Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ESC
Autor Wiadomość
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Czw Cze 05, 2008 12:33 pm   ESC

Czy ktoś słyszał coś na temat zespołu ESC?
 
 
hoffnung 


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 2:38 pm   

Widzę, że nikt nie słyszał o zespole. Może jednak ktoś się wypowie?
Bierzemy ten zespół pod uwagę i ciekawa jestem czy ktoś był na weselu, na którym grali:?:
_________________
18 lipca 2009 zostaniemy małżeństwem :)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 3:16 pm   

Ja widziałam płytę dvd, ale mnie jakoś nie porwali.
Fakt, że są dość tani więc to pewnie duży plus.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
hoffnung 


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 3:31 pm   

Nam aż tak bardzo nie zależy na pieniądzach jak na tym by goście dobrze się bawili. Jutro umówiłam się na spotkanie, zobaczymy co przedstawią.
Dalej czekam na opinie.

[ Dodano: Sro Paź 29, 2008 9:07 pm ]
Zdecydowaliśmy się na ten zespół. Myślę, że będzie dobrze.
A relacje z pewnością zdam po weselu.
_________________
18 lipca 2009 zostaniemy małżeństwem :)
 
 
kasieńkak. 

Dołączyła: 18 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 1:56 pm   esc

Witam wszystkich chciałam tylko powiedzieć,że również zdecydowałam się na ten zespół,obejrzeliśmy ich występ i to nas przekonało.Do najważniejszej daty coraz bliżej 25.04.2009r więc napewno dam znać jak było...
_________________
25 kwiecień 2009 !! !
 
 
hoffnung 


Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 6:07 pm   

Będę czekała na Twoją relację. Myślę, że dokonałyśmy trafnego wyboru. :eek:
_________________
18 lipca 2009 zostaniemy małżeństwem :)
 
 
Agata i Pawel 

Wiek: 36
Dołączyła: 28 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Ozorków
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 8:23 pm   Opinie o zespole ESC

Witam jestem tu Nowa:)
Mam pytanie czy u kogos na weselu grał juz zespół ESC z Ozorkowa???Prosze o opinie oraz ewentualne propozycje innych kapel na wesele.Moje odbedzie sie dopiero w sierpniu 2010, ale teraz juz wartoby było cos zarezerwować.
Ostatnio zmieniony przez Agata i Pawel Sob Mar 28, 2009 8:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 4:15 pm   

Agata i Pawel, przeniosłam Twój post do odpowiedniego watku, na przyszłość prosze o korzystanie z wyszukiwarki
_________________

 
 
 
kasieńkak. 

Dołączyła: 18 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 11:45 am   ESC

A więc mogę się wypowiedzieć na temat omawianego zespołu.Poprostu w dwóch słowach maxymalnie super.Bywaliśmy z mężem na wielu weselach,słuchalismy wielu zespołów ale ESC przeszedł samego siebie.Super kawałki,krótkie przerwy,rewelacyjna solistka z przepięknym głosem,oczepiny bez zarzutu,pełne zgranie myzyków,mogę z czystym sumieniem polecać ten zespół.Kochani naprawdę niewarto przepłacać podwójnie za zespół okrzynięty dobrą opinią,ESC są również profesjalistami za przystępną cenę.Pozdrawiam forumowiczów.
_________________
25 kwiecień 2009 !! !
 
 
agatha 

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 3:05 pm   

a moglibyście podać nazwisko frontmena :razz: tego zespołu ??
_________________
:)
 
 
 
strong 

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 1:32 pm   

siema,
REWELA po prostu. Sa tani a rewelacyjnie prowadza wesele. Bylem kiedys gosciem u kumpla jak grali a potem sam ich wzialem. Do dzis jestem im wdzieczny za to wesele, mamy taki super material z weselicha na pplycie ze szok. goscie miesiac po slubie dzwonili z tekstem : ale odwaliliście wesele, orkiestra nade wszystko ! hehe Tam sie siedziec nie dało słuchajcie. Disco, dobry densik, jakiś rock, klasyka no wszystko bylo. Młodziez tanczyła, "dziatki"sie bawiły ;) pozdro

PS: a jaka wokalistka tam jest :) super śpiewa, super wygląda i fajnie zachowuje sie w stosunku do gości. Profesjonalizm. Naprawde polecam ESC.
_________________
Music is my extasy...
 
 
baca95 
Firma

Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 7:26 pm   

Fakt wokalistka super.Reszty zespołu nie słyszałem ale na pewno też ok.Pozdrawiam ESC
 
 
 
Sylvia i Tomek 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 6:41 pm   

Ale fajne forum! :)

Witam wszystkich,
nie bez powodu udzielam sie w tej "rubryce"... :) Znam ESC, tzn znam z widzenia i ze słyszenia. Byliśmy z moim przyszłym mężem na weselu gdzie grali. No super...naprawde... Teraz jest sezon na wesela i wiadomo, że odbywa sie najwiecej ślubów... i dlatego własnie nasz upatrzony wczesniej zespół na który byliśmy zdecydowani nie może grać na naszym weselu... Los sprawił, ze musieliśmy przyśpieszyć wesele o dobre pół roku (max 9 miesiecy:)) i niestety ESC ma zajęte terminy :( Strasznie żałujemy bo Oni sa po prostu gwarancja udanego wesela... Swietna dziewczyna tak jak wspomniano, przemiły głos, chłopaki super grają oraz ciekawie, bardzo dowcipnie i krótko prowadzą oczepiny (ok 20 - 30 min z podziekowaniem dla rodziców) Całość stwarza bardzo fajny zgrany klimat bo widać że oni tez jakby to powiedzieć bawią sie tym ;) naprawde polecam, Żałuje ze u mnie ich nie bedzie ale myśle że tez bede miała udane wesele:) Nie moge sie doczekac ;)
Pozdrawiam ESC i ich klientow ;) :)
_________________
kwiecień 2010 ;) :)
 
 
marzenka26 

Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: Leźnica
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 3:44 pm   

Hej, mam na imię Marzena i chciałabym napisać tu kilka słów o zespole ESC ;) Jednym słowem bomba. Bawiłam sie u rodzinki na weselu w czerwcu i było rewelacyjnie. Tak sie wybawiłam, a z resztą nie tylko ja, bo wszyscy byli baaardzo zadowoleni. Dawno nie byłam na takim weselu. Zróżnicowanie piosenek i temperament z jakim je wykonują jest powalający:):) Cały czas się śmieją (nie z gości), przesympatyczna wokalistka ślicznie śpiewa ("Cykady..." i Whitney Huston - rewelacja), tańczy na scenie zabawiając gości, Panowie zakładają jakieś peruki, kapelusze na głowy, jednocześnie grając i śpiewając. Całość wygląda naprawde super. Jedyny minus to to,że momentami mogłoby być troszkę głośniej, ale to pewnie wina dużej sali i krzyczących gości ;) Zabawne, krótkie oczepiny tak jak wcześniej wspomniano no i ten rytmiczny repertuar :)
Bardzo się cieszę, że przede mną moje wesele i mam już swój upatrzony zespół:) Szczerze polecam. Pozdrawiam ESC i do zobaczenia u mnie :) :):) :lol:
_________________
baju baj ;)
 
 
gizmont 

Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 6:14 pm   

ja chcialbym spytac czy to o ten zespol chodzi i jesli ktos wie to neich mi napisze tutul tej piosenki i wykonawcy bo kurcze nie moge nigdzie jej znalesc;/
 
 
Koooko 

Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 12:58 pm   

hej, tu KoKo z Krzemieniewa :) Chciałabym bardzo pochwalić zespół ESC z ozorkowa. Są zayebiści. Ogrywają u nas 18nastki, wszystkie Sylwestry (w tym najbliższy :P ) i bale karnawałowe. Aha i nie tylko dlatego, że wokalistka jest stad :mrgreen: Po prostu nie ma lepszych:) Justi śpiewa pięknie i w ogóle jest nieziemska:P, Panowie też niczemu sobie :P Całość tworzy świetny klimat. Muza porywa do tańca a zespół nieustannie zachęca do coraz lepszej zabawy. Ach brak słów. ZESPÓŁ ESC POLECA CAŁY KRZEMIENIEW :D do zobaczenia 8)
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 11:12 pm   

Wiecie co....ja jakoś nie podzielam tego entuzjazmu....byłam niedawno na weselu na którym grali...repertuar - stary jak świat...wiem, że młodzi nie narzucali im co maja grać, ale takie starocie...oczepiny - tragedia, starodawne i długie, wyszłam bo nie mogłam wytrzymac jak schowali wianek do talerza... wokal - szłu nie ma....ani pani.. ani panowie...w wiekszosci nieczysto...ale to moze dlatego ze mam wrażliwe ucho... generalnie nie wiem czym się zachwycacie... poza tym pen gitar-men więcej gadał o swoim mega talencie muzycznym niż go pokazał na weselu...jednym słowem...dla mnie niestety bez rewelacji...
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 6:25 pm   

Ehe... Oglądałam stronke zespołu i moim zdaniem jest jak najbardziej OK. No ale cóż... nie ma to jak zalogować sie po to, aby strzelić AŻ 2 posty: znegować jeden zespół z Ozorkowa (ESC), a wychwalić drugi... (flipper) :/
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 12:20 pm   

To moje prywatne zdanie...co do stronki zespołu to wszystko super...pisze bo mam prawo... poza tym nie zalogowałam sie żeby napisać dwa posty jeden pro drugi kontra... tym bardziej że nie znam prywatnie żadnego zespołu...niebawem wychodzę za mąż i jestem na etapie sprawdzania różnych zespołów...(na marginesie oba już odrzuciłam bo widziałam ostatnio dvd flipera gdzie byli nieco wulgarni i mało kreatywni...) a z forum czerpię wiedzę co i jak załatwiać...(i strzeliłam troche wiecej niż dwa posty...) i to że nie pisze 150 postów dziennie nie znaczy że nie mogę sie wypowedziceć na temat który akyualnie jest mi najbliższy...pozdrawiam
 
 
Sylvia i Tomek 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:23 pm   

Witam czy ktoś posiada jakieś świeże info na temat tego zespołu ? Brat wychodzi za maz w tym roku i pamietam ze u ESC ciezko z terminami ;/ Czy moglby mi ktos wyslac namiary
_________________
kwiecień 2010 ;) :)
 
 
olja 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 11:36 am   

witam, z czystym sumieniem mogę polecić zespół ESC :) niedawno grali na moim weselu i jestem z nich bardzo bardzo zadowolona. Świetni muzycy i przesympatyczni ludzie. Repertuar mają urozmaicony. Moi goście powiedzieli, że taki zespół to połowa sukcesu naszego wesela. Zespół robi krótkie przerwy, w czasie grania nie piją alkoholu. Serdecznie polecam i pozdrawiam! Olga
_________________
Zakochani czasu nie liczą...
 
 
gosista 


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 10:05 am   

Kilka dni temu na naszym weselu grał zespół ESC. Kochani oni są cudowni :D Każdy na weselu czy to młodszy czy starszy bardzo ich chwalił. Zespół gra tak jak się powinno grać na weselu czyli sporo typowych weselnych utworów i trochę współczesnych smaczków :) A nie powiem byliśmy lekko wymagającym klientem bo tydzień przed weselem wysłaliśmy im listę 24 piosenek, które byśmy chcieli, a których nie było na ich liście. To jak zagrali "The show must go on" powaliło wszystkich na kolana. Członkowie zespołu są bardzo kontaktowi i sympatyczni, przeżyli nawet dwóch mocno już pijanych gości, którzy usilnie pchali się im na scenę :-P Zespół gra bloki po ok 40-45min i 15min przerwy. Goście tak dobrze się bawili, że zeszła tylko połowa alkoholu :-P
Z całego serca polecamy Wam ESC bo wesele z nimi to gwarancja super zabawy :)
_________________

 
 
euromissile 

Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: zgr
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 8:07 am   

hmm cóż moge powiedziec...
23.06.2012 zespół ESC prowadzi naszą zabawę weselna na sali OSP w Szczawinie.
Nie da sie opisac slowami tego jak wspaniala to byla impreza :D
Pierwszy taniec i piosenka śpiewana przez Marcina super ale to jeszcze nic! Bo druga piosenka vondrackovej - długa noc, o ktorą poprosilismy zespół w trakcie przedweselnych sptkań, bomba! Chłopaki dali czadu. Cale wesele prowadzone tak, że mimo tego iz na sali bylo gorąco a na dworze zdecydowanie chlodniej goście zostawali i bawili sie. krotkie przerwy, długie granie. Wężyki, pociągi, kaczuszki wprawiały gości w stan delikatnego podniecenia ;p No i to zaangażowanie zespołu w to żeby wszystko bylo dobrze. Konkursy przy oczepinach i wykupieniu butów super! Nie bylo osoby ktorej by sie nie spodobaly.
Zespół ESC polecam z czystym sumieniem każdej parze! Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni zabawianiem gości przez zespol, muzyką wyjsciem do stołów w i spiewaniem tradycyjnych przyśpiewe. My sami nie możemy doczekac sie juz nagrania z tego dnia bo chcemy przezyć to jeszcze raz :)

Pozdrawiamy, Magdalena i Krystian
 
 
Marcin_LDZ 

Dołączył: 25 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 26, 2012 11:41 am   

Witam, zespół ESC w dniu 25.08.2012 roku grał na naszym weselu, które odbywało sie w zajździe "Leon". Z czystym sumieniem możemy ich polecić, bo zabawa udała sie w 100 %. Wszystko było na plus zaczynając od kontaktu przed weselem, a kończąc na(przedłużanych) poprawinach. Nasi goście byli zachwyceni zespołem i ich repertuarem, który był odpowiedni i dla młodych i dla starszych. Muzyka była różnorodna urozmaicona, wężykami, kółeczkami i różnymi zabawami oraz co nam sie bardzo podobało, zespół grał piosenki łączone nie przerywane co utwór, mało przerw dużo piosenek aż goście byli zmęczeni :D ... Jesteśmy szczęsliwi, że udało nam sie zorganizować tak fajną zabawę, ale udało się to w dużej mierze dzięki zespołowi ESC za co serdecznie dziękujemy. Zespół będziemy z pewnością polecać choć mam wrażenie, że zespół sam robi sobie reklamę swoją pracą.
Z podziękowaniami i pozdrowieniami Justyna i Marcin.
 
 
raf 

Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Cze 03, 2015 10:09 am   

Zespół ESC grał u nas na weselu dnia 16.05.2015 r. w Konstantynowie Łódzkim.
Z całą pewnością możemy polecić Zespół. Świetny kontakt z chłopakami i sprawna organizacja przed weselem. Sama impreza poprowadzona rewelacyjnie. Zespołowi bardzo szybko udało się porwać ludzi do tańca. Repertuar piosenek dostosowany zarówno dla młodszych jak i dla starszych. Chłopaki używają różnego rodzaju instrumentów, od harmożki zaczynając, a na gitarach i perkusji kończąc. Odpowiednia ilość dodatkowej zabawy z postaci tańców w kółeczkach, wężyków i itp. Oczepiny poprowadzone bardzo fajnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jednym słowem REWELACJA.

Dziękujemy chłopaki!
Ola i Rafał
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl