Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwór kamionacz koło Sieradza
Autor Wiadomość
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 6:05 pm   Dwór kamionacz koło Sieradza

Witam,
Mam pytanie do wszystkich osób, które miały lub planują wesele w Kamionaczu. Czy warto? Sala wygląda pięknie, ale liczy się także obsługa, dobry smak potraw i wiele innych aspektów. Czy jesteście zadowoleni?
Proszę o szczere opinie
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 10:23 am   

lelewelka, słyszałam same pochlebne opinie o tym lokalu, chociaż mnie osobiście wkurzył Pan, który nas oprowadzał - z łaską odpowiadał na pytania, nie potrafił określić ostatecznych cen. Zraziło mnie, że za wszystko muszę dopłacać.

Byłam tam na weselu, jedzenie pyszne, obsługa sprawna, aczkolwiek nie wzięłam ciasta, które mi proponowano (w sensie zapas, bo wiem, że za każdy wydany kartonik "gościowi" Właściciel liczy sobie 12 zł :-? myślałam, że ciasta są już w cenie, a tu zonk, dodatkowe wydatki dla Młodych)
_________________


 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 8:17 pm   

Wg sala rewelacja. Jedzenie pyszne i w sporych ilościach, miła obsługa, bardzo ładny wystrój wewnątrz jak i na zewnątrz(park, stawy). Ciasto jest w cenie ale tylko to co na stołach. To co dają gościom na drogę to już płatne i nie ma się czemu dziwić że to jest opcja dodatkowo płatna. A to dlatego, że nie jest to ciasto ze stołów tylko świeże przygotowane specjalnie na tą okazję.

Na minus to, że mają terminy zajęte na dwa lata do przodu..
Ostatnio zmieniony przez ani Pią Paź 19, 2012 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 8:26 pm   

ani, zatem ciasto na stołach jest nieświeże? :-?
_________________


 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 9:42 pm   

No wg mnie ciasto które przez dwa dni(czyt. wesele i poprawiny) leży na stołach może być lekko oschnięte.. Bo rozumiem, że klienci za takie płacą przy tzw. opłacie "za talerzyk".
Ostatnio zmieniony przez ani Pią Paź 19, 2012 9:44 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 9:51 pm   

ani, po weselu raczej się wydaje ciasto :) i raczej nie to co zostało ze stołu - tylko to co nie zostało skrojone, no ale mamy inną wizję. Po za tym w tym tkwi haczyk, bo raczej świeżych ciast nie dostaniesz w niedzielę, dostaniesz to za które zapłaciłaś, a ono będzie na stołach i w blaszkach. Ale potem zapłacisz za nie raz jeszcze, dostając w zestawie gustowne pudełeczko z logiem lokalu (za 12? w 2014 za ~15 zł)

Radziłabym domówić tę wersję z Właścielami DK.
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 7:30 pm   

dzwoniłam do nich i niestety wolne terminy mają w listopadzie 2013 i 2014, więc chyba zrezygnuję, a szkoda, bo bardzo mi się sala podoba
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 8:17 pm   

Byłam tam na weselu w zeszłym roku i bardzo polecam! Otoczenie piękne,wystrój sali rzecz gustu i upodobań. Natomiast jedzenie pyszne i w ogromnych ilościach,obsługa bardzo sprawna i miła. Jedyne czego można się przyczepić to właśnie to wspomniane ciasto dla gości- było po prostu stare i zeschnięte, ale to detal który nie przyćmił nam jako gościom tego miejsca w ogóle :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 8:28 pm   

lelewelka, a może jakiś piątek? albo czwartek jak ja :smile:
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 9:22 pm   

No i już wiem co nieco o Kamionaczu. Nawet gdyby był termin, to i tak sala odpada, bo zaczynają tam od 120 osób, nawet nie mając tylu gości trzeba zapłacić za tyle osób, cena za talerzyk w tym roku 185-190zł, więc przy weselu 100 osobowym trzeba i tak dopłacić prawie 4000zł :? No trochę to bez sensu. Mam nadzieję, że na innych salach są bardziej elastyczni
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 9:28 pm   

lelewelka, żartujesz? tak Ci powiedzieli w Kamionaczu?
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 9:35 pm   

Akurat nie mi, ale wiem z pewnego źródła, że taka sytuacja miała już tam miejsce :/ Dlatego też nawet tam nie dzwonię, bo po zrobieniu dziś wstępnej listy wychodzi 107 osób (oczywiście z nami, zespołem, kamerzystą, fotografem) A boję się, że 20 osób może się nie zjawić, więc kamionacz odpada.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 9:45 pm   

lelewelka, z tego co kojarzę tam jest więcej niż jedna sala, więc może by się udało jakoś to do Was dopasować?
_________________


 
 
karolina_a 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 11:15 am   

U nas stanęło na Kamionaczu, dokładnie wymarzony czerwiec tego roku, choć umowę podpisywaliśmy w 2011r., w 2012r dwukrotnie z narzeczonym byliśmy na sali i odetchneliśmy, ponieważ lepiej nie mogliśmy wybrać.
Wszystko bez zarzutu, tak jak ani napisała : Jedzenie pyszne i w sporych ilościach, miła obsługa. Od siebie dodam, że nawet najbardziej głodni będą pełni, ponieważ częstotliwość posiłów jest duża i porcje też, najważniejsze, że na obiad donoszą mięso, czego nie we wszystkiich lokalach sieradzkich praktykują ; :?
Obsługa naprawdę dba o porządek na stołach. Na jednym z wesel był stół wiejski, który też chcemy wziąć - był bogaty, było na nim wszystko, co powinno być + za dobry wyrób. Na żadnym nie było rybnego, który chcemy na naszym weselu, ale ufam, że też będzie dobry 8)
Nie rozumiem dorotka dlaczego nie wzięłaś ciasta w kartoniku :eek: , przecież to forma podziękowania Pary Młodej dla swoich gości.
ani napisał/a:
ciasto które przez dwa dni(czyt. wesele i poprawiny) leży na stołach może być lekko oschnięte..
tak jak napisała ani , w lokakach ciasto , które jest wliczone w cenę jest tak wyliczane, że wszystko jest krojone i wystawiane na stoły, i po dwóch dniach wesele + poprawiny, zostaje go mniej lub więcej, niekoniecznie tyle, że możesz go wszystkim gościom rozdać :-?
Co do tego , że wesela od 120 gości, to słyszałam, że ktoś tam miał 110 osób i wesele się odbyło normalnie... :roll:
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 11:40 am   

karolina_a, ja jeszcze nie ślubowałam i nie weseliłam, tymbardziej nie chciałam urządzać wesela w Kamionaczu. Za bardzo się zraziłam dodatkowymi kosztami - tymi ukrytymi także, wychodzącymi "po fakcie".

I chyba nie zrozumiałaś o co mi chodziło z dokupywaniem ciasta w eleganckim, logowanym Kamionaczem pudełku.
_________________


 
 
karolina_a 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 11:47 am   

Jakimi dodatkowymi , ukrytymi kosztami ? Ja o niczym takim nie słyszałam po dwóch weselach znajomych...
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 11:58 am   

karolina_a, ja nie mówię, że tak jest na każdym weselu. Zawsze nawet najlepszym zdarza się wpadka. Ja sama zastanawiałam się bardzo nad Kamionaczem i byłam tam na weselach, jedno było niesamowite, drugie bardzo fajne, bo Młodzi chodzili już wściekli. Po części to też ich wina i sami to przyznają, że nie dopilnowali wielu spraw - ja jednak się zraziłam.

Niemniej jednak mam nadzieję, że Twój Ślub i wesele będą idealne, bo sala niewątpliwie ma ku temu warunki :)

[ Dodano: Pią Sty 04, 2013 11:59 am ]
napisałam Ci PW :)
_________________


 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 12:25 pm   

karolina_a zgadzam się, że wesele się odbyło normalnie na 110 osób, ale czy młoda pochwaliła się, że musiała dopłacić i tak za te 10? Bo tak właśnie było, jak dobrze policzyć 200zł za 10 osób to 2000zł, więc moim zdaniem dużo, można coś za to lepszego kupić (np. dołożyć do podróży poślubnej). Oczywiście każdy lokal ma jakiś swój standard, ja w pewnym nie chciałam tortu, a wolałam dodatkowy posiłek- nie można. Nie to nie, trudno, to ja nie chcę. Kamionacz ma renomę, wiem, że nie ma się do czego przyczepić, ale każdy lubi co innego :)
 
 
karolina_a 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 12:35 pm   

Bądź , co bądź, my Młodzi musimy być konkretni w tym, czego chcemy i ogarniać wszystko :lol:

Dzięki 8) dorotka_, dołożę wszelkich starań, aby takie właśnie moje wesele było 8)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 12:39 pm   

karolina_a, pochwal się terminem, może zrobimy Ci brameczkę Forumową :smile: chociaż nie powiem czerwiec mamy już oblegany :smile:
_________________


 
 
karolina_a 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Sieradz
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 11:19 am   

a tam od razu chwalić:P - początek czerwca 8) lelewelka no właśnie mieli 110 osób i nie płacili za 120 :smile: Ma Kamionacz to minimum,że 120, ale wiem, że jak będzie 115 to nie będę musiała płacić za 120, przy okazji dopytywania się o jedną rzecz, uzyskałam taką odpowiedź.
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 10:03 pm   

karolina_a napisał/a:
a tam od razu chwalić:P - początek czerwca 8) lelewelka no właśnie mieli 110 osób i nie płacili za 120 :smile: Ma Kamionacz to minimum,że 120, ale wiem, że jak będzie 115 to nie będę musiała płacić za 120, przy okazji dopytywania się o jedną rzecz, uzyskałam taką odpowiedź.

no to dobrze, bo z tego co słyszałam, taką sytuację ktoś miał- ale cóż po dzisiejszym dniu przestaję wierzyć w cokolwiek
cieszę się Twoim szczęściem :D obyś miała piękne wesele :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl