Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Szmaragdowy Ogród
Autor Wiadomość
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 5:12 pm   

gonius, Ja będę miała tam wesele w czerwcu więc dopiero wtedy będę mogła odpowiedzieć na twoje pytanie ale z tego co patrzyłam na swoje menu to nie ma dużo kurczaka wydaje mi się że menu jest podobne do innych jest np karczek w sosie z podgrzybków, zrazy wołowe z kurczaka widzę zawijasa z drobiu, szaszłyk z drobiu, jest jeszcze kotlet sułtański i schab po madrycku ale nie wiem z czego będą robione z drobiu czy też nie. Ale jak mówi Sycylijka, moża porozmawiać o tym z panią Małgosią że nie chcecie potraw z drobiu my nie chcemy np barszczu czerwonego i wybraliśmy sobie zamiast niego jakąś zupę krem i nie było problemu :wink:
_________________

 
 
gonius 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:50 pm   

Moze faktycznie najlepiej bedzie porozmawiac z wlascicielka i dokladnie ustalic a nie wysluchiwac bzdur :P a kotlet sułtanski i schab po madrycku tez mi niewiele mowia
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Kwi 17, 2015 10:06 am   

gonius, a kiedy planujesz swoje wesele ?
_________________

 
 
gonius 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 12:53 pm   

ja dopiero w sierpniu, także byłabym wdzięczna za wszystkie opinie tych, które będą miały wcześniej wesele w tej sali :)
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 2:00 pm   

Ja mam prośbę do par które miały tam swoje przyjęcie o podesłanie zdjęć sali dokładnie chodzi mi o dekoracje :) zbieram wszystkie pomysły abym mogła swoją jakoś zaplanować :) to mój mail ermilka87@gmail.com z góry dziękuje :wink:
_________________

 
 
gonius 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 6:48 pm   

to każdy jeszcze musi sobie salę udekorowac? mysłałam, że to juz jest w kwestii właścicielki
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 5:35 am   

gonius, tak to jest w kwestii właścicielki, ale ty możesz powiedzieć jak sobie to wyobrażasz jaką masz wizje :) Chyba nie chcesz mieć dekoracji która ci się nie spodoba :wink:
_________________

 
 
gonius 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 7:18 pm   

a nie wiesz jak to wygląda w kwestii finansowej? bo rozumiem, ze jezeli chce jakies zmiany to musze sama dostarczyc dodatki? bo jak pytalam sie jej o zmiane koloru kokard na krzesłach to powiedziala, ze tylko taki oferuje, wiec rozumiem ze jak chce inny to musze to sama zalatwic
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 9:28 am   

Jak z nią rozmawiałam o moich dodatkach ( ale to było 2 lata temu :P ) to powiedziała że nie ma problemu że da się załatwić wszystko, ale jeśli powie teraz jak będziemy ustalać menu, że na krzesła musze ten tiul kupić to nie ma dla mnie problemu bo to nie jest drogie, ale różne świeczki i kamyki to podejrzewam że to ona załatwia.
_________________

 
 
gonius 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2015 6:18 pm   

hmm...zadnych nowych opinii;> czy nikt jeszcze w tym roku nie mial tu wesela?
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 9:07 pm   

Dzisiaj byłam w SzO ustalić menu i dekoracje stołów powiem Wam że jestem mega zadowolona pani Małgosia na wszystkie moje zmiany przystała co nieco dodała od siebie gratis, zarys dekoracji cudny a ta główna dekoracja w dniu wesela to wyjdzie wręcz boska :D Już nie mogę doczekać się wesela jeszcze tylko 18 dni :smile: :D
_________________

 
 
gonius 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2015 7:59 pm   

mam nadzieję, że po weselu wszystko dokładnie opiszesz :eek:
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 30, 2015 11:17 am   

W końcu mogę wypowiedzieć się na temat SzO :) Nasze wesele odbyło się tam 3 dni temu także relacja jest na bieżąco :) Zacznę od dekoracji była taka jaką sobie wymarzyłam fioletowo-zielona delikatna nieprzesadzona pani Małgosia jest naprawdę utalentowana :) Jedzonko pyszne wszystko podawane było na czas,kelnerzy chodzili jak w zegarku non stop donosili napoje jedzenie spełniali każdą "zachciankę" gości :wink: Po poprawinach dostaliśmy do domu pełno jedzenia, ciast, wiejskiego stołu :) Dodam także że podczas składania życzeń pod kościołem pobrudziła mi się suknia jak przyjechaliśmy na salę wymknęłam się w trakcie obiadu do pokoju żeby ją jakoś wyczyścić i tu się pojawił mój anioł pani Małgosia z odplamiaczem i uratowała moja suknię :smile: Naprawdę szczerze polecam SzO my na pewno tam jeszcze wrócimy :D
_________________

 
 
gonius 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 01, 2015 7:58 pm   

ooo no to super. A mogłabys powiedziec jakie ciepłe dania wybrałas bo ja sie caly czas zastanawiam
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 11:49 am   

W ciepłych daniach dużo nie zmieniałam jedynie zamiast barszczu czerwionego mieliśmy zupę krem z cukinii posypaną żółtym serem cieszyła się bardzo dużym powodzeniem :) i w drugim ciepłym posiłku zrezygnowaliśmy z szaszłyków na rzecz podajrze cielęcinki w ciemnym sosie :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Pią Lip 03, 2015 11:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
annimka 

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 11
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Sie 02, 2015 11:34 am   

hej! specjalnie zapisałam się tutaj, aby świeżo po ślubie nieco poopowiadać co i jak i może komuś w czymś pomóc :) Pierwsze - sala weselna. Z całego serca polecam Szmaragdowy ogród! Jedzenie było po prostu przepyszne! Właścicielka bardzo zorganizowana, widać, że z sercem podchodzi do każdego wydarzenia, bardzo kulturalna, obecna na weselu i pilnuje wszystkiego, co jest moim zdaniem bardzo ważne. Obsługa super sprawna, pomocna reagowała na wszystko co się działo.
Miejsce - trochę od Łodzi, ale okolice spokojne, ogród cudowny.
Kuchnia - tradycyjne smaki, ale w nowoczesnym wydaniu, np. z nasturcjami. :) pyszne desery i stół wiejski! :D
polecam gorąco!
 
 
gonius 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 02, 2015 8:29 pm   

powiedzcie mi czy klimatyzacja daje radę i czy goście nie rozeszli sie po ogrodzie? Jakieś ciasto po weselu zostaje spakowane do domu czy raczej nie. na ile osób miałyscie wesela
 
 
izunia19895 

Dołączyła: 08 Lut 2014
Posty: 169
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 17, 2015 5:11 pm   

Klim daje rade, na sali było chłodniej niz na zewnątrz, ale goscie i tak sie rozchodzili po ogrodzie. Ciasta nie dostajesz.
_________________
O8.O8.2015 odliczam ♫Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...&highlight=2015
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sie 18, 2015 5:54 pm   

gonius, klima daje radę ale jak pisze izunia19895, goście mimo wszystko rozchodzili się po ogrodzie ale zawsze możesz zagadać do pani Małgosi żeby pozostawiła mniej stolików niż jest może to trochę pomoże żeby goście szybciej chociaż wracali na salę :) A co do ciast to my dostaliśmy do domu :)
_________________

 
 
iluś90 

Dołączyła: 22 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 22, 2015 6:44 pm   

annimka, hej!!! to ogólnie jesteś zadowolona? Bo jest dużo opinii np o jedzeniu że małe porcje....bardzo się tego boję a mam za rok tam wesele....
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Paź 05, 2015 7:15 pm   

Gdyby ktoś miał wątpliwości czy dobrze zrobił wybierając salę na swoje wymarzone przyjęcie weselne mam nadzieję że je rozwieje wrzucając trochę fotek m.in dekoracji które pani Małgosia zrobiła sama i cudownie :)





_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Pon Paź 05, 2015 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 9:03 pm   

Byliśmy dzisiaj oglądać salę i powiem szczerze że chyba się zdecydujemy na nią. :) Dostaliśmy 2 menu do wyboru tańsze i droższe i tu moje pytanie. Czy poza stołami wiejskimi, wodnymi i różnymi drobnymi różnicami w menu, stoły wyglądają inaczej? W sensie, czy w tym tańszym menu jest na stole biedniej? I jak to jest z tym dostawaniem jedzonka i ciast do domu? Może to też zależy od rodzaju menu jakie się wybierze?
 
 
isabel 

Dołączyła: 17 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Nie Sty 17, 2016 2:50 pm   wesele 2016

Witam,
Jestem tutaj nowa i pragnę się przywitac! :)
Mam wesele w maju 2016 w Szmaragdowym i chciałam spytac na co zwrócić uwagę w trakcie ostatecznych przygotowań na sali?
Rozumiem, że ciast się nie dostaje, ale czy nie ma problemu aby zorganizować swoje i je przechować aby mieć do rozdania dla gości?
 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Sro Sty 20, 2016 9:57 pm   

isabel, witaj Imienniczko ;)
My też mamy wesele w SzO 2 maja..a Wy kiedy? :)
Rozważałaś już kwestie koloru do dekoracji sali?
_________________
 
 
isabel 

Dołączyła: 17 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 9:50 pm   

My mamy 21.05. Jeśli chodzi o kolor to chyba postawimy na biel z fioletem, a wy już coś wybraliście? Będziecie mili dekoratorkę na sali czy skorzystacie z dekoracji Pani manager?

[ Dodano: Nie Sty 24, 2016 9:53 pm ]
A teraz pytanie, które są już po weselu w SzO. Co dzieje się z jedzeniem po weselu? Młodzi je zabierają, czy wszystko zostaje na sali? Czy ilość ciast jest wystarczająca żeby po weselu rozdać gościom, gdy odjeżdżają?
 
 
alexandra92 

Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Frankfurt(Oder)
Wysłany: Sro Sty 27, 2016 10:25 am   

Witam,

Czy orientujecie się może jak wygląda kwestia wesela w Szmaragdowym Ogrodzie w piątki?? :)
 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Sro Sty 27, 2016 10:11 pm   

alexandra92, ceny są niższe, my mamy wesele w poniedziałek w majówkę :D
Najlepiej spotkaj się z Panią Małgosią, można się z nią super dogadać :)

isabel, ja planuję czerwień, głównie zdam się na wyczucie pani Manager, ale dodam też coś od siebie :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez skrzypaczka Sro Sty 27, 2016 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Mar 14, 2016 2:38 pm   

isabel, ze swojego doświadczenia powiem ci że jedzenia zostaje mnóstwo. My musieliśmy z dwa razy po to wszystko jeździć i to w dwa auta i to jeszcze po poprawinach :) Będziecie z tej sali jak i usług w 1000 % zadowoleni :wink:
_________________

 
 
Zosia i Marcin 

Dołączyła: 17 Sty 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 9:40 am   Szmaragdowy Ogród - bardzo polecamy!

Do Szmaragdowego Ogrodu trafiliśmy trochę przypadkiem, ale bardzo się cieszę, że tak się stało. Jesteśmy pod wrażeniem miejsca (bardzo ładne, zadbane, obszerne), właścicielki, która koordynuje wszystkie działania i jest absolutnie niesamowita i w ogóle całej organizacji wesela. Po naszej stronie w zasadzie było powiedzenie, jaki nam się kolor podoba (żeby mogła zrobić dekoracje) i wybór menu. Obsługę mają zaufaną, bardzo kulturalną i uczciwą (jak wyjeżdżaliśmy trzy dni później to przynieśli mi jednego Reedsa (podobno naszego), bo ktoś go w lodówce zostawił :P Biorąc pod uwagę, że przedłużyliśmy wesele o jeden dzień (dokupiliśmy nocleg dodatkowy) i zostaliśmy wszyscy do poniedziałku to Pani naprawdę stanęła na wysokości zadania. W niedzielę o 23.00 przyszła i powiedziała,że nie możemy dłużej grać na gitarze i śpiewać, bo sąsiedzi się zaczęli skarżyć, ale że ona już nam zaniosła do największego pokoju bimber, mięsa itd. i że możemy tam do woli imprezować. Byłam i jestem nadal zachwycona. Polecamy!!!
 
 
cappuccino 

Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 26, 2017 10:44 pm   

My również wybraliśmy Szmaragdowy Ogród. Wesele dopiero w 2019 roku - ale już są niektóre terminy pozajmowane - także coraz bardziej przekonuję się, że to była dobra decyzja!

Z niecierpliwością czekam na opinię z tegorocznych wesel :)

Dla zainteresowanych - sufit sali zmienia kolor na perłowo śmietankowy! Także będzie jeszcze piękniej!
Ostatnio zmieniony przez cappuccino Nie Mar 26, 2017 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 07, 2017 11:54 am   

Chciałam podzielić się opinią odnośnie tej sali. Była to pierwsza i ostatnia sala jaką odwiedziliśmy. Już od progu wiedzieliśmy, że tutaj odbędzie się nasze wesele. Nie zawiedliśmy się.
Sala jest przepiękna - po lekkim remoncie, sufit został pomalowany na kolor perłowo-śmietankowy a parkiet odnowiony. Nad salą znajdują się miejsca noclegowe (ok. 45 osób), co jest sporym ułatwieniem dla gości przyjezdnych. Pokoje są czyste, z łazienkami i tv. Pokój dla Nowożeńców jest największy, posiada taras z widokiem na cudowny ogród. Dzieci mogą skorzystać z placu zabaw i trampoliny w ogrodzie.
Szmaragdowy Ogród oferuje nam dwa menu - tańsze i droższe. W cenie droższego mamy stół wiejski, słodki, tort w oprawie suchego lodu i lody lub fontannę czekoladową. Ceny są naprawdę atrakcyjne. Jedzenie jest smaczne, posiłki wydawane są sprawnie i w dużych ilościach, goście nie siedzą przy pustych talerzach. Jak dla nas, tort mógłby być trochę mniej słodki, jednak goście wypytywali o nazwę cukierni :-) Pani Managerka była obecna przez całe wesele, razem z obsługą spisali się na medal! Dopytywali czy wszystko w porządku, czy coś jest potrzebne itp. Gościom niczego nie brakowało, klimatyzacja przy 100 osobach także dawała radę. Jeśli chodzi o dekoracje, miałam kilka własnych pomysłów, nie było żadnych problemów z ich realizacją. Pani Managerka godzi się na wszystko poza burzeniem ścian ;-) bardzo dziękujemy za urzeczywistnienie wesela naszych marzeń! Będziemy śmiało polecać rezydencję Szmaragdowy Ogród :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Kramer480 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 17, 2020 10:02 pm   

Witam. Byłem na tej sali na 4 weselach. Sala ładna i nic poza tym. Jedzenie chyba jakieś stare. Na pewno nie świeże, jakieś mrożone a potem odgrzewane... Uważajcie młodzi i rodzice na to. Dzień przed weselem tam się nic nie dzieje... Nie ma żadnych kucharek... Żadnych zapachów wydobywajacych się z kuchni... Na obecne czasy poziom jedzenie jest slabiutki, nie będę reklamowal innych sal bo nie oto chodzi... Wiem jedno ze na tej sali nie zorganizuje żadnej imprezy ani nie pójdę na organizowana imprezę na tej sali typu sylwester andrzejki itp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl