Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala bankietowa w Gajewnikach/ k. Zduńskiej Woli
Autor Wiadomość
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 9:43 pm   Sala bankietowa w Gajewnikach/ k. Zduńskiej Woli

Czy ktoś coś słyszał o tym obiekcie? To jest sala w okolicach Zduńskiej Woli w kompleksie, który jest znany przede wszystkim ze stadniny koni. Może ktoś tam był, albo słyszał coś o tej sali? :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 9:54 pm   

jest sporo w internecie. Piękne miejsce
https://vimeo.com/50106131
_________________


 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 10:03 pm   

Dorotka_, widziałam ten filmik, ale nie doszukałam się ani jednej opinii, na temat tej sali...
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 10:07 pm   

popytam znajomych :)
_________________


 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 10:12 pm   

dziękuje :D
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 10:40 am   

Na targach ślubnych dostałam ich folder. Wszystko było takie eleganckie że też zrobiłam mały rekonesans - bardziej z ciekawości, bo ode mnie jest tam bardzo daleko. Jednak mało opini znalazłam... Jedni znajomi "koniarze" mówili, że obiekt już nie funkcjonuje.. ale nie wiem ile w tym prawdy. Skoro się ogłasza to może znowu wkracza na rynek :)
 
 
majak 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Łask
Wysłany: Sob Cze 01, 2013 4:00 pm   

Podbijam temat. Czy ktoś z was był może na weselu lub innej imprezie w Gajewnikach i mógłby zamieścić jakieś opinie?
_________________
mn
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 5:55 pm   

majak, a byłaś tam na sali zobaczyć jak to wszystko wygląda? jak wrażenia?
 
 
majak 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 8:16 pm   

Sama sala zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie, natomiast chciałabym poznać opinie kogoś kto tam był na weselu lub innej imprezie jak to wygląda od strony organizacyjnej itd.
_________________
mn
Ostatnio zmieniony przez majak Nie Cze 02, 2013 8:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 10:15 pm   

Ja przeszukałam wszystkie możliwe strony w poszukiwaniu choć jednej opinii i nic. Dla mnie sala jest piękna, ale ogród mają troszkę zaniedbany i taki chaos tam panuje...właściciel niewiele mi powiedział i tak bez szczegółów, niczego istotnego się nie dowiedziałam.
 
 
majak 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Cze 04, 2013 5:24 pm   

No właśnie sala istnieje już jakiś czas, ale żeby nie było recenzji o niej? nawet na facebooku nie ma opinii. Najbardziej interesuje mnie kwestia jedzenia, czy jest dobre i czy goście nie wyjdą głodni z wesela.
_________________
mn
 
 
eh 

Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: sdz
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 6:08 pm   

JA rowniez mam to samo pytanie, czy kots ma jakies opienie o tej sali? Ja slyszalam, ze odbylo sie kilka komunii I niestety ale doszly do mnie zle opinie ;(
Moje wesele bedzie sie tam niedlugo odbywac, wiec osobiscie sama wypisze opinie na temat sali.
Jak narazie strasznie trudno uzyskac mi jakies informacje bo Pan ds kontaktu z klientem, nie odpisuje na moje maile. Przyznam, ze miejsce jest sliczne ale strasznie jestem zmartwiona czy dobra decyzje podjelismy- moje glownie o jedzeniu ! ;( No nic zobaczymy....






majak napisał/a:
No właśnie sala istnieje już jakiś czas, ale żeby nie było recenzji o niej? nawet na facebooku nie ma opinii. Najbardziej interesuje mnie kwestia jedzenia, czy jest dobre i czy goście nie wyjdą głodni z wesela.
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 6:25 pm   

eh, a kiedy jest Twoje wesele?:)
 
 
eh 

Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: sdz
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 6:27 pm   

w te wakacje ;)


keyka napisał/a:
eh, a kiedy jest Twoje wesele?:)


[ Dodano: Pon Cze 10, 2013 7:33 pm ]
Czy Tobie udalo sie moze zdobyc jakies opienie o tej sali?
keyka,
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 10, 2013 7:55 pm   

niewiele, raczej tylko to, że ktoś widział i że ładna, ale o samym jedzieniu itd nic. Kiedy tam byliśmy właściciel nie dał nam menu, nie powiedział ile posiłków w ten cenie 220zł, mimo moich pytań, także szczerze mówić nic nie wiem.
 
 
levelka 

Dołączyła: 16 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Otwock
Wysłany: Pią Sie 16, 2013 10:05 pm   

Witam, moja opinia jako panny młodej, organizowaliśmy wesele 10 sierpnia, jesteśmy z Mężem bardzo zadwoloeni, a to co ludze mówią że nie ma co jeść jest absolutnie wyssane z palca. Mieliśmy pięć ciepłych potraw około 8 zakąsek, 4 sałatki, dodatkowo trzy rdzje ciasta i przepyszny tort. Płaciliśmy 160 zł od osoby oraz 45 zł za poprawiny w formie wczesnego obiadu ( gdyż mieliśmy gości nocujących odjezdzających autkoarem). Jedzenie było przepyszne, a ilości porażające, przepięknie przygotowana sala. Właścicielka sama wszystkie dopilnowuje, łącznie z tym że miesza w garnkach a podczas wesela pilnuje wydawania potraw. Pan menadżer Paweł jest przez całe wesele, pilnuje przebiegu zabawy interweniuje odpowiada na wszelkie pytania. Obługa rofesjonalna bardzo często zmieniają zastawę, chodzą czwórkami. Przyznam szczerze, że bardzo bałam się tego miejsca ale klamka zapadła dużo wcześniej, teraz nie tylko nie żałuje ale polecam każdemu. Miejsce jest ciche z dala od miasta dużo miejsca dla gości , mogą swobodnie spacerować, spora ilość miejsc noclegowych w hotelu i pełen profesjonalizm. A co do jedzenia to zostało nam tyle, że rodzice urządzili w swoich miejscach pracy wspaniałe przyjęcia, w poniedziałek zaprosiliśmy ponad 20 osóbi jeszcze pomroziliśmy. Jeśli miałabym taka możliwość podjęłabym tą samą decyzję :)
Ostatnio zmieniony przez levelka Pią Sie 16, 2013 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bingo 

Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 3:00 pm   

Witam państwa, właśnie wróciłam z wesela w Gajewnikach, ogólnie mówiąc TRAGEDIA , koszt za talerzyk 220 zł, bardzo mało jedzenia , stoły puste , na przystawkę podają tatara , który stoi 3 h na stole , na wiejskim stole brak zastawy - prosiłam obsługę o zastawę , ale stwierdzili że " to od nich nie zależy" . Nie polecam
 
 
jasam 

Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: zduńska wola
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 4:52 pm   

Bingo z tego co piszesz można wywnioskować że jesteś wysłannikiem kiepskiej konkurencji. Też byłam na tym przyjęciu i mogę z przykrością stwierdzić że piszesz nieprawdę.Ja ze swojej strony polecam - naprawdę warto.
_________________
samja
 
 
wiemdobrze 

Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola (Łódź)
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 8:58 pm   

A ja powiem inaczej. Miałem okazje być na weselu w ten weekend i stwierdzam,że jest tam wyjątkowo. Po 1. rewelacyjna kuchnia, po 2 rewelacyjne miejsce, po 3 i NAJWAŻNIEJSZE wspaniała obsługa której należą się brawa. Była kelnerka , która przez całe wesele i poprawiny uśmiechała się , o co by się jej nie poprosiło było szybko wykonane, chętnie rozmawiała z gośćmi i aż miło było to widzieć. Reszta obsługi jak najbardziej niezawodna. pozdrawiam i każdmeu polecam bo warto !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jeśli chodzi o stoły to ja lewdo wstałem od stolika - jedzenia pełno jak i ciepłych i zimnych dań. pozdrawiam
 
 
levelka 

Dołączyła: 16 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Otwock
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 5:25 pm   

Zduńska Wola nie jest jednak dużym miastem i jak ktoś chce wykończyć konkurencję to pisze takie bzdury a ludzie się boją i wolą nie ryzykować :)Wiadomo wszystkim nie da się dogodzić ale naprawdę się starają :) a co do stołu wiejskiego to u mnie takiego problemu nie było goście podchodzili z własnymi talerzykami które potem mieli bardzo szybko wymieniane na czyste
 
 
ruda2402 

Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: zdunska wola
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 6:17 pm   

jasam napisał/a:
Bingo z tego co piszesz można wywnioskować że jesteś wysłannikiem kiepskiej konkurencji. Też byłam na tym przyjęciu i mogę z przykrością stwierdzić że piszesz nieprawdę.Ja ze swojej strony polecam - naprawdę warto.

bylam tam na weselu i jedzenia strasznie malo i do tego podawane zimne lub letnie
 
 
eh 

Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: sdz
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 4:06 pm   

Nie rozumiem dlaczego negatywna opinia jest od razu osadzana jako "konkurencja" !! !

Sama w tej sali mialam organizowane wesele, wiec na podstawie wlasnego doswiadczenia moge wydac opinie.
Sala jest piekna....osmiele sie nawet powiedziec,ze jesli chodzi o wystroj sali i cala posiadlosc sa zdecydowanie najladniejsze w okolicy.
Jednak jak wiemy ludzie nie ida na wesele aby zobaczyc tylk ladna sale. Ja do dzis czuje lzy w oczach I lekki wstyd przed moimi goscmi ;(
Niestety jedzenie moze I smaczne, jednak jego ilosc kompletnie nie przygotowana na ilosc gosci na weselu. Przystawek praktycznie nie bylo na stolach widocznych. A cieple dania zle wydawane, niestetety tez nie bylo ich wystarczajaco. Ja juz wczesniej slyszlalam zle opinie o sali I mimo, ze prosilam blagalam I zaplacilam wiecej aby jedzenia bylo duzo, wlascicielka I menadzer nie wywiazali sie z zadania ;(
DO tego obsluga ....hmm kompletnie nie widoczna na sali! Goscie mnie prosili abym spytala o soki itd. Najgorsza byla dla mnie sytuacja w ktorej to gosc uslyszal od kelnera arogancka odzywke, ze ten nie doniesie mu czystych talerzy bo jest zajety!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podsumowujac sala piekna ale nic poza tym. Eleganckie nakrycia nie wystarcza aby nakarmic gosci. Cene ok. 240 zl za wesele w poprawinami, uwazam za wysoce nieadekwatna do tego co oferuje sala. Rozliczylam sie z sala jak najszybciej bez uwag i prob negocjacji ceny, gdyz niesmak i smutek jak mi pozostal po weselu sprawil, ze chcialam to wydazenie jzu miec po prostu za soba ;(

Jesli ktos jest zainteresowany wynajeciem sali w Gajewnikach, polecam sie zastanowic. Sa inne, moze mniej urodziwe sale, jednak z wieksza gwarancja jakosci i ilosci jedzenia, oraz z wykwalifikowana obsluga.
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 6:57 pm   

bingo napisał/a:
Witam państwa, właśnie wróciłam z wesela w Gajewnikach, ogólnie mówiąc TRAGEDIA , koszt za talerzyk 220 zł, bardzo mało jedzenia , stoły puste , na przystawkę podają tatara , który stoi 3 h na stole , na wiejskim stole brak zastawy - prosiłam obsługę o zastawę , ale stwierdzili że " to od nich nie zależy" . Nie polecam


No to byliśmy razem na tym weselu, bo my akurat graliśmy w ten weekend w Gajewnikach :)
Sporo rozmawialiśmy z rodzicami pary młodej, z młodą parę i innymi gośćmi zarówno po weselu jak i po poprawinach i nie słyszałem żadnego złego słowa na organizację. My też nie odczuliśmy żeby coś było nie tak.
Może tylko co do braku talerzyków na stole wiejskim, to faktycznie trochę dziwny pomysł.
Ale wiadomo nie wszystkim się dogodzi i każdy ma inne oczekiwania. Ale my bardzo miło wspominamy spędzone tam 2 dni.

ps.
Tatara jadłem i nic mi nie było :)

ps2. Na FB fotograf udostępnił nam fotki z tego wesela (jedno z wesela i dwa z poprawin), 3 posty z 5 września https://www.facebook.com/haliskaband
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
angelika88 

Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Szadek
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 1:47 pm   

witam wszystkich :)

Macie "doświadczenie" z salą w Gajewnikach??

razem z narzeczonym myslimy wyprawić w niej wesele więc proszę was o opinie :) ))
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 5:56 pm   

Graliśmy tam wesele i teraz w sylwestra i nikt nie narzekał, a nam się tam bardzo podoba. Super klimat i koniki (pozdrowienia dla emeryta Bogacza o ile dobrze pamiętam:) )
My polecamy jeżeli ktoś lubi takie klimaty.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
angelika88 

Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Szadek
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 6:24 pm   

A jedzonko i ceny jakie tam obowiazuja?
 
 
Anna_M 

Dołączyła: 06 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: zdw
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 6:31 pm   Moje wesele...

Widze ze połowa forum była na moim weselu... Fiu fiu :) Co za emocje :P

Odnośnie wesela mego, naszego...

Człowiek nie wszystkiego dopilnuje. Cena 220 zł za osobe z poprawinami. Osobno opłacony prosiak. Stół wiejski również na swój koszt.

Jedzenie jest dobre. Ale levelka, Aniu... kurde, ilości nie były porażające. Wybacz ale nie były.
Oni robią takie wysepki tzn. na 6 osób podają zestawy obiadowe. Jeśli goście wszystko "sprząta" z półmisków to migiem sa donoszone nowe. Problemem jest, ze nikt o tym nie wie i czesc ludzi sie wstydzi wyjadać do końca.

Miały byc owoce. Rzeczywiscie były. Ale w takiej ilości ze rodzina meza myślała ze to dekoracja.

Nikt głodny z Gajewnik nie wyjdzie i za to ręczę. Ale nie moze tak byc ze goscie wchodza na poprawiny i zastawiaja stoły łokciami. Godzine czekaja na obiad nie majac na stole żadnej zakąski. Przeciez to wstyd.

Wspomniany Pan Paweł, człowiek bardzo miły. Krytyke słyszy choc jej kompletnie nie przyjmuje. Sniadanie dla gosci hotelowych mimo wczesniejszych ustalen nie przygotowane. Ponownie wstyd dla mnie...

Co do tatara to kłamstwo. Tatar był mielony na bieżąco. Był pyszny i czesto jest wspominany. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozwoli sobie na trzymanie surowego miesa na półmiskach przez pare godzin.


Sali nie polecam ale tez nikogo nie zniechęcam. Przywitanie przez gości, wesjcie po czerwonym dywanie, podkowy na szczęście, ta piękna sala oraz zespół HaliśkaBand w pełni wynagrodziło mi te wpadki sali.

Jest pewna rada dla wszystkich. Spiszcie szczegółowo umowe, do bólu szczegółowo. Godziny posiłkow, ich ilosci. Wszystko co uwazacie za oczywiste. Wtedy unikniecie sytuacji jak moja. A jesli nie, to bedzie sie jak targowac o cene ostateczna.

Się rozpisałam a w sumie nie o tym chciałam :)

Byłam na sylwestrze w Gajewnikach :) Chciałam sprawdzic czy to taki dziwny styl podawania potraw byl tylko u mnie czy taka specyfika lokalu...


Wchodzimy na sale o 20. 00. Według rozpiski o 20.30 ma byc podane gorące danie. Jest 21 i nic.... Do wiejskiego stołu kolejka. Poźniej wyscig po owoce w kieliszkach od wina.
21.10 zaczeto wynosic ciepły posiłek.
Nadmienie ze do tego czasu z mezem ogladamy obrus i sreberka ktorymi jest posypany :) Na stole wiejskim nie zostalo nic. Kosc od giczy az sie swieci, taka obgryziona. salaterki po sałatkach puste a maz mowi zebym oszczedzała ogorki bo to przekaska do wodki :) Pozniej juz sie rozkreciło. Jedzenie dobre. Wrociłam najedzona. Ale poczatek identyczny jak u mnie na poprawinych.
Zeby nie byc z "konkurencji" dodam ze orkiestra bardzo dobra, piekne fajerwerki, fajne konfetti na sali czy co tam z tych balonow leciało. Natomist nikt mnie nie spytal czy mam ochote przejchac sie bryczka. ( juz kuligu nie wymagałam ;) ) Ale chwyt marketingowy dobry :)

I to wszytsko za jedyne 210 zl od osoby ! :)

Reasumując: problemem sali jest nie tyle ilość jedzenia czy jego smak a sposób podawania. Rozplanowanie.

Niech szmoc bedzie z Wami ! :)
 
 
angelika88 

Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 7
Skąd: Szadek
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 10:12 am   

Dzieki za tak obszerną wypowiedź :)
 
 
levelka 

Dołączyła: 16 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Otwock
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 2:08 pm   

Hmm no to ja już nie wiem :) u nas wszystko było w porządku rozstaliśmy się w naprawdę miłej atmosferze. Co do sposobu podawania, no może to troszkę odbiega od standardu ale zależy co kto lubi. To co pisze Ania, szczera prawda należy wszystko spisać. My przygotowaliśmy wspólnie rozpiskę co jak i kiedy. O której mają podawać posiłki i co to ma być konkretnie dodatkowo rodzice porozumiewali się z kuchnią czy już podawać czy poczekać.

Planując taka rozmowę odnośnie szczegółów warto poszperać po necie bo jest sporo portali gdzie panny młode wypisują o co pytać i tak dalej, iść przygotowanym i tyle :)

Ja w każdym razie swoje wesele wspominam bardzo dobrze a że nie każdemu da się dogodzić no cóż
 
 
majak 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Sie 13, 2014 4:30 pm   

W zeszły weekend mieliśmy swoje własne wesele w Gajewnikach i całą organizację możemy określić jednym słowem: REWELACJA!!!

Manager obiektu, Pan Paweł, od powitania aż do ostatniego gościa na sali czuwał nad tym żeby wszystko było w porządku. Obsługa uwijała się jak w ukropie i pilnowała by gościom niczego nie brakowało na stołach. Jedzenie było pyszne, ciepłe dania wydawane były w dokładnie ustalonych wcześniej przez nas godzinach, nad kuchnią cały czas czuwała Pani Justyna, która ze swoich zadań wywiązywała się doskonale. Wielką furorę zrobił stół wiejski ustawiony na tarasie, a także cały teren dookoła sali. Goście, których zmęczyła weselna zabawa mogli odpocząć na rozłożonych na trawniku leżakach albo w znajdujących się tuż obok sali altankach.

Ponieważ mieliśmy kilkudziesięciu gości hotelowych, przed poprawinami zamówiliśmy śniadanie. Mimo tego że umówiliśmy się że będzie ono wydawane na sali w godzinach od 10:00 do 12:00, to nie było problemu żeby przedłużyć śniadanie o ponad godzinę, a i Ci którzy wstali później (część gości skończyła weselną zabawę ok. godz. 10:00) zostali przez kuchnię nakarmieni.

Poprawiny rozpoczęliśmy o 16:00 i również jak pierwszego dnia wszyscy bawili się rewelacyjnie, a organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Nasi goście chwalili pyszne dania z grilla, który ustawiony został na tarasie, na poprawinach wykorzystaliśmy też teren przed salą i zorganizowaliśmy biesiadę na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją były przejazdy bryczkami po terenie stadniny, które podobały się nie tylko najmłodszym.

Podsumowując, możemy z czystym sumieniem polecić Gajewniki jako miejsce do organizacji wesela. Po przeczytaniu opinii na forum mieliśmy wątpliwości i obawy, ale okazały się one zupełnie bezpodstawne, a współpraca z Panem Pawłem i Panią Justyną to naprawdę czysta przyjemność. Zgodnie stwierdziliśmy, że gdybyśmy mieli organizować wesele jeszcze raz, nie zamienilibyśmy Gajewnik na żadne inne miejsce. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni organizacją.

W razie gdybyście mieli jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu na e-mail lub priv. Niedługo będziemy też mieć filmy i zdjęcia z naszego wesela, więc również chętnie się nimi podzielimy.
_________________
mn
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 7:39 pm   

ta sala była na moje liście "do zobaczenia". Byliśmy, zobaczyliśmy, cenowo okej ale sala nie zrobiła na Nas wrażenia. Pan właściciel co chwila mówił "ze wszystkim się dogadamy" :P Plusem było to, że sala ma swój projektor. Minusem filar na środku. Nie wiedzieliśmy o niej za dużo (chodzi mi np. o obsługę, jedzenie), bo ani w internecie nie ma informacji i opinii ani nikt ze znajomych czy rodziny tam nie był. Może gdyby następna sala na którą pojechaliśmy nie okazała się tą JEDYNĄ to byśmy tu wrócili... :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl