Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
NEGRO z Łodzi
Autor Wiadomość
michal82 

Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 6:05 pm   NEGRO z Łodzi

zna ktos moze zespół negro? jesli ktos sie bawil przy nich to bardzo prosze o odpowiedz.. z gory dziekuje

edit: dopasowałam format tytułu do pozostałych
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Kwi 01, 2009 11:33 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 6:32 pm   

mieliśy okazje przesłuchać ich płyty demo i powiem szczerze ze nie jesteśmy zachwyceni... męski głos tragiczny pozatym nie potrafią porwać gości do zabawy... :-?
 
 
sunt80 

Dołączyła: 09 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 5:07 pm   

Po przeczytaniu ostatniego komentarza mialam spore obawy dotyczace tego
zaspolu. W ubiegłą sobotę bylam gościem na weselu w Czarnym Stawie, gdzie
właśnie grał zespół negro. Grali bardzo fajnie i nie robili długich
przerw, dużo nowości. Najbardziej podobaly mi sie wstawki saksofonu i gitary. Z
porwaniem ludzi do tańca też nie było problemów, goście bawili się
swietnie. Oczepiny standardowe, ale za to bardzo fajne konkursiki. Ogólnie jak
najbardziej pozytywnie.
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 5:13 pm   

ja nie byłam w stanie przebrnąć nawet do połowy ich płyty - może na żywo brzmią lepiej ale na płycie demo tragedia.
_________________
 
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 7:50 pm   

Kociadło, chyba mieliśmy okazje przesłuchiwać ta samą płyte najwidoczniej na żywo wypadają lepiej... demo tragedia
_________________
Nasz Dzień 10.07.2010
 
 
myszakasia 

Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: od znajomego
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 9:58 am   

byłam na nie jednym weselu gdzie bawił zespół negro i uwazam ze bawia ludzi bez wzglendu na wiek sadze ze o to własnie chodzi :lol:
 
 
Cortezik 

Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 12:42 pm   

no to widze ze ktos byl u mnie na weselu:) moi goscie byli nimi zachwyceni wszystcy bawili sie naprawde dobrze my jestesmy bardzo zadowoleni
 
 
 
Perełka 

Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 2:52 pm   

Zespół Negro grał na moim weselu 14.02.09. Zdecydowaliśmy się na nich bez żadnego zastanowienia, iż grali większość wesel w kręgu naszych znajomych. Wszyscy się wspaniale bawili. Fajnie prowadzą cała imprezę. Zespół godny polecenia.
 
 
fela 
Firma

Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 10:40 pm   

Ja bawiłem się przy tym zespole na wielu róznych imprezach i za każdym razem wybawiłem się swietnie. Polecam tą orkiestrę z dużym AKCENTEM na gitarzystę który wymiata nieziemskie solówki na gitarze(miło się tego słucha) oraz na saxofonistę który tez ma duzo do powiedzenia w każdym utworze, oboje profesjonaliści. Całokształt zespołu w skali 1-10 oceniam zdecydowanie na 10. Polecam, polecam, polecam!!!
 
 
 
ona82 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:48 pm   

NEGRO-Goraco polecam .Jeśli planujecie impreze gdzie ma być dobra muzyka to warto wybrać ten zespół.Przy muzyce tego zespołu bawiłam się nie jeden raz,za każdym razem jest rewelacyjnie , zespół cały czas rozwija się w pozytywnym kierunku.
Kochani możecie śmiało im zaufać gwarantowana zabawa do białego rana polecam w 100%
[/b]
 
 
kaja1315 

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 7:57 pm   

Znam ten zespół już od dłuższego czasu. Już wiele razy świetnie bawiłam się na imprezach na których grali. Również moje wesele było świetnie przez nich poprowadzone. :) Są wręcz zajebiści. Serdecznie polecam zespół NEGRO. :)
 
 
jerry71 

Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 12:55 pm   

Zespół Negro grał na moim weselu w kwietniu. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Bawili się zarówno młodsi, jak i starsi goście, każdy znalazł coś dla siebie. Rodzina do dziś wspomina zespół z uśmiechem na twarzy.
Gorąco polecam!
Pozdrowienia dla zespołu :-)
 
 
asia2424 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 11:29 am   

Bardzo polecam ZESPÓŁ NEGRO! Bawiłam sie na weselu (i poprawinach) które poprowadzili i była świetna zabawa! Maja duże poczucie humoru i widać że granie sprawia im przyjemność. Potrafili poderwać do tańca młodych jak i troszkę starszych gości. Zarówno wokalistka jak i pan śpiewający mają fajne głosy i super sie dopełniają! Ogólnie cała kapela jest bardzo zgrana i brzmi ekstra. Na pewno będziecie zadowoleni decydując się na ten własnie Zespół.
Wszystkim polecam NEGRO!
_________________
asia2424
 
 
prymullka 

Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 9:40 pm   

Podobno zespół Negro poszerzył swój skład o perkusistę. Czy ktoś słyszał ich ostatnio?
 
 
asia2424 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 5:45 pm   

Ja się właśnie bawiłam na weselu gdzie grali z perkusją. Bardzo mi się podobało!
grali bardzo dynamicznie i świetnie bawili! Oprócz perkusji mają jeszcze takie duże bębny, tzw. konga które budziły spore zainteresowanie...bardzo fajny efekt!
 
 
MocnyFULL 

Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 10:56 pm   NEGRO z Poddębic

Witam, zespół nie ma sobie równych. Umowę podpisaliśmy rok przed ślubem, przez ten czas doszedł do zespołu perkusista, ta dodatkowa osoba wraz ze swoimi umiejętnościami jeszcze bardziej promuje zespół NEGRO, poza tym saksofon oraz gitara elektryczna i klawisze, wszyscy bardzo dobrze zorganizowani. Wcześniej często byłem na weselach i jak narazie z Negro nikt ni ma sobie równych. Wokal też wspaniały, głosy mają niesamowite. Potrafią naprawdę zabawić ludzi a poza tym są bardzo odpowiedzialni. Pozdrowienia dla zespołu NEGRO od Michała i Ani :) Wesele odbyło się 25.12.2010r. więc są to świeże informacje :)
 
 
martita21 

Dołączyła: 30 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 8:49 pm   

Witam:) Oczywiscie jak wiekszosc potwierdzam ze zespol najlepszy...Grali u nas w pazdzierniku na weselu..sporo naszych znajomych bierze do nich namiary,graja dla kazdego,bawia towarzystwo-sa profesjonalni.Cala sala tanczyla,spiewala i kazdy byl nimi zachwycony i my oczywiscie rowniez polecamy.Oczepiny fantastyczne,nigdy nie lubilam oczepin-zawsze przysypialam na nich-tutaj smialam sie do lez:)
Jak najbardziej polecam :) :)
_________________
Marta łódź:)
 
 
Kicaj 

Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 7:55 am   

Bawię się właśnie z zespołem Negro w Poddębicach i powiem tak nie opieprzają się fajnie grają ale ten perkusista to masakra robi sobie solówkę na bębnach nie dość że goście są wstawieni i głowy ich bolą to ten jeszcze po.... pier....dala na tych bębenkach. Głowa pęka,a na sali nie ma Goździkowej z etopirynką. Ogólnie grają fajnie ale za głośno.
 
 
syylwunia 

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 1:03 pm   

Kicaj, chyba byliśmy na tym samym weselu:-) Zespół bardzo fajny.Grali dużo nowości,wytańczyłam się za wszystkie czasy:-) Polecam!
Ostatnio zmieniony przez syylwunia Sro Cze 06, 2012 1:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aneczka1 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 2:46 pm   

Zespół Negro jest świetny i od razu stwierdziłam, że chciałabym, żeby zagrali u mnie na weselu już po usłyszeniu pierwszej piosenki. Wokalistka ma bardzo ładny głos, a muzycy grają z życiem, przyjemnością i pełnym profesjonalizmem. Poza tym cały zespół jest przesympatyczny. :)
 
 
nataliab 

Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Sadkowice/Warszawa
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 5:31 pm   

Zespół Negro bawił u nas na weselu :) Zdecydowaliśmy się na nich trzy miesiące przed weselem ( niestety musieliśmy zmienić poprzedni zespół). Ale była to jedna z naszych najlepszych decyzji. Zespól grał co tylko chcieliśmy ( od disco polo przez stare utwory po nowości), świetny kontakt nie tylko z nami czy z rodzicami, ale także z gośćmi :) Goście bardzo sobie chwalili, niektóry brali nawet namiary.
Wokalistka ma świetny głos. Nauczyli się specjalnie dla nas nowej piosenki na pierwszy taniec, byli bardzo otwarci co do repertuaru! Bardzo, ale to bardzo polecam :) !
Ostatnio zmieniony przez nataliab Pon Maj 13, 2013 5:32 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Felenopsis 


Wiek: 36
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 3:59 pm   

Byłam na weselu, na którym grał właśnie zespół Negro.
Obiektywnie oceniając:
PLUSY:
- dużo grali, nie robili przesadnie długich przerw
- zgodnie z prośbą Pary Młodej zagrali kilka ich ulubionych utworów
- prowadzili również biesiadę między stołami
- potrafili poderwać do tańca 90% gości

MINUSY:
- wokalistka uparcie przez całe wesele (również śpiewając) żuła gumę, z miną najnieszczęśliwszej osoby na świecie
- przyśpiewki: "wszystkie rybki mają cipki" absolutnie nie pasuje do wesela, które odbywa się w pałacu
 
 
maggdd 

Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 18, 2015 1:14 pm   

Byłam 2 lata temu na weselu, które oni prowadzili i bawiłam się świetnie. Muzycznie dawali radę, dużo nowości, ale potrafili się też dopasować do klimatu osób nieco 'starszych':) minusem było faktycznie sporo przerw... Ale znajomy był na weselu, na którym grali w jakoś na koniec zeszłego roku i było dużo lepiej pod względem tych przerw. Więc pewnie to kwestia odpowiedniego dogadania.
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 07, 2015 9:31 pm   

Aktualność z wczoraj i ...sprzed dwóch tygodni :)

Tak się złożyło, że razem pracowaliśmy przy dwóch weselach w krótkim odstępie czasu :)

Jak dobrze wiecie, wolimy DJ niż zespoły, ale.... jest to drugi zespół, który chcielibyśmy polecić :)

Jak saksofonista da solówkę, to wszyscy wymiękają. Podobnie z perkusistą :)

Grają czysto, ładnie i wcale nie trzeba się wsłuchiwać by dowiedzieć się co to za piosenka :)

Rzeczywiście, przyśpiewki: "wszystkie rybki mają cipki" mnie nie przekonuje, ale goście bawili się przednie.

Sądzę, że jeśli PM powiedzą by tego nie było, to kapela nie będzie miała z tym problemu :)

Pozdrawiamy
Daniel i Agnieszka
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl