Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala Hazo w Brzezinach
Autor Wiadomość
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 2:47 pm   Sala Hazo w Brzezinach

hej, chciałabym zapytać, czy ktoś z Was miał wesele bądź był na weselu w Hazo w Brzezinach? Jeśli tak to jakie mieliście wrażenia? Jak jedzenie, obsługa itp.? Dzięki za wszelkie info
 
 
cotty1 

Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 9:57 am   Hazo

Hej, ja byłam na weselu we wrześniu zeszłego roku. Powiem tak - sama sala nie robi oszałamiającego wrażenia, jest po prostu troszkę nadgryziona zębem czasu. Jeśli jednak nie sala jest dla Ciebie najważniejsza, to jedzenie mogę polecić w 100 %.Wszystko jest pyszne, choć wygląda jak "u babci". Wszyscy bardzo chwalili jedzenie więc o to możesz być spokojna. Ja byłam na weselu na 70 osób, obsługa była ok. Panuje tam ogólnie domowa atmosfera. Właścicielka chodzi w domowaych kapciach w trakcie wesela itp. Toalety średnie...Ale jeśli zależy Wam na super jedzeniu i niskiej cenie za talerzyk (moi znajomi nie znaleźli taniej w Łodzi) to będziecie zadowoleni. Stoły się naprawdę uginały :) .
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 11:46 am   

Dziękuje Ci bardzo za info. Najbardziej martwiłam się właśnie o jedzenie, a tak mnie uspokoiłaś :) My mamy zarezerwowany termin na tej sali na przyszły rok także mam nadzieję, że pod względem obsługi i jedzenia nic się nie zmieni :) A co do wyglądu to fakt faktem w porównaniu do tych nowych sal nie jest oszałamiający, ale nam to akurat nie przeszkadza. Pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony przez Iris Sob Kwi 07, 2012 1:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mikolajjj 

Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Głowno
Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 1:23 pm   

krótko: syf i niesmaczne jedzenie - tyle co mam do powiedzenia w kwestii hazo. najgorsza sala na jakiej bylem. nie polecam! cała rodzina potruła się jedzeniem! w lazienkach pełno wody! masakra!
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Lip 07, 2013 12:27 pm   

8 czerwca odbyło się nasze wesele w sali Hazo :) Jesteśmy ogromnie zadowoleni z wyboru sali :) Kontakt z właścicielami bardzo dobry, nasze sugestie, pomysły spotykały się z pozytywnym odbiorem :) I co najważniejsze, jedzonko było pyszne, ładnie podane i to w ilościach nie do przejedzenia :) Po poprawinach odebraliśmy tyle jedzenia, że cały poniedziałek spędziliśmy na rozwożeniu jedzonka po rodzinie :) Obsługa miła, sympatyczna, dobra komunikacja między obsługą a zespołem, naprawdę nie mam nic do zarzucenia i z czystym sumieniem mogę polecić tą salę :)
_________________

 
 
olusienkaaa2989 

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Koluszki
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 6:11 pm   

Polecam sale "Hazo" nasze wesele odbylo sie tam 22 czerwca tego roku. Jedzenie pyszne , porcje nie do przejedzienia. Menu bardzo bogate. Po weselu zabralismy zapasy na caly tydzien :) Pani wlascielka dwoila sie i troila zeby wszytsko wyszlo jak najlepiej. Nie moge powidziec zlego slowa. W trakcie przyjecia , byl pan ktory dbal o porzadek.Nigdzie nie bylo porozrzucanych kubeczkow od piwa lanego czy innych rzeczy , a wiadomo ze goscie maja tendencje do pozostawiajnia po sobie wszytskiego wszedzie. Naprawde same superlatywy. Polecam w 100 % :)
_________________
Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.
- Antoine de Saint-Exupery
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl