Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Tanio ale udanie.
Autor Wiadomość
aniqa22 

Dołączyła: 30 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sty 30, 2014 8:31 pm   Tanio ale udanie.

Witam. Otóż piszę do Was z ogromną prośbą a wręcz błaganiem...
Zaczęliśmy rozmawiać z chłopakiem na temat ślubu i doszliśmy do wniosku iż chcielibyśmy wstąpić w związek małżeński tak za 1,5-2 lata. Więc zaczęłam przeglądać wszystko związane ze ślubem i weselem. W tym momencie ogarnęło mnie przerażenie. Otóż najbardziej co mnie zasmuca jest tzw. "cena od talerzyka". Chciałabym również wspomnieć, że w kwestii funduszy jesteśmy zdani tylko na siebie. I tu się pojawia moja ogromna prośba. Czy orientujecie się może gdzie można wynająć naprawdę tanio salę ? już ze wszystkim, tzn cena za wynajęcie i jedzenie. Ewentualnie tanio salę oraz tani catering ? Osobiście znalazłam jedną taką opcję tj: restauracja "Orchidea" cena od os. 55zł i nie ukrywam, że taka cena ( bądź do 70zł) najbardziej by Nam odpowiadała,ale ta niestety pomieści do 40 osób, Nas będzie łącznie 51.
Bardzo prosiłabym o pomoc, być może ktoś z Was orientuje się o takich miejscach, bądź słyszał od znajomych. Będę choooolernie wdzięczna... Eh.
Pozdrawiam, Ania
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 8:52 pm   

55-70 złotych ? Ciężko wyobrazić mi sobie takie menu, co w nim się może znajdować. Na razie takie minimum z jakim się spotkałem to ok. 150zł, a normą jest kwota >200 zł
Jest taki lokal Ambrozja na ul. Piaski 4 (przy Retkińskiej) Na około 50 osób idealnie. Z tego co pamiętam nie było tam drogo, ale zależy to od tego czego oczekujecie.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
aniqa22 

Dołączyła: 30 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 9:07 pm   

No powiem Ci, że menu naprawdę standardowe bez jakich "frykasów" i udziwnień, zresztą sama zobacz orchidealodz.pl/menu . A co do Twojej propozycji, nie orientujesz się mniej więcej chociaż w jakich granicach była cena ? Bo na tej stronie niestety nie ma żadnych konkretnych informacji. Jednak nie ukrywam, iż się skontaktuje w najbliższym czasie z kierownictwem :)
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 9:36 pm   

Chcecie zrobić wesele z muzyką i tańcami czy raczej obiad/kolację dla najbliższych? O ilu daniach myślicie?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 10:02 pm   

Niestety nie wiem. Zadzwoń, albo podjedź i spytaj się co do 70zł mogą zaproponować. Właścicielka jest spoko to się pewnie dogadacie. A de Volaille mają I klasa :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 10:57 pm   

Ja najbardziej proponuję sale OSP. Biorąc kucharkę, koszt jest o wiele wiele niższy. My robiąc w sali OSP po podliczeniu wstępnych kosztów za salę, kucharki i jedzenie za wesele z poprawinami na 90 osób płacimy około 100 zł od osoby. Jeśli bez poprawin to powinnaś się zamknąć w 70 zł, a oprócz tego kucharka zrobi Ci co zechcesz, nie musisz się podporządkowywać :)
_________________

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 11:03 pm   

Julia_ja napisał/a:
Ja najbardziej proponuję sale OSP. Biorąc kucharkę, koszt jest o wiele wiele niższy. My robiąc w sali OSP po podliczeniu wstępnych kosztów za salę, kucharki i jedzenie za wesele z poprawinami na 90 osób płacimy około 100 zł od osoby. Jeśli bez poprawin to powinnaś się zamknąć w 70 zł, a oprócz tego kucharka zrobi Ci co zechcesz, nie musisz się podporządkowywać :)


Zgadzam się, my mamy dokładnie tak samo :)
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 3:11 pm   

Jeśli nie przeszkadza ci lokal cały w buazerii, koło Pabianic, to spytaj w Górce Pabianickiej. Agnieszka Szumigaj.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 4:38 pm   

Faktycznie OSP może być dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji :)
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 4:44 pm   

Koszt sali osp z mediami, naczyniami, obrusami może cię wynieść 1500 - 2000 zł. Wszystko zależy od lokalizacji, jej stanu oraz wielkości.
Poszukaj małej sali, zadzwoń i dowiedz się ile biorą. Zobacz ją na żywo (czasem mają stare zdjęcia), bo nie zawsze widać, że wygląda naprawdę dobrze. Potem możesz podpytać dziewczyny, które w spisie sal mają osp, o kucharki. A może byłaś na weselu w sali i młodzi dadzą ci namiary na obsługę.
 
 
aniqa22 

Dołączyła: 30 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 7:00 pm   

Paolina napisał/a:
Chcecie zrobić wesele z muzyką i tańcami czy raczej obiad/kolację dla najbliższych? O ilu daniach myślicie?


Nie ukrywając chciałabym aby była możliwość tańcowania...A co do dań to myślałam żeby minimum 2-3 ciepłe były bo w sumie dobrze wiem z wielu różnych imprez że tak naprawdę gdy zabawa się rozkręci, goście trochę wypiją to jedzenie wcale tak nie schodzi jak się zawsze wydaje...

[ Dodano: Pią Sty 31, 2014 7:02 pm ]
Julia_ja napisał/a:
Ja najbardziej proponuję sale OSP. Biorąc kucharkę, koszt jest o wiele wiele niższy. My robiąc w sali OSP po podliczeniu wstępnych kosztów za salę, kucharki i jedzenie za wesele z poprawinami na 90 osób płacimy około 100 zł od osoby. Jeśli bez poprawin to powinnaś się zamknąć w 70 zł, a oprócz tego kucharka zrobi Ci co zechcesz, nie musisz się podporządkowywać :)


W sumie to jest dobra myśl. Nie wiem dlaczego nie przyszło mi do głowy, aby poszukać OSP :) Dziękuję Ci bardzo za podsunięcie tego pomysłu :D

[ Dodano: Pią Sty 31, 2014 7:12 pm ]
Terry napisał/a:
Jeśli nie przeszkadza ci lokal cały w buazerii, koło Pabianic, to spytaj w Górce Pabianickiej. Agnieszka Szumigaj.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


A nie masz może jakiś zdjęć tej sali ? I ogólnie czy spokojnie zmieściłoby się w niej 51 osób bez ścisku ?
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 7:58 pm   

Spokojnie się zmieści. Niestety nie mam zdjęć. Byłam ostatnio na niej na imprezie urodzinowej. Na jednej sali były stoły, a w jej drugiej części (tej samej wielkości) prakiet. Na imprezie było ok 80 dorosłych + ok 15 dzieci. Ceny ci nie podam, bo organizująca imprezę jest jej rodziną i podliczono ich inaczej.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 2:04 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


http://www.forum.wesele-l...er=asc&start=50
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl