Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sale weselne w Piotrkowie i okolicach
Autor Wiadomość
juzti 


Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Bełchatów/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 2:01 pm   u Misztelów na Górnej Piotrków Trybunalski

hej!
:D

Moje pytanie dotyczy sali weselnej państwa Misztelów "Na Skarpie" w Piotrkowie Trybunalskim, w okresie letnim odbedzie się tam moje wesele.
Chciałabym poznać wasze opinie na temat tego miejsca i obsługi

pozdrawiam :D
_________________
juzti
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 10:54 pm   Re: u Misztelów na Górnej Piotrków Trybunalski

A czemu robisz wesele w piotrkowie a nie w belchatowie??
 
 
juzti 


Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Bełchatów/Wrocław
Wysłany: Sob Cze 24, 2006 1:49 pm   

Wesele planuje w Piotrkowie, ponieważ na 2007 nie znalazłam sali z wolnym terminem w wakacje. ?lub nie będzie w samym Bełchatowie, więc kwiestia przejechania 20 czy 30 minut na salę weselną nie będzie problemem.
_________________
juzti
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Cze 24, 2006 3:07 pm   

Mamy problem w tym Belchatowie z salami ale trzeba sobie radzic jakos :)
 
 
nefre 

Dołączyła: 11 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: Pią Lip 11, 2008 10:08 pm   sale weselne w Piotrkowie i okolicach

Jakie sale polecilibyście w Piotrkowie i okolicach, jak wyglądają w nich ceny od osoby?
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 4:55 pm   

Słyszałam, że fajna jest sala (restauracja RUBIN) i Arkadia w Woli Krzysztoporskiej.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sob Lip 12, 2008 10:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
nefre 

Dołączyła: 11 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sro Lip 23, 2008 6:47 pm   Sala Wenecja w Piotrkowie

czy ktoś był tam na weselu i może się podzielić swoimi wrażeniami? Jak wygląda kwestia organizacji, jedzenia?

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 9:22 pm ]
Naprawdę nikt nie zna tej sali ? Oglądałam tę salę i bardzo mi się spodobała, bardzo ładne wnętrze- chciałabym ją zarezerwować na swoje wesele. Ale boję się ją tak " w ciemno" zarezerwować, bo ładny wygląd to nie wszystko. Bardzo interesują mnie opinie osób, które miały tam swoje wesele lub byli gośćmi.
 
 
Meti 

Dołączyła: 20 Sie 2008
Posty: 4
Skąd: Piotrków/Warszawa
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 2:39 pm   

Hej.
To są slae o których ja słyszałam:
- Ośrodek Dresso w Sulejowie (cena 180 zł)
- Ośrodek Anpol w sulejowie (cena 200 zł)
- Hotel Kruk w Smardzewicach (cena 180 zł)
- ośrodek MOLO w Smardzewicach (cena 180 zł)
- Hotel w Polichnie (180 zł)
- Agat w Piotrkowie (200 zł)
- Zielony Gościniec we Włodzimierzowie (cena 220 zł)
- U Miszteli w Piotrkowie ul. Górna (cena tez coś około 180 zł)
- i na koniec zostawiłą Villa rosa we Włdzimierzowie (180 zł). tej sali szczególnie NIE polecam!!!!!!!!! Wystrój jest super, jedzenie też bardzo dobre ale FATALNA obsługa!!!! Posiłki były podawane o innych godzinach niz się młodzi umówili z szefostwem. O cherbate lub kawę trzeba było się prosić i czekało sie 20 minut, po czym kelner przychodził i prawie rzucał na stolik filiżankę z obrażoną miną. Gdyby nie obsługa byłoby super, a tak to KOMPLETNA KLAPA!!!!!!!!!!!!!!

A teraz ja mam pytanie.....czy ktoś coś słyszał o hotelu w Polichnie (tym naprzeciw Górskiego). Jak tam wygląda wesele. Czy jest duzo jedzenia, miła obsługa i dość sprawna????
 
 
Ag 

Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: z lasu
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 9:54 am   NIE POLECAM

Ostrzegam wszystkich,którzy z braku sali,wolnego terminu czy jakichkolwiek innych okoliczności wybiorą Villę Rosę we Włodzimierzowie.Miałam tam wesele i to było niestety najgorsze wesele,na jakim byłam.Obsługa-koszmar.Powolni,bezczelni,popijali w trakcie wesela alkohol przeznaczony dla gości,byli tak ****,że gość który raz poprosił o kawę czy herbatę-nie odważył się na ten krok po raz drugi. Kuchnia miała obsuwę około 2 godzin...Zamiast tortu o 24 ,na salę wjechała szynka...W pokoju dla nowożeńców odkryliśmy brudną pościel,tłumaczenie właściciela było takie:"aa..tak...mój syn tam musiał spać wcześniej"... Poprawiny tez były "super".Razem z moimi gośćmi na tarasie kolonia zajadała objad, którym było nasze pierwsze danie z wesela!Dzieciaki pobrudziły obrus,którego obsługa nie raczyła zdjąć i moi goście grillowali sobie przy takich brudnych stołach,a ja myslałam,że mnie krew zaleje.Przez pierwsze 2 godziny był tylko jeden kelner!A przyjęcie było na 120 osób.Cena jest kosmiczna w porównaniu do "atrakcji", które lokal oferuje. A najgrszy jest fakt-o czym się przekonaliśmy w rozmowie z właścicielem-że taka jest niestety polityka firmy...najmniej gości obsłużyć w jak najdłuższym czasie..Błagam,nie popełniajcie tego błędu.To najważniejszy dzień życia,który ja spędziłam płacząc i wstydząc się wobec swoich gości.Jestem gotowa podać o wiele więcej szczegółów. Zainteresowanym podam mail.
_________________
Aga
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:56 pm   

Hmmm nie wiem czy mogę polecić bo nie znam sali ale jest nowa sala we Włodzimierzowie (na górce jak w stronę Łęczna się jedzie).Właściciel to pan Meckier bodajże.Cena 180 zł z poprawinami
_________________

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 9:21 pm   

Ja byłam na weselu kuzyna w Agacie i mam jak najbardziej pozytywne wrażenia. Sala ładna, jedzenie bardzo smaczne i super obsługa kelnerska - mili, kulturalni i niesamowicie sprawni. Było niewielu kelnerów, a wszystko było podane szybko, sprawnie i na czas.
Jedyny mankament - mało miejsc do parkowania.
 
 
rubino 

Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Piotrków
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 11:28 pm   

Nefre
I dowiedziałaś się coś, wiecej na temat sali Wenecja ?
Jestem ciekawy, bo szukam także sali na 2009 tak od sierpnia, ale dzisiaj np. dzwoniłem do hotelu Agat w Piotrkowie Tryb. i już mają wszystko zajęte na dużej sali balowej i zapisują już na 2010 r. Na małej już tylko dwa terminy w lutym i listopadzie 2009 r.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź w miarę możliwości.
 
 
nefre 

Dołączyła: 11 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 4:21 pm   

Jeśli chodzi o Wenecje to wnętrze bardzo ładne,w zasadzie są to dwie sale (osobno do tańczenia osobno do jedzenia) w sumie do 180 osób. zarezerwowałam tę salę na swoje wesele na maj 2009. W cenie jest 5 dań gorących na weselu i 3 dania na poprawinach. Słyszałam, że jedzenie jest smaczne i w wystarczającej ilości.
Pozdrawiam
 
 
weselinka2010 

Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 3:34 pm   "REDNEX" w Piotrkowie Trybunalskim

Witam!!
Razem z moim narzeczonym planujemy wesele na 2010 rok. Wiedząc jakie są problemy ze znalezieniem sali już teraz chcemy ją zarezerwować. Po obejrzeniu wszystkich sal w Piotrkowie Tryb. i okolicach najbardziej spodobała się nam sala REDNEX na ulicy Orlej 22, głównie ze względu za niezbyt wygórowaną cenę i fakt że musimy jedynie dokupić alkohol. Nie znamy jednak nikogo kto wcześniej miałby tam wesele i nie wiemy czego możemy się spodziewać. Dlatego bardzo proszę wszystkich forumowiczów o wypowiedź: przede wszystkim w sprawie jedzenia, czy smaczne i czy w wystarczającej ilości? (nie chcemy aby nasi goście byli głodni na weselu!!) jaka obsługa? oraz inne ważne kwestie które zauważyliście! Proszę o szczere opinie!! Musimy jak najszybciej się zdecydować bo zostało już niewiele terminów!! Z góry dziękuję za pomoc ;)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 11:23 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
weselinka2010 

Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 11:42 pm   Sale weselne godne polecenia w Piotrkowie Tryb. i okolicach

Witam!
jak już pisałam we wcześniejszym wątku razem z narzeczonym planujemy wesele na rok 2010. Zaczęliśmy poważnie rozglądać się za salą weselną, której wybór stanowi dla nas nie lada problem. Nie chodzi tutaj o cenę (która za 1 osobę i tak jest kosmiczna bo to minimum 200zł) a o jakość świadczonych usług (jedzenie, obsługa, itp.).Nie należy kierować się wyłącznie wyglądem zewnętrznym bo on często nie idzie w parze z całą resztą. Trzeba wiele razy zastanowić się bo nie sposób wydać kilku tysięcy i w dodatku być niezadowolonym. Mam nadzieję, że ten wątek stanie się pomocny dla innych par, które w przyszłości planują wesele. Dlatego proszę o opinię, które sale z czystym sumieniem polecilibyście przyszłym nowożeńcom. Proszę o wypowiedzi na temat sal weselnych w Piotrkowie i okolicach.
Ostatnio zmieniony przez weselinka2010 Sro Lut 11, 2009 11:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tygrys 

Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Lubliniec
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 9:02 pm   Sala na ulicy Rolniczej w Piotrkowie

Proszę o informacje na temat sali, domu weselnego na ulicy Rolniczej w Piotrkowie Trybunalskim.
Nie wiem jak się nazywa ta sala. Niedawno została otwarta.
Proszę o opinie osoby które miały lub chcą zorganizować w tej sali przyjęcie.
Co sądzicie na temat tej sali, jej właścicieli, obsługi, wystroju, wyposażenia.
Za wszystkie informacje dziękuje.
 
 
Meti 

Dołączyła: 20 Sie 2008
Posty: 4
Skąd: Piotrków/Warszawa
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 10:02 am   

Polecam salę na ośrodku wypoczynkowym DRESSO w Sulejowie!!!!
Na moczątku cięzko jest się dogadać z Panią która organizuje to wszystko ale warto się troszkę pomęczyć bo wesela było naprawdę SUPER!!! Stanęła na wysokości zadania i było jak w bajce. Sala jest w innym stylu niż wszystkie. Jest bardziej góralska z ogromnym kominkiem na jednej ścianie. Połączona ona jest z drugą dużą salą więc jeśli ktoś planuje duże wesele na ponad 180 osób to jest najlepsze miejsce. Otwierają wtedy dwie duże pary drzwi do drugiej sali i na jednej się zajada pyszności weselne a na drugiej tańczy do białego rana!!! Jeśli ktoś ma mniejsze wesele to wtedy jedna sala wystarcza i jest SUPER. Jedzenie było pyszne, obsługa ze wszystkim się wyrabiała, przynosiła co tylko się chciało. Tak więc pod względem organizacji SUPER!!! Cena w maju 2009 r. wynosiła 180 zł za osobę. W tym było 5 posiłków ciepłych na wesleu i 3 na poprawinach. Do tego oczywiście wszystkie zakąski, wędlinki, sałatki itd. My musieliśmy dokupić tort, ciasto, alkohol i z własnej woli dokupiliśmy troszkę napoi gazowanych. Sami też zrobiliśmy stół wiejski bo akurat mieliśmy taką możliwość (ale oni też robią za dodatkową opłatą). Sala jest duuuża i piękna. My udekorowalismy ją po swojemu i wyglądała jak stary zamek z bajki :) !!!! Na zewnątrz jest ogromna przestrzeń i las, a przed salą taras z zadaszeniem :) . Po weselu dostalismy wszystko co zostało do jedzenia: ciasto, wędlinki, mięso na grila, schabowe, zawijasy, krokiety itd.!! To jest super sala!!! Warto przetrzymać niezbyt dostępny charakter Pani zajmującej się tym, bo efekt był REWELACYJNY. Postarała się jak tylko mogła żeby wszystko było ok. Najlepiej tak 2 dni przed weselem przypomnieć jej o wszystkich zachciankach i prośbach jakie Państwo sobie wymyślą. My tak zrobiliśmy i wszystko wyszło na 6+!!!!! Tylko trzeba przypominać!!!
SALA i ORGANIZACJA WESELA JEST SUPER :) !!!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 1:20 pm   

weselinka2010 - ponieważ istniał już identyczny wątek, połączyłam je. Na przyszłość proszę korzystać z wyszukiwarki.

Poza tym włączyłam do wątku inne tematy o salach w Piotrkowie.
 
 
Molly 

Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 31
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 11:22 pm   

Witam, czy ktoś z Was posiada jakieś informacje o weselach w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie?
 
 
iza0309 

Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 6:22 pm   

Witam!!
Ktoś może coś słyszał o sali bankietowej "Jola" w Gorzkowicach? Interesuje mnie czy smaczne jedzonko no i jak z obsługą :o
 
 
sloneczko863 

Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Piotrkó Tryb
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 1:33 pm   

Witam forumowiczki:) Sama jestem w trakcie wyboru sali dlatego zbieram różne informacje. Moja siostra miała wesele w WENECJIi. Sala bardzo mi się podobała i ogólnie rzecz biorąc polecam ją tym Kobietkom, które chcą czuć się jak księżniczki w pałacu bo wystrój jest stylowy. Mi jednak osobiście nie podobało się to, że są dwie osobne sale (do jedzenia i do tańca). Jako świadkowa ciągle musiałam latać po stołach i zachęcać ludzi bo a to pierwszy taniec a to zabawy i ciągle coś a ludzie nie dokładnie słyszeli i widzieli co się dzieje na sali tanecznej. Choć jeżlei ktoś ma życzenie aby goście mieli możliwość swobodnie porozmawiać przy stołach i spokojnie zjeść to bardzo polecam.

[ Dodano: Sro Wrz 23, 2009 1:41 pm ]
Czy ktoś miał wesele we Włodzimierzowie u Meckiera? Byłam ją oglądać i powiem że jest ciekawa ale tylko na 80-100 osób. Ofertę ma ciekawą i przepyszne ciasta (próbowałam), słyszałam, że dobrze gotuje bo robi to co lubi. Niestety mam negatywną opinię od znajomej , że była tam na uroczystości 60-osobowej i było bardzo duszno, wręcz nie do wytrzymania i posiłki przychodziły trochę opóźnione. Chciałabym usłyszeć, że wyolbrzymia a inni mają pozytywne doświadczenia bo trochę się na tą salę nastawiłam. Czekam na opinie i pozdrawiam:)
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 1:54 pm   

sloneczko863, niestety z tego co wiem w naszym regionie restauracje są drogie i zawsze są jakieś problemy z nimi- a to zimne jedzenie, bałagan, problemy z napojami.Tutaj masz nasze piotrkowskie forum http://www.wesele.mojpiot...e=viewforum&f=6 co prawda mało odwiedzane,ale znajdziesz informacje o salach. Z tego co kojarzę sala na Orlej jest chyba w miarę w porządku.
Jest też nowa sala na Rolniczej i na Słonecznej ("Grześ")
_________________

 
 
 
sloneczko863 

Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Piotrkó Tryb
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 7:42 pm   

kurcze nie mogę wejść na tą stronkę co mi polecasz:( czy jest jakieś forum na którym mogę wymienić kilka zdań z piotrkowiankami?
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 7:35 am   

Tak, to jest Piotrkowskie forum, chociaż bardzo mało używane- strona www.wesele.mojpiotrkow.pl i tam forum
_________________

 
 
 
senator 
Firma

Wiek: 39
Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 6:13 pm   

Restauracja Senator zaprasza wszystkie przyszłe małżeństwa do obejrzenia nowego obiektu mieszczącego się w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rolniczej 69 a .Zapewniamy niskie ceny oraz fachową obsługę wszelkie info..dostępne pod numerem telefonu
502-347-548
_________________
restauracja SENATOR
 
 
 
martka1811 

Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:30 pm   

Czy ktoś może wypisać nazwy sal weselnych które znajdują się w Piotrkowie
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 6:32 pm   

Hmm będzie trudno:
1. Agat
2. Górna- nie wiem czy to nazwa sali czy ulicy
3. Na Orlej-tez nie znam nazwy-chyba Rednex
4. Senator na Rolniczej
5. Chyba Sara na Wierzejach
6. Wenecja
7. Jeszcze jakaś sala Grześ- miałam kiedyś reklamę za wycieraczką
8. Altamira
9.Arkadia http://www.arkadia-piotrkow.pl/
10. I jeszcze Restauracja Leśna ale to raczej na przyjęcie

Więcej nie pamiętam...
_________________

Ostatnio zmieniony przez niesia2708 Sro Wrz 30, 2009 6:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sloneczko863 

Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Piotrkó Tryb
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 5:05 pm   

Bardzo proszę kogokolwiek o opinię o sali Meckiera we Włodzimierzowie. Czy jest tam duszno, jak jedzenie i organizacja... Proszę
 
 
blondi_m 

Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: piotrków
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 4:26 pm   

Witajcie!
Bardzo proszę o opinie na temat sal weelnych: Janosik, Hotel Polichno, Aaltamira w Piotrkowie Tryb. Wesele planujemy na ok 130 osób. Obiektywne opinie!!! Dziękuje... :)
 
 
blondi_m 

Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: piotrków
  Wysłany: Wto Paź 27, 2009 1:48 pm   Sale weselne w Piotrkowie i okolicach!

Witajcie! :D Planujemy wesele na rok 2011 i szukamy sal w Piotrkowie i okolicach. :?: Interesują mnie Wasze odczucia. Byłam już w paru miejscach ale najlepiej poznać obiektywne opinie. :roll: Co możecie powiedzieć o: Altamira w Piotrkowie, Hotel Polichno oraz Janosik. Jakieś inne propozycje również mile widziane. Czekam na odp.
Pozdrowionka!
 
 
kotek_87 

Dołączyła: 30 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 8:49 pm   

Witam!!
Razem z moim narzeczonym planujemy wesele na 2010 rok. Po obejrzeniu wszystkich sal w Piotrkowie Tryb. i okolicach najbardziej spodobała się nam sala JANOSIK koło Tomaszowa Mazowieckiego. Nie znamy jednak nikogo kto wcześniej miałby tam wesele i nie wiemy czego możemy się spodziewać. Dlatego bardzo proszę wszystkich forumowiczów o wypowiedź: przede wszystkim w sprawie jedzenia, czy smaczne i czy w wystarczającej ilości? (nie chcemy aby nasi goście byli głodni na weselu!!) jaka obsługa? oraz inne ważne kwestie które zauważyliście! Proszę o szczere opinie!! Z góry dziękuję za pomoc ;) :lol:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 12:11 pm   

blondi_m, połączyłam istniejące wątki, proszę o korzystanie z wyszukiwarki.
_________________

 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 9:16 pm   

Mogę się wypowiedzieć odnośnie sali Senator (byłam tam na chrzcinach)- jedzenie smaczne i pod dostatkiem,obsługa sympatyczna, sala wewnątrz bardzo ładna. Zaletą jest położenie na uboczu :lol:
_________________

 
 
 
sloneczko863 

Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Piotrkó Tryb
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 1:44 pm   

Widziała nowe zdjęcia z sali Sara w Piotrkowie. Zapowiada się interesująco. Czy ktoś wie jak oceniają tam obsługę i posiłki? dziękuję:)
 
 
nefre 

Dołączyła: 11 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 8:46 pm   

Jeśli chodzi o salę Wenecja to warta jest polecenia. Miałam tam swoje wesele w maju 2009 r.- sala bardzo ładna, jedzenie smaczne w wystarczającej ilości, z właścicielką można indywidualnie ustalić menu. Co do podziału na dwie sale to jeśli jest dobry zespół i ma dobre nagłośnienie to bez problemu na obu salach jest słychać muzykę i goście są zorientowani co dzieje się na sali tanecznej. jeśli ktos ma jakieś pytania to służę pomocą .
 
 
anulka23 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 11:00 am   

nefre napisał/a:
Jeśli chodzi o salę Wenecja to warta jest polecenia. Miałam tam swoje wesele w maju 2009 r.- sala bardzo ładna, jedzenie smaczne w wystarczającej ilości, z właścicielką można indywidualnie ustalić menu. Co do podziału na dwie sale to jeśli jest dobry zespół i ma dobre nagłośnienie to bez problemu na obu salach jest słychać muzykę i goście są zorientowani co dzieje się na sali tanecznej. jeśli ktos ma jakieś pytania to służę pomocą .



Ja mam tę salę zamówioną na październik 2010 i czytałam jakąś recenzję w której twierdzono że płytki są śliskie, czy to prawda???
 
 
Anitka_Darek 

Wiek: 35
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 12:31 pm   

Witam,
Ja mogę z czystym sumieniem polecić salę Arkadia w Piotrkowie.Jedzenie pyszne,sala ładna,dość duży parking,obsługa miła jedyny minus to niewielka ilość miejsca do tańczenia.Jeżeli ktoś ma zamiar zrobić małe przyjęcie to na pewno nie będzie żałował.
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 2:16 pm   

Anitka_Darek, a Wy na jakiej sali robicie wesele??
_________________

 
 
 
Anitka_Darek 

Wiek: 35
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 3:17 pm   

My wynajmujemy salę OSP w Gomulinie bo robimy duże wesele (ok.180 osób)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 4:37 pm   

Anitka_Darek napisał/a:
My wynajmujemy salę OSP w Gomulinie bo robimy duże wesele (ok.180 osób)

Bawiłam się na tej sali w październiku :) Jak na remizę to wnętrze prezentuje się naprawdę super :) Na weselu na którym byłam było dokładnie tyle osób ile ma być u Was, a wcale nie było ciasno, powiedziałabym nawet, że było luźno :)

Ale ta sala ma jak dla mnie dwa minusy, mały i duży:
- jak na taką liczbę gości, jaka zazwyczaj się tam bawi, powinno być węcej toalet, a nie jedna...
- lokalizacja jest tragiczna - przy trasie, gdzie jeździ pełno tirów, a na parterze funkcjonuje prawie cały czas sklep spożywczo-monopolowy, w związku z czym brama wjazdowa jest ciągle otwarta, więc nie ma szans, żeby np. dzieci na poprawinach pobiegały same po dworze :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Wto Sty 26, 2010 4:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anitka_Darek 

Wiek: 35
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 4:50 pm   

Co do lokalizacji się zgodzę :) ale za salą jest boisko więc dzieci mogą się bawić tam.A ubikacje są dwie tak jak wszędzie.Niestety to tylko sala OSP a nie restauracja :)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 4:55 pm   

Anitka_Darek napisał/a:
A ubikacje są dwie tak jak wszędzie.Niestety to tylko sala OSP a nie restauracja :)

No tak dwie - męska i damska, a w każdej z nich jest tylko jedna kabina. Gdy bawi się tam tyle osób to robią się kolejki, zwłaszcza do damskiej, sama kilka razy stałam w takiej kilkunastoosobowej :mrgreen:

Też miałam wesele w sali OSP :smile:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Anitka_Darek 

Wiek: 35
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 5:11 pm   

Wierze no ale jak mus to mus :) innej tak dużej sali znaleźć nie mogliśmy :/
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 5:17 pm   

u nas też OSP :) hehe :) ale w Dobrzelowie :) ale tam to już w ogole bo na tych zakrętach przy trasie.... ale chcąc nie chcąc, będzie tam - tradycja rodzinna musi być ;) :)
_________________
 
 
nefre 

Dołączyła: 11 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 5:29 pm   

Co do płytek w Wenecji to nie miałam problemów z utrzymaniem się na parkiecie, nikt z gości również nie zaliczył wywrotki.
 
 
senator 
Firma

Wiek: 39
Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 8:35 pm   

Restauracja Senator zaprasza wszystkie młode pary do obejrzenia nowej sali przy ulicy Rolniczej sala jest gustownie wykończona obsługa miła,jedzenie smaczne,teren zieleni dla dzieci i nie tylko,elastyczne menu pozwala na podanie posiłków wg państwa gustu więcej informacji uzyskają państwo pod nr tel.502-347-548 chcesz nas sprawdzić zapraszamy na bal karnawałowy który odbędzie się 13 lutego zapewniamy pyszne jedzenie i wspaniałą zabawę do białego rana zapewniamy:2 syte posiłki,cały stół jedzenia,zabawa przy bardzo dobrym dj-u zapraszamy...
_________________
restauracja SENATOR
 
 
 
kami27 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 10:27 pm   

Witam wszystkich!
Jezeli moglabym doradzic to polecam hotel Fox pol roku temu mialam tam wesele i jestem bardzo zadowolona przede wszytskim z milej obslugi, z jedzenia i z wystroju wnetrza tam jest poprostu przeslicznie no i nie drogo.
 
 
megan_f 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: p trybunalskich
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 1:40 pm   

Ja tez miałam organizowane wesele w Hotelu Fox w Studziankach i też bardzo mi sie tam podobało i mojm gościom również. :)
Miła obsługa, smaczne jedzenie i ładny wystrój to stawiam na pierwszym miejscu.
i dostałam bardzo miła oprócz tego niespodziankę w postaci napoji Capi i Coli, ponieważ jest tam coś takiego ,że jeżeli weżmie się ślub w miesiącu w ktorym nie ma literki R to dostaje sie napoje gratis. Rewelacja!
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 2:40 pm   

W zeszłym roku byliśmy w sali OSP w Moszczenicy na weselu ;)
Super parkiet (trochę przeszkadzał tylko filar w samym środku).. Jedzenie wiadomo- zależny od kucharki. Na jednej ścianie wielka tapeta z obrazkiem "tropikalnym".
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 8:53 pm   

Yoanna napisał/a:
W zeszłym roku byliśmy w sali OSP w Moszczenicy na weselu


Ja tam byłam na weselu tuż przed urodzeniem Julki, czyli prawie 4 lata temu. Żarcia co niemiara, i tylko mam wrażenie, że Państwo Młodzi trochę przeliczyli się z miejscem :) Owszem na parkiecie spokojnie, ale przy stolikach ścisk. Ale mam dobre wspomnienia z tego wesele, podobała mi sie ta sala :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 22, 2010 8:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl