Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"STOKROTKA"
Autor Wiadomość
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 8:31 pm   "STOKROTKA"

Od jakiś dwóch tygodni jest w Łodzi nowa sala. Dziś tamtędy przejeżdżałam i postanowiłam ją obejrzeć. Sala mieści się w nowo wybudowanym budynku, jest jasna i bardzo ładna. Właściciele są bardzo mili i pełni zapału. Cały budynek i otoczenie jest jeszcze na wykończeniu, ale we wrześniu ma już być wszystko zrobione. Sala jest naprawdę ładna i robi wrażenie, dodatkowym atutem są pokoje dla gości. Mieści się na niej max do 120 gości, cena za talerzyk to na dzień dzisiejszy 140 zł, w tym z tego co pamiętam 4 gorące posiłki, sporo przystawek, ciasta, owoce,napoje ciepłe i zimne, tort oraz szampan na przywitanie. Jeśli ktoś będzie zainteresowany spisałam numer telefonu do właścicielki. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 10:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 6:09 am   

a mozesz podac adres?? tez slyszałam o niej, ale nie wiem dokladnie gdzie się mieści..
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 7:26 am   

Dokładnego adresu nie spisałam, ale mogę wysłać Ci numer telefonu do właścicielki na priva. Od niej bezpośrednio się wszystkiego dowiesz najlepiej. :)
_________________
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 10:53 pm   

byłam i widziałam... Jako że właścicielka pojechała na urlop oprowadzała nas jej mama tata i ktoś tam jeszcze...
Pierwsze wrażenie - pachnie nowością. Przy wejściu wita nas duuuzy piesek (chodzi bez smyczy - ciekawa jestem czy państwa młodych też wita.. :P ).
Właściciele mówią, że sala jest na 100-120 osób. Tu bym się nie zgodziła. Krzesła ustawione były na 100 osób i niestety nie było między nimi nawet 1 cm odległości.. Podest jest raczej dla Dj'a niż orkiestry (za mały!!). Łazienki ładne (schodzi się po schodach), pokoje mają być w przyszłym roku. W sali jest coś co przypomina barek (ale podejrzewam, że jest pusty podczas wesele, co może powodować mało ciekawy wygląd... ). Jest klima, kuchnia wygląda na sporą a zastawa na sensowną.
Ogólne wrażenie - właściciele starali się, ale to chyba nie tak miało wyjść. Gdyby była ciut większa z większym podestem byłoby super.
Kolorystycznie - delikatny róż, ale sympatyczny.
 
 
globusa 

Wiek: 43
Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Gru 09, 2008 1:30 pm   

Tak sie złożyło, że 25. 10. 2008, byłam na weselu u mojej kuzynki własnie na tej sali.
Sala zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, miło i przytulnie i z gustem. Jedzenia bardzo dużo i smacznie, obsługa prpfesjonalna, nikt nie czekał na kawę herbatę a tym bardziej na gorący posiłek. Na weselu było ok 100 os. i wcale nie było ciasno, wszyscy się świetnie bawili, a że było dużo młodzieży było naprawdę super. Orkiestra 3 osobowa spokojnie mieściła się na podeście. Włascicielka bardzo miła cały czas dbała o wszystko, wychodziła podczas wesela i wszystko kontrolowała. Moja kuzynka oraz jej rodzice byli bardzo zadowoleni i myslę ze goście też .
Co bardzo mi się podobało na barku stały kwiaty i maskotki ze ślubu, które dawały piekna dekoracje. Naprawdę szczerze zastanawiamy sie z narzeczonym czy nie wybrac tej właśnie sali na nasze wesele w 2010. :)
_________________
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez globusa Wto Gru 09, 2008 4:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
franio22 

Wiek: 38
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Nowosolna
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 4:47 pm   

Witam, w zeszłą sobotę byłem oglącac ową salę, polecił mi kolega bo mieszka dwa domy dalej i był ogląć ją latem. A więc moje wrażenia. Sala bardzo ładna wszystko dobrane z gustem, czysto, pachnie nowością. Tylko jedno mi sie nie podobało a na to zwracam najwiekszą uwagę. Pani, która nas oprowadzała nie była zbytnio zorientowana i widac było ze znalazła się tam przypadkowo. Napweno w roli gospodarza sobie nie radziła. Nie znała odpowiedzi na większość pytań i była w ogóle jakoś mało sympatyczna. Zero profesjonalizmu. Po rozmowie z kolegą i wymianie spostrzeżeń wywnioskowaliśmy,że jego oprowadzała zupełnie inna osoba, która była bardzo rzeczowa i nie zostawiła żadnego pytania bez odpowiedzi. U nas było wręcz przeciwnie.
Aha jeszcze jedno na telefonie podanym na reklamie odzywa się poczta głosowa i podaje inny numer, na który również nikt nie odbiera. Jakaś dziwna sprawa. Ja nie ryzykuję. :?
_________________
dużo słońca
 
 
Żaklina i Marcin 

Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 8:11 pm   

Czy ta sala ma jakąś nazwę??
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 3:01 pm   

Jesli dobrze zrozumiałam która to, to nazywa się Stokrotka :)
_________________

 
 
 
evunia 

Wiek: 42
Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra k.Łodzi
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 8:28 pm   

witam, razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się urządzić nasze wesele w Stokrotce przy Pomorskiej i chociaż nie mamy jeszcze umowy to właściwie już podjęliśmy decyzję. Byliśmy tam już kilka razy porozmawiać i obejrzeć salę, jest taka jakiej potrzebujemy. Jednak boję się co do tego jak będzie wyglądała sprawa obsługi w trakcie imprezy i ogólnie jedzenia (czy nie za mało czy smacznie itp) Na razie nie mamy nikogo kto by tam był osobiście - prawdopodobnie dopiero w czerwcu będę miała pierwsze relacje. Dlatego gorąco apeluję do wszystkich, którzy maja nowsze informacje na temat tej sali i jej obsługi...każda wiadomość na wagę złota :)
Z tego co wiem to kilka imprez już się w tym roku tam odbyło może znajdzie się ktoś kto chciał by mi coś podpowiedzieć...z góry dziękuję
Co do właścicielki to jest to młoda osoba, ale miła i konkretna - tak jak ktoś powiedział nie pozostawiła żadnego naszego pytania bez odpowiedzi, dała nam również nr tel i meila w razie gdybyśmy chcieli się jeszcze czegoś dowiedzieć i skonsultować.
Na razie nie mieliśmy problemów z komunikacją, raz Pani nie mogła odebrać ale oddzwoniła.
Co do sali to dla nas odpowiednia robimy wesele na ok 80 - 90 osób więc miejsca powinno nam wystarczyć, ładnie przestronnie gustownie bez kiczowatych dodatków, widzieliśmy salę przed imprezą zmieniła bym tylko kilka detali ale po rozmowie z Panią myślę że tylko kwestia dogadania szczegółów. Ogólnie pierwsze wrażenie pozytywne, napiszcie proszę coś więcej jeśli coś wiecie na interesujące mnie kwestie, może znajdzie się ktoś kto się już tam bawił?
czekam na wieści:)
_________________
pozdrawiam evunia
 
 
tharron 

Wiek: 41
Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 8:19 pm   

My mamy tam wesele 25 lipca w tym roku. Salę wybraliśmy rok temu i przekonała nas do tego rozmowa z właścicielką. Niedługo spotkamy się z nią aby ustalić dokładne szczegóły. Na pewno napiszemy jak się wszystko udało.

[ Dodano: Wto Lip 28, 2009 1:11 am ]
No i po weselu...było SUPER!!! Dosłownie ANI JEDNEGO słabego punktu. Wystrój, organizacja, obsługa, jedzenie - wszystko na najwyższym poziomie. Na stole ani przez chwilę niczego nie brakowało, a ilość jedzenia która zabralismy ze sobą do domu, spokojnie pozwoli nam odpocząć od marketów przez najbliższe kilka dni i na pewno smakiem przewyższa potrawy z niejednej restauracji. Stół wiejski GENIALNY, a wędzona szynka z kością po prostu OBŁĘD W CIAPKI!!!

Tak jak juz pisałem w poprzednim poście salę wybraliśmy niecały rok przed weselem. Na spotkanie przygotowalismy listę kilkudziesięciu szczegółowych pytań na które Pani Agnieszka odpowiedziała w wyczerpujący i satysfakcjonujacy nas sposób. Pozwoliło nam to na w pełni świadomie podjąć, bardzo słuszną, jak się okazało już po weselu decyzję. Można było zapomnieć o takich problemach jak mozliwość zorganizaowania próby tańca na sali, rozstawienia stołów według własych upodobań czy też jakichkolwiek komplikacji. Całkowite dopasowanie do potrzeb i pełna satysfakcja Młodej Pary to podstawowa dewiza właścicieli. Przy tym podczas wesela kontrolują wszystko w dyskretny i niemal niezauważalny sposób.

Jeśli więc chcecie, aby wybór sali weselnej ograniczył sie do jednego spotkania, organizacja wesela przebiegła w sposób w jaki sami zaplanowaliście, a wspomnienia były tylko i wyłącznie pozytywne wybiercie to miejsce. To będzie bardzo dobra decyzja która oszczędzi Wam wielu niepotrzebnych nerwów i na pewno nie nadwyręży Waszego budźetu.
 
 
 
Asiar 

Dołączyła: 26 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 11:55 am   

Witam wszystkich serdecznie, jest to mój pierwszy wpis.
Chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat sali - Stokrotka. Sama tam mam weselę w przyszłym roku. Na salę zdecydowaliśmy się niedawno. Po obejrzeniu około 16 sal ta nas naprawdę urzkła. Jest nowa, bardzo zadbana, miłe jasne kolory.
Ma parking, teren sali jest zamknięty podczas imprezy. Na weselu podawane są 4 posiłki cepłe, do tego przekąski, ciasta, tort, napoje owoce i inne, za bardzo rozsądną cenę. Pani, z którą rozmaiwaliśmy odpowiedziała nam na wszystkie nasze pytania, wydaje się być miła i pomocna. Jedyny minus, który nie musi wadzić wszystkim, to lokalizacja, jest to dość daleko od centrum, ale wynagrodzone jest to ciszą i spokojem ( mam nadzieję).
Mam nadzieję, że po weselu będę mięć równie pozytywną opinię, jak nie jeszcze lepszą. :P
Ostatnio zmieniony przez Asiar Sro Sie 26, 2009 11:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agusia2411 
Firma

Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 11:27 am   

Witam
Z tej strony Agnieszka Z.
Od maja 2008 roku wraz z mężem staralismy sie aby każda uroczystość jaką organizujemy na sali "Stokrotka"była dopięta na ostatni guzik. Staralismy sie sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Naszym zamiarem było wspierać i służyc dobrą radą nowożencom oraz ich rodzicom w trakcie przygotowań do tak wielkiego wydarzenia jakim jest ślub i wesele.
Korzystając z forum chciałabym bardzo podziekować wszystkim młodym parom, które obdarzyły nas zaufniem. W zeszłym roku kiedy nie mielismy jeszcze co pokazać, czym się pochwalić wiele par szukajacych miejsca na wesele wybrało właśnie "naszą "salę za co serdecznie dziekujemy.
Nowych klientów chciałabym poinformować, że z dniem 1. 09 2009r. z przyczyn rodzinnych i zawodowych zmuszeni jesteśmy zakończyc pracę na tej sali. Kolejne uroczystości organizować będzie właściciel.
Ostatnio zmieniony przez agusia2411 Sro Wrz 02, 2009 11:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 2:07 pm   

Dzisiaj będę się bawić w "Stokrotce" u znajomych, więc wkrótce wrażenia ze strony gościa :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
emi84 

Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 10:15 am   

wczoraj w tej sali mieliśmy wesele.

Jeśli chodzi o organizację wesela to wszystko najlepiej załatwiać z pania Agnieszką, jej teściową (właścicielką) oraz córką właścicielki, gdyż są to osoby bardzo konkretne i cały czas się tym zajmują. Trzeba powiedzieć, iż są to osoby dające mnóstwo ciekawych pomysłów oraz bardzo uprzejme.

Jeśli chodzi o jedzenie opinię gości mowią same za siebie. Od znajomych słyszeliśmy opinię, iż jedzenie jest bardzo dobre. Mnie i męzowi bardzo smakowały posiłki :D Obsługa sali była bardzo uprzejma i dość szybko reagowała na różne prośby gości. Polecam kucharza, widać iż jest to młody człowiek(ok 30), ale znający się naprawdę na sztuce kulinarnej :D .
Ostatnio zmieniony przez emi84 Pon Wrz 21, 2009 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 9:06 pm   

Popieram, jedzonko było wspaniałe! Mnie najbardziej smakowały kluseczki śląskie, a małżonek chwalił sobie ciasta. Sala jest fajna, jasna, przestronna. Prosty dojazd. Zastanawiam się, czy był jakiś minus, który nam się rzucił w oczy - może tylko to, że orkiestra trochę za daleko od młodych. Ale to w zasadzie detal ;)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
mały 11 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 7:45 pm   

emi84 napisała
Jeśli chodzi o organizację wesela to wszystko najlepiej załatwiać z pania Agnieszką, jej teściową (właścicielką) oraz córką właścicielki, gdyż są to osoby bardzo konkretne i cały czas się tym zajmują. Trzeba powiedzieć, iż są to osoby dające mnóstwo ciekawych pomysłów oraz bardzo uprzejme.

Ja także wcześniej rozmawiałem z panią Agnieszką na jednym z wesel gdzie miałem okazje być gościem, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie ale jak napisali zmienił się właściciel. Wyszedłem najedzony , zadowolony i ubawiony. Byłem także gościem po raz drugi i nie mogę powiedzieć ze było tak samo :
dekoracja stołów- porażka zamiast półmisków z jedzeniem dla zabicia wizualnie miejsca położyli jakieś szmaty : :oops:
jedzenie - dobre
ilość jedzenia-znikoma
toalety - brak papieru i nieporządek :?
ktoś napisał że orkiestra za daleko od młodych - jak na takiej sali może być orkiestra daleko od młodych ja tam bym nie chciał na swoim weselu mieć głośnika koło ucha.
i jeszcze jedno wynoszenie tortu piętrowego po schodach jak patrzyłem to krew w żyłach mi staneła
Asiar ty to lepiej jeszcze raz przeanalizuj
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 9:29 pm   

Mały11, orkiestra w pobliżu młodych nie musi oznaczać głośnika koło ucha.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
marta19999 

Wiek: 44
Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 8:21 am   

Zgadzam się z mały11.
byłam na weselu w tym lokalu we wrześniu. Te szmaty na stołach porażka, chyba mają spełnić rolę zapchaj dziury, bo jedzenia rzeczywiscie mało, a po kilku godzinach wygladaja mało estetycznie. Jezeli chodzi o zimne zakąski to nie ma co pojeśc a są takie miejsca gdzie stoi tylko cukier i jakieś przystawki. Jezeli chodzi o dania ciepłe to w smaku całkiem niezłe ale wszystko raczej pod wydział.
Na stołach są półcienne serwetki wyglada to ładnie ale tyko na wejściu, bo w moim przypadku okazało się, ze mam nie całkiem czystą serwetkę było to odrażające.
Toalety są ładne, przestronne ale w ogóle nie sprzątane w czasie wesela, brak papieru oraz istne błoto na podłodze wzbudzają pewien niesmak.
Jedna najwazniejsza sprawa, szczególnie ważna na weselu, jak nie jedna z kluczowych, kłopoty z prądem. Na weselu gdzie miałam okazje sie bawić trzy razy wysiadło światło, uważam że jest to nie do przyjęcia, bo nikt nie chciałby takiej sytuacji na swoim weselu.
Aha i jeszcze jeden faky który mi utknął w pamięci to nie opróżnione popielniczki, z których po paru godzinach wysypywało się.
Moje ogólne wrażenie brak i jeszcze raz brak gospodarza. Nie polecam tej sali
 
 
tharron 

Wiek: 41
Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 8:37 pm   

Strasznie przykro czyta się takie opinie o sali w której miało się własne wesele. Zwłaszcza że tak jak już pisałem, było takie jak sobie z żoną wymarzyliśmy. Szkoda że zmiana organizatora tak bardzo odbiła się na jakości organizowanych przyjęć. Zwłaszcza że sala wg mnie miała ogromny potencjał a osoba Pani Agnieszki doskonale sprawdzała się jako "wedding planner". Cóż, pozostają tylko wspomnienia...
 
 
 
emi84 

Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 9:00 pm   

absolutnie nie zgadzam się z marta19999 i mały11. Na stołach było pełno pysznego jedzonka:) a dania ciepłe były wyśmienite:) Dekoracja stołów była bardzo elegancka i gustowna:) mi się bardzo podobała, ale to oczywiście rzecz gustu:)

marta19999 napisała, że nie było gospodarza: ten zarzut to przesada! gospodarz był! a własciwie gospodyni:) Gospodyni była do końca wesela! cały czas dopytywała się czy może czegoś my lub nasi goście potrzebujemy, czy może jeszcze w czymś pomóc. Nawet poratowała igłą i nicią, gdy jednej z osób bawiących się pękło ramiączko od sukienki! Tak więc Gospodyni jest przygotowana na każdą sytuację awaryjną:)

co do toalet: powiem szczerze, że jak ja byłam w toalecie to było tam czyściutko. Absolutnie nie bałam się tam wejść, chociaż wtedy już byłam okradziona z butów i chodziłam na bosaka. Papier toaletowy był i to nawet 2 rolki:) ale ludzie... nawet gdyby akurat w danym momencie go nie było, to na 100% nie byłoby to specjalnie! Przecież na weselach pod drzwiami od toalety nie siedzi babcia, która co chwile sprawdza, czy jest papier i pobiera opłata za skorzystanie z tego zacnego miejsca:)

Nie wiem skąd wyniknęły te nagonki na tą sale? Ja, mój mąż oraz wszyscy goście jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że mieliśmy tam wesele. Jestem wdzięczna Gospodyni za cały trud, który włożyła w przygotowanie wesela:)
 
 
 
zgiru 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 9:33 pm   

ja również miałem wesele na tej sali we wrzesniu i nie zgadzam się z marta 199999, maly 11 oraz tharron. Uważam, że zmiana osoby zajmującej się salą była bardzo dobrym posunięciem, gdyż sala zyskała właściciela w pełnym tego znaczeniu. W końcowej fazie załatwiania spraw weselnych pani Agnieszka nie odbierała telefonu od nas i wystawila nas na wielka nerwowke(brak kontaktu). Uważam, iż ta osoba zachowała się bardzo niekompetetnie, mimo, iz w poczatkowej fazie załatwiania była bardzo konkretna.

Bardzo cieszę się jednak, iż salą zaopiekowała się córka właścicielki, która podeszła do tego z bardzo dużym entuzjazmem i zaangażowaniem. Obecna właścicielka na pewno podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem, czego poprzedniczce brakowało.

Z wesela w stokrotce jestem bardzo zadowolony. Muszę przyznać, iż jedzenie na weselu było bardzo dobre. Polecam szyneczkę z wiejskiego stołu. Kibelki na moim weselu były czyste, więc nie rozumiem tej nagonki.

Niespodzianką było tylko zgaśnięcie światła na ok minutę, które akurat nasi goście przyjęli z entuzjazmem, gdyż przy świecach zrobiło sie romantyczniej. Uważam, że sala ma bardzo ładny wygląd o nie jest to tylko moje zdanie, gdyż podczas mojego wesela salą zainteresowali się moi goście(1 para) i prawdopodobnie sie na nia zdecydują.

Na moim weselu właścicielka była do samego końca imprezy służąc pomocą przy pakowaniu posiłków po zakończonej imprezie. Uważam , że ktoś tej pani chce zaszkodzić pisząc takie bzdury. Ja gdybym mial jeszcze raz się żenić napewno wybrałbym tę salę, ale pod warunkiem że od początku zajmie sie organizacją mojego wesela obecna właścicielka.

Gratuluję obecnej właścicielce, że w tak krótkim czasie potrafiła dostosować się do wymagań gości oraz organizacji DOBREGO wesela.

pozdrawiam

zgiru
 
 
mały 11 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:22 am   

zgiru sory ale jeżeli ktoś pisze takie rzeczy które są nieprawdą to mogę sądzić po dacie dołączenia że jesteś osobą blisko związaną z salą
I tak jak napisała marta 19999 problemy z prądem które były już też za poprzednich właścicieli i nie są to wierzcie przerwy minutowe , wydaje mi się ze nie byliście na sali gdzie naprawdę podają jedzenie super i wystrój sali nie ma nic wspólnego z remizą.
Jest pare takich sal w łodzi gdzie wysrój idzie w parze z dobrym jedzeniem i nie naganną obsługą , ale można je policzyć na palcach jednej ręki
 
 
zgiru 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 9:37 am   

poproszę abys mi wskazał słowa w których piszę nieprawdę, gdyż nie wiem o co Ci chodzi??

Powiem tak nie jestem osobą związana z salą, a zalogowałem się tylko po to, aby sprostowac oczernienia z Twojej(dołaczył 23 wrzesnia) i marty strony( dolaczyla 25 wrzesnia). czyli jedni jak dołącza mają prawo krytykować a drudzy już nie. Dla mnie zachowujesz sie jak dzieciak,zdjęcia stołów z wesela mam na których oczywiści są goście i jeśli to są puste stoły, to życzę sobie takich pustych aż do śmierci a napewno z głodu nie umrę. Nie wiem kto was namówił na rzucanie się na ta salę.

Powiem tak, gyby nie to iż moje wesele sie udało na sali, również występował bym jako krytyk, bo formalnosci zalatwaine z poprzednia wlascicielka prosza o pomste do nieba.


ps

maly 11 poza siedzeniem na roznego rodzaju forach, mam jeszcze inne obowiązki więc nie loguje się na każde forum tylko po to aby być, lecz aby coś sensownego wnieśc do rozmowy.

poza tym moge przesłac kilka zdjęć ze sowjego wesela chętnym w celu zobaczenia sali podczas imprezy.
pozdrawiam
zgiru
Ostatnio zmieniony przez zgiru Wto Wrz 29, 2009 9:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mały 11 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 10:18 am   

prosimy o zdjęcia stołów ale tak jak napisałem że jeżeli dla kogoś to jest szczyt możliwości kulinarnych (nie obrażając kucharza bo smakowo jedzenie dobre ) to sory ale mało sal odwiedziłeś
 
 
zgiru 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 10:23 am   

chętnie prześlę, ale podaj e-mail
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2009 10:58 am   

Tak się zastanawiam, co jest właściwie tym zarzutem w stosunku do jedzenia w Stokrotce. Że mało? Pamiętam, że nie było gdzie kieliszka postawić, tyle półmisków. Że niedobre? No ale wszyscy pisali, że smaczne (chociaż to rzecz gustu). Że dobór dań i przekąsek nie ten? Sorry, ale tutaj pretensje do pary młodej, u której byliście na weselu, bo to para wybiera menu, a nie sala.

Cytat:
wydaje mi się ze nie byliście na sali gdzie naprawdę podają jedzenie super


Byliśmy na wielu salach, lepszych i gorszych, jedzenie w Stokrotce nie odbiega od panującego obecnie w Łodzi standardu sal weselnych.

Cytat:
i wystrój sali nie ma nic wspólnego z remizą.


Nie bawię się w remizach, więc nie wiem, co miał wystrój tej sali z nią wspólnego.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
tharron 

Wiek: 41
Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 3:02 am   

Każdy ma prawo do własnego zdania tak samo jak każdemu z nas może podobać się coś zupełnie innego. To co napisałem na temat sali oraz współpracy z poprzednią właścicielką było tylko i wyłącznie opinią wystawioną na podstawie doświadczeń z czasu przygotowań oraz organizacji samego wesela. I nie było to tylko moje zdanie, ale również przeważającej większości naszych gości. Nie jestem w stanie ocenić tego jak w obecnej chwili wygląda współpraca z przedstawicielami sali gdyż nie miałem z nimi kontaktu, ale swojego zdania nt. Pani Agnieszki będę bronił, gdyż uważam że nasze wesele zorganizowane było perfekcyjnie pod dosłownie każdym względem. Jeśli teraz jest podobnie to bardzo dobrze bo tak jak już pisałem sala ma ogromny potencjał który szkoda byłoby zmarnować.
 
 
 
mały 11 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 7:31 am   

Jak mi wiadomo ilość jedzenia nie zawsze jest sprawą młodych bo na salach które dbają o swoją renome nikt nie zrobi wesela za 50 zł z jednym ciepłym posiłkiem i dwoma przystawkami bo w późniejszym czasie odbija się to echem na takich forach jak to.
 
 
Elmirka 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 10:16 pm   Stokrotka

Witam
z uwagą śledzę temat sali "Stokrotka" na forum i niestety ,a może na szczęście nie mogę zgodzić się z mały 11 i marta 19999. Byłam gościem na weselu organizowanym na tej sali naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Jakość posiłków bez zarzutu "pyszotka" dużo , smacznie i profesjonalnie podane ,obsługa również nie trzeba było długo czekać na herbatkę lub kawę i mimo później godziny obsługa podchodziła z uśmiechem. Toalety czyste, pachnące "papier toaletowy" zawsze był. W sobotę razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się urządzić nasze wesele w Stokrotce i podpisaliśmy umowę nie obawiamy się że może wydarzyć się coś z negatywnych opisów zamieszczonych przez mały 11 i marta 19999. Co do właścicielki to jest to młoda osoba, a miła i konkretna nie pozostawiła żadnego naszego pytania bez odpowiedzi.

Dziwi mnie to że osoby którym nie podobała się organizacja przyjęcia na sali Stokrotka bawiła się tam wielokrotnie, ponadto dziwne jest też to iż negatywne opninie pojawiły się po oficjalym odejściu P. Agnieszki

"i ja tam byłem miód i wino piłem" i dlatego nie obawiam się o organizację naszego Welela.
 
 
mały 11 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 10:00 am   

przepraszam ale chyba piszesz nie o tej sali co myślisz
z tego co się dowiedziałem to ci państwo mają bar o takiej samej nazwie gdzieś na widzewie i posiłki krążą między salą a barem czyli jakość tych posiłków pozostawia wiele do życzenia .
Życze udanego wesela , smacznego :? :!: :!: :!: :!: :!:
 
 
emi84 

Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 5:42 pm   

mały 11 to napisałeś 29 września

mały 11 napisał/a:
nie obrażając kucharza bo smakowo jedzenie dobre



a 07 października napisałeś:

"z tego co się dowiedziałem to ci państwo mają bar o takiej samej nazwie gdzieś na widzewie i posiłki krążą między salą a barem czyli jakość tych posiłków pozostawia wiele do życzenia"


szybko zmieniasz zdanie!!

mały 11 chyba już gubisz się w zeznaniach... lepiej już nie pisz bo ośmieszasz sam siebie. Poza tym skoro właściciel posiada też restaurację, która od lat cieszy się powodzeniem to akurat dobrze świadczy? A jedzenie nie krąży miedzy salą a restauracją. Sala posiada własną kuchnię, na której kucharz przygotowywuje jedzonko. Poza tym skoro masz wątpliwości co do jakości posiłków to mogłeś to napisać wcześniej! To zaskakujące, że nagle po zmianie właścicieli już jedzenie Ci nie smakuje (choć wcześniej pisałeś że jest smaczne). Zmienił się przecież właściciel a nie kucharz! Coś mi tu nie pasuje w Twoich zeznaniach. Najpierw zastanów się co chcesz napisać i czy to w ogóle ma jakiś sens. Poza tym wyraziłeś już swoje zdanie na temat tej sali, wszyscy przeczytali co napisałeś i możesz już być z tego zadowolony. Wystarczy już.
Ostatnio zmieniony przez emi84 Sro Paź 07, 2009 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mały 11 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 9:13 pm   

jak tak bardzo chcesz to kucharz też się zmienił mam troche informacji ale nie bedę wnikał , coś jeszcze ?
 
 
Elmirka 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 10:07 pm   

Dołączę się do wypowiedzi Emi84. Mały 111 jesteś z poinformowany o całej sytuacji zmiany właścicieli, kucharza itp. Poza tym jeżeli dobrze zrozumiałam to właściciel się nie zmienił (jest to firma rodzinna)zmianie uległa tylko osoba reprezentująca firmę więc już się nie pogrążaj i przestań wypisywać bzdury.
 
 
mały 11 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 3:32 pm   

Elmirka to ty jesteś słabo poinformowana kucharz się zmienił a co idzie o firme rodzinną to : :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: i nie pogrążajcie się sami i przeczytajcie dokładnie post aguni 2411
 
 
zgiru 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 3:22 pm   

mały idz juz stąd bo nudny jesteś. gubisz się jak dziecko w swoich postach
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 11, 2009 12:15 pm   

Bardzo proszę, bez wycieczek osobistych. Tematy o poszczególnych firmach mają służyć wymianie poglądów na temat firm, a nie ocenie czyjegoś charakteru. Myślę również że powiedziane zostało na temat tej sali wystarczajaco dużo, żeby Forumowicze mogli wyrobić sobie opinię na jej temat.
Jak rozumiem z powyższych postów, właściciel sali nie zmienił się, zmianie natomiast uległa osoba odpowiadająca za organizację przyjęć. I to jest ważne. Prosze tez zwrócić uwage na to, że pani Agnieszka napisała, że z dniem 1.09. przestała być odpowiedzialna za organizację wesel, w związku z tym prawdopodobnie odpowiedzialnośc za dopinanie szczegółów wesel po tym terminie spadła na właściciela sali, o czym byc może pary nie zostały poinformowane (ale to tylko moje domysły).
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Paź 11, 2009 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mały 11 

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 1:05 pm   

zgiru forum jest po to aby pisać swoje opinie na temat sal i bardzo dobrze to napisała pusiak . Przestan jarać na imprezach albo mniej pij . Na razie szkoda klawiatury .
 
 
zgiru 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 1:36 pm   

nie pale nie piję a chodzę i żyje. Niedługo napiszą osoby ktorym przeslalem zdjecia ze swojego wesela i powiedza jak wygladalo.

[ Dodano: Sob Gru 05, 2009 1:03 pm ]
zdjęcia do odób wysłane, mam nadzieje ze ich poninformowaly o stanie faktycznym
 
 
emi84 

Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 4:14 pm   

tak czy inaczej, ja serdecznie polecam tą salę:) naprawdę warto:)
 
 
 
marcin823 

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 12:33 pm   

witam,

czy ktoś może się jeszcze rzeczowo wypowiedzieć w kwestii organizacji wesela w sali? Najlepiej ktoś kto sam tam organizował swoją imprezę lub był tam gościem. Czy jakość idzie w parze z ilością, czy obsługa kompetentna?
 
 
Elmirka 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 10:41 pm   

Witaj Marcin 823
wiele jest opinii na forum dotyczących sali "Stokrotka" niektóre z nich nie są zbyt pochlebne jednak większość to pozytywne. Ja z moim narzeczonym zdecydowaliśmy się na organizację swojego wesela właśnie na tej sali. We wrześniu 2009 byliśmy gośćmi na weselu u znajomych i po przyjęciu bez wahania podjeliśmy decyzję że to właśnie "ta" sala. Zalety sali : cicha i spokojna okolica, a do centrum niedaleko,( oczywiście samochodem czy taxi) taras gdzie można wyjść odsapnąć czy zapalić przysłowiowego "papieroska" , dużo jedzonka i do tego smacznego nie do przejedzenia, po północy w brzuszku już nie było miejsca na kolejne smakołyki, obsługa bardzo miła niekaprysząca nawet o godzinie czwartej nad ranem z uśmiechem podaje kolejne danie czy zamówioną herbatkę.
Wystrój sali bardzo elegancki nie trzeba jej zbytnio przystrajać balonami itp. Toalety czyste. Co do właścicielki- organizatorki to jest to młoda osoba, ale miła i konkretna. Podobno w ubiegłym roku zmieniła się organizatorka wg znajomych (Młodej Pary) podniosło to jakość sali i obsługi ( nie chcę się wypowiadać o poprzedniczce bo nie miałam przyjemności poznać- wg forum też była ok.) Zmiany nastąpiły z przyczyn rodzinnych i zawodowych.
Wad wg Nas nie ma.

Nasz wielki dzień 21/08/2010.
 
 
marcin823 

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 6:53 am   

Elmirka dzięki za informacje. My już byliśmy zdecydowani na tą salę od dawna tylko ostatnie opinie i zmiana osoby odpowiedzialnej za salę budziła lekki niepokój. Niemniej z tego co piszesz, widzimy, że nie ma podstaw do obaw. Nasze wesele odbędzie się w tym miejscu już 5.06.2010 więc podzielę się jeszcze swoimi odczuciami.
 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 7:20 am   

Ja byłam w Stokrotce na weselu w kwietniu ubiegłego roku. Generalnie wrażenia pozytywne, jedyne co mi sie nie spodobało to brak jakiejkolwiek dekoracji sali, Młodzi musieli wszystko ozdabiac własnoręcznie. Ale nie można tego traktowac jako wielki minus, tylko małą niedogodnośc :-) Jedzenie było smaczne, a obsługa sprawna. Dośc daleko od centrum, ale przynajmniej okolica spokojna... Więc głowa do góry, na pewno będziecie miec udane przyjęcie :) Moim znajomym nie bardzo udali się goście , bo ciężko było ich skłonic do zabawy, więc wesele cięzko zaliczyc do udanych, ale to nie wina sali.
 
 
Elmirka 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 11:02 pm   

Zgadzam sie w 100% wiele zależy od gości, ani orkiestra ani super jedzonko nie pomogą jeśli goście nie chcą się bawić. Życzę udanej zabawy i czekam na relację.
Ostatnio zmieniony przez Elmirka Sro Maj 26, 2010 11:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcin823 

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 6:49 pm   

Witam ponownie po przerwie. Już po weselu i tak jak obiecałem dzielę się swoimi wrażeniami. Zacznijmy od wyglądu sali: sala jest nowa, czysta bardzo świeża i ładna, przytulne wnętrza i otoczenie (taras, duży parking z dala od szumu miasta). Minusem jest brak dekoracji - samemu należy przygotować kwiaty i wszelkie ozdoby.
Obsługa bardzo sprawna i cały czas dostępna aż do samego końca imprezy. Ze względu na mały podest przeznaczony dla zespołu sugerujemy DJ, idealnie się tam sprawdza. Idealne jest również miejsce dla barmana, który jest niewątpliwie dodatkową atrakcją dla gości. Trzeba jednak liczyć się poza kosztami barmana (we własnym zakresie) z dodatkowym wydatkiem za wynajęcie baru (200 PLN).

W domu weselnym znajduje się ok. 6 pokoi nowych i wyremontowanych ale pojawiało się w nich kilka usterek jak choćby uszkodzony prysznic, brak ręczników i podstawowych środków higieny.

Przejdźmy do najbardziej spornej kwestii tego wątku czyli jedzenie. Smaczne, dobrze przyprawione, ładnie podane niestety w bardzo małych ilościach. Organizowaliśmy w swoich rodzinach już kilka wesel i w tej samej cenie za talerzyk (160 PLN) stoły uginały się od jedzenia i jeszcze przez tydzień rodziny miały pełne lodówki.
Mimo różnorodności menu goście nie mieli szansy spróbować wszystkiego ponieważ zakąski w zbyt małych ilościach były za bardzo od siebie oddalone. Już przy pierwszym ciepłym daniu gościom brakowało mięsa, które było po interwencji donoszone z innych stołów. Właściciel deklarował o 30 % więcej jedzenia w stosunku do ilości gości.
Goście bawiący się i tańczącym nie odczuli tego problemu ale osoby częściej siedzące przy stole zwracały na to uwagę.
Jeśli komuś zależy na tym żeby były owoce lepiej zaopatrzyć się w nie samemu mimo, że znajdowały się w menu.
Przekazaliśmy do kuchni jednorazowe pojemniki celem pakowania do nich żywności. Wiadomo, że z każdym następnym ciepłym daniem jest już mniej gości więc byliśmy przekonani, że pojemniki będą wypełnione po brzegi. Po zakończeniu imprezy całość ze stołów była również wynoszona do kuchni. Zgłosiliśmy się odebrać jedzenie i ku naszemu zdziwieniu wręczono nam kilka niepełnych pudełek różnych dań. Brakowało dużej ilości produktów, zakąsek oraz napojów.
Dopiero interwencja u właścicielki sali dnia następnego poskutkowała cudownym odnalezieniem sporej ilości jedzenia. W całej imprezie weselnej było to zdarzenie pozostawiające spory niesmak, którego młodzi jako organizatorzy nie są w stanie przewidzieć.
Podsumowując, sala naszym zdaniem nie jest godna polecenia.
 
 
łukasz 

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 10:47 am   

Witam na forum,
jesteśmy świeżo po weselu organizowanym właśnie w "Stokrotce" (17 lipca 2010). I muszę przyznać, że impreza była naprawdę świetna pomimo tego, że ostateczna liczba gości wynosiła zaledwie 55 osób. Oglądaliśmy wiele innych sal o podobnych gabarytach (lub nawet mniejszych!!!) gdzie nie chciano nam urządzić wesela na mniej niż 70-90 osób w wolnych terminach typowo weselnych (czerwiec-wrzesień)…tutaj Pani Marzena (z którą załatwialiśmy wszelkie formalności) potraktowała nas bardzo indywidualnie pomimo tego, że na ten dom weselny trafiliśmy zupełnie przypadkiem bez żadnej rekomendacji…
Z własnego doświadczenia oraz wnioskując z opinii naszych gości możemy z czystym sumieniem powiedzieć ,że chyba lepiej trafić nie mogliśmy. Jedzenie było pyszne a obsługa imprezy bez zarzutu. Sala, pokoje i łazienki czyste i schludne. Po zakończeniu imprezy spakowano nam tyle jedzenia, że do tej pory lodówki naszych bliskich pękają w szwach.
Naszym zdaniem jest to dom weselny naprawdę godny polecenia.
Ela i Łukasz
 
 
Qna 


Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 1:22 pm   

Jako świeżaczek na tym Forum jak i świeżaczek pozałatwianych spraw weselnych ( dopiero potwierdzona sala i kościół :) ) postanowiłam odświeżyć wątek odnośnie tej sali, na którą się zdecydowaliśmy i podpisaliśmy umowę na 09.06.2012.

Trafiliśmy na Stokrotkę z narzeczonym zupełnym przypadkiem.... jechaliśmy obejrzeć Saxonię, która jest „parę" numerów dalej. Gdyby nie baner przed salą z napisem WESELA bardzo wątpię abyśmy na nią trafili - tutaj wątek od dłuższego czasu był nie odświeżany, a sama sala nie ogłasza się na żadnych portalach ślubnych. Jak zobaczyłam budynek to od razu pomyślałam „ za duże „ – mieliśmy problem, aby znaleźć odpowiednią sale na 70 osób w podanym terminie, więc z góry założyłam, że właściwie to nie ma nawet, co dzwonić.
Byłam mile zaskoczona po obejrzeniu ich strony www – a przede wszystkim galerii zdjęć, więc jak to się mówi„ a nóż- widelec” – dzwonimy.

Umówiliśmy się z właścicielką P. Marzeną na pierwszy podgląd i właściwie w ciągu 10 minut podjęłam decyzji, że jest to sala, której szukaliśmy.
Okazało się, że organizują wesela do 100 osób, chociaż moim zdaniem 80/90 to optymalna wartość. Sama sala jest stosunkowo nowoczesna, jasna, klimatyzowana. Połączenie ecru i złota. Szukałam czegoś zupełnie nie tandetnego – gdzie nie proponuje mi się w dekoracji balonów i materiałowego dekorowania sufitów. Minusem na początku okazało się, że nie maja pokrowców na krzesła, – ale później - przy oglądzie wyszło, że same krzesła są w b. dobrym stanie i nie ma potrzeby ich zasłaniania. Na zewnątrz parking i mały, przyozdobiony taras dla wszystkich, którzy chcą się przewietrzyć– alternatywa zamiast ogrodu. Czyste toalety, wprawdzie znajdują się poziom niżej niż sala – ale parkiet nie jest śliski, więc mam nadzieje, że nie będzie żadnych kolizji na schodach. I co najważniejsze na sali wbrew pozorom to właściciel – na podstawie naszych rozmów z dotychczasowymi osobami mogę stwierdzić, że jest to osoba bardzo pomocna i komunikatywno-konkretna ;) Pani Marzena sama z siebie pokazała nam zastawę stołową, odpowiedziała na wszystkie nasze pytania ( a trochę ich było ) a nawet zaangażowała się w szukanie dj. z którego znalezieniem mamy ostatnio problem :)

Z miłą chęcią poznam opinie osób, które już się tam bawiły.
Ostatnio zmieniony przez Qna Sob Kwi 16, 2011 2:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
annzaw 

Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 7:10 pm   

Witam,
w niedzielę mieliśmy przyjęcie w Stokrotce i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej sali. Sala jest duża, czysta, jasna, elegancka. Jedzenie bardzo dobre i było go tyle, że jeszcze dużo zostało i praktycznie każdy gość dostał pełne pudełko do domu. Wszystko estetycznie podane, stoły ładnie zastawione i udekorowane. Obsługa bardzo miła, a sama Pani Marzena służyła radą, pomocą i doświadczeniem w wielu sprawach organizacyjnych. Nie mieliśmy zupełnie żadnych zastrzeżeń do czegokolwiek, a wręcz przeciwnie - myślimy, że lepiej wybrać nie mogliśmy. Tak więc nie rozumiem negatywnych ocen tej sali, ale cóż, niektórym się nigdy nie dogodzi.
 
 
karola_01 

Dołączyła: 05 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 10:40 pm   

Witam,

Również jesteśmy zainteresowani z narzeczonym tą salą, choć przyznam po przeczytaniu wszystkich postów nabieram wątpliwości. Są przeróżne, wręcz skrajne opinie... Raz jedzenia dużo, aż lodówki pękają, a raz brakuje na stołach... raz toalety czyste, a wg innych brudne... Nie wiem co sądzić o tej sali, może jeszcze ktoś był na tej sali i może się wypowiedzieć?

Zastanawiam się tylko, czy orkiestra będąc tak blisko stołów nie ogłusza wręcz gości siedzących obok... i czy w ogóle z uwagi na to, że sala nie jest ogromna (szukamy na 70 os.) to czy można się nawzajem usłyszeć przy grającej muzyce?

Pozdrawiam i proszę o opinie:)
Karola
 
 
annzaw 

Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 8:09 am   

My również byliśmy zaniepokojeni po przeczytaniu tych negatywnych postów i wyraziliśmy swoje obawy w rozmowie z P. Marzeną. Ona nam wytłumaczyła jaka była sytuacja np. z tym "znikającym" jedzeniem oraz brakiem prądu i rozwiała nasze wątpliwości. Okazało się, że jedzenia wcale nikt nie ukradł, a prądu nie było przez chwilę. Tak jak pisałam wcześniej, jestem bardzo zadowolona z przyjęcia jakie zostało nam przygotowane w tej sali, również goście z którymi rozmawiałam po przyjęciu byli wręcz zachwyceni wszystkim. Kilka miesięcy temu nasz znajomy wyprawiał w Stokrotce przyjęcie komunijne i także był bardzo zadowolony z organizacji wszystkiego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl