Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SALA W ZDUŃSKIEJ WOLI I OKOLICY
Autor Wiadomość
nikola204 

Dołączyła: 31 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sro Paź 31, 2007 10:24 pm   SALA W ZDU?SKIEJ WOLI I OKOLICY

SŁUCHAJCIE! KTOS MOZE COS POWIEDZIEC O SALACH W ZDUNI I OKOLICACH???? CZEKAM NA JAKIES POSTY! POMOZCIE,POZDRAWIAM
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 7:40 pm   

moge powiedziec ci cos nie cos o salach w Sieradzu :D
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 4:28 pm   

w lipcu bylam na weselu w Domu Ludowo Strażackimm w Sieradzu-Woźnikach - typowe wiejskie wesele, a pare lat temu bawilam sie w Szadku w Restauracji Regionalnej (chyba) - tez bylo to typowe wesele.. w jednym i w drugim lokalu bylo smaczne jedzenie i wlasciwie wszystko ok..
_________________
 
 
Duchna 

Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 4:45 pm   

Ja mogę polecić Amadeus (Amadeusz) w Zduńskiej Woli, na wyjeździe.. byłam tam w październiku na weselu swojej szwagierki i naprawdę było fantastycznie :) Dworek rewelacja, jedzonko pyszne, jak dla mnie super :smile:
 
 
mrs_p 

Dołączyła: 25 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 4:13 pm   

Witam. Mam nadzieję, że wątek jest nadal w miarę aktualny. Właśnie szukam sali w Zduńskiej Woli lub okolicach, na około 60 osób, w rozsądnej cenie, na wesele jednodniowe. Termin jest naglący bo 12.09.2009. Niestety w internecie znalazłam namiary tylko do 3 i to takich, które mnie najmniej interesują. Bardzo proszę o poradę.
Słyszałam dobre opinie o jakiejś sali znajdującej się w okolicach Icopalu ale nikt mi nie był w stanie podać nawet jej nazwy. Interesuje mnie również Amadeus. Z góry dzięki
 
 
adam18 

Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Sieradz/Łódz
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 6:54 pm   

Witam ja polecam AMADEUSZA w Zd.Woli , dobry kucharz i ładna stylowa sala.
 
 
kaskazdunia 

Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 3:30 pm   

sala o ktorej mówisz w okolicach Icopalu to prawdopodobnie "biesiada". Jak szukalam sali na swoje wesele a to bylo troche czasu temu to bylam tam sie zorientować w sytuacji. Niestety niewiele pamietam co do cen ale sam wystrój miejsca oki i myślę, ze 60 osob się zmiesci.

[ Dodano: Nie Sty 04, 2009 3:37 pm ]
a ostatnio w pażdzierniku 2008 bylam na weselu w restauracji "tango" na ul. Przemysłowej , posiłki smaczne i 60 osób spokojnie wejdzie niestety w cenach tez się nie orientuję
wiem że jest jeszcze jedna sala "arkadia" na ul. Łaskiej ale tam jest mało miejsca....
reszta sal które znam wymagają wynajęcia kucharki i sa to duże sale więc chyba nie będą Cie interesować
_________________
:)
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 9:46 pm   

My ostatnio mieliśmy okazję się bawić w restauracji Retro w Zapolicach za Zduńską Wolą. Wygląd sali - kwestia gustu. Jak dla mnie minusem były płytki w miejscu do tańczenia. A co do obsługi to pierwsza klasa. Posiłków całe mnóstwo, cieple i smaczne. Ogólna ocena bardzo pozytywna. Polecam.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
mayaxandra 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 4:07 pm   

@ lilaniki
Można prosić o więcej info dotyczącego sali na Kryształowej?? jaki wystrój, ile osób optymalnie może do niej wejść??


Sama byłam jeszcze zobaczyć Dwór Kamionacz - raczej na większe wesela, plusem jest, ze wszystko jest nowe i dobrze pomyślane (pokój dl młodych, wc dla niepełnosprawnych etc); sporym minusem jedno menu dla wszystkich.
_________________
26.05.2012 :) :)
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 24, 2010 4:55 pm   

martka napisał/a:
w restauracji Retro w Zapolicach za Zduńską Wolą. Wygląd sali - kwestia gustu.


Też tam byłam na weselu i sala jak na średnie wesele może być.Ogólnie ładna sala :P
 
 
anna27. 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 4
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 3:40 pm   

polecam hotel hades w zduńskiej woli.

edit: usunęłam opinie o zespole Kwant - nie jest to temat o zespołach, przydałoby sie tez uzupełnić może opinię o sali??
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Wrz 27, 2010 9:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lilaniki 

Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Zdunia
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 4:58 pm   sala zduńska wola

Witam.

Zapraszam do sali weselnej w Zduńskiej Woli. Ul. Kryształowa. Właścicielem jest p. Wdowiak Taduesz. wystarczy wpisać w wyszukiwarce sala weselna zduńska wola i 4. od góry link to jest link do tej sali. Sala duża mieści aż do 125 osób. Sala fantastyczna, zwłaszcza jak jest udekorowana. Możlwość wyjanęcia sali mniejszej (z drugiej strony budynku). W miejscu za ICOPALEM, za parkingiem. Sala nie ma nazwy, ale jest bardzo popularna, cieszy się dobrą opinią i zainteresowaniem. Na miejscu można zamówić dekorację sali, catering. Mała sala (na inne też imprezy) mieści ponad 30 osób.

Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie (administracja) nie mogę podawać konkretnych namiarów i numerów telefonu i linków. Mam nadzieję, że z czasem się to zmieni.

Pozdrawiam

Polecam i zapraszam;))
Ostatnio zmieniony przez lilaniki Wto Sty 25, 2011 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justyna221 

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:42 pm   

Witam , ja mam pytanie odnośnie sali koło Zduńskiej Woli w Beniaminowie, czy ktoś coś o niej słyszał ?? ??
 
 
lilaniki 

Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Zdunia
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 9:03 pm   

Nie słyszałam o sali w Beniaminowie. Niestety. Polecam salę na ul. Kryształowej:) Koło Icopalu:)
 
 
mayaxandra 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:40 pm   

Stanęło na Dworze Kamionacz - wygrali lokalizacją i genialnym wystrojem. Recenzja za rok z okładem :)
_________________
26.05.2012 :) :)
 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 3:16 pm   

a jaka jest cena za talerzyk w Kamionaczu? Sala jest na prawdę bardzo ładna...
_________________
 
 
mayaxandra 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 9:07 pm   

@ klawdia - płacimy chyba 190/os. Nasz będzie tort i alkohol. Do tego można doliczyć np stół wiejski.

@justyna221 - jeśli dobrze pamiętam to sala bardzo wysoka, na sporej działce (więc parking zapewniony) Pani właścicielka jest przemiła i bardzo pomocna. Niestety jak w wielu salach kuchnia graniczy bezpośrednio z salą (jest takie okienko do podawania jedzenia), więc zapachy bardzo się mieszają :( jest to natomiast jedyna sala, w której istnieje możliwość zamówienia stołu rybnego. :P
_________________
26.05.2012 :) :)
 
 
karolina_a 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Sieradz
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 11:22 am   

U nas także stanęło na Kamionaczu :) Potwierdzam, sala bardzo ładna, wszystko dopracowane. Wrażenie robi też otoczenie - zabytkowy park, w którym planujemy także plenerowe zdjęcia. My oprócz stołu wiejskiego, wybraliśmy także grilla i właśnie stół rybny. Długo zastanawialiśmy się, co moglibyśmy dać naszym gościom i zdecydowaliśmy się na prezent od pary młodej, to firmowe pudełeczko Dworu Kamionacz z ciastem - przynajmniej konkretnie :) )
 
 
mayaxandra 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 10:00 pm   

Nie wiedziałam, że Dwór Kamionacz ma stół rybny i możliwość obdarowania gości ciastami :) Dzięki, wygląda na to, że Kamionacz się rozwija :) :)
_________________
26.05.2012 :) :)
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 06, 2011 1:24 pm   

Ja byłam ponad rok temu na weselu z Zduńskiej Woli. Sala nazywała się Dom Weselny Tradycja. Sala całkiem miła, jest parking, czysto, schludnie, dobra obsługa. Tyle pamiętam:)
_________________


 
 
malutka_sdz 


Dołączyła: 05 Lip 2010
Posty: 18
Skąd: sieradz
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 5:23 pm   

Ma ktoś jakieś doświadczenia z salą Hades w Zduńskiej Woli? Jestem ciekawa bo mamy tam wesele w sierpniu. optycznie sala mi się bardzo podoba, jednak nigdy tam nie byliśmy na imprezie. Jestem ciekawa jak jedzonko i obsługa tam wygląda "w praniu".
 
 
wesolek 

Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: ZDUŃSKA WOLA
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 6:25 pm   

witam wszystkich, piszę po raz pierwszy na forum ale chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami i może przestrzec wszystkie pary, które szukają sali weselnej w okolicy Zduni. Niedawno miałam przyjemność bawić się na weselu w Retro w Zapolicach. Sala duża, ogród, oszklone patio, miła i profesjonalna obsuga. Z perspektywy gościa naprawdę super. Sprawa wygląda trochę inaczej gdy trzeba za to zapłacić. Na dzień dobry 240zł za talerzyk (+ podwyżki 20% z tytułu wzrostu cen żywności, u znajomych też były :? ), co oznacza, że jesli dziś zamawiacie salę na za rok to dzisiejsza cena nie będzie aktualna w dniu wesela lecz wyższa o 20%, liczą od głowy, nawet małe dzieci, osobno płatny barman i wiejski stół (o czym szanowna włacicielka przypomniala sobie dopiero przy końcowym rozliczeniu), nocleg dla gości 50zł od głowy, jedzenia dużo ale bez rewelacji (na poprawniach jedzenie wyglądało jakby prosto ze stołów po weselu było wyniesione do kuchni po czym z powrotem wniesione na salę, pomijam popsutą galaretę :evil: ) W umowie dokładnie spisane są godziny rozpoczęcia i zakończenia przyjęcia, ewentualne przedłużenie zabawy słono kosztuje. Parę minut po ustalonej godzinie kelnerzy zabierają się za sprzątanie stołów pomimo, że gra muzyka a goście jeszcze tańczą. Podsumowując, bo trochę sie rozpisałam, jak dla mnie przerost formy nad treścią, jesli jednak się zdecydujecie pozostawcie sobie trochę grosza na "dodatkowe wydatki" o których przy rezerwacji nikt was nie poinformuje, moim zdaniem ta sala nie jest warta takich pieniędzy.
 
 
beatris13 

Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 10:18 pm   

Hej a czy ktoś organizował wesele albo był na sali w Janiszewicach? Słyszałam różne opinie a chciałabym zorganizować tam wesele. pozdrawiam wszystkich przegladajacych fora weselne w poszukiwaniu cennych informacji i doświadczeń postweselnuch
 
 
kingaZDW 

Dołączyła: 16 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 7:33 pm   Rewelacje

Moja siostra miała wesele w Sali w Janiszewicach. To jest sala w Janiszewicach ale większość mówi, że w Beniaminowie. Bardzo nam się podobało. Rewelacyjni kelnerzy, bardzo przystojni :D :D. My korzystaliśmy ze stołu rybnego i barmana. Jedzenie super i naprawde dużo. Według mnie jedna z najlepszych sal w Zduńskiej Woli. Bardzo polecam :D :razz:
_________________
;D
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 7:45 pm   

To ja polecam z własnego doświadczenia Restaurację Hades. Miałam tak w sierpniu 2011 wesele i jestem baaaaardzo zadowolona. Pan prezes bardzo pomocny w organizacji (zresztą sam jest kucharzem na imprezie), sala przestrzenna, pięknie udekorowana w cenie sali, jedzenia jest tyle, że nie do przejedzenia.
Gorąco polecam, bo zwiedzilismy mnóstwo sal w Zduńskiej i okolicach i zdecydowanie ta jest najlepsza i prestiżowa.

Jak by ktoś chciał więcej info proszę na priv :)
_________________
 
 
 
kingaZDW 

Dołączyła: 16 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 8:25 pm   

Hades to faktycznie pięka sala i wszyscy o niej wiedzą,ale o sali w Beniaminowie jest mniej opini ,ponieważ działa krótko.Mimo to jest wspaniała,jak organizujesz tam wesele to wszystko masz z głowy ,bo cena obejmuje dekorację ,napoje,słodkości,tort,itp...Poza tym jest to jedna z niewielu sal ,która może pomieścić dużą ilość osób.Czytałam wcześniej ,że w Retro rozczarowują ceny,tutaj takiej sytuacji nie ma.Jaką cenę uzgadniasz przy umowie,taka obowiązuje przy weselu.POLECAM!!!
_________________
;D
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 9:20 pm   

Potwierdzam to co napisała Marecka-mi też ta sala przypadła bardzo do gustu. Bardzo ładna, do pyszne jedzonko.
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 6:03 pm   

Witajcie, mam pytanie
Czy ta sala w Janiszewicach nazywa się la strada?
Znalazłam stronę http://www.sala-lastrada.pl/, ale nie wiem, czy to jest to?
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 6:39 pm   

tak, to jest ta sala:)
 
 
time_ahead 

Wiek: 49
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 11:44 am   

Zgadzam się z moją przedmówczynią.. :)
Moja Siostra organizowała tam wesele w SALI BANKIETOWEJ TRADYCJA w Zduńskiej Woli, wlipcu 2012. Pomagałem w sprawach związanych z organizacją i musze przyznać, że poza dowiezieniem napojów i alkoholu, nie musieliśmy robić nic. Właścicielka podeszła do nas bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Sami ustalaliśmy menu i mieliśmy do wyboru kilka opcji, jak stół wiejski, pieczony prosiak, fontanna czekoladowa, "wódkowy kelner", słodki bufet itp. Poza tym zaoferowała nam pomoc przy znalezieniu samochodu do ślubu, podpisaniu umowy z orkiestrą, lub DJem, oraz możliwość dodatków jak lampionada, lub fajerwerki...
Wesele zaczęło się tradycyjnie - po staropolsku, czyli chlebem i solą.
Potem było coraz lepiej, przepyszne żarcie, super przystawki, bardzo smaczne domowe ciasta i tort robiony na miejscu, a nie przywieziony skądś... :)
Poza tym, żadnych problemów z wymianą naczyń, sztućców i szkła. Kelnerki ładne, miłe i profesjonalne.
Jak będę organizował swoje wesele, to na pewno w tej sali.

DSC_0027-kopia.JPG
Wiejski Stół w TRADYCJI
Pobierz Plik ściągnięto 486 raz(y) 86.2 KB

_________________
Pozdrawiam odwiedzających...
 
 
tkq_tomi 

Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Lut 03, 2013 12:36 pm   

Witam wszystkich :!:
Chciałbym podzielić się wrażeniami po swoim weselu,które zorganizowaliśmy wraz z żonką w październiku 2012. w sali bankietowej Tradycja w Zduńskiej Woli. Zaznaczam, że organizowaliśmy je sami bez pomocy rodziców.Przede wszystkim ujęła nas rodzinna i ciepła atmosfera i konkurencyjna cena, a konkretnie to 165PLN. Za to co nam zaoferowano, w innym lokalu musielibyśmy zapłacić dużo więcej, czyli od 180 nawet do 280PLN.Sprawdziliśmy to przed podjęciem decyzji. Jedzenie przepyszne, w ilości nieograniczonej, a wystrój sali powalił nas na kolana. Kelnerki ładne, uśmiechnięte i bardzo profesjonalne, zresztą to rodzinny interes, więc bardzo dbają o to, bu goście byli zadowoleni. Musieliśmy dowieźć tylko napoje i alkohol a całą resztą zajęła się właścicielka-przemiła osoba. Skorzystaliśmy z wielu jej rad, które sprawiły, że mieliśmy takie wesele, o jakim marzyliśmy. No i te fajerwerki..... :) Było ZAJ....IŚCIE!!!
_________________
tkq_tomi
 
 
 
zankar 

Dołączyła: 30 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: zd-wola
Wysłany: Pią Sie 30, 2013 2:54 pm   

Witam. Ja mam odmienne odczucia co do Sali Bankietowej Tradycja w Zd-Woli. Organizowaliśmy tam wesele. Bardzo niesympatyczna właścicielka, zarozumiała i bardzo pewna siebie. Przy pierwszej rozmowie oznajmiła, że jest nastawiona na zysk. Jeśli nawet tak jest nie powinna tak mówić klientom. Sala nawet ładna, ale jedzenie... ? pozostawia dużo do myślenia, nie powiedziałabym przede wszystkim , że jest świeże. Na koniec imprezy otrzymaliśmy nie wiem czy jedną trzecią tego co pozostało, więc pytanie czy sobie zostawiają czy mrożą i podają na kolejnej imprezie? Nikomu nie polecam.

[ Dodano: Pią Sie 30, 2013 3:55 pm ]
mimoś,
 
 
IzaiWitek 

Dołączyła: 23 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 23, 2014 10:11 am   

Witam, mieliśmy wesele na sali Amadeusz w Zduńskiej Woli 19.07.2014, jesteśmy bardzo zadowoleni, impreza się świetnie udała. Wspaniały kontakt z przesympatycznym właścicielem, który potrafi zadbać o wszystkie szczegóły i spełnić wszelkie obietnice.
Piękna sala, przepyszne jedzenie, a na poprawiny przenieśliśmy się na zewnątrz gdzie znajduje się taras i parkiet taneczny ze sceną i mieliśmy bal w plenerze! Polecam wszystkim salę Amadeusz! Pozdrawiamy- Iza i Witek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl