Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"OSCAR"
Autor Wiadomość
ewik 


Dołączyła: 14 Maj 2004
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 11:47 pm   "OSCAR"

Cześć dziewczyny,
jestem nowa na forum i dopiero wdrażam się we wszystko co tutaj się dzieje (a dzieje się dużo) i na początek chciałam zapytać czy ktoraś z Was wie coś o sali OSCAR na Łagiewnickiej. Nigdzie nie moge znalezc nawet slowa o tej sali a wstepnie ja zaklepalismy. Moze spotkalyscie sie z jakimis opiniami na temat tego lokalu.
Prosze pomozcie
ewik


edit: poprawiłam literówkę w nazwie lokalu - kryszka
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Mar 05, 2013 7:04 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 15, 2004 11:04 am   

Ewik ta sala ma swoją stronę internetową.

Ja tylko słyszałam, że mają dobrą orkiestrę i świetnie bawią ludzi. Natomiast o samej sali to nie zabardzo wiem.
Aaaaaaaaa ich menu jest bardzo dobrze ułożone tzn. niska cena, a dużo przystawek itd.

Link znajduje sie w spisie sal
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sty 31, 2008 3:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewik 


Dołączyła: 14 Maj 2004
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 11:29 am   

Dziekuję Ci Edytko,

Szkoda, że więcej osób jej nie sprawdziło bo musze polegać tylko na swojej opinii. Wszystko z tą sala wydaje sie byc oki, ale mam jakies wewnetrzne ale. Moze dlatego że okolica (tzn dawny hotel robotniczy i "zero" zieleni mnie nie przekonują). Niektore miejsca , tak jak np. GRACJA mają piękne otoczenie, wokół zieleń - robi wrażenie. W Oskarze tego nie ma, niestety. Nie wiem czy akurat to jest najważniejsze ale zawsze jest miło jak można sobie gdzies wyjść z sali i pobyć w milym otoczeniu.
Mam nadzieje że podejmę dobra decyzję. Teraz na siłe szukam czego innego, nie wiem czy warto.
Jednym słowem potrzebuje zachęty która by mnie przekonała, bo tak po prawdzie sala nie jest taka zła.

Pozdrawiam,
e.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 11:33 am   

Ewik a na który kolor sali się zdecydowałaś????

NApewno będzie dobrze - nie martw się!!!
_________________

 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 1:23 pm   

Ewik jedyną zaletą braku zieleni i miłej okolicy jest fakt, że goście Ci się nie rozejdą i będą się bawić wspólnie na sali. :)
 
 
ewik 


Dołączyła: 14 Maj 2004
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 10:58 am   

wybralismy salę pomarańczową, to jest na około 120 osób. U nas będzie mniej ale myślę że nie będzie tak źle.

Fakt Pipi że to jest plus. Nie będzie pretekstu do wyjscia z sali w ja nie bede musiala ganiać za goścmi i ściągać do zabawy. Ale tak jak powiedziałas jest to jedyna tego zaleta.

A słyszałyście może coś więcej na temat Dworku nad wodą na ul.Sobolowej?
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 4:11 pm   

Nie słyszałam nic o dworku na Sobolowej, ale coś sobie przypomniałam o Oskarze - koleżanka mi mówiła, że sale w tej restauracji nie mają okien - czy to prawda?[/center]
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 5:01 pm   

just_Kate napisał/a:
koleżanka mi mówiła, że sale w tej restauracji nie mają okien - czy to prawda?[/center]


właśnie przejrzałam zdjęcia z tej sali - okna są!!!
ale tak jak pisałam wcześniej są zasłonięte (lepiej to współgra z wystrojem sali) :wink:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Edyta Wto Maj 18, 2004 5:24 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 5:11 pm   

Moja przyjaciółka była na weselu w Oskarze i mówi, że bardzo mało jedzenia było, na ale to chyba zależy od tego, jak się umówisz z włascicielem :? .
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 5:22 pm   

Sisi napisał/a:
Moja przyjaciółka była na weselu w Oskarze i mówi, że bardzo mało jedzenia było, na ale to chyba zależy od tego, jak się umówisz z włascicielem :? .


tutaj mają menu w różnych przedziałach cenowych
:arrow: 99zł,
:arrow: 109zł + "deska maciejowa gratis"
:arrow: 119zł + limuzyna gratis
:arrow: 129zł + video gratis

może koleżanka menu miała skromniejsze :noway:
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 5:41 pm   

co za dranie z tym video gratis...ach...bede w czerwcu w oskarze to zrobie z nimi porzadek:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
ewik 


Dołączyła: 14 Maj 2004
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:27 pm   

Z tego co pamietam to okna w Oskarze są, male bo male i wysoko tak że raczej powyglądać przez nie nie można, ale rzeczywiscie wystroj i styl sali jest taki, że nawet tych okien nie szukasz. Co do menu to to prezentowane na stronie internetowej nie jest aktualne. Wydaje mi się że teraz jest bardziej korzystne bo w cenie 110zł są 4 gorące posiłki, fakt że nie ma stołu chłopskiego ale mysle że jedzenia i tak wystarczy. Pod względem jedzenia raczej nie mam obaw. Kiedyś byłam tam nawet na weselu u moich znajomych i nie narzekałam. Tylko co do samej sali mam pewne ale. A może dlatego że byłam tam na czyimś weselu mnie tak odstrasza.

W Dworku nad wodą byłam dzisiaj i powiem Wam szczerze że naprawdę jest tam bardzo ładnie. Tzn. otoczenie wręcz idealne. Rzeczywiście Dworek nad wodą, a bliżej fajnym stawikiem który jest położony paktycznie w parku (obok basenu Anilana). W środku trochę mnie rozczarowało bo sala jest dwupoziomowa (w przypadku wesela na górze sie je, na dole tańczy). Koszt to 130zł od osoby, w tym 3 gorące posiłki (tort, alkohol i orkiestra we własnym zakresie).
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:35 pm   

filmowiec napisał/a:
co za dranie z tym video gratis...ach...bede w czerwcu w oskarze to zrobie z nimi porzadek:)



oooo a to czemu?????

Ty jesteś tym gratisem?????
_________________

 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:36 pm   

Edyta napisał/a:
Ty jesteś tym gratisem?????

:lol: :lol: :lol: :lol: :graba:
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:42 pm   

gdybym byl ja to bym nie mowil ze dranie:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:47 pm   

filmowiec napisał/a:
gdybym byl ja to bym nie mowil ze dranie:)


hihihihihi

bo tak się uniosłeś :wink:
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 10:46 am   

filmowiec - to ja cię pocieszę - w Mazowieckim też mają gratis :wink:
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 11:41 am   

mysle ze zdajecie sobie sprawe ze ten gratis to jest czysto teoretyczny,bo jest w cene wliczony,i czasami jest malo korzystny bo wykonuje go osoba malo znajaca sie na rzeczy ktora i tak ma klientow,nawiazujac do oscara do bede tam filmowal i moj klient mial juz podpisywac umowe z gosciem ktory ma uklad z oscarem i zrezygnowal na moja korzysc:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 12:24 pm   

Przychylę się do zdania Marcina.
Nie wzięłabym kamerzysty czy zespołu przypisanego do sali.
Dlaczego? Trudno mi wyjaśnić to racjonalnie - chyba moja intuicja by mnie ostrzegała. :wink:
A poza tym, może kiepski argument, ale nie lubię jak mi ktoś coś narzuca z góry. :twisted:
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 8:23 pm   

Pewnie, że nie. Wolę sama wybrać :wink:
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 10:56 pm   

Zgadzam się :D - nawet jak zastanawialiśmy się nad Mazowieckim wiedzieliśmy, że z ich videofilmowania i tak zrezygnujemy i powód był właśnie taki, jaki podali Asiek i filmowiec - chcemy być pewni, że z filmem nie będziemy musieli się ponownie zgłaszać do specjalisty po ratunek..
Ale co mniej zorientowane a oszczędne osoby mogą się skusić...
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 11:42 am   sala weselna "Oskar"

W ostatnia niedzielę zaręczyliśmy sie . Myslałam, ze spokojnie, na luzie , po wakacjach zabierzemy sie za oglądanie, a tak koło stycznia pomyślimy o rezerwacji sali( ślub planujemy na 25 czerwca 2005).
A tu zaskoczka- 30% sal juz zarezerwowanych !
Właśnie dzwoniłam do domu weselnego "Oscar"- póki co wydaje się być ciekawą ofertą, lecz zwracam sie z ogromną prośbą do szanownych forumowiczek o opinię o tej sali? Będę ogromnie wdzięczna.
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 11:47 am   

Znam tylko ze słyszenia. Podobno mało jedzenia :? .
_________________
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2004 11:57 am   

Witaj Szoko :D
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Megan 

Dołączyła: 13 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2004 2:05 am   

Jezeli chodzi o ta sale to mam zle wspomnienia. Bylam tam na weselu i nie bylam zadowolona:
- malo jedzenia
-sa trzy sale i jedna kuchnia (pamietam ze bardzo szybko znikaly ze stolow cieple posilki)
-wlasciciel probowal podniesc cene przed samaym weselem tlumaczac sie inflacja
-za malo miejsca do tanczenia - ale moje wrazenie bylo takie gdyz bylo troszke wiecej osob niz limit na ta sale
-sala ma zasloniete cale okna (mowie o sali na 60-70 osob) doscyc ciemno jak na moj gust okna nie powinny byc przygryte granatowym materialaem
-zespol przypisany do sali (najgorsze bylo to ze o godz 4 przestali grac a goscie chcieli sie jeszcze bawic - nawet za pieniadze nie chcieli grac dalej) jednak trzeba przyznac ze ladnie grali
-dosc wygorowana cena jak na taki lokal (znajomi placili za wesele 129zl + 50% poprawiny za menu z 5 posilkami cieplymi)

Moja spostrzezenia moga sie nie pokrywac w 100% z aktualnym stanem sali gdzyz bylam tam na weselu 2 lata temu
 
 
tequilaband 
Firma

Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2004 3:09 pm   

Akurat 14.08.04 grałem na sali "żółtej" w Oscarze i młodzi nie mieli większych problemów z wprowadzeniem zespołu z zewnątrz. Mnie sie bardzo na tej sali podobało, bardzo miła obsługa, jedzenie też dobre, a ilość to chyba już zależy od menu jakie się zamówi. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia.
Pozdrawiam
 
 
jocker79 

Wiek: 44
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Sie 26, 2005 4:43 pm   sala OSKAR

My byliśmy oglądać tą salę. Mam niemiłe odczucia. Dla mnie szef po prostu był "oszustem".
Szukaliśmy sali na szybko, tzn.chcielsimy wziąć ślub już we wrześniu tego roku a zaczęliśmy szukać w czerwcu. Szukaliśmy salę na 150 osób no i znaleźliśmy. Doszło do spotkania, omówienia kosztów itd. Restaurator zaproponował nam menu za 120 zł. W czasie rozmowy zjechał po kosztach do 100 zł. właczył nam nawet stół weselny. Już prawie byliśmy zdecydowani. Ale okazało się że koleś chciał WCISNI?? 150 OSÓB na średnią salę dla 120 OSÓB, a w rozmowie stwierdził, że obydwie sale są takie same, ale nie chciał nam tej drugiej pokazać bo był już zajęty termin :( .Ta którą oglądaliśmy to lustrzana. A tak w ogóle to są tam 3 sale. Szef chciał nas wykolegować. Wyobrażacie sobie WESELE NA 150 OSÓB, a my wszyscy poupuchani jak śledzie w sali na 120 OSÓB MAX. Super nic tylko pomażyć. :mad:
_________________

 
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 12:51 pm   Re: sala OSKAR

My też byliśmy oglądać tą salę i nam się nie podobało (3 w 1) :P a poźniej usłyszeliśmy że w sumie facetowi nie zależy, bo on wynajmuje (dzierżawi) tą salę od kogoś i tylko na jakiś czas, a właściciel się nie przejmuje (może to pralnia pieniędzy :?: )
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 10:48 am   

Byłam kiedyś na weselu w Oskarze i nie podobało mi się. Coś w stylu remizy strażackiej. Jedzenie też kiepawe. I chyba nie było klimatyzacji. No i sąsiedztwo ulicy... kaszana.
 
 
wilvo 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 3:48 pm   Oscar

Znalazłam kilka wpisów na temat tego lokalu, ale są dosyć przestrzałe i w sumie negatywne.
Może był ktoś w tym roku na weselu w Oscarze? Ciekawa jestem aktualnych opinii.
Ja byłam tam na dwóch weselach i to bardzo dawno, w 1998 i 2000 roku. Szczerze mówiąc dobrze je wspominam, ale szczegółów faktycznie nie pamiętam. Okolica jest rzeczywiście fatalna ale sale mi sie podobają, nie są luksusowe ale mają klimacik. I orkiestra fajna.
Zarezerwowaliśmy tam z narzeczonym salę na nasze wesele, ale jak sobie poczytałam niektóre wypowiedzi to sie przestraszyłam. Najgorsze były wypowiedzi o niedobrym jedzeniu i kelnerkach ubranych jak sprzątaczki.
Czy ktos może cos na ten temat powiedziec?
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 12:05 am   

czy chodzi o lokal na Łagiewnickiej?
mamy temat o sali Oskar, więc jeżeli to to samo, to połączę oba tematy.
_________________
 
 
wilvo 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 11:42 am   

Tak o ten. Ale najnowsze wypowiedzi pochodzą tam z 2005 roku a ja bym wolała jakieś nowsze. W końcu ludzie robią tam wesela więc chyba nie może być aż tak źle jak piszą.
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 11:50 am   

W takim razie łączę tematy.
Oby pojawiły się tu i lepsze opinie ;)
_________________
chez alma |
 
 
jack 

Wiek: 43
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 2:00 pm   oskar

Byliśmy i oglądaliśmy. otoczenie sali okropne. sala z zewn atrz też moim zdaniem nieciekawa. W środku jeszcze jeszcze - bez rewelacji. Ale jak usłyszeliśmy że robią tam trzy wesele na raz to podziekowaliśmy. Bez przesady. niezła masówka he,he
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 27, 2006 5:43 pm   

hejka :)

Powiem wam szczerze że mnie przerażacie bo 4.08.2007 ma wesele w Oscarze.
My akurat wybraliśmy sale różową gdyż w przeciwieństwie do zdjęć z netu na żywo wygląda dużo lepiej niż pozostałe. Mam nadzieję że nie będzie aż tak źle jak wy tu piszecie, jestem dobrej myśli, z szefem dogadaliśmy się bez problemów :)

ps. może ktoś jednak zna pozytywne opinie na temat tej sali :P
_________________
 
 
 
wilvo 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 12:28 pm   

My też różową :)
Mam nadzieję że po weselu (21 lipca) będę mogła coś pozytywnego napisać.
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 12:46 pm   

no my mamy 4.08 więc jesteś przed nami :) oby wrażenia były dobre :) życzę powodzenia :)
_________________
 
 
 
wilvo 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 3:18 pm   

A wiesz może czy w cenie sali jest dekoracja? Bo my zapomnielismy spytać i w zasadzie to nie wiem.
I ciekawa jestem na jaką cenę się umówiliście (w ramach weryfikacji), bo nam powiedział 125zł/os
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 6:52 pm   

z twego co wiem to sala wygląda tak jak ją oglądałam i dla mnie to jest dekoracja :) a ja mam tą samą stawkę ale mój ojciec jak zwykle jesio będzie się targował :)
_________________
 
 
 
wilvo 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 9:06 pm   

Aha, no to dobrze :) My tez chyba się będziemy targować. A tak jako ciekawostke dodam że zespół tez mamy stamtąd - Hazard. Z tego co pamietam z poprzednich wesel to super bawili ludzi.
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 10:17 am   

zespół mamy swój :) a tak na marginesie czy nie wydało ci się że ten koleś z Oscara to niezły cwaniaczek ? ;) bo jak dla mnie to on taki jakiś zakręcony i nie do końca pewny ....
_________________
 
 
 
wilvo 

Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 2:18 pm   

Dokładnie takie mam odczucia i trochę się boję co będzie później. Zaczęło się od tego że najpierw babka nas źle poinformowała odnośnie ceny, co wysżło dopiero przy podpisywaniu umowy z tym facetem. Gdyby nie to, że fajnie grają (ten facet to szef orkiestry) i sala z pewnych względów nam odpowiada, to byśmy tam nie robili chyba wesela.
Mam jednak nadzieję że wszystko jednak się ułoży, że facet jest po prostu zakręcony a nie kombinuje. On ma chyba bardzo wiele na głowie, ciągle jakieś imprezy obsługuje. Ale zaliczka juz wpłacona więc będę się martwić w lipcu. Najbardziej mnie martwi żeby jedzenie było dobre i nie podnieśli ceny.
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 2:58 pm   

jak by próbowali podnieść cenę to bym ich chyba pobiła ;)
a zresztą musi być dobrze bo to nasze wesela :) i na pewno wsio się uda :)

teraz szukam sukni i to zajmuje cały mój umysł :) i napawa radością :D
_________________
 
 
 
tajchi 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 28
Skąd: LONDON
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 5:52 pm   

lmyszka napisał/a:
hejka :)

Powiem wam szczerze że mnie przerażacie bo 4.08.2007 ma wesele w Oscarze.
My akurat wybraliśmy sale różową gdyż w przeciwieństwie do zdjęć z netu na żywo wygląda dużo lepiej niż pozostałe. Mam nadzieję że nie będzie aż tak źle jak wy tu piszecie, jestem dobrej myśli, z szefem dogadaliśmy się bez problemów :)

ps. może ktoś jednak zna pozytywne opinie na temat tej sali :P


My mamy tam wesele przed Toba 23.06 i po tym co ogólnie przeczytałam zastanawiam się nad rezygnacją Ale mój przyszły mówi ze zabawa zależy od Gości i orkiestry i jedzenia (a ono zależy od ceny) my mamy sale żółtą
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 6:02 pm   

i tu się zgadzam z narzeczonym :) jak zabawa będzie dobra to inne ujdzie w tłoku :)
przestałam już się tym przejmować bo do wesela była bym łysą, znerwicowaną osóbką :)
Kochani będzie OK !! !! :D
_________________
 
 
 
tajchi 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 28
Skąd: LONDON
  Wysłany: Czw Gru 07, 2006 6:10 pm   

mam nadzieje ze tak bedzie i że wszyscy sie ubawia a jak braknie jedzenia czy coś to sklepy całodobowe istnieją, kupi sie śledzi smalcu i zabawa wrze....hahaha
_________________
 
 
mls 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 8:31 pm   

Na weselu w Oskarze nie byłam, ale byłam tam na 3 studniówkach. I na każdej jedzenie było do bani, a na swojej nic nie zjadłam i jak się dowidziałam, ze na być właśnie w Oskarze to miałam łzy w oczach. CO do samych sal to jak dla mnie mogą być, ale to jedzenie... fuj. Mój K. jak powiedział, że hce mieć w Oskarze wesele to mu powiedziłam, że po moim trupie!
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 8:42 pm   

mls dzięki za tak dobitną opinie
a ja i tak się nie przejmuje bo wiem że będzie fajnie a żarcie to kwestia GUSTU

pozdrawiam i mam nadzieje że twoja decyzja co do sali była nieomylna
_________________
 
 
 
mls 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 8:50 pm   

Jedzenie to kwesta gustu, a ja nie gustuje w niedosmażonych kurczakach. My mamy wesele w hotekilu, który należy do mojego kuzyna, więc się nie martwię, bo na nie jednej imprezie byłam, a jedzonka robi jego żonka :D
Pozdrawiam
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 8:57 pm   

no to gratuluje dobrych znajomości, ja takich nie mam więc korzystam z mojej intuicji, która rzadko mnie zawodzi

powodzenia
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl