Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala Pod Dębami -pawłówek
Autor Wiadomość
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 10:11 pm   Sala Pod Dębami -pawłówek

Witam jestem nową osobą na forum .I mam wielki dylemat ponieważ widziałam jedną sale w Zgierzu u Placka jest bardzo ładna . Natomiast widziałam jeszcze jedną właśnie pod dębami i jest po prostu prześliczna tyle tylko ze na 250 osób a ja planuje wesele na 120 . I obawiam sie ze przy tak dużej sali mi osoby zginą . Jest to nowa sala otwarta w kwietniu 2007 . Czy ktoś miał tam wesele i mi może powiedzieć na ile osób jakie tam jest jedzenie itd.
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 10:45 am   

Witaj, Olu! Ja będę miała tam wesele w przyszłym roku, 16.08. O tej sali i o innych pisałam w innym wątku. Pozwól, że po prostu go wkleję, żeby się nie powtarzać: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3059
Jakby to powiedzieć, to jednak nie jest nasz i tylko nasz wybór. Rodzice na to wpłynęli. Myślę, że jednak mimo to będzie dobrze. Ty ze swoimi 120 gośćmi nie powinnaś się na pewno martwić. Jeżeli tylko podoba Ci się ta sala, to powinnaś być zadowolona. Ja napiszę tylko, że moim skromnym zdaniem jest tam smaczne i ładnie podane jedzenie (byłam tam kiedyś na osiemnastce mojego kuzyna, poza tym jest to też zdanie naszych znajomych, którzy kiedyś byli pod dębami na weselu, tylko na tej mniejszej sali, kiedy nie było jeszcze tej). Na pewno mogę powiedzieć, że właściciele (moja dość daleka rodzina) są pozytywnie nastawieni i zależy im na tym, żeby dogodzić klientowi. Tym bardziej, że to w końcu nowo otwarta sala! Muszą wyrobić sobie renomę :wink:
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 10:44 am   

Witam Cię Aniu . Dziękuje serdecznie za odpowiedź . czyli mówisz ze jedzenie smaczne bo jeżeli chodzi o sale to już sama w sobie mi się podoba więc nikt nie musi mi już jej zachwalać bo jest piękna. i jeszcze ten ogród . Tylko nie wiem dokładnie jak wygląda sprawa z tym staropolskim stołem . I powiedz i na ile ty będziesz miała swoje wesele . I mam jeszcze jedno pytanko czy oni posiłki podają już wydzielone czy każdy może nałożyć sobie ile chce -wiadomo bez przesady.
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 12:18 pm   

Tam jest jakiś ogród? Bo mnie raczej tego tam właśnie brakowało, chyba że nie zauważyłam. Musiałabym się dowiedzieć czy jedzenie jest "wydzielane" czy można sobie samemu nakładać. Jeżeli tylko się dowiem, to Ci napiszę. Ja mam wesele na ok. 70 osób i tylko dlatego tam możemy mieć, bo to moja dalsza rodzina. Co prawda mnie i narzeczonemu bardziej podobało się w pabianickiej Palomie, ale rodzice nas przekonali. Jakoś to przełknęliśmy. Jeżeli jeszcze będziesz miała jakieś pytania, to pisz :)
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 12:41 pm   

Ok nie doczytałam bo widzę ze wy też na przyszły rok weselicho planujecie . A myślałam ze w tym bo wiem ze mają wolne terminy . :lol: Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez aleksandra0204 Wto Cze 05, 2007 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 2:37 pm   

Kiedy planujecie ślub?
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 3:12 pm   

My chcemy w sierpniu 2 lub 9 .
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 3:51 pm   

O, to tydzień lub dwa przed nami :) A dęby mają wtedy wolny termin?
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 4:12 pm   

z tego co pamiętam to tak tylko muszę iść i wstępnie zarezerwować a 30 czerwca będzie wesele i idziemy zobaczyć jak wygląda i tak ogólnie obejrzeć i wtedy podejmiemy konkretną decyzje . pozdrawiam
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 5:13 pm   

My też właśnie wtedy mamy tam zajrzeć :) A gdzie będziecie mieli ślub?
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 12:37 pm   

My będziemy mieli ślub w Łagiewnikach -Zgierz a Wy pozdrowionka :)
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 2:40 pm   

Czyli też będziecie mieli dość daleko na wesele. My bierzemy ślub w kościele pw. NMP Królowej Polski przy ul. Zgierskiej, czyli jakby nie było to już prawie Zgierz ;) My jedziemy jutro prawdopodobnie wpłacić zaliczkę. Swoją drogą, wiesz ile ona wynosi? Zapomnieliśmy zapytać.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 3:44 pm   

Nam powiedział ze musimy wpłacić 1000zł zaliczki . Jak jutro się czegoś jeszcze konkretnego dowiesz to daj znać . ( Chodzi mi o to jedzonko ) jak to wygląda i czy stół wiejski jest w tej cenie czy nie . Bo słyszałam dwie wersje .
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 3:53 pm   

My mamy stół wiejski w cenie, więc sądzę, że tak :) Dowiem się jutro o jedzenie - czy są podawane wydzielone porcje czy "ze wspólnej miski" :D
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
aleksandra0204 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 4:07 pm   

Ok w porządku bo nam też tak powiedział chyba ten właściciela ale później jak dzwoniłam to chyba tata tego pana powiedział ze stół wiejski dodatkowo płatny 500 lub 700 zł więc zgłupiałam . Ale ok jeżeli wam też powiedział ze jest w cenie to w porządku . :D
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 12:05 pm   

Mam nadzieję, że nie strzeliłam żadnej gafy z tym stołem wiejskim. W sumie to nie jestem na 100 % pewna czy my nie mamy tego policzonego do ceny za talerzyk jako rodzina... Aż mi głupio teraz, bo nie wiem czy Ci nie nakłamałam :( Mam jednak nadzieję, że to normalnie jest w cenie. A wczoraj jednak nie byliśmy, więc na razie nic więcej nie wiem na temat jedzenia.

[ Dodano: Wto Lip 03, 2007 1:28 pm ]
W sobotę byliśmy na sali. Nie wiem czy Wy też? ;) Bardzo nam się podobał sposób podania jedzenia. Wszystko jest ślicznie przystrojone (mam na myśli jedzenie). Wiem jedno na pewno: zrezygnuję na własne wesele ze sztucznych kwiatków, które były w niektórych miejscach (m.in. na stole wiejskim, który swoją drogą jest jednak wliczony w cenę wesela! :) )
Jestem osobiście uczulona na widok sztucznych kwiatków hehehe i nie wyobrażam sobie ich na własnym weselu. Poza tym - ocena jak najbardziej pozytywna. Jedzenia dużo i wygląda smakowicie.

[ Dodano: Nie Gru 09, 2007 4:09 pm ]
Czy któraś dziewczyna miała już tam swoje wesele? Jeżeli tak, to proszę o opinie :)
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
Edyta2009* 

Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Cze 15, 2009 10:53 pm   Sala weselna "Pod dębami" Pawłówek k.Pabianic

Witam Wszystkich!
W październiku mam wesele na sali "pod dębami" w Pawłówku koło Pabianic. na forum przeczytałam dokładnie dwa wpisy na tema tej sali :(
, jednak chciałabym się dowiedzieć więcej szczegółów. Bardzo proszę o opis swoich spostrzeżeń!

głównie chodzi mi o właścicieli, jakie mają podejście?
poza tym cchiałabym się dowiedzieć czy jedzenie było smaczne?
przeczytałam gdzieś że lodówka nie chłodziła i wódka na stłoach była ciepła?
i ogólnie jakie wrażenia i jak sama oranizacja??

będę bardzo wdzięczna na informacje!! :-)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 9:12 am   

Edyta2009*, przeniosłam Twój post do właściwego wątku z opiniami o sali - jesli to tutaj widziałas te opinie należało dopisać sie tu, a nie tworzyc osobny temat. Możesz spróbowac napisać na pw do anny1984, lub skontaktowac sie z nia prze e-mail, czy gadu.
_________________

 
 
 
naz 

Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 12:09 pm   

Witam serdecznie.

Byłem zarówno gościem na weselu moich znajomych jak także, byłem Panem Młodym ( ;) ) w Sali "Pod Dębami"

Edyta2009*, pozwól, że Ci pomogę, właściciele ok, jak najbardziej sympatyczni, pomocni, ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń, świetnie wykonali swoją robotę :)

Mi, żonie, moim gościom jedzenie smakowało, więc musi być ok, chociaż to chyba kwestia gustu :D

Z tą wódką są dwie opcję, jedna, w której sami się zajmujemy wódką, tzn np ojciec ma swoją wódkę zamknięta, w specjalnym pomieszczeniu i sam ją roznosi, lub druga, wódka pozostawiona w lodówce i kelnerzy roznoszą. Ja osobiście wybrałem opcję z kelnerami i byłem zadowolony. Bawiąc się u znajomego tata młodego roznosił alkohol, też było ok chociaż czasami były dłuższe chwile z pustą butelką :P

Stół wiejski to koszt dodatkowy, 1000zł bodajże.
My wybraliśmy bar z drinkami, barmanem i te sprawy ;) za 500zł.

O wystroju jakoś bardzo rozpisywać się nie mogę, moja żona było zachwycona, mamy też a to chyba najważniejsze.

Ogólnie, z punktu widzenia faceta, jestem zadowolony i mogę szczerze polecić.
Jedyne co mnie dziwi to wypowiedź budyń w tym http://www.forum.wesele-l...t=debami#235734 temacie. Ta pani chyba musiała mieć naprawdę duży niefart skoro tak wszystko się złożyło przeciwko niej ;> Nas jakoś żaden z jej pktów nie dotknął :)

W razie jakiś pytań chętnie pomogę jeśli będę w stanie.



edit: poprawiłam linka żeby przenosił bezpośrednio do wypowiedzi, o której mowa
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Lip 20, 2009 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorocia2324 

Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 4:00 pm   

Widzę, że tutaj jest bardzo dużo pochlebnych opinii na temat tej sali. My z narzeczonym planujemy swoje wesele w kwietniu 2010 roku. Jesteśmy na prawdę zachwyceni salą wewnątrz jak i na zewnątrz. Mamy zamiar robić wesele na ok. 120 osób. Już byliśmy praktycznie zdecydowani kiedy brat mojego narzeczonego dowiedział się od swojej znajomej z pracy że jak ona tam robiła wesele to była tragedia, kelnerzy się obijali, nie sprzątali ze stołów i ogólnie był syf. Czy może ktoś wie coś na ten tamat?? Piszcie jak było u was. I ile kelnerów obsługuje takie wesele?
 
 
naz 

Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 10:36 pm   

Wiesz, też zależy kiedy ta koleżanka miała wesele, możliwe, że personel się zmienia.

Zauważyłem, że kelnerzy mają swoje przydziały, tzn stoły. U mnie w sumie była 8 kelnerów (100osob wesele) i nikt się nie skarżył, nic złego na ten temat powiedzieć nie mogę.

Syf? Tzn?
Mi z 5 razy (nie licząc wymian przy ciepłych posiłkach :D ) zmieniono talerzyk chociaż dużo nie jadłem :D
 
 
dorocia2324 

Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 31, 2009 10:55 pm   

Chyba rok albo 2 lata temu miała wesele ta jego koleżanka. Syf w sensie, że właśnie nie zmieniali talerzyków, było brudno na stołach no i tak dalej i że w kuchni było bardzo brudno. Też tak myśleliśmy z narzeczonym, że przecież personel mógł być wtedy inny a teraz może być już w porządku, a poza tym są różni ludzie. Niektórzy jak nie mają czystego talerzyka to poproszą o niego albo najzwyczajniej w świecie pójdą sobie po niego do kuchni a inni się nie odezwą tylko już będę widzieć wielki problem. W każdym razie sale już tą zarezerwowaliśmy i mamy nadzieję, że będzie wszystko w porządku z obsługą, jedzeniem itd. Mi powiedzieli, że będzie 8 kelnerów na nasze ok. 130 osób.
 
 
naz 

Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 10:36 pm   

Eee wiesz, kelnerzy są dla ludzi, cały czas kręcą się wokół stołów, wystarczy zawołać i Ci wymienią talerzyk, zrobią kawy czy co tam chcesz, po prostu nie wolno się bać zapytać :)

U mnie nikt na to nie narzekał. Myślę, że nie masz co się o to martwić akurat.

Co do kuchni, to trochę dla mnie dziwne... bo nikt ode mnie się tam kucharką na "salony" nie ładował.... zresztą wydaję mi się, że są ciekawsze rzeczy do roboty niż zwiedzanie kuchni :P P

Weź to na miękko, może jako facet też to inaczej odbieram, po prostu wydaje mi się, że skoro prowadzą taką działalność - to i często są sprawdzani przez sanepid itd... więc pewnie ten brud w kuchni to bzdura :D

Jak będziesz już po to napisz, czy tutaj czy mi na pw jak było ;)
My byliśmy bardzo zadowoleni z Wesela :)

Pozdro!
 
 
luzak 

Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: ldz
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 9:17 pm   

Dzień dobry. ja jestem jeszcze przed ostateczną decyzją w sprawie sali i mam nadzieję, że ktoś rozwieje moje wszelkie wątpliwości. Po pierwsze co z nagłośnieniem, tzn. jeśli to jest tak duża sala to czy nie ma problemów z echem. Po drugie ma być około 80 osób...czy mi się goście nie pogubi :) Aa po trzecie jak rozwiązaliście sprawę dojazdów i odjazdów gości do Łodzi- martwiliście się o to, czy pozostawiliście ten fakt na barkach zaproszonych. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
_________________
W pogoni...
 
 
dorocia2324 

Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 7:48 pm   

Witam wszystkim!! W ta sobote 10 kwietnia 2010 mielismy wesele w restauracji pod debami. Wesele na okolo 110 osob. Obsluga, jedzenie bardzo dobrze. Kelnerzy uwijali sie jak mogli. Talerze, sztucce szybko wymieniane i zawsze czyste. Czesto chodzili i sprawdzali czy gosciom niczego nie brakuje. Na prawde dbali o pare mloda. Nam jedzenie bardzo smakowalo, stoly ladnie zastawione i przybrane. Obsluga mila. Pomimo wszystkim watpliwosci jakie mielismy na poczatku przed weselem bylo na prawde super. Bardzo nam sie podobalo. Jestesmyv zadowoleni i na pewno polecamy kazdej mlodej parze.
Mezus jeszcze raz by wzial slub ale niestety nie mozemy hehehe :) :):):) Pozdrawiam wszystkich zakochanych!!!
 
 
Marlenka 

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódz
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 8:47 am   

Witam!!Jestem nowa osoba na forum!!!Jeśli ktoś jest zainteresowany salą Pod Dębami to fajnie bo sala bardzo piękna,jest śliczna...duża,czyściutko!!!Styl egipski...coś pięknego!!Mieliśmy tam nie dawno wesele!!Nagłośnienie ok!!!Jedzonko pyszne,stół wiejski też!!Były małe nieociągnięcia z ich strony!!!Jeśli macie dzieci jako gości to też zapłacie za nie bo póżniej okazuje się że dziecią lody sie nie należą.....a wcześniej niby wszystko ok!!Sala super ale właściciela bym zmieniła!!!nie pasował do wystroju!!! :evil: pozdrawiam
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 4:06 pm   

Cześć,

chciałam odświeżyć wątek, czy ktoś ostatnio może miał albo był na weselu "Pod Dębami"?

Pozdrawiam :D
 
 
kasiek87 

Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lip 31, 2014 11:11 am   

Witam mam pytanko czy jest może ktoś kto w ostatnim czasie miał na tej sali wesele chciałabym zapytać o kilka kwestii a mianowicie:
1. Jaka jest obsługa.
2. Jak to mniej wiecej cenowo wychodzi za osobę.
3. I ile wynosi opłata za gości, którzy będą nocować.
4. Czy istnieje możliwość wprowadzenia do kuchni swojego kucharza czy kuchnia to tylko i wyłącznie ich broszka?
Orientuje się być może ktoś jeszcze gdzie znajduje się sala na 170 osób z możliwością przenocowania gości maxymalnie do 20km od Pabianic??
Bardzo dziękuję z góry za sensowne odpowiedzi :) ;) ;)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lip 31, 2014 9:43 pm   

A Aviator?
Nie znam dobrej opinii o Pod Dębami, pomijając ich początki. Nawet dziś znajoma mi mówiła, że fotograf ich ostrzegł, że jeśli wybiorą na salę Pod Dębami, to on tam nie pracuje. Właściciel wyłączał mu prąd od oświetlenia, bo lampy za dużo go kosztuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl