Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Dworek za Lasem" we Włyniu niedaleko Warty
Autor Wiadomość
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 7:47 pm   

Młody lokal, więc jakieś tam błędy muszą być. Nabiorą doświadczenia to będzie lepiej.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 7:55 pm   

lelewelka, a nie masz żadnych zdjęć z Sylwestra?
i mam pytanie, jak się prezentowały stoły, ładnie ubrane? Owoce świeże? Ciasta były na stole czy był oddzielny słodki stół?
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:04 pm   

Nie wzięliśmy aparatu, ani telefonów, cud, że nie były potrzebne :P W ogóle w połowie drogi wracaliśmy, bo alkohol został w domu ;> sieroty dwie. Na stołach była kremowa tiulowa szarfa (nie lubię, ale ładnie wyglądało) i na środku wazoniko/świecznik z numerem stolika i takim mini stroikiem świątecznym, stoły w pełnych obrusach. Dla mnie wystarczająco ładnie. Wisiały też łańcuchy choinkowo światełkowe, ale niewiele. Na głównej ścianie napis sylwester 2012/2013 w kolorze złotym, choinka w kącie sali- bardzo ładnie ozdobiona. Na wejściu tablica z informacją o rozmieszczeniu gości. Przy stolikach wizytówki. Nic więcej nie było
Owoców nie jadłam, chyba za dużo ich nie było. Ciasta na stole stały i były zmaczne. Na taką imprezę to dobre rozwiązanie, bo ze stołu słodkiego mogłyby po prostu spaść.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:08 pm   

lelewelka, ale nie było żadnego barmana? Czy coś?

No i chciałabym się zapytać, jak wyglądał pokaz fajerwerków, bo sami też planuję zrobić rozpierduchę tego mojego czternastego :)
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:13 pm   

oooo faktycznie barmana nie było. Ale nie było mowy o alkoholu w cenie (oprócz szampana).
Fajerwerki były ładne :) tylko połowy nie widziałam, bo ja się boję bardzo, a trochę było mi przez gości rzuconych pod nogi więc się szybko schowałam, ale początek był ładny

Nie wiem, czy lubisz, ale ja osobiście uważam, że na wesele większą atrakcją (zwłaszcza dla dzieci) są lampiony. Pięknie wyglądają, nie są niebezpieczne tak jak petardy (tak bardzo oczywiście) i nie robią tyle hałasu, przez co pobliskie zwierzęta mają spokój
Ostatnio zmieniony przez lelewelka Sro Sty 02, 2013 8:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:23 pm   

Nie wiem czy zauważyłyście, ale zarzut "niedoprawionych dań" to chyba najczęstsza opinia jaką słyszę o Dworku....chyba powinien ktoś im o tym powiedzieć :D :D Trochę to niepokojące...niby 7 czy 8 posiłków, ale jak wszystkie mają być jałowe to niefajnie :(
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:27 pm   

Zauważyłam. Za pierwszym razem, kiedy tam jadłam większość była za słona, więc o tym powiedziałam, potem były świetne, ale na przyjęciach faktycznie nie są doprawione niektóre. Gdyby tej soli i innych przypraw trochę więcej było to naprawdę nie ma się czego czepiać. Ja na jedzenie zwracam największą uwagę, jeśli jest dobre to pozostałe aspekty już tak bardzo mnie nie drażną.
Keyka, a Ty z Pabianic tak daleko się wybierasz na wesele? Czy po prostu masz większość rodziny tam i wygodniej we Włyniu zrobić?
Ostatnio zmieniony przez lelewelka Sro Sty 02, 2013 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:29 pm   

No i 90% gości będzie na to zwracać największą uwagę...jak to mówią na weselu najważniejszy jest zespół i jedzenie :P

[ Dodano: Sro Sty 02, 2013 8:32 pm ]
to skomplikowana sytuacja ;) Generalnie pochodzimy z Łasku, mieszkamy w Pabianicach, rodzinę mamy porozrzucaną od Szadku i Zduni po Łódź, a nawet Śląsk, więc i tak każdy musi dojechać te 20 km minimum. Oglądaliśmy z Łodzi kilka sal, w Pabianicach no i w Łasku i właściwie tylko jedna nam się spodobała. Generalnie nie podpisaliśmy jeszcze umowy, ale Dworek ceną przebija wszystkie. W Łodzi i okolicach za wesele z poprawinami ( a takie niestety musi być) najmniejsza cena ( w ładnej sali ) to 270 zł i więcej za osobę....
Ostatnio zmieniony przez keyka Sro Sty 02, 2013 8:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:35 pm   

keyka, no to żółwik :) mam bardzo podobnie, tylko ja mieszkam w Łodzi, Rodzinę mam większość z okolic Sieradza , Włocławka (!) , Warszawy, a Rodzina Lubego zza Rzeszowa :smile:

i aspekt cenowy Dworku pobił wszystkie sale, które rozważałam :smile: po za tym podoba mi się ta sala i mogę wziąć Ślub w parafii Mojej Babci <3
_________________


 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:46 pm   

Dziewczyny, myślicie o wzięciu firmy dekoratorskiej do Dworku, czy tylko kwiaty będziecie kupować? :D

edit: usunęłam treść niezwiązaną z tematem
bambolea
Ostatnio zmieniony przez bambolea Nie Sty 06, 2013 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:50 pm   

Ja chyba sama coś zrobię- potrzebne mi będą raptem kwiaty i świece. A jak mi się zachce to firma, ale też w niewielkim zakresie.
Keyka ja też z Łasku, pracuję w Pabianicach i też jeszcze tam biorę pod uwagę Impresję, dowiedziałam się też, że w Łasku w dzikim winie jednak mają wolne miejsca (a legenda miejska głosi, że do 2015 wszystko zaklepane- myślę, że właściciele się nie ucieszą) więc dla świętego spokoju tam zapytam.
Dworek ma to coś w sobie, plus cena- tylko solić mi proszę te potrawy :D
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:51 pm   

keyka, mam namiary na zarąbistą kwiaciarkę z Sieradza. Nie będę sali niczym dekorować - wręcz przeciwnie, mam zamiar usunąć wszelkie cudeńka (bożki, posążki, antyczne wazy, sikające amorki i inne tego typu) wymienić zasłonki, poprosić o pokrowce na krzesła (ale to jeszcze do ogarnięcia) i co... kwiaty... chcę dużo żywych pięknych pachnących kwiatków. Jak mi odbije, to wynajmę - dekoracje światłem, bo bardzo mi się takie cuś podoba. O ile da się światła i te piękne żyrandole przyciemnić - nie zgasić :smile:
_________________


 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 9:05 pm   

Jak byliśmy ostatnio to Pani mówiła, że wszelkie bożki cudożki można usunąc bez problemu, na szczęscie :smile:
Co do pokrowców, to dyszka od osoby (jeśli pokrowce z sali). Mnie wkurzają te obrusy krótkie! Nie pytałam, czy mają normalne, ludzkie, długie...mam nadzieje, że tak :D

[ Dodano: Sro Sty 02, 2013 9:08 pm ]
lelewelka, a byliście w Dzikim? Ja słyszałam, że tam jest podział na sale taneczną i jadalną...a u mnie to odpada. Odnoście Impresji odpisałam Ci w wątku o salach w P-ce. Dodatkowo słyszałam, że jedzenie jest tam mocno średnie. Sal w Łasku jest tyle, że nic. W Pabianicach super jest Prestige, byliśmy tam na weselu i starsznie nam się podobało i sala i jedzenie i stół morski gratisowy od sali, ceny też okej, ale problem z poprawinami...
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 9:17 pm   

Nie byłam w dzikim jeszcze, ale jeśli faktycznie jest podział, to hmmm.... nie znam ceny, ale wkrótce się dla zaspokojenia ciekawości dowiem. W Łasku to chyba tylko lotnisko zostało, ale to jest osobny wątek. W impresji już słyszałam, że jest różnie, że pysznie, że średnio- nie wiem- zależy ile wezmą, bo sala piękna. O Salemie też dużo dobrego słyszałam, ale parkiet jakiś taki nie współgrający :)
Prestige ma same dobre opinie :) Ale jak mi narzeczony wczoraj powiedział, że tam był kiedyś kurnik, to mi jakoś tak dziwnie się zrobiło :D Mimo to, zajrzeć można :)
Jeszcze mam pytanie do Dorotki- wiem, że pytałam, ale serio masz cenę 180zł za osobę? No centralnie ja 200zł za 2014 słyszałam z poprawinami. No chyba, że bez poprawin podpisałaś
Jeśli masz zaś z poprawinami, to ja też tak chcę w umowie i się powołam na to :)
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 9:19 pm   

lelewelka, Jakie lotnisko, jest gdzieś wątek o tym?
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 9:22 pm   

Hehehe :D
to był sarkazm dotyczący ogółu Łasku, nie ma nic, ani sali, ani porządnego lokalu na spotkanie ze znajomymi, ani kina- NIC
Lotnisko jest, czyli 32 baza pułku lotniczego to jest tylko w Łasku, no i chyba z 8 marketów plus 3 w budowie
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 9:38 pm   

lelewelka, ja mam w umowie 180 zł/osobę wesele + poprawiny ale jest też napisane, że cena może wzrosnąć o poziom inflacji czy coś). Jak nie przekroczą kwoty 200 złotych od osoby, to okej w innym przypadku będę się burzyć i buntować.
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 9:44 pm   

No to już mogę Ci powiedzieć, że ta inflacja na 2014 wynosi te 20zł i będziesz płacić tak jak ja 200zł. A powiedz mi ile % trzeba było wpłacić przy umowie, bo już zapomniałam
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 9:45 pm   

lelewelka, wpłacaliśmy 10% planowanej sumy
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 9:52 pm   

no 10% to mało :) w porównaniu do jednego lokalu, który mi powiedział 45%- przepraszam, ale nie zrobię takiego kroku
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 10:05 pm   

lelewelka, 45% sporo... nawet bardzo... lelewelka, a na tej imprezie było jasno czy raczej ciemno na sali?
_________________


 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 10:51 pm   

lelewelka, nie ogarnełam :D , ale co prawda to prawda :(
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 7:57 pm   

Po dzisiejszym dniu stwierdzam, że Dworek to mega dobry pomysł :)
Obejrzałam dziś 2 sale oba lokale urocze. Jedna z sal bardzo podobna do dworku, ale ceny za talerzyk są powalające, 40zł więcej niż w dworku, z tą różnicą, że dworek ma 2 dni w tej sumie, a tam był to dzień tylko. No i posiłków jest mniej o połowę.
Druga sala ma fajną cenę, bardzo elastyczne i fajne cenowo menu, ale sala taneczna jest oddzielnie i to mnie nie odpowiada, ale z pewnością w przyszłości zrobię tam inną imprezę.
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 8:26 pm   

Ogólnie wg mnie rozwiązanie na dwie sale(taneczną i jadalną) jest sam w sobie zły, bo szkodzi zabawie. Co prawda dla ludzi którzy jak ja pracują w cateringu jest wygodniej wymieniać talerzyki itp, ale to chyba jedyny plus..
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 9:11 pm   

mały offtop: lelewelka, a gdzie te sale?:P
Ostatnio zmieniony przez keyka Czw Sty 03, 2013 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 9:22 pm   

lelewelka, a nie wiesz jak się teraz kształtują ceny "Pod Wiatrakiem"?
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 11:32 pm   

keyka
Kod:
ta podzielona to dzikie wino, a ta mega droga to impresja 240zł za jeden wieczór z 4 posiłkami, z czego rosół to pierwszy mięso to drugi ;> no jest tort, ale z ceną dworku nie ma co konkurować. Z pewnych źródeł wiem, że państwo polskie funduje zatrzymanym posiłki z impresji, złodziejaszki sobie chwalą to jedzenie- tak przynajmniej mówią panowie policjanci, ale sami nie jedli, bo ich nie stać

Dorotko nawet nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego. Zaraz zobaczę jak sala wygląda. Póki co nie znalazłam niczego w podobnej cenie z taką ilością potraw i z tak powalającą na kolana salą
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 11:34 pm   

lelewelka, no to jak na forum sieradzkim nie czytasz? Sala w Warcie to jest :P
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 11:50 pm   

No nie czytałam, bo w sumie jak ma być daleko to tylko dworek w grę wchodzi, już dalej od mojego miejsca zamieszkania szukać nie będę.

[ Dodano: Czw Sty 03, 2013 11:52 pm ]
cofam- widziałam, tylko zapomniałam, że to to. Płytki są zamiast parkietu z tego co widzę na zdjęciu, więc odpada
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:07 am   

Moi rodzice byli tam na weselu, mamie się podobało, cenowo chyba podobnie jak w Dworku, bo wszyscy robią tam z poprawinami;)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:36 am   

jak dla mnie za mały parkiet tam jest :-)
dlatego wybraliśmy Dworek
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:51 am   

Teraz mi się przypomniało, ze mój narzeczony policzył ( bo miał czas na to dzięki orkiestrze) ile osób w pewnym momencie było na parkiecie. Wyszło mu 86, a ja widziałam jeszcze miejsce. Wiadomo, że nie każdy całą noc tańczy, więc jestem spokojna o moje wesele i miejsce do tańczenia. Nie lubię ścisku, a tutaj tego na pewno nie będzie
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 11:02 am   

lelewelka, ozłocę Cię Dziewczyno - z każdym Twoim wpisem jeszcze bardziej podoba mi się moja sala :)
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 12:30 pm   

Ja mam nadzieję, że pojawią się osoby, które mają w 2013 roku wesele w dworku, wtedy jeszcze więcej się dowiemy :)
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 2:45 pm   

cieszę się, że jestem rok po Was :) wtedy wszystko mi opowiecie i będę już tyle wiedziała, że hoohoo :P :P :smile: :smile: :smile:

[ Dodano: Pią Sty 04, 2013 8:05 pm ]
lelewelka, a powiedz, jeśli już coś wiesz, możesz i chcesz to pisać :) : w jakim kościele planujecie ślub (jeśli planujecie kościelny?) w Łasku? i z Łasku do Włynia ewentualnie, czy szukacie bliżej kościoła? :)
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:03 pm   

w Łasku, w Łasku i tylko z jednym księdzem, bo innych się wstydzę :) Daleka droga, no cóż trzeba będzie autokar wynająć dla gości a spowrotem na busa od godziny powiedzmy 3.30, bo jeśli goście będą zmęczeni, to nie mam zamiaru ich na siłę trzymać, chcę aby przyszli na poprawiny
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:24 pm   

no ja właśnie też się zastanawiam, czy w Łasku czy nie... :D generalnie autobusu żadnego nie będę podstawiać, bo nie widzę takiej potrzeby...gdziekolwiek bym imprezy nie zrobiła to każdy musi dojechać te 20 km, więc dadzą radę;p a busy w drogę powrotną to na zasadzie od 3:30 kilka kursów? :)
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:35 pm   

Właśnie chodzi o kilka kursów, nie będę gościom dyktować, że mają wyjść koniecznie o 5 albo koniecznie o 4, każdy zdecyduje, czy chce jechać pierwszy, czy ostatnim kursem. Chcę też busa, aby im zrekompensować tę podróż, mogliby oczywiście jechać samochodem, ale wiem, że nad ranem po całonocnej imprezie nie jest to proste- jednym słowem dla moich gości wszystko co najlepsze.
P.S. Dziś miałam koszmar dotyczący wesela- miałam je właśnie na 2 salach i goście jedzący nie chcieli w ogóle tańczyć i się ze mnie bawić :( Taki stres przeżyłam przez ten sen
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:45 pm   

pierwsze koszmary ślubne :smile: :smile: :smile:
z tym busem to super pomysł :) też o takim pomyślę, jak będziesz po weselu miała namiary to się odezwę na pewno :smile: :smile:
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 5:46 pm   

My się pobieramy w Zadzimiu w pięknym kościele - parafia pw. św. Małgorzaty
http://www.gminazadzim.pl/parafie/parafia-zadzim

polecam szczerze - Ksiądz Henryk to anioł nie człowiek!
_________________


 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 5:58 pm   

widziałam ten kościół :) piękny :) ale w ogóle nie po drodze, kolejne dodatkowe kilometry... my ewentualnie myślimy o Rososzycy, piękny drewniany, stary kościółek przy stawie :smile:
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 6:00 pm   

keyka, wieeeem :)
też myśleliśmy, ale czuję się związana z parafią w Zadzimiu...
no i ten ołtarz
_________________


 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 7:20 pm   

no właśnie to tak jest...ja też bym chyba wolała w "naszym" kościele...ale...mamy taki sprytny plan, że przekonać naszego księdza, żeby udzielił nam ślubu w Rososzycy :smile: :smile: raz już innej parze znajomych udało się księdza namówić, więc może nam też się uda :D
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 10:02 pm   

dobrze rozumiem? Wasz ksiądz inny kościół?? Fajnie
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 10:42 pm   

My też tak chcieliśmy ale się nie udało. Wszystko zależy od proboszcza parafii w której chcecie wziąć ślub. Jak się uprze to nie ma szans :x
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 6:30 pm   

Dziewczyny, przypominam, że jest to wątek dotyczący Dworku za Lasem, nie odbiegajcie od tematu.
_________________
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 10:07 pm   

witajcie kochane
Kod:
w związku z dzisiejszą sytuacją postanawiam nie wypowiadać się  w temacie dworku, życzę powodzenia wszystkim planującym tu wesele parom
 
 
keyka 


Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 149
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 10:32 pm   

ale co się stało? :o
 
 
gaizka2 

Dołączyła: 23 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 7:46 am   

lelewelka, Witam możesz napisać co się stało z Dworkiem ? Trochę mnie przestraszyłaś tym postem i nie wiem co robić
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 10:10 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Zapewne zasiałam w wielu głowach zamęt i niepewność, ale nie umiem kłamać za bardzo, a teraz, kiedy emocje już dawno opadły powiem co myślę, bo kto mi zabroni?
Ostatnio zmieniony przez lelewelka Sob Mar 23, 2013 10:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl