Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Sob Lut 05, 2011 3:56 pm
le jardin
Autor Wiadomość
ania88 

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 10:25 pm   le jardin

Dziewczyny, czy miałyście może wesele w restauracji le jardin w centrum ogrodniczym tracz? Możecie napisać swoje opinie?
 
 
JustynaP. 

Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Polska
  Wysłany: Sro Mar 09, 2011 10:37 pm   

witaj,
ja mam tam wesele w czerwcu 2011r i też szukam opinii innych weselników z tego miejsca. i nic nie mogę znaleźć
 
 
betti84 

Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 9:28 pm   

to podobnie jak moja przedmówczyni dołączam się do grona odważnych ;) , wesele też mam w czerwcu 2011 r. w Le Jardin i tak czekam na te opinie..
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 9:54 am   

z tego co wiem to jest to nowa restauracja i pierwsze wesele będą dopiero w tym roku
też się zastanawialiśmy nad tą salą ale jednak stanęło na Agacie
 
 
JustynaP. 

Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 2:51 pm   

hej, no to ja już jestem po!
sala spełniła moje oczekiwania- była ładnie przystrojona, a rozstawienie na sali stołów oraz pozostałych obiektów było przemyślane i trafne.
goście byli zachwyceni ogrodem i możliwością swobodnego się po nim poruszania- było bardzo gorąco i wyjście na zewnątrz pozwalało złapać drugi oddech przed powrotem i dalszymi tańcami.
jedzenia było dosyć. zupa, danie główne i deser na początek nasyciły gości i były podane w błyskawicznym tempie. przekąski serwowane później super podane a smakowały wcale nie gorzej- roladka z łososia z serkiem pychota! później grill- szaszłyki były bezkonkurencyjne, choć kiełbaska i kaszanka też miały swoich amatorów. na tort mało kto miał już miejsce, podobnie jak na zupę w godzinach rannych, ale super, że taka opcja była.
było czysto, kelnerzy na bieżąco sprzątali stoły.
obsługa dwoiła się i troiła- mimo,że było około 70 osób, na przyniesienie drinka na życzenie trzeba było czekać kilka minut!
to tylko kilka z moich wrażeń, jak ktoś czuje niedosyt, to zapraszam na priva.
pozdrawiam
 
 
schagya 

Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2012 5:55 pm   

Hej, czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat tej sali?:)
 
 
Amazing82 

Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 10:32 pm   

Nasze wesele odbyło się 7 września 2013 w tej właśnie restauracji i było fantastycznie. Samo miejsce jest bardzo urokliwe ale to nie wszystko. Na uznanie zasługuje przede wszystkim menadżer tej restauracji Pan Artur, to dzięki niemu ten ważny i zarazem stresujący dzień dla nas przebiegł tak miło aż żałujemy że tak szybko się skończył. Pan Artur przede wszystkim słucha swoich klientów, najpierw spisuje nasze oczekiwania a potem zwyczajnie je realizuje. Pan Artur załatwił za nas wszystko poczynając od przepięknej dekoracji z żywych kwiatów, po przepyszne domowe ciasta a nawet zamówił dla nas alkohol po cenie niższej niż sami znaleźliśmy. Nasze menu było specjalnie dopasowywane do naszych gości - co potem zostało przez nich bardzo docenione - dlatego Panie Arturze dziękujemy za te karpie :) były wyborne.
Rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach aby trafić na właściwego człowieka na właściwym miejscu-po prostu Pan Artur ma do tego serce. Nasi goście podchodzili do nas w trakcie wesela i mówili że jest cudownie że na takim jeszcze nie byli a wszystko to dzięki załodze restauracji Le Jardin.
Na uznanie zasługuje również szef kuchni gdyż jedzenie było bardzo smaczne i nie było go mało. Obsługa fachowa i profesjonalna, jednym słowem REWELACJA. My gorąco polecamy to miejsce i jeśli ktoś z Państwa stoi przed wyborem tej restauracji na swoje wesele to nie ma co się zastanawiać, na pewno nie będziecie żałować.

Pozdrawiamy
Ania i Mariusz
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 12, 2013 9:03 pm   

ja miałam tam przyjemność jeść obiad i potwierdzam, że jest pysznie i z klasą. Gdybym organizowała niewielkie przyjęcie, pewnie wybrałabym Le Jardin, choc obawiam się, że może być drogo
_________________
KAROOSIA
 
 
Amazing82 

Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 13, 2013 4:56 pm   Restauracja Le Jardin

w odpowiedzi na powyższe wcale nie było drogo ku i mojemu zaskoczeniu, dlatego kolejny pozytyw :)

Ania i Mariusz
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 26, 2016 3:28 am   

Zastanawiam się nad tą salą ze względu na małą liczbę gości (20 osób). Byłby to taki obiad poślubny w niedzielę. Jestem ciekawa czy da się cały obiekt zamknąć tylko dla nas na wyłączność (widziałam na stronie, że jest kilka sal). A jaki koszt od talerzyka na 2016?
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2016 12:53 pm   

Katarzynka1985, tam jest jedna duża sala plus taka jedna malutka akurat na 20 osób, ona jest oddzielona od reszty budynku tak jakby więc powinna Wam pasować. Ceny zaczynają się od 160, a kończą na 205 (wersja full wypas).
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl