Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala Restauracyjna w Hostelu MOLO Okopowa - 70/106 Łódź
Autor Wiadomość
anuś 

Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2014 9:50 pm   Sala Restauracyjna w Hostelu MOLO Okopowa - 70/106 Łódź

A ja dodam tą salę bo byłam jako gość i bardzo miło wspominam to miejsce.. Sala w lekko różowym kolorze, na stołach róże i kompozycje z owoców, a co najważniejsze na weselu..MEGA jedzenie :) moja przyjaciółka zamówiładużo polskiej kuchni i się nie zawiodła.Wygodną sprawą był też fakt, że wszyscy goście spali w miejscu imprezy.

Ja ostatnio byłam w mhotelu i borynie i cud miód.Ale c raz ardziej zaczynam się interesować salami które oferują noclegi.. wygoda :P i jeszcze raz wygoda..a że pół rodziny mieszka pod łodzią to nie będą musieli kursować..
_________________
Anuś
 
 
Tomek30 

Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 30, 2014 3:43 am   

Też serdecznie polecam podaną wyżej lokalizację :) Organizacja na wysokim poziomie, menu bardzo zróżnicowane , obsługa serdeczna i miła. Sala świetnie została przygotowana i udekorowana. Bawiliśmy się świetnie do samego rana :)
Bardzo duży plus za możliwość przenocowania naszych gości.
 
 
agajaga 

Dołączyła: 23 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: z lodzi
Wysłany: Nie Lip 23, 2017 2:15 am   

Ja robiłam nasze wesele w Molo przy Okopowej. Rewelacja. Moge polecić z czystym sumieniem. Swietna obsługa, bardzo dobre jedzenie. Nie poinformowaliśmy kucharza że jedna osoba nie jada mięsa, ale nie stanowiło to żadnego problemu... na poczekaniu ugotował nowe dania... bez problemu sie dostosował. Ceny też bardzo przystępne i pokój dla nas dostaliśmy jako prezent! Rewelacja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl