Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel NoBo - restauracja Kolory Wina
Autor Wiadomość
nataliaxzl 

Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sie 16, 2012 3:11 pm   Hotel NoBo - restauracja Kolory Wina

Witam,
Wypowiem się na podstawie mojego własnego doświadczenia jakim był mój ślub. Długo zastanawialiśmy się z rodziną nad idealnym miejscem na ten szczególny dzień. Od zawsze kierowałam się instynktem, a odwiedzane lokale wydawały mi się zwykle przereklamowane, drogie, mało przytulne i co najważniejsze nie miały 'tego czegoś' co dawało mi radość związaną z organizacją tego dnia. Pewnego razu stojąc na sygnalizacji świetlnej przy ulicy Włókniarzy zauważyłam nowo postawiony budynek - niewielki hotel. Zaryzykowałam i od razu po wejściu do budynku poczułam pewność, że to właśnie tam odbędzie się moje przyjęcie. Hotel zorganizował mi wesele na najwyższym poziomie.

-Sala weselna była klimatyczna, znajdowały się w niej czerwone żyrandole, zmysłowe materiałowe kotary oraz białe obrusy z przemyślanym i różnorodnym nań zdobieniem.

-Usługi restauracyjne - rewelacja! Możliwość wyboru ogromna. Jest nawet kuchnia molekularna! Wszystko w przyzwoitej cenie. W efekcie - przepyszne potrawy podane na miarę francuskiej restauracji!

Kiedy już zadowoliliśmy naszych gości przysmakami i aranżacją, pozostałe punkty programu jedynie zawiesiły wisienkę na torcie tego wydarzenia.

- Alkohol który sobie wybraliśmy dostaliśmy praktycznie ZA DARMO !! Jego rożnorodność również okazała się strzałem w dziesiątkę - wina, szampan, koniak. Cieszę się również z umiejscowienia sali w hotelu. Dało to nam możliwość zakwaterowania kilku osób które poszalały z ilością trunków :)

- Muzyka, atmosfera i organizacja bezlitośnie przeszły wszelkie moje oczekiwania.

SERDECZNIE POLECAM Państwo Hotel NoBo i restauracje Kolory Wina. Warto zaufać i powierzyć temu miejscu organizację najpiękniejszych chwil w życiu. Nie pożałujecie Państwo!

Natalia Z.

Ostatnio zmieniony przez bambolea Pią Sty 11, 2013 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agagors 

Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 2:05 pm   

Hej, czy któraś z Was organizowała w tym miejscu ostatnimi czasy przyjęcie weselne? Lub też ma jakieś opinie na temat tego miejsca?
Byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek informację :) Bo jakoś zaczęłam mieć obawy... :(
 
 
Natalia85 

Dołączyła: 19 Maj 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 31, 2017 2:46 pm   

Hej! W zeszłym roku byłam na weselu koleżanki w tym hotelu, jednak wcale mnie on nie zachwycił. Wszystko takie jakby zbyt wylansowane, a jedzenie samo w sobie średnie. Obiekt całkiem ładny :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl