Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Dworek za Lasem" we Włyniu niedaleko Warty
Autor Wiadomość
Fluoksetynaa 

Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Zduńska Wola/Łódź
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 7:09 pm   

a jaka jest cena za talerzyk w dworku na rok 2014?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 7:13 pm   

Fluoksetynaa,
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sob Mar 23, 2013 7:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 7:38 pm   

coś nie tak?
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 7:57 pm   

asior71, jak dla mnie wszystko ok :smile:
_________________


 
 
zoey__ 

Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: nie ważne
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 1:42 pm   

Hej, jestem tutaj nowa, planuje wesele na 2014 rok. Bardzo podoba mi się "Dworek za Lasem". Ciekawe czy są jakieś wolne terminy na 2014.. Robicie wesele z poprawinami?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 1:46 pm   

zoey__, ja z Moim robimy wesele z poprawinami :) nie wiem jak terminami, ale radzę zadzwonić do Właścicieli i zapytać :)
_________________


 
 
zoey__ 

Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: nie ważne
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 1:50 pm   

No właśnie mam zamiar zadzwonić i wszystko ustalić. Dorotka_ dziękuję za odpowiedz :)
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 5:47 pm   

Piękna sala :) i tylko mogę żałować, że nie jest w moich okolicach
_________________

 
 
andzia3008 

Wiek: 38
Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 5:54 pm   

czesc dziewczyny, z tego co mi wiadomo cena za talerzyk w 2014r to 200zł z poprawinami.;)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 6:35 pm   

Iris napisał/a:
Piękna sala :) i tylko mogę żałować, że nie jest w moich okolicach


jest przepiękna - dlatego ją wybraliśmy :smile: i bajeczna okolica :)

Iris mam nadzieję, że znajdziecie czas w przyszłym roku na odwiedziny - wiesz w TEN dzień :) to zobaczysz na żywo to cudeńko

[ Dodano: Wto Mar 26, 2013 6:37 pm ]
andzia3008, bardzo możliwe, ja sali nie mam zamiaru zmieniać nawet jak cena, którą mam na umowie wzrośnie - odwiedziłam resztę sal w okolicy i Dworek zdecydowanie wygrywa :)
_________________


 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 11:38 am   

My byliśmy w Dorku na weselu , bardzo ładny lokal i jedzienie nam smakowało . Niestety zespół był do niczego ale to już wina młodych bo taki sobie wybrali :razz:
_________________
 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 12:12 pm   

risonia, ooo a masz jakieś zdjecia z tego wesela? :serce:
_________________


 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 4:39 pm   

Niestety nie :( Bardzo mi przykro ale może uda mi się jakieś zdobić
_________________
 
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 12:47 am   

Czy ja wiem, czy ukrywanie postów w wątkach, które mają pomóc innym userom, np. sal jest potrzebne. Zamiast wszystko wiedzieć od razu specjalnie trzeba coś napisac, żeby zobaczyć to co ukryte :roll:
_________________
 
 
krolowa 

Dołączyła: 02 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 9:11 pm   

też mam zarezerwowaną tę salę... wzielismy w ciemno w sumie, znaczy wiedzielismy jak wyglada itd ale nigdy nie jedlismy, troche sie uspokoilam jak mamy sasiadka wychwalala jedzenie sylwestrowe i w ogole calokstalt a w sumie o to najbardziej sie boje. Termin mam w pazdzierniku wiec jak cos to dam znac jak bylo ;)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 7:31 am   

krolowa, ale czaaaad :) My też w sumie wzięliśmy w ciemno, pojechaliśmy w kilka okolicznych miejsc, z czego parę jest MEGA wychwalanych i polecanych, ale 3 wizyta w "Dworku" i umowa została spisana :smile: Przepadliśmy na amen, PT zaakceptowała, to nie było się nad czym zastanawiać :smile:
To miejsce ma swój urok, nie jest przesadzone. O jedzenie się bałam, ale już kilka osób mnie uspokoiło. W sierpniu moja Świadkowa idzie tam na wesele i przy okazji zda mi szczegółową relację :smile:
_________________


 
 
Andzia084 

Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 14
Skąd: wyszukiwarka
Wysłany: Nie Cze 15, 2014 9:58 am   

Hej dziewczyny,
mamy zarezerwowany Dworek za lasem na listopad tego roku. Patrzyłam na menu i jet tam tego bardzo dużo. Łącznie jest aż 8 dań ciepłych. Pytanie do osób, które tam już były na weselu. Czy uważacie, że było tego za dużo? Czy jeśli byłoby o 2 dania mniej, to też byłoby ok?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Cze 15, 2014 2:26 pm   

Andzia084, ja mam wesele w sierpniu, to jesli wytrzymasz do tego czasu powiem Ci, czy wystarczy :-P
_________________


 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 1:51 pm   

Sala jest super, byłam w lipcu na weselu. Bardzo ładna! Jedzenia było dużo, tylko troszkę mało przyprawione- ale wiadomo, że nigdy nikomu się nie dodzi. Klimatyzacja dała radę, dala przestronna, parkiet do tańczenia idealny, pokoje też bardzo fajne.
Ogólnie, jak dla gościa, sala na 5+
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 6:32 am   

No to ja opiszę moje i Męża wrażenia po naszym weselu w tej sali.

Jesteśmy przeszczęśliwi. Serio. Sala, Pani Gosia, Obsługa (przez wielkie OOOOO), hotel, jedzenie, atmosfera, no wszystko było idealne. Przy rozliczaniu pieniążków, z wdzięczności, żeśmy się z Panią Gosią spłakały, bo nie byłam w stanie jej opisać słowami jak bardzo Jej dziękuję za to Miejsce. Dbano o nas jak o parę królewską, za co dziękujemy każdej Osobie z obsługi. Wszyscy uśmiechnięci, pracowici i błyskawiczni. Pan Jacek to cudotwórca, nasi Goście porównali Go do firmy "rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda proszę dać mi 5 minut" . Na poprawinach pierwszym daniem były flaczki (których nie znoszę, ale przełamałam się i.. zjadłam 2 miseczki :smile: ). No nie wszystkim to danie przejdzie przez gardło, więc Gość poprosił o rosół. Po 10 minutach szamał już rosołek, ciepły - ze świeżo ugotowanym makaronem :smile: Hitem przed poprawinami było śniadanie - Pani JACKU - skąd Wy robiliście w hurtowej ilości taką pyszną jajecznicę? Znajomi zachwyceni, nie była ani zbyt ścięta ani zbyt surowa! Ja też osobiście dziękuję, za pyszne piwko z sokiem, której otrzymałam od Pana na zasadzie porozumienia wzrokowego. :smile:
Moja Siostra w siódmym miesiącu ciąży napatrzyła się na poprawinach na piwko - zachciało się - a w lokalu chwilowo nie było piwa bezalkoholowego - obsługa wsiadła w samochód i po ten trunek pojechała! Nie musiałam prosić, po prostu - działali!

Od wejścia na salę wiedziałam, że będzie idealnie. Starałam się spróbować każdego dania, ale ze względu na świetną kapelę - no nie dałam rady :smile: natomiast Mąż wszystkiego chociaż skubnął i potwierdził słowa Gości - jedzenie przepyszne :mrgreen: nie było mdłych potraw, czy niedosolonych. Panie Szefowe Kuchni dały popis - dewolaje poszły prawie wszystkie :smile: tak jak ciasto - pieczone w dworku. Kolega mi się przyznał, że zjadł pół patery sam :)

Wynajęliśmy od Sali pana Drużbę, który opiekował się alkoholami i to była świetna decyzja. Przede wszystkim działał bardzo sprawnie, dzięki czemu nie brakło nam wódeczki :lol: Kontrolował sytuację, i nie dał się zaskoczyć - Panowie zaskoczeni, wódeczka cały czas schłodzona i podana na stole :) na poprawinach to samo, jak Goście wyszli na ogród przy stołach pojawiły się wiadereczka z lodem, w środku flaszeczki, napoje, czyste szkło, nikt nie musiał wędrować ze swoją zastawą ze stołu. Polecam każdej Młodej Parze. Mój Tata mógł się pobawić, mój Świadek, a doświadczony człowiek zadbał o kwestie alkoholu.

Stół wiejski - w eleganckiej formie ;) o którą prosiłam, zrobił furorę - pycha, super pomysł, kaczka, smalczyk, domowe ciasto i w ogóle wszystko było megaśne. Goście okupywali Go skutecznie, ale obsługa wszystko uzupełniała na bieżąco, więc nie zmęczyli wszystkiego - całe szczęście, bo mam teraz co wcinać :mrgreen:

Fajerwerki - 5minutowy pokaz przypadł Gościom do gustu, ja się poryczałam. Tak wiem, przez te kilka dni ryczałam prawie z każdego powodu, ale te fajerwerki były fantastyczne. Było widać, że to nie były tanie petardy, efekt był niesamowity :) Sztucznych ogni miało nie być, ale Mąż obiecał rok temu, to je miałam. Było pięknie, jestem ciekawa jak wyszły na zdjęciach.

Grill na poprawinach był strzałem w dziesiątkę. Pierś z kurczaka, skrzydełka, karczunio, tzatzyki, kiełbaska, kaszanka, sałatki. Nawet mój Muzyk-jarosz coś tam skubnął :) Rewelacja

Na sali czysto, schludnie, papier w toaletach był cały czas :mrgreen: a że Goście grzeczni (tak mi się przynajmniej wydaje) to obsługa nie miała problemów z utrzymaniem takiego stanu rzeczy przez 2 dni :) Ja ze swojej strony wstawiłam do łazienek koszyczki ratunkowe, z których Goście skorzystali - ale obsługa też nam pomogła, gdy jeden z Gości zapomniał krawata - na stanie budynku znalazło się kilka wzorów do dobrania i wypożyczenia. Dziękuję za zapewnienie komfortu mojemu Gościowi :smile:

Generalnie mogę polecić salę dla każdej Młodej Pary, która chce w rozsądnej kwocie zrobić idealne wesele, bo koszta wynajmu lokalu w Łodzi przewyższają kwotę 2-dniowego wesela w Dworku za Lasem. Doliczając nawet kwaterunek. W pobliżu Łodzi nie ma takiego lokalu z taką ofertą. Nie mówiąc o tym, że ja będąc na tej sali organizatorem imprezy nie musiałam się o nic martwić.

Po ślubie Dworek przywitał nas pięknym chlebem i solą, był tradycyjnie toast, gdzie ja oczywiście miałam wódkę :smile: na wejściu czerwony dywan orkiestra i huczne wejście



Wiem, że obsługa i Właściciele czytają opinie w internecie i starają się cały czas lokal udoskonalać. Kochani nie musicie. Dziękujemy Wam z całego serca za spełnienie naszych marzeń. Dziękujemy za dwa dni wzruszeń i kompleksowej opieki. Dziękujemy z Mężem za to, że wszyscy Nasi Goście zgodnie stwierdzili, że na tak WSPANIAŁYM weselu jeszcze nie byli.

Jak tylko dostaniemy zdjęcia na które czekamy zajeżdżamy do Dworku na obiad, bo będziemy mieć dla Was niespodziankę :smile: Gdyby ktoś miał jakiekolwiek pytania, to zapraszam do mnie - odpowiem, i chętnie pomogę.

A my z Mężem wiemy, gdzie będziemy urządzać rocznice, imprezy, chrzciny, taaaakie tam :smile:
_________________


 
 
zoey__ 

Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: nie ważne
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 9:42 pm   

Dorotka_ wyglądałaś bosko!! Piękne zdjęcie! Dzięki Twoim wpisom upewniam się, że wybór Dworka to dobry pomysł. A powiedz mi jak kwestia noclegów? Ile osób można ulokować we Dworku?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 7:32 am   

do około 50 osób w hotelu (łóżka i materace) a dodatkowo są już gotowe domki za salą, ale to już musisz się kontaktować z Panią Właścicielką.
Domki są 6osobowe z tego co pamiętam, i na naszym weselu były gotowe już 3.

zoey__, wybór najlepszy!
_________________


 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Nie Lip 16, 2017 10:44 am   

Dorotka_, orientujesz się jak aktualnie się kształtują tam ceny? :razz:
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Lip 16, 2017 2:06 pm   

cotumka, oj nie wiem Kochana :)
_________________


 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 07, 2017 11:02 am   

cotumka moja koleżanka też się dopytuje o ten piękny dworek :-) najlepiej zadzwonić i porozmawiać z managerem :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl