Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala weselna Zbyszko w Wiączyniu
Autor Wiadomość
Ania2004 

Dołączyła: 19 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Paź 19, 2013 9:26 am   Sala weselna Zbyszko w Wiączyniu

Witam

Czy kotś jest zorientowany na temat sali weselnej Zbyszko w Wiączyniu pod Łodzią?

Proszę o informacje
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Sty 07, 2014 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaryAnn 

Dołączyła: 22 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 1:50 pm   

Podpinam się do pytania :) ktoś coś wie na ich temat?
_________________
 
 
Ika0806 

Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 28, 2013 10:12 pm   

Nasze wesele odbędzie się w ośrodku Zbyszko w Wiączyniu w czerwcu 2015 roku. Jesteśmy świeżo po podpisaniu umowy weselnej. Decyzję o podpisaniu umowy podjęliśmy w ciągu kilku dni po obejrzeniu sali i rozmową z Panią Kasią ( koordynatorką imprez w ośrodku). Sala i cały ośrodek jest przepiękny. Jeżeli zależy Wam na klasycznym i prostym wnętrzu to sala dla Was :) . Nie wiem co dokładnie chciały byście wiedzieć, może jak napiszecie bardziej szczegółowe pytania będę w stanie napisać coś więcej :-)
 
 
lenitha 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: z internetu
  Wysłany: Pią Cze 27, 2014 6:53 pm   sala weselna Zbyszko

sala weselna Zbyszko w Wiączyniu to bajka. Teren ośrodka jest nieziemski i zachwyca każdego, na moim weselu każdy zachwycał się terenem zielonym oraz stadniną koni. Zdjęcia w plenerze są przepiękne, obsługa podczas wesela miła i bez zastrzeżeń, jedzeniem zachwycał się każdy z gości, co osobiście potwierdzam. Organizatorka imprez to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Jestem z mężem bardzo zadowolona z wybranego miejsca i chętnie zlecę zorganizowanie kolejnej imprezy pani Kasi. :)
 
 
Lunne 

Dołączyła: 13 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lis 12, 2014 10:52 pm   

We Wrześniu mamy tam swoje wesele. Sala i teren sprawiły na nas niesamowite wrażenie. Pani Kasia - manager, bardzo sympatyczna, widać, że dba o wszystko związane z weselem bardzo profesjonalnie.
Znajomi bawili się w tej sali na uroczystości weselnej swoich bliskich i byli zachwyceni tak jedzeniem jak obsługą i wystrojem (a są dość wybredni).
Sama sala ma odsłoniętą konstrukcję z ciemnego drewna, marmurową podłogę (nieszlifowany więc nie jest ślisko - testowałam w wysokich szpilkach ;) ), możliwość okrągłych stołów, piętro, na które można wejść z sali - ładny taras oraz miejsce na odpoczynek lub np postawienie fotobudki dla gości itp). Monitorowana chłodnia na alkohol, część sali do tańczenia przestronna.
W cenie poza tortem i napojami (nie na każdej sali tak jest) mamy pokój i możliwość zorganizowania pleneru (mogą udostępnić jednego ze swoich pięknych koni do zdjęć).
Początkowo szukaliśmy sal w okolicach Złotna gdzie mieszkamy ale nie ma porównania z wrażeniem jakie na nas zrobiła sala w Wiączyniu i ogólnie cały teren - bajka (mały stawik, czarne łabędzie, piękne ptactwo i konie... ).
Wiosną udało nam się zarezerwować ostatni termin na przyszłoroczny wrzesień :)
Z moim PM serdecznie polecamy, najlepiej w razie pytań skontaktować się z ośrodkiem - pani manager jest bardzo pomocna.
Pozdrawiam :)
_________________



 
 
bajaderka 

Dołączyła: 26 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 5:49 pm   Zbyszko

Ktoś wie coś nowego na temat Zbyszko? Jak jedzenie i obsługa? Zastanawiam się nad weselem w tym miejscu i chciałabym poznać jakieś opinie.
 
 
Ania1986 

Dołączyła: 05 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 05, 2015 9:46 pm   Zbyszko

Sala przereklamowana. Menu nie adekwatne do ceny. Porcje mięsa do obiadu małe, podane jeden rodzaj mięsa w jednym końcu stołu, a drugi rodzaj mięsa w drugim końcu także nie każdy mógł wybrać mięso do spożycia. Na stołach głownie śledzie oraz cienko pokrojone wędliny. Obsługa powolna. Herbata i kawa w termosach. Była to pierwsza i ostatnia impreza jaką tam urządziłam. Jedyny plus to piękne otoczenie i ładna sala.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2015 8:03 am   

Sala bardzo ładna, jednak cena nie jest odpowiednia jak do tego, co oferują. Moja koleżanka robiła tam w tym roku wesele i w ostatnim tygodniu organizowania musiała po kilka razy dziennie tam dzwonić i dopytywać, bo było wiele niejasności. Generalnie jedna osoba odsyłała ją do następnej. Jeśli chodzi o organizację i cenę wiem, że była niezadowolona, jednak sala rzeczywiście jest bardzo ładna i co do samego obiektu nie miała zastrzeżeń.
_________________

 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2015 1:15 pm   

Grałam u Zbyszka w tym roku u znajomych i ponoć "po znajomości" zapłacili 300zł/talerz.. Ładna znajomość...
Przerażającym jest fakt, że właściciele nie chcą się dogadać i nie ma zniżek na podwykonawców, więc za orkiestrę, kamerzystę, fotografa itp młodzi zapłacili pełną cenę za talerzyk. Przykre.. ponadto nie oszukujmy się, ale jak się jest w pracy to się pracuje, a nie -za przeproszeniem- siedzi się przy stole i żre, więc z "naszego" stołu poza daniami głównymi, podczas których mieliśmy przerwę niewiele zniknęło.
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
swinki3 

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 15, 2015 8:34 pm   

Sycylijka napisał/a:
Grałam u Zbyszka w tym roku u znajomych i ponoć "po znajomości" zapłacili 300zł/talerz.. Ładna znajomość...
Przerażającym jest fakt, że właściciele nie chcą się dogadać i nie ma zniżek na podwykonawców, więc za orkiestrę, kamerzystę, fotografa itp młodzi zapłacili pełną cenę za talerzyk. Przykre.. ponadto nie oszukujmy się, ale jak się jest w pracy to się pracuje, a nie -za przeproszeniem- siedzi się przy stole i żre, więc z "naszego" stołu poza daniami głównymi, podczas których mieliśmy przerwę niewiele zniknęło.


Ale rozumiem, że 300 zł z poprawinami?
_________________
Pozdrawiam
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 16, 2015 9:57 am   

swinki3, tak. Przepraszam, zapomniałam dodać :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
everrrgreen 


Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 1:19 pm   

Ktoś jeszcze robił wesele w tym roku i może się wypowiedzieć? Zastanawiam się na tą salą bo jest prosta i klasyczna a okolica przepiękna :) ceny też rozsądne w porównaniu z równie ladnymi innymi salami w okolicach Łodzi
_________________
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 2:52 pm   

everrrgreen witaj :) ja nie mam jeszcze doświadczeń "po", ale niedawno podpisałam z tą salą umowę, byłam tam już parę razy obejrzeć sam ośrodek, salę bankietową, pokoje oraz okolicę + w ich restauracji spróbować jedzenia, rozmawialiśmy z managerką, więc jeśli masz jakieś konkretne pytania i mogłabym pomóc to śmiało pisz :) Ja dosyć długo szukałam w necie tego typu miejsca (wbrew pozorom nie ma w Łodzi dużego wyboru, przeważają albo typowe ogromne sale weselne, albo restauracje, a ja chciałam pięknego zielonego terenu wokół, żeby zrobić poprawiny na powietrzu - udało się :) )
_________________

 
 
everrrgreen 


Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 7:38 am   

My też już byliśmy i chyba się zdecydujemy, rewelacja sala i Pani menagerka bardzo fajna :) ale to 100% za orkiestrę itp też mi się nie podoba :/
Ostatnio zmieniony przez everrrgreen Czw Sty 28, 2016 7:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 12:12 pm   

everrrgreen, no to super, daj znać czy się ostatecznie zdecydowaliście (nie kusi Cię żeby założyć osobny dzienniczek przygotowań? :P ) i wrzucaj też info do postu o sali na bieżąco w temacie menu/dekoracji/ew. noclegów i co tam jeszcze będziecie ustalać, łatwiej będzie się wymienić spostrzeżeniami :)
_________________

 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 47
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Pon Lut 01, 2016 11:01 pm   

Tą salę kojarzę przede wszystkim z ładnym stawem - idealnym na szybką i ciekawą sesję zdjęciową
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
everrrgreen 


Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2016 1:33 pm   

LinaMiódMalina podpisaliśmy już umowę, na październik tego roku :) chyba faktycznie skuszę się na dzienniczek jak znajdę chwilę, już przy samym spisywaniu umowy wiedziałam, że to był dobry wybór - bardzo pomocna Pani manager upewniła mnie, że oddaje się w dobre ręce :razz:
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2016 11:27 pm   

everrrgreen ależ tempo! 8) A co do manager to rzeczywiście jest bardzo konkretna, rzeczowa i taka "z werwą", a przy tym mam wrażenie, że zachowuje zdrowy dystans do swojej pracy (bez tego przy tylu imprezach pewnie można by zwariować :D ) i ma świetne poczucie humoru - ogólnie bardzo sympatyczna :) Ostatnio odwiedzieliśmy Zbyszko, żeby do umowy dopisać rezerwację bazy noclegowej jak to ładnie zostało ujęte na papierze :) Zastanawialiśmy się chwilę ile będzie nam potrzebnych pokoi, ale w końcu stanęło na tym, że mamy rezerwację na wszystkie (bo niektóre są kilkuosobowe, a goście nocować będą raczej po 2-osoby w każdym). Dobre jest to, że przy noclegach płacimy tylko za faktycznie wykorzystane łóżka, nawet jeśli pokój przewiduje obłożenie większej ilości osób. Nie było też wymogów co do żadnej minimalnej ilości nocujących gości dla takiej pełnej rezerwacji obiektu - totalna dowolność. Pewnym standardem dziś jest pokój dla nowożeńców od sali w gratisie i tutaj też tak na szczęście tak jest :smile:
Salę znaleźliśmy w grudniu i z tego względu wprost nie mogę się doczekać wiosny, żeby zobaczyć teren wokół w pełnej krasie - gdy już się porządnie zazieleni, bo do tej pory opieram się głównie na zdjęciach ogrodu z sezonu letniego i wyobraźni :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Wto Lut 09, 2016 11:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
everrrgreen 


Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2016 3:55 pm   

My też zarezerwowaliśmy pokoje, na wszelki wypadek :) w razie jakby przed samym ślubem się okazało, że nocować będzie mniej gości - anulują rezerwacje i nie ma problemu. LinaMiódMalina a można wiedzieć które menu wybraliście? :D bierzecie jakieś konne atrakcje?
_________________
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 12:21 am   

My zdecydowaliśmy się na wariant za 190 PLN/os + 60 PLN za poprawiny w formie grilla na zewnątrz. Braliśmy też pod uwagę drugi wariant cenowy, ale też nie chcieliśmy przeginać z kosztami i poszliśmy na kompromis. Zależało nam na trochę ciekawszym menu niż w pierwotnej propozycji+zachowaniu dobrej ceny, a byliśmy też przekonani, że chcemy porcjowane menu zamiast dań wystawionych na półmiskach.
Ostatecznie udało się w tej cenie 190 dojść do porozumienia i ustalić wymianę części dań ciepłych na te, które bardziej przypadły nam do gustu (a były w droższym wariancie cenowym lub w ich menu restauracyjnym) - ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni :) Teraz pozostaje tylko "wybadać" co najlepiej smakuje co jakiś czas udając się do ich restauracji i oddając się błogiej przedślubnej degustacji - w końcu nie można wybierać dań w ciemno :smile: (polecam spróbować barszczyk z królika i policzki wołowe - pyyycha :) )
Ps. Niedługo walentynki, to mam nadzieję będzie znów okazja na jakąś fajną kolację i spróbowanie nowych dań 8)

[ Dodano: Pią Wrz 29, 2017 5:45 pm ]
9-10.09.2017 odbyły się w Zbyszko nasz ślub plenerowy, wesele i poprawiny, więc chciałabym podzielić się swoją pozytywną opinią o tym miejscu :) Sala, ogród i tereny wokół Centrum są piękne i to broni się samo - wystarczy zobaczyć :) Nam zależało na prostym i eleganckim wnętrzu + zielonym terenie wokół, który sprawdziłby się na garden party poprawinowe.
Sala bankietowa i pyszne jedzenie w restauracji Rancho przy ośrodku nas ujęły i dzięki temu podpisaliśmy umowę, niedługo potem zdecydowaliśmy się też załatwić na miejscu w altanie ślub cywilny. Nie było z tym najmniejszego problemu, bo sala od lat współpracuje w tym zakresie z USC Nowosolna, wszystko poszło więc gładko. Do dyspozycji jest także zaplecze noclegowe w b.rozsądnej cenie, co w naszym przypadku było ważne, bo mieliśmy sporo przyjezdnych gości.
Cała organizacja i współpraca z Paniami manager Kasią i Kingą ze Zbyszko były przyjemnością - nie musiałam o nic się martwić, każdy z członków załogi był dla nas życzliwy i pomocny, robił co mógł żebyśmy byli zadowoleni i nie było to wymuszone - nie ważne czy chodziło o pożyczenie nam drabiny, odkręcenie dodatkowej ławki z altany, próby pierwszego tańca wykonywane po 22:00, załatwienie poduszeczki pod obrączki, czy cokolwiek innego :) Obsługa sali spisała się na medal, jedzenia było wystarczająco dużo - wszystkie zakąski z zimnej płyty były na bieżąco donoszone w miarę jak ubywały, tak samo jak alkohole - wszystko na czas, goście jak i my byliśmy bardzo zadowoleni z serwisu i oczywiście z pysznych dań, które podano, serca gości podbiły szczególnie pieczona golonka i przepyszny pasztet, a moje - ukochana przeze mnie gruszka w czerwonym winie <3 Noclegi gości, śniadania, jak i organizacja poprawin - wszystko odbyło się tak jak wcześniej ustaliliśmy, było idealnie.

Nie było problemu z modyfikacją menu do naszych potrzeb +bez problemu przygotowano też odrębne wegeratiańskie, mieliśmy do dyspozycji zamykaną chłodnię na alkohole i tort weselny - mogliśmy wcześniej na spokojnie wszystko przywieźć. Mogliśmy podać docelową ilość gości na 7 dni przed imprezą, tak by niepotrzebnie nie płacić za wykruszających się z listy gości.

Sala tanecza ma ogromne okna - cała praktycznie jest przeszklona i świetnie wygląda to zarówno w dzień, jak i w nocy - kiedy jest oświetlona. Przy altanie w ogrodzie jest drewniany podest i parkiet ze wszystkim co potrzebne DJowi- można udządzić tam tańce w plenerze w ciepły letni wieczór - super.
W cenie w umowie mamy możliwość sesji foto z koniem z ich stadniny, gratis rocznicową kolację w 1wszą rocznicę ślubu i zniżkę na kolejną rodzinną imprezę w ciągu roku - na pewno skorzystamy :wink:
Dziękujęmy raz jeszcze i polecamy to miejsce - najlepiej samodzielnie się tam wybrać choćby na obiad :smile:
Paulina&Rafał
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Czw Lut 11, 2016 12:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl