Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"GOŚCINIEC ALEX" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Sty 27, 2009 9:20 pm   "GOŚCINIEC ALEX" w Aleksandrowie Łódzkim

Witam, chciałam was prosi o jakiekolwiek informacje natemat Gościnca "Alex" ul. Wojska polskiego. Czy, któraś z was cokolwiek wie na temat organizacji tam przyjęc weselnych. Byłam tam na wstępnej rozmowie, wyglada nawet całkiem-ale nie znalzłam informacji w necie na jego temat. :smile: Będę bardzo wdzieczna pozdrawiam cieplutko:)

[ Dodano: Sro Sty 28, 2009 8:35 pm ]
Proszę o odpowiedz, czy nikt nic nie słyszał o tym miejscu, :?


edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lip 06, 2016 2:50 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
asiah23 

Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 1:36 pm   

Hej ja mam wesele w Aleksie w lipcu :)
_________________
asia
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 2:55 pm   

O to fajnie, wiesz coś na temat tego miejsca, jedzenia i ogólnej organizacji wesel, pozdrawiam :)
 
 
asiah23 

Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 8:34 am   

Nic konkretnego to nie wiem. W tym tygodniu byłam w Alexie i ustalałam z szefem kuchni menu na wesele i powiem że zapowiada się smakowicie. Myśle że bedzie dobrze. Aczkolwiek szkoda że nie ma żadnych komentarzy na temat Alexa bo chętnie bym sobie poczytała no ale oni podobno robią wesela od niedawna. Jak rozmawiałam z właścicielem to zapewnił mnie że napewno goście jedzenia nie przejedzą. Można się również dogadać z właścicielem że płacimy 80% przed weselem i 20% po weselu. Także to też jest plus. A jakie Ty masz zdanie o Alexie?
_________________
asia
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 8:41 am   

Witam, również byłam na podobnej rozmowie. Faktycznie oni istnieją dopiero od lipca 2008, wcześniej był tam salon samochodowy. Ja planuje slub na przyszły rok. Kucharz zrobił na mnie dobre wrazenie, ma bardzo fajne pomysły i dobrze doradza. Martwią mnie te ogromne szyby za które widac cały parking i ulicę, może coś z tym zrobią. Fajnie, ze jest pokój dla młodych w cenie :) Jeszcze sie zastanawiam nad wyborem tej sali, u mnie będzie ok.60 osób i orkiestra niewiem czy sie wszyscy pomieszcza i wystarczy mniejsca do tanczenia. A u Ciebie ile bedzie osób? Pozdrawiam
 
 
asiah23 

Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 8:47 am   

Ja też szukałam sali pod względem miejsca do tańczenia i powiem Ci że też sie bałam tej sali ale byłam w tym tygodniu w Alexie i poprosiłam Panów kierowników żeby mi ustawili stoły na 70 osób i byłam bardzo mile zaskoczona bo zostało jeszcze bardzo dużo miejsca do tańczenia także o to już jestem spokojna.
_________________
asia
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 1:55 pm   

A no to mnie uspokoiłas :) Mam nadzieję, ze napiszesz wrażenia (w lipcu) po swoim ślubie, pozdrawiam i dziekuję za informacje. :lol:
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 8:15 pm   Hej

Hej dziewczyny ja też mam wesele w Aleksie w październiku tego roku:) i również jestem ciekawa opinii na ich tema tale fakt na razie są jeszcze za krótko na rynku. Co do kucharza to rzeczywiście konkretny, fachowy ustaliliśmy fajne menu - ogólnie bardzo pozytywnie nastawieni ludzie, no cóż zobaczymy :) )
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 8:52 pm   

Witamy serdecznie :D ciekawa jestem na ile osób robisz tam przyjecie weselne.
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 8:52 pm   .

dodam jeszcze na temat tych szyb bo również o to pytałam, jak dla nich nie ma problemu -można zasłonić, w sumie na każdy poruszony temat odpowiadali "Państwo sobie życzycie a my robimy", grunt to odpowiednio się dogadać.

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 8:55 pm ]
u mnie przyjecie będzie na około 50 parę osób , zdecydowaliśmy się na tą salę z dwóch powodów: po pierwsze polecono nam kucharza - że taki świetny -co się okaże ;) po drugie ujęło mnie podejście i kucharza i menadżera i do tego na spotkaniu był jeszcze obecny właściciel - zupełnna odmiennośc od właścicielki Boryny - makabra...
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 9:00 pm   

U mnie też było 3 panów :) wreszcie ktoś naprawdę poważnie nas potraktował. to fajnie że mozna przysłonic szyby-chyba przysłonię jedną, tam gdzie będe siedziala z PM, będzie taka dekoracja. Jestem w trakcie poszukiwania zespołu muzycznego, moze kogoś polecisz.
Podoba mi sie zastawa stołowa :-)
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 9:13 pm   

mnie obiecali że jak będzie jakieś wesele to zadzwonią wcześniej bym mogła zobaczyć jak wygląda zastawa abym mogła wprowadzić pewne korekty wg własnego gustu.cieszę się że jest pozytywna opinia choiciażby na temat zastawy;)
Co do zespołu chętnie pomogłabym ale nie znam - nie interesował nas zespól gdyż zdecydowaliśmy się na dj więc będzie grał Dj Simon co ciekawsze kucharz i on to znajomi i współpracują w Aleksie ze sobą o czym wczesniej nie wiedzieliśmy :D mam nadzieję że to dobry omen :)
 
 
asiah23 

Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 10:36 pm   

Hej chciałam zapytać ile ci powiedzieli za osobe w Aleksie bo mi 150 zł. Pozdrawiam
_________________
asia
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 1:57 pm   .

mnie również policzyli 150 zł (bez tortu) ,ciekawa jestem natomiast za jakie menu dostałaś taką cenę?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 2:22 pm   

Dyskusję o privach, prośby o privy proszę na PRIV, a nie na forum. Stąd zostały usunięte.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
lottka1 

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 5:46 pm   Re: "GOŚCINIEC ALEX" w Aleksandrowie Łódzkim

Hej,właśnie 9 maja tego roku mieliśmy tam komunie na 30 osób,było rewelacyjnie. Bardzo miła obsługa ,posiłki gorące i podawane o czasie(a były 4). Jedzenia tyle że nie sposób tego przejeść mimo że my Żarłoczki :P . Godna polecenia,byliśmy mile zaskoczeni po nieudanych Chrzcinach w "Fabryce smaków" w Łodzi. Zarezerwowaliśmy także na przyszły rok,na rocznice ślubu. Naprawdę Super!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Czw Maj 20, 2010 11:43 pm ]
[Hej,właśnie 9 maja tego roku mieliśmy tam komunie na 30 osób,było rewelacyjnie. Bardzo miła obsługa ,posiłki gorące i podawane o czasie(a były 4). Jedzenia tyle że nie sposób tego przejeść mimo że my Żarłoczki . Godna polecenia,byliśmy mile zaskoczeni po nieudanych Chrzcinach w "Fabryce smaków" w Łodzi. Zarezerwowaliśmy także na przyszły rok,na rocznice ślubu. Naprawdę Super!!!!!!!!!!!!!!
 
 
AgataJagodziak 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 10:09 pm   

Witam. Miałam tam wesele miesiąc temu. Świetna atmosfera. Miła i sympatyczna obsługa. Dużo bardzo smacznych posiłków. Zero wpadek!!
MIEJSCE GODNE POLECENIA!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
_________________
Nareszcie szczęśliwa :-)
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 11:20 pm   

AgataJagodziak :evil: dziwi mnie fakt, że dopiero dołączyłaś do forum, napisałaś tylko jednego posta i to o sali, która ma praktycznie tylko złe opinie. A Ty zachwalasz ją pod niebiosa.Dla mnie to ściema. Dlaczego nie napiszesz w innych wątkach, nie przedstawisz się, tylko odrazu z reklamą :mad3
_________________


 
 
AgataJagodziak 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 17, 2010 1:44 pm   

Agu24 napisał/a:
AgataJagodziak :evil: dziwi mnie fakt, że dopiero dołączyłaś do forum, napisałaś tylko jednego posta i to o sali, która ma praktycznie tylko złe opinie. A Ty zachwalasz ją pod niebiosa.Dla mnie to ściema. Dlaczego nie napiszesz w innych wątkach, nie przedstawisz się, tylko odrazu z reklamą :mad3


Dołączyłam, żeby dodać opinię co do wesela mojego, które tam się odbyło, ale nie tylko tego (jako osoba zaproszona). Poza tym nie zachwalam pod niebiosa tylko wydałam swoją i moich gości opinię. Mam do tego prawo jak każdy. Co do innych wątków to napiszę-nie martw się. Nie wszystko od razu. Priorytetem było moje wesele.
To, że ktoś ma inną opinię nie znaczy, że jest to fake.
Pozdrawiam serdecznie.
Agata
 
 
Bursztynka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 1:13 pm   

Witajcie. Przepraszam, że dopiero teraz dzielę się swoją opinię dotyczącą lokalu, ale wcześniej nie miałam możliwości z wiadomych przyczyn. Wszystko załatwialiśmy na szybko (jestem w ciąży) i Gościniec wydał nam się najkorzystniejszy ze względu na cenę i co najważniejsze termin. Miałam tam wesele 7.08.2010r na 78 osób – sala jest akurat na taką liczbę gości. Bałam się, że nie będzie miejsca do tańczenia, ale spokojnie wystarczyło. Co do plusów to obsługa uśmiechnięta i sympatyczna (na sali obsługiwały nas trzy panie i pan). Posiłki były apetyczne. Dania podawane o umówionym czasie tak jak było ustalane przed weselem. Po przyjęciu weselnym mieliśmy gratis nocleg dla mnie i Męża oraz naszych rodziców co było niesamowicie wygodne. Był również udostępniony pokój dla kuzynki z małym dzieckiem, żeby mogła spokojnie przewinąć maluszka. Co do minusów to jest to obiekt niesamowicie przeszklony, ale nam osobiście to nie przeszkadzało, a gdybyśmy się uparli to właściciel zapewnił, że okna zostaną poprzysłaniane. Niestety klimatyzacja była zepsuta, ale na szczęście nie było upałów jak w lipcu. Personel nam nie przystrajał sali ponieważ woleliśmy mieć „po swojemu”.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Bursztynka84 Czw Sie 12, 2010 1:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
grzeczna 

Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 8:51 pm   

[quote="Bursztynka84"]Witajcie. Przepraszam, że dopiero teraz dzielę się swoją opinię dotyczącą lokalu, ale wcześniej nie miałam możliwości z wiadomych przyczyn. Wszystko załatwialiśmy na szybko (jestem w ciąży) i Gościniec wydał nam się najkorzystniejszy ze względu na cenę i co najważniejsze termin. Miałam tam wesele 7.08.2010r na 78 osób – sala jest akurat na taką liczbę gości. Bałam się, że nie będzie miejsca do tańczenia, ale spokojnie wystarczyło. Co do plusów to obsługa uśmiechnięta i sympatyczna (na sali obsługiwały nas trzy panie i pan). Posiłki były apetyczne. Dania podawane o umówionym czasie tak jak było ustalane przed weselem. Po przyjęciu weselnym mieliśmy gratis nocleg dla mnie i Męża oraz naszych rodziców co było niesamowicie wygodne. Był również udostępniony pokój dla kuzynki z małym dzieckiem, żeby mogła spokojnie przewinąć maluszka. Co do minusów to jest to obiekt niesamowicie przeszklony, ale nam osobiście to nie przeszkadzało, a gdybyśmy się uparli to właściciel zapewnił, że okna zostaną poprzysłaniane. Niestety klimatyzacja była zepsuta, ale na szczęście nie było upałów jak w lipcu. Personel nam nie przystrajał sali ponieważ woleliśmy mieć „po swojemu”



Nie wiem dlaczego ludzie piszą takie bzdury, tam nie ma żadnej klimatyzacji!!!! Nie wiem czy kiedykolwiek będzie, bo szefowi chyba raczej nie zależy na dobrej opinii a cała reszta ma dobry bajer.
 
 
Bursztynka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 5:09 pm   

grzeczna, kiedy tam byłaś? Wydaje mi się, że masz jakieś nieaktualne informacje. Tylko dwa posty, nic więcej... Może "grzeczna" konkurencja?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Bursztynka84 Sob Sie 21, 2010 5:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Uinena 

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 8:36 pm   

W poprzednim tygodniu byłam tam na imprezie integracyjnej z pracy. Alex pokazał się naprawdę z pozytywnej strony i najprawdopodobniej tam zorganizujemy swoje wesele :D Wszystko było na wysokim poziomie :) (przynajmniej mam już jakieś rozeznanie :) )
Magda
_________________
:)
 
 
mariusz 76 

Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 5:49 pm   

Witam. Dołączyłem do tego forum aby wyrazić swoją opinię o Gościńcu Alex. Organizowałem tam chrzciny w ostatnie święta. Jestem bardzo zadowolony. Obsługa uśmiechnięta i bardzo sympatyczna :-) . Jedzenie smaczne i posiłki gorące podawane na czas. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. :!:
 
 
cesarzowa 

Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 9:35 am   

Witam, witam:) Ja również dołączam do grona, głównie po to żeby napisać o Gościńcu Alex. Kuzynka organizowała tam rocznicę swoich rodziców. Impreza kameralna, ok. 20 osób, ale bardzo przyjemna. Smaczne jedzenie, wydawane o wcześniej zaplanowanych godzinach i miła obsługa. Tylko aura za oknem jakby taka zimowa jak na kwiecień, ale i to nie stanowiło problemu, bo okna były przysłonięte materiałem;)
Nie wiem jeszcze jak lokal sprawdza się na większych imprezach, ale generalnie polecam:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl