
studia są 2 jedno
1. na Piotrkowskiej 51 to jest studio EWA ( ja też mam tam zdjęcia 5 póz -650 zł - mała sesja albo 10 póz - 1000 zł - sesja duża)
2. Piotrkowska 55 i 56 ( to jest to samo ) - 21 póż to było 1400 zł
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Wto Kwi 13, 2004 3:23 pm   

ewa napisał/a:
dziewczyny:
studia są 2 jedno
1. na Piotrkowskiej 51 to jest studio EWA ( ja też mam tam zdjęcia 5 póz -650 zł - mała sesja albo 10 póz - 1000 zł - sesja duża)
2. Piotrkowska 55 i 56 ( to jest to samo ) - 21 póż to było 1400 zł


Nie to nie jest to samo studio. Na piotrkowskiej 56 jest studio 56, a na piotrkowskiej 55 jest filia studia 56. studio ewa to zupelnie inne studio.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:04 am   

Kryszko wczoraj byłam u Pana Fotografa i jednak zdecydowaliśmy się na zdjęcia u niego, wybraliśmy tą mniejsza sesję czyli 8 zdjęć za 600zł + ewentualnie każda następna poza za 70 więc może jak nam się coś spodoba to weźmiemy więcej, dzisiaj ide wpłacić zaliczkę.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:10 am   

Aniu, super! Ja też idę dzisiaj do niego upewnić się czy wszystko jest ok i ewentualnie podpisać umowę na konkrety.
O której będziesz, może się spotkamy? :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:22 am   

No pewnie pójde po pracy czyli ok 16-16.30 chyba że uda mi się urwać na pół godzinki i załatwię to w czasie pracy. Ale powiedz o której ty się do niego wybierasz to może uda mi się jakoś zorganizować żebyśmy się w końcu spotkały choc na chwilkę. A umowę w końcu sama przygotowałaś czy też oni jakąs tam mają.
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 1:20 pm   

tweety napisał/a:
ewa napisał/a:
dziewczyny:
studia są 2 jedno
1. na Piotrkowskiej 51 to jest studio EWA ( ja też mam tam zdjęcia 5 póz -650 zł - mała sesja albo 10 póz - 1000 zł - sesja duża)
2. Piotrkowska 55 i 56 ( to jest to samo ) - 21 póż to było 1400 zł


Nie to nie jest to samo studio. Na piotrkowskiej 56 jest studio 56, a na piotrkowskiej 55 jest filia studia 56. studio ewa to zupelnie inne studio.


To, że studio ewa to zupełnie inne studio to ja wiem
mnie chodziło o studia 56 i 55 - które są tak naprawdę są jednym studiem mają takie same zdjęcia i jedno odsyła do drugiego - gdy u kogoś nie ma wolnego terminu
i o to mi chodziło
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 1:21 pm   

Będę u niego 16.15-16.30. :D Może uda nam się w takim razie spotkać. A umowę sama napisałam, bo on jeszcze wtedy nic nie miał.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 3:08 pm   

No Kryszko jest w takim razie duza szansza na nasze spotkanie. :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 6:29 pm   

No i udało się nam spotkać. :) Chociaż na początku zmylił mnie narzeczony, myślałam że będziesz sama. Ale ten Twój promienny uśmiech wszystko mi wyjaśnił. :lol: Szkoda że nie mogłyśmy sobie pogadać.


W każdym razie umowę podpisaliśmy, pan był zaskoczony jej profesjonalizmem i moim brakiem zaufania co do niego. :wink: A jeszcze jak zobaczył wcześniej że znam poprzednią klientkę to się w ogóle zaczął tłumaczyć dlaczego teraz bierze więcej. :30: Ale wszystko jest w porządku, ilość zdjęć i kwota taka na jaką się umawialiśmy. Zamówiłam go też do kościoła - 30 zdjęć 15x21 - 350 zł.

Jest tylko 1 zmiana - nie robią już zdjęć lustrzanką, ale cyfrówką Canon EOS D60.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:16 pm   

ewa napisał/a:
tweety napisał/a:
ewa napisał/a:
dziewczyny:
studia są 2 jedno
1. na Piotrkowskiej 51 to jest studio EWA ( ja też mam tam zdjęcia 5 póz -650 zł - mała sesja albo 10 póz - 1000 zł - sesja duża)
2. Piotrkowska 55 i 56 ( to jest to samo ) - 21 póż to było 1400 zł


Nie to nie jest to samo studio. Na piotrkowskiej 56 jest studio 56, a na piotrkowskiej 55 jest filia studia 56. studio ewa to zupelnie inne studio.


To, że studio ewa to zupełnie inne studio to ja wiem
mnie chodziło o studia 56 i 55 - które są tak naprawdę są jednym studiem mają takie same zdjęcia i jedno odsyła do drugiego - gdy u kogoś nie ma wolnego terminu
i o to mi chodziło


?le cie zrozumiałam. :wink:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 8:25 am   

No szkoda Kryszko że nie miałysmy okazji pogadać, ten mój Misieq to jest taki nerwus i ciągle mu się spieszy. No i zabrałam go specjalnie po to żeby upilnował tego gościa z umową, bo ja zupełnie do tego nie mam głowy, no i coś tam gość napisał ale zapomniał najważniejszego, czyli godziny od której zaczyna się sesja i dokładnego adresu studia, bo na pieczątce jest inny adres. No i muszę iśc tam jeszcze raz żeby mi to dopisał just in case, jakbym wiedziała że ten mój narzeczony jest taki głąbowaty to bym go wcale nie brała i mogłybyśmy sobie pogadać.

Ale ja od razu wiedziałam że to Ty. :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 1:27 pm   

Podeślę ci na priv moją umowę, to będziesz wiedziała o czym jeszcze pamiętać. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 8:10 am   

Kryszko prześlij mi na priv lub maila swoją umowę, muszę się tam jeszcze do nich raz wybrać, Dzięki.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 19, 2004 10:43 pm   

Teraz już z czystym sumieniem mogę polecić tego fotografa. My z naszych fotek jesteśmy bardzo zadowoleni. :D Ze względu na pogodę nie mogliśmy sobie zrobić plenerku, więc ze studia mamy aż 34 zdjęcia, ale każde jest inne i każde jest piękne. :mrgreen:
Kilka dni przed sesją omówiliśmy z fotografem wszystkie nasze uwagi i propozycje i zostały one spełnione w 100%, więc mamy zdjęcia dokładnie takie jakie chcieliśmy. W ogóle są to panowie bardzo otwarci na propozycje i można się z nimi dogadać.
Dodatkowo robili nam też zdjęcia w kościele i był to bardzo dobry pomysł, bo nie ma to jak doświadczona ręka. Mamy dzięki temu wspaniałą pamiątkę i ujęcia dokładnie takie jakie powinny być.

Kilka naszych zdjęć można obejrzeć w poście z moją relacją ślubną. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Paź 21, 2005 6:49 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 12, 2005 2:29 pm   

dzieki Kryszko
ja też zamówiłam zdjęcia u Pana Fotografa:)
Nie byłam do końca pewna- ale między innymi Twoja opinia mnie przekonała.
Kilka dni temu z okazji naszej rocznicy poszlismy do Pana Fotografa- zrobiliśmy na próbę kilka fotografii- i.... juz sie cieszę na to co wyjdzie na zdjęciach ze ślubu :lol:
Cieszę sie również o tyle , ze martwiłam sie jak na tak skądinąd oryginalne pozy zareaguje moja mama- osoba niezwykle konserwatywna. Jest jednak nimi zachwycona :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 12, 2005 3:08 pm   

No to super szoko! :mrgreen:

Tylko pamiętajcie żeby im z grubsza powiedzieć jakie byście chcieli zdjęcia, bo nieraz potrafią przesadzić z obróbką i ozdobnikami.

Pomysł z tą sesją próbną był super. Szkoda że my na to nie wpadliśmy, może bym się mniej stresowała jak wyjdą zdjęcia. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 2:12 pm   Re: Pan Fotograf

Kurcze, ja też szukam fotografa, ale ja chcę mieć plener i reportaż z całej uroczystości. ten fotograf oferuje takie usługi? Przyznam, że te zdjęcia ze strony mnie przygnębiły troche.... takie są przytłoczone ozdobnikami, tak mi podchodza pod monidła... ale skoro mówisz, że w albumach ma ciekawsze to może warto by sie wybrac i ocenic na żywo?
Tylko, że jak 30 zdjęć kosztuje 650 zł to ile musiałabym zapłacić za calośc... aż się boję pomyśleć :)
ja nie chciałabym mieć zdjęć udziwnianych ani obrabianych. tak sobie założyłam, ajkies mam takie odczucie, że skoro fotograf musiałby włozyć tyle pracy w "udoskonalenie" moich zdjęć to znaczy, że jakoś beznadziejnie powychodziły i w naturalu sa nie do przyjęcia. Zresztą chcę mieć pamiatke ze stanu faktycznego a nie jakies dziełko sztuki.
ja mam ślub we wrzesniu to myśle , że pogoda do pleneru dopisze.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 2:29 pm   

zobaczcie sobie [XXX] wg mnie robi calkiem dobre zdjecia i naturalne

edit: usunełam stronę internetową
Pusiak
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 12:55 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 6:56 pm   

filmowiec napisał/a:
zobaczcie sobie [XXX] wg mnie robi calkiem dobre zdjecia i naturalne


Hmmmm......... każdy ma oczywiście inny gust i o tym sie nie dyskutuje :) Mi szczerze mówiąc nie podobaja się te zdjęcia, nie jestem fotografem (zaznaczam), o fotografii nie wiem nic (jesli chodzi o sprawy techniczne) pisze jedynie na podstawie odczuc własnych :) ) Może się mylę ale cos mi nie leży w jakości tych zdjęć, jakies mi się wydają poprzeswietlane. Reportaż w ogóle mi się nie podoba, jakiś ciemny strasznie. Generalnie mnie żadne zdjęcie nie zachwyca ani pozą, ani jakościa, ani artyzmem... Przepraszam, może głupoty jako laik wypisuję, może jakiś fotograf najlepiej niech się wypowie co się zna na rzeczy. Zreszta dwie pary to mało do oceny. A jakie ceny u tego fotografa sa? Wiesz już może? Orientowałeś się?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 10:46 pm   

polecam jednak objerzec jego zdjecia w realu
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 11:01 pm   

Rudka - Pan Fotograf faktycznie ma dużo ozdobników. My po rozmowach z panem mamy tylko takie które nam się podobały, są wręcz normalne. :)

A cena którą podałam obowiązywała kiedy on wchodził dopiero na rynek, teraz ma zupełnie inny cennik. Musiałabyś się dowiedzieć dokładnie.

Aha, i oczywiście oferuje plener i reportaż. Pleneru z powodu nie mieliśmy, ale reportaż z kościoła i owszem. :)



Jednak jeśli tak do końca ten styl ci się nie podoba, to zajrzyj na stronkę którą podała Agni :
Agni napisał/a:
fotograf z Łodzi:

Zbigniew Kruk






P.S. Filmowiec - przestań wszędzie polecać swojego kolegę :?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 12:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rudka77 


Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 58
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 11:29 pm   

Dziękuję za odpowiedź, całkiem ciekawe te zdjęcia :) ) O taki styl mi chodzi, zdjęcia naturalne, nie pozowane, takie łapane:)) A co do ceny Pana Fotografa to pewnie teraz jest jeszcze wyższa... :cry:

[ Dodano: Pon Lut 07, 2005 11:31 pm ]
Filmowiec, ja niestety mam tak mało czasu, że musze wybrac coś z sieci, nie mogę sobie pozwolić na chodzenie po fotografach w nadziei, że na żywo pokażą mi coś lepszego. skoro te zdjęcia sa na stronie to pewnie pan fotograf uwaza je za swoje pokazowe a mnie one absolutnie nie przekonuja.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 12:00 am   

ja nie namawiam:)
moge polecic jeszcze innego fotografa ale on nie ma swojej www
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 12:10 pm   

kryszka napisał/a:


P.S. Filmowiec - przestań wszędzie polecać swojego kolegę :?


Kryszko,a to zabronione? 8)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 11:05 pm   

Kati napisał/a:
Kryszko,a to zabronione? 8)

Ja to traktuję tak jakby Filmowiec polecał sam siebie. Zresztą nie raz toczyła się już dyskusja w tym temacie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 1:08 pm   

Ja też jestem bardzo zadowolona z Pana Fotografa- na naszych zdjęciach nie ma praktycznie żadnych ozdobników- wszystkie robiliśmy w ogrodzie. Wyszły prześlicznie.
Bardzo podobało mi się to, iz nie narzucali nam żadnych póz-co najwyzej sugerował jak mogłoby byc ciekawie- sami ustawialiśmy sie jak chcieliśmy. Stąd nasze zdjęcia są naturalne- ale na pewno z "jajem"
Na dole mała próbka

slub (6).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 599 raz(y) 71.65 KB

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 6:47 pm   

Nowa stronka, nowa nazwa...
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2005 12:00 pm   

ooo
i my jesteśmy na tych zdjęciach- ale dziwnie :o
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl