Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomorska 21. Dom Towarzystwa Kredytowego
Autor Wiadomość
cotumka 

Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:25 pm   Dom Towarzystwa Kredytowego- Pomorska 21

Na tegorocznych Targach Ślubnych natknęłam się (w sumie trochę przez przypadek) na ofertę Domu Towarzystwa Kredytowego.
Sala w środku jest naprawdę przepiękna. Na górze jest antresola, z której widac wszystkich bawiących się gości. Od rana udostępniony jest też pokój dla nowożeńców, do którego można zaprosic kosmetyczkę, fryzjera i dokonac tam wszelkich przygotowan Pary Młodej.
www.pomorska21.pl

Jest to sama sala, bez przypisanej firmy cateringowej.
Posiada zaplecze cateringowe (nie kuchenne!).

Dla dziewczyn, które szukają samej sali i byłyby zainteresowane mogę przesłac mailem ofertę, którą dostałąm od pani manager :)

kaledonia 

Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:09 pm   Pomorska 21. Dom Towarzystwa Kredytowego

Strona internetowa
http://www.pomorska21.pl/oferta/wesela

Nie znalazłam wcześniej informacji o tym obiekcie, a szkoda. Chyba nie za długo działają w branży ślubnej.

"Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno kameralne przyjęcie dla 20 osób, jak i huczne wesele dla 300 zaproszonych gości."
Czy ktoś miał już przyjemność oglądać tam sale, bawić się na weselu? Ciekawe jaka oferta i ceny...

ślub cywilny 01.12.2012
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Wrz 21, 2012 7:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Happy Mummy 

Wysłany: Sob Lip 07, 2012 8:58 am   

Na sali nie byłam, ale mnie zainteresowała bo całkiem moje klimaty. Wysłałam zapytanie - cena 90zł. za osobę (samo wynajęcie) i na umowy podpisane do 15 lipca 2012r. 15% zniżki. Współpracują z dwiema firmami cateringowymi, ale można wynająć swoją. Niestety załącznika z ofertą cateringu nie mogłam odczytać - dojrzałam tylko 130zł. a potem jakieś chińsko-arabskie znaki :? Mają wolne terminy na ten rok.

AnnaEwa
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 16, 2012 10:32 am   

nowa sala, do niedawna całość stała w remoncie

Ciekawska_Besti 

Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 6:39 pm   

Od jakiegoś czasu mamy tam zarezerwowany termin 13 lipca i muszę powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni tą salą. Budynek jest nawet ładniejszy niż na zdjęciach!
Pani, która nas oprowadzała jest przemiła i wszystko bardzo dokładnie wyjaśniła. Bardzo profesjonalna umowa, wszystko czarno na białym (do umowy jest nawet mapka, które sale są do naszej dyspozycji)

Zdecydowanie polecam tą salę!

Giger 

Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 11:00 pm   

Gorąco polecamy wraz z żoną tę salę. Odbyło sie tam nasze wesele 22.09.2012r., czyli całkiem niedawno :) Sala ma niezapomniany klimat przedwojennej, zabytkowej Łodzi, robi ogromne wrażenie. Wszyscy goście na naszym weselu byli wręcz oszołomieni widząc tę salę. Na głownej sali bankietowej ustawilismy stoły dla gości, a w sali obok były tańce i zabawy. Tuz obok była osobna sala ze słodkim stołem i drink barem. Jako para młoda mieliśmy romantyczny pokój z wielkim łożem i łazienką do dyspozycji w trakcie wesela (sprawdził się zwłaszcza przy podpinaniu trenu od sukni i przy zszywaniu rozerwanej przy szalonych tańcach sukni :wink: ). Ogromną atrakcją dla gości jest antresola, z której można popatrzeć na salę bankietową - widok niezapomniany :) no i świetne miejsce dla fotografa przy zbiorowych fotografiach - z pewnościa każdego z gości będzie widać na zdjęciu. Oprócz wspomnianych sal jest też sala dla cateringu, szatnia, stylowe toalety i westybul, w którym goście przywitali nas na początku wesela. Do tego świetna obsługa sali, pracownicy (Pani Natalia i Pani Ewa) bardzo otwarci, życzliwi, pomocni w załatwianiu wszystkich spraw. Obie panie były do naszej dyspozycji, mogliśmy zadzwonić z każdym pytaniem i na każde dostalismy od razu odpowiedź. Kilka dni przed ślubem mogliśmy przyjść poćwiczyć nasz pierwszy taniec. Jedynym minusem jest brak parkingu bezpośrednio przy sali, ale za to są dostępne miejsca parkingowe w Gminie Żydowskiej po drugiej stronie ulicy, jest też parking strzeżony tuż przy skrzyżowaniu z ul. Kilińskiego. Wbrew pozorom, nie są wcale drodzy, koszty za salę i za catering łacznie są zbliżone do kosztów w innych salach weselnych w Łodzi, a wrażenia niezapomniane i w ogóle bez porównania z innymi, typowo weselnymi salami. Bardzo, bardzo gorąco polecamy!!! :-)
PS. A na odchodne obiecano nam rabat na kolejne imprezy, np. chrzciny ;)

ola i lukasz 

Wysłany: Sro Paź 03, 2012 5:07 am   

A jakie dokładnie są te koszty łącznie za salę i catering/os.? :)

Paula7274 

Wysłany: Sro Paź 03, 2012 11:28 pm   

Ja ostatnio pisalam do nich maila. Przy ok 100 osobach licza 75 zl od osoby za wynajecie sali. ( W tym jest szatnia, ochrona, meble - stoly,krzesla, pokoj do dyspozycji dla pary mlodej i zaplecze dla kateringu) Katering zamawia sie we wlasnym zakresie. Oni tylko moga kogos polecic ewentualnie.

Katarinka 

Wysłany: Pią Lis 23, 2012 3:28 pm   

Cena za osobe jest 65 PLN. Dostalam wlasnie propozycje firm Cateringowych, jest w czym wybierac. W sumie jak sie to wszystko podliczy to wychodzi tyle samo, co w restauracjach. Z ta tylko roznica, ze zadna restauracja nie ma tak wspanialego wnetrza.

Nasze wesele najprawdopodobniej zrobimy wlasnie tam!

Elandare 

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 10:52 am   

Super wnetrze, powaznie zastanawiam sie nad ta sala, mam jednak 2 pytania dla osob ktore tam byly: Czy dojazd Pomorska nie psuje wrazenia czy raczej jest niezauwazalny? Nie ma co ukrywac ze kamienice obok nie sa niestety w najlepszym stanie :( I czy ktos byl na balkonie? Jaki jest z niego widok?

Ciekawska_Besti 

Wysłany: Sob Sie 03, 2013 3:06 pm   

Elandare, mieliśmy tam ostatnio wesele :)
jako para młoda w ogóle nie zauważaliśmy otoczenia:) a jeśli chodzi o gości to ciężko powiedzieć ale wszyscy byli zachwyceni pięknym wnętrzem więc zatarło ono chyba wrażenie okolicy:)
Samą salę gorąco polecam! Świetna i bardzo miła obsługa. Zdarzyło nam się małe nieporozumienie ale wszystko udało się szybko wyjaśnić i wesele było cudne:)

Katarinka_T 

Wysłany: Czw Paź 10, 2013 10:51 am   

Witam serdecznie,

miesiac temu mielismy na Pomorskiej nasze wesele i moge sie tylko pozytywnie wypowiedziec o tej sali. Jest to wesele zupelnie inne niz w obecnie nowoczesnych i modnych "Domach Weselnych" ale to trzeba sie zastanowic co sie lubi.

Zarowno my, jak i nasi Goscie z calej Polski i zagranicy (wesele bylo polsko-austriackie)byli miejscem zachwyceni. Wspaniala atmosfera. Profesjonalne podejscie Pani Basi i Pani Natalii tez robia swoje. Wszytsko bylo do uzgodnienia i nie napotkalam sie z zadnymi problemami.
Rowniez kwestia tego, ze Catering byl z innej firmy nie sprawilo problemow, wszystkie dania byly przepyszne i gorace. Bardzo polecamy Zebre, rowniez pelen profesjonalizm!

Jesli chodzi o ulice Pomorska to uwazam, ze klimat tej ulicy tez robi swoje... poza tym goscie przychodza na wesele, a nie ogladac i zwiedzac kamienice.

Temat Balkon: ja bylam na tym balkonie i widok jest ok, lodzki:) Tak naprawde wejscie na balkon bylo za naszymi plecami (byl tam stolik mlodych) i chodzily tam tylko osoby, ktore palily papierosy.

sala jest godna polecenia, profesjonalnie, elegancko i na bardzo wysokim poziomie!

W przypadku pytan prosze pisac!

black_poppies 

Wysłany: Sro Lut 12, 2014 2:04 pm   

Witam! Czy ktoś z Was ostatnio był na tej sali? Jesteśmy już po spotkaniu, oglądałam też inne miejsca i ten pałac zrobił na nas ogromne wrażenie. Cena razem z cateringiem to ok. 200-220 zł od osoby (zależy od ilości osób i tego jakie menu się wybierze)... To na pewno nie jest typowa sala weselna, a mamy dużo gości spoza Łodzi i chcemy im pokazać coś innego :) :) Czy ktoś może powiedzieć coś jeszcze o tej sali? Najprawdodpodobniej się właśnie na nią zdecydujemy, ale stres przed ostatecznym wyborem jest ogromny :oops:

@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl

Wysłany: Nie Mar 23, 2014 9:00 am   

Artykuł o Pałacu "Pomorska21" na www.SlubnyPortal.pl - zapraszam do lektury :)

http://slubnyportal.pl/viewpage.php?page_id=84

nastusia123 

Wysłany: Czw Maj 08, 2014 1:17 pm   Wesele

Cześć,

z braku czasu postanowiliśmy z narzeczonym załatwić wszystkie sprawy szybko, w ciągu 2 tygodni. Trafiliśmy na Pomorską 21 i Sala absolutnie nas zachwyciła. Niestety, wszystkie jesienne terminy mieli już zajęte. Stwierdziliśmy jednak, że dość już czekania i przeciągania tego w nieskończoność, a skoro mamy fajną salę to nie ma na co czekać i bierzemy ślub z końcem sierpnia! nie ukrywam, że dodatkowym argumentem był spore zniżki na terminy do końca roku :) jedyne co nas martwi, to brak klimatyzacji. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego, czy sama wentylacja (jak zapewnia pomocna menadżerka) wystarczy?

pannastara 

Wysłany: Sro Sie 20, 2014 9:19 pm   

Cześć,

czy ktoś z Was ma jeszcze jakieś refleksje na temat tej sali? Jest piękna, ale chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej. Pozdrawiam!

Anastazja 

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 3:23 pm   

Ten wątek od dłuższego czasu jest nieaktywny, więc chciałam podbić temat bo oglądaliśmy salę i bardzo nam się wystrój podoba. Mam tylko wątpliwość co do układu: przy weselu powyżej 60 osób, a takie będzie nasze, w głównej sali są ustawione stoliki, a w mniejszej sali obok (wejście przez 3 pary podwójnych drzwi) będzie się tańczyć. Czy ktoś z Was był tam ostatnio na weselu i wie, czy taki układ się sprawdza? Czy nie ma problemu z tym, żeby gości wyciągnąć do zabawy na parkiet? Czy nie ma problemu z nagłośnieniem? Z góry dziękuję za wszystki odpowiedzi!

kaledonia 

Wysłany: Czw Lip 13, 2017 8:26 pm   

Anastazja napisał/a:
Czy nie ma problemu z tym, żeby gości wyciągnąć do zabawy na parkiet? Czy nie ma problemu z nagłośnieniem? Z góry dziękuję za wszystki odpowiedzi!

Nie byłam na weselu na tej sali, ale podobnie układ wygląda w dworku w Kruszowie i dla mnie to był duży minus. Młodzi szaleją na parkiecie, a starsi siedzą sami przy stołach.

ślub cywilny 01.12.2012

Odpowiedz do tematu