Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salamanca na Pomorskiej
Autor Wiadomość
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lip 13, 2012 5:39 pm   Salamanca na Pomorskiej

przeglądałam forum uważnie ale nie znalazłam żadnego wątku na temat sali działkowej na ul.Pomorskiej 182 . Stąd moje pytanie czy ktokolwiek robił tam wesele lub jakiekolwiek przyjęcie ? Sala jest duża na ok 90-100 osób i bardzo ładna, jasna dekoracja na ścianach i suficie. Płytki na podłodze. Obok sali taras i plac zabaw dla dzieci. Okazuje się, że ceny też są przystępne wesele z 4 obiadami od 120 do 150 na przyszły rok. Dekoracja w cenie i fontanna czekoladowa gratis.
Proszę o jakiekolwiek informacje na temat sali lub działającym tam cateringu - Salamanca od osób które miały okazję robić tam wesele.




edit: zmieniłam tytuł
bambolea
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pon Sty 28, 2013 2:08 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
linda 

Dołączyła: 30 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 2:01 pm   

Hej..w odpowiedzi na pytanie o Pomorska 182 stwierdzam ze sala b.ładna ubrana tkaninami.Pięknie nakryte stoły po prostu anielsko:).Czułam się z moim księciem jak w bajce tylko białego rumaka zabrakło:)Co do punktu gastronomicznego to oznajmiam wszem i wobec ze jedzonko smaczne,obsługa szybka i uśmiechnięta.Nas oczarowało to miejsce i panujący tam klimat.Zatem możesz spać spokojnie.Salamanca to trafny wybór.
 
 
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 4:42 pm   

dziękujemy bardzo za odpowiedź, trochę nas uspokoiłaś . Znaleźliśmy opinie w internecie i mają całą masę pozytywnych ale zmartwił nas brak informacji na forum . A nakryte stoły i wystrój sali faktycznie wyglądają przepięknie i ta gama kolorów do wyboru, w dalszym ciągu nie możemy się zdecydować. :razz: Mam nadzieję, że my również poczujemy się jak w bajce :)
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 10:03 am   

hej :) mam pytanko odnośnie sali przy Pomorskiej 182 i cateringu Salamanca. Czy z racji tego, że jest to sala działkowa pobierana jest dodatkowa opłata za wynajem sali czy jest ona już wliczona do ogólnej kwoty za osobę? Szukamy ładnej sali działkowej i ta przy Pomorskiej wygląda na bardzo ładną, prezentuje się chyba najlepiej ze wszystkich które udało mi się znaleźć w internecie :) ....a i ceny, które podałyście w innym wątku wydają się szalenie atrakcyjne :)
 
 
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 10:48 pm   

za salę pobierana jest osobna opłata ale w porównaniu z innymi ogrodami ta nie jest duża więc nie powinno Was to zniechęcić :) a sala naprawdę jest bardzo ładna
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 8:55 am   

Bardzo dziękuję :) Jeszcze jakbym mogła podpytać ile wynosi taka opłata w salamance a ile mniej więcej, jeśli się orientujesz, taka opłata wynosi na innych salach działkowych? Cały czas się zastanawiamy co jest bardziej opłacalne, wynajęcie sali działkowej i organizacja wszystkiego na własną rękę czy wynajęcie takiej sali jak salamanca....
 
 
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 5:18 pm   

ogrody na Pomorskiej pobierają opłatę za salę w wysokości 900 zł więc w porównaniu z innymi, które zwiedziliśmy to nie dużo. Cena za pozostałe sale jest różna gdzieś wołali 20 zł za osobę , na innej opłaty wychodziły ok 1400 zł , 1200, 1600 więc jak widzisz ceny naprawdę na każdej sali są inne. A wynajmując pustą salę niestety trzeba liczyć się z opcją udekorowania jej . Wiem bo ten temat też przerabialiśmy, kalkulowaliśmy i ostatecznie stanęło na Pomorskiej i firmie Salamanca . . .
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 7:58 am   

Rzeczywiście opłata za salę nie jest olbrzymia a i ceny jakie są przewidziane na przyszły rok (od 110 do 150 zł/osobę) wydają się być bardzo okazyjne i racjonalne (biorąc jeszcze pod uwagę co jest w cenie) :) Chcemy w przeszyłym tygodniu podjechać i obejrzeć salę i osobiście wypytać się o wszystkie kwestie....wtedy będziemy podjemować decyzję.
 
 
crazylady 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 11:24 am   

Jeśli komuś przyda się ta informacja, to sali nie można wynająć bez cateringu.
Ostatnio zmieniony przez crazylady Wto Sie 20, 2013 11:48 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 12:40 pm   

Ale za to sala razem z cateringiem wcale nie wychodzi drogo :) My mamy podpisaną umowę z Salamancą na przyszły rok ale na salę przy ul. Byszewskiej (dysponują oni dwiema salami jedna przy Pomorskiej - ogródki działkowe, drugą przy ul. Byszewskiej - OSP w Nowosolnej) - jest dużo ładniejsza niż przy Pomorskiej :) :) Rozważaliśmy wynajęcie samej sali + zorgnizowanie całej reszty na własną rękę (czyli kucharki itd) ale jak policzyliśmy to wcale to nie wychodzi taniej a po drugie stwierdziliśmy, że nie będziemy mieli aż na tyle czasu w przyszłym roku, żeby myśleć o wszystkim :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl