Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ppola
Wto Sty 21, 2014 9:55 am
Solaric czy Dwór Artusa
Autor Wiadomość
katarzyna-90r 

Dołączyła: 19 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: lodz
  Wysłany: Sob Sty 18, 2014 9:36 am   Solaric czy Dwór Artusa

Witam,

Mam problem. Oglądaliśmy z narzeczonym 7 sal weselnych... (męczący i długi proces) i każde z nas wybrało inną ja wybrałam Dwór Artusa za którym stoi parę minusów:
1) kręcone schody w dół do toalety (jak goście popiją to nie wiadomo jak to się skończy)
2) napoje gazowane nie są w cenie
3) opłata za osobę ok 220zł

mój narzeczony wybrał Solaris:
1) siedzenie państwa młodych na krzesłach takich samych jak gości przed wielkim słupem z lustrem (młodzi nie widzą parkietu i orkiestry tylko siebie w lustrach)
2) za mały parkiet do tańczenia
3) opłata za osobę ok 205zł (i w to wliczony jest też tort)

Potrzebuję porady. Czytałam fora dotyczące obu sal ale żadne z nich mnie nie przekonało. Weselę będzie na ok 100-80 osób.

Kasia
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 11:36 am   

Mi osobiście z tych dwóch bardziej podoba się Solaris ;) Początkowo sama również rozważałam Solaris ale padło jednak na inne miejsce :)
Ja ponadto wybrałabym Solaris bo tutaj nie musiałabym się już martwić o inne rzeczy jak np napoje. Chyba że Dwór proponuje, że "załatwi" napoje tyle tylko, że za dodatkową opłatą.
Niemniej jednak pewnie ile ludzi tyle opinii :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 12:31 pm   Re: Solaric czy Dwór Artusa

katarzyna-90r napisał/a:
Dwór Artusa za którym stoi parę minusów:
1) kręcone schody w dół do toalety (jak goście popiją to nie wiadomo jak to się skończy)


Też się tego strasznie bałam, ale jak się okazało nie był to żaden problem a goście sami mówili, że marudzę ;)
_________________


 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 3:07 pm   

Schody w Dworze Artusa rzeczywiście przerażają, ale podczas wesela na którym graliśmy, nic się nikomu nie stało to chyba nie są takie groźne jak wyglądają :)

W Dworze Artusa graliśmy tylko raz (i to dosyć dawno, jeszcze drogi nie było zrobionej pod salę), nie było źle, chociaż dania były, przynajmniej jak dla mnie przesolone i przypalone. A na stoliku mieliśmy przystawki zawinięte w folię stretch z wciśniętymi karteczkami "obsługa techniczna" czy coś takiego :) Nikt tego nawet nie rozpakował. Wyglądało to jak by jakiś catering przywiózł, położył na stole i już.
Poza tym wszystko bardzo ładnie było przygotowane.

Za to w Solarisie graliśmy wiele razy, przy czym pierwszy raz to chyba była z tego co mówiła menadżerka 2 czy 3 imprez na tej sali, czyli same początki, a ostatnio graliśmy parę miesięcy temu i wszystko zawsze było OK.
Kontakt z kuchnią bardzo dobry, zawsze ktoś informował czy jeszcze zagrać z 2 kawałki czy już kończyć bo będzie posiłek podawany.
Wszystko smacznie i na czas.
Do tego widzę, że cenowo też jest bardziej atrakcyjnie.

Ja stawiałbym na Solaris.

ps. Na plus dla Dworu Artusa jest jeszcze scena dla zespołu muzycznego. Niestety w Solarisie my w 4 osoby się nie mieścimy, sama perkusja zajmuje pół sceny :) . Jeżeli planujecie zespół powyżej 4 osób to już może być spory problem, bo trzeba się częściowo rozstawić ze sprzętem obok sceny.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
Ostatnio zmieniony przez Haliśka Band Sob Sty 18, 2014 3:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 7:26 pm   

W Solaris byłam na weselu a w Dworze Artusa miałam wesele ;)

Oczywiście jestem za Dworem Artusa. Dlaczego, o tym pisałam już w odpowiednim wątku.

Co do schodów - nikt z moich gości się nie skarżył. Nawet starsi goście nie mieli problemów. Zresztą na poziomie sali również znajduje się toaleta (korzystałam z niej nie tylko ja i babcia na wózku, ale też część gości).

[ Dodano: Sob Sty 18, 2014 7:29 pm ]
domi127 napisał/a:
Chyba że Dwór proponuje, że "załatwi" napoje tyle tylko, że za dodatkową opłatą.
My poprosiliśmy o dokupienie napojów gazowanych, bo martwiliśmy się, że kupiliśmy za mało. Nie było z tym problemu.

[ Dodano: Sob Sty 18, 2014 7:31 pm ]
Haliśka Band napisał/a:
A na stoliku mieliśmy przystawki zawinięte w folię stretch z wciśniętymi karteczkami "obsługa techniczna" czy coś takiego :)


U nas tak nie było ;) Zresztą nie tylko u nas. Gdy kilka miesięcy przed weselem poszliśmy posłuchać zespołu grającego w DA, usiedliśmy przy stole orkiestry i zaproponowano nam spróbowanie deseru, który właśnie elegancko podawali kelnerzy.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 9:40 pm   

Haliśka Band napisał/a:
chociaż dania były, przynajmniej jak dla mnie przesolone i przypalone.


:o
to chyba musiało być bardzo dawno ;)
my nic nie mieliśmy przypalonego ani przysolonego a jedzonko było jedzone jeszcze parę dni później bo się tyle tego zostało. Fotograf, kamerzysta i zespół mieli podawane wszystko w takiej samej formie jak my bez żadnych karteczek czy folii :wink:

[ Dodano: Sob Sty 18, 2014 9:42 pm ]
Paolina napisał/a:
[ Dodano: Sob Sty 18, 2014 7:29 pm ]
domi127 napisał/a:
Chyba że Dwór proponuje, że "załatwi" napoje tyle tylko, że za dodatkową opłatą.
My poprosiliśmy o dokupienie napojów gazowanych, bo martwiliśmy się, że kupiliśmy za mało. Nie było z tym problemu.


W ogóle są bardzo pomocni :) My ze względu na to, że nie jesteśmy mobilni mieliśmy problem z kupieniem alkoholu - i bez żadnej dopłaty po cenie hurtowej mieliśmy problem z głowy :smile:
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 9:45 pm   

gdybym organizowała wesele w Łodzi, to też wybrałabym Artusa, mają pyszne jedzenie.
_________________


 
 
katarzyna-90r 

Dołączyła: 19 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 8:58 am   

Dziękuje za podpowiedzi. Jakoś dogadałam się z narzeczonym i w środę podpisujemy umowę z Dworem Artusa :)
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 9:32 am   

katarzyna-90r napisał/a:
Dziękuje za podpowiedzi. Jakoś dogadałam się z narzeczonym i w środę podpisujemy umowę z Dworem Artusa :)

W takim razie życzę dalszych spokojnych przygotowań ;)
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 9:55 am   

Jeśli wybór został dokonany to temat zamykam
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Sty 21, 2014 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl