Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala weselna "Muza" Rawa Mazowiecka
Autor Wiadomość
selene88 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 17, 2012 4:19 pm   Sala weselna "Muza" Rawa Mazowiecka

Hej:) Szukam sali weselnej w okolicach Rawy Mazowieckiej. Niedawno powstała nowa o nazwie " Muza". Czy ktoś z Was miał okazję być tam na weselu lub zna kogoś kto był?

Aaa słyszeliście może o sali weselnej " Zajazd Ines" w Olszowcu niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego?
 
 
MAGNUMMM 

Dołączyła: 26 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 7:15 pm   sala Muza w Rawie Maz.

No właśnie, czy był ktoś już na tej sali?? Jakie opinie co do jedzenia, obsługi. Piszcie proszę.
_________________
mag
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 11:34 pm   

Podpisuję się pod tematem. Miałam tą salę oglądać jeszcze w grudniu, ale pierwsze podejście niestety nie udało się. Drugie planujemy w przyszłym tygodniu. Niestety nie spodobała mi się jedna rzecz w rozmowie z właścicielem. Zapytana o liczbę gości na weselu powiedział, że 130 to trochę mało jak na tą dużą salę, że lepiej jakby było 150. Nie mam zamiaru na siłę robić wesela na 150 osób, ale salę zamierzam wkrótce odwiedzić
_________________
Skyler

 
 
mallina 

Dołączyła: 30 Paź 2012
Posty: 6
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 9:06 am   

Ja mam w tym roku wesele na tej sali. Byłam tam na sylwestra, bo również nie wiedziałabym czego się spodziewać. Oceniam, na duży plus. Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła. Wygląd sali, każda z Was może się wybrać i ocenić. Minus to podłoga z płytek, co oznacza, że jest ślisko.
 
 
PiK4maj2013 

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 08, 2013 12:12 am   

My w maju mieliśmy wesele w Muzie. Sala na żywo prezentuje się świetnie i jest bardzo duża. Po jej obejrzeniu pierwszy raz już nie oglądaliśmy innej sali. :)
Właściciel był w porządku. Jedzenie bardzo dobre.

Paulina i Krzysiek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl