Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ślub w listopadzie...?...
Autor Wiadomość
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 3:52 pm   Ślub w listopadzie...?...

Witam:)

Jestem tutaj nowa i dopiero w zasadzie raczkuję w tematach:) Chciałam Was zapytać co sądzicie o ślubie w listopadzie?... Wiem, że to podobno miesiąc zmarłych itp, ale nie planujemy brać go 1 czy 2giego:/ tylko 16tego. Obawiam się jak rodzina to przyjmie etc...

Co sądzicie?.. Help:)

Dodam, że zakochaliśmy się w jednej sali i właśnie taki termin nam został...
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:03 pm   

Witaj,

moim zdaniem termin jak termin. Każdy jest dobry ;)
Czemu rodzina ma to źle przyjąć, przecież nie chcecie wesela w post, święto zmarłych ani w rocznicę katastrofy Smoleńskiej :smile: 8)
_________________

 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:23 pm   

W rocznice by nie przeszło: :smile: podobnie jak w żaden piątek:D bo to post, bo tak nie wypada itp... Mama prawie zaszantażowała, że nie wspomogą nas finansowo:D
Owszem, niby to nasza decyzja.. ale boje się tego, że dlatego że LISTOPAD ludzie zaproszeni mi nie będą chcieli przyjść :(
 
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:23 pm   

Listopad, maj, sierpień...co za różnica.
Dobry termin, doskonała sala na wesele, nie ma sie nad czym zastanawiać.
 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:39 pm   

W sumie nie wpadłabym na pomysł, żeby jako wymówkę nieprzyjścia na wesele wymyślić to, że jest ono w listopadzie :D ale ja w sumie mało pomysłowa jestem :wink:

Ogólnie uważam, że listopad to miesiąc jak każdy inny, tylko zimno trochę może być i to jedyne co mogłoby mi przeszkadzać (ja z tych ciepłolubnych).
_________________


 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:48 pm   

Jak będzie zimno to mniej wódki sie zmarnuje :lol:
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:53 pm   

Znam jedną bardzo pobożną parę, która brała ślub i organizowała wesele w listopadzie. Wg nauk KK adwent nie jest juz czasem postu i zabawy nie sa zakazane, to raz. Oczywiście, dalej nie wolno urządzać imprez w pt ale to dotyczy całego roku kalendarzowego. Stąd rodzina nie powinna mieć zastrzeżeń o ile poinformujecie ich o bieżących przepisach.
Po drugie, wiekszość firm ma w tym czasie mniejszy ruch, więc bedziecie w stanie miec kogo chcecie i za mniejszą kasę, to dwa.
Jedyne, co może Wam popsuć szyki to pogoda, ale tym też nie ma co sie przejmowac :)
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:56 pm   

MalaJu napisał/a:

Po drugie, wiekszość firm ma w tym czasie mniejszy ruch, więc bedziecie w stanie miec kogo chcecie i za mniejszą kasę, to dwa.


Absolutna prawda !
 
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 4:57 pm   

Wlałyście nadzieję w moje serce :smile:

Nom, pogoda... ale strasznie podoba nam się sala i chyba to jest teraz najważniejsze:D Najwyżej goście będą siedzieć w sali, a nie łazić po dworze:P Bo w sumie np w styczniu czy grudniu, też zimno, a wesela są :)

To może jest nadzieja.... że przyjdą pomimo listopada:D
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 5:02 pm   

Mnie by listopad tylko ze względu na pogodę mógłby odstraszyć, ale skoro tylko taki termin jest wolny na waszej wybranej sali, to nie ma sie co zastanawiać ;)
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 5:08 pm   

MalaJu napisał/a:
Wg nauk KK adwent nie jest juz czasem postu i zabawy nie sa zakazane, to raz
Ju ale adwent to w grudniu jest a nie w listopadzie :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 5:09 pm   

ppola, o, to już w ogóle bomba. Racja, przeciez to 4 tyg a nie 40 dni ;)
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 6:52 pm   

Byłam na weselu w listopadzie. Było bardzo zimno, ale przez śnieg, który już spadł niezwykle klimatycznie. Choć wiadomo z pogodą się nie trafi ani w lipcu, sierpniu czy też w styczniu- różnie bywa.
W każdym razie przez to, że było już ciemno młodzi do kościoła szli przy blasku świec ustawionych wzdłuż drogi do ołtarza, a światło włączono dopiero gdy doszli. Grały skrzypce i bardzo mi się to podobało :D
Niesamowicie romantyczne (można więc wykorzystać krótszy dzień:)
Poza tym jest jeszcze jedna rzecz do której można wykorzystać szybkie ściemnianie za oknem- drugi filmik: http://dekoracje.figero.pl/websites/164/1387.html
_________________

 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 7:54 pm   

moja chrzestna brała ślub w listopadzie i było wesele (35 lat temu) z tego co wiem nikt nie robił żadnych obiekcji; miesiąc jak miesiąc - uważam, że każdy jest dobry żeby wziąć ślub i zrobić wesele (no może poza okresem wielkiego postu - chociaż podobno jak jest święto świętego Józefa to kościół daje dyspensę i też wtedy można robić wesela)
_________________
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 8:03 pm   

moi rodzice brali ślub 10 listopada, wesele było i nadal żyją razem całkiem ok :)

tak więc data jak każda inna
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 7:38 am   

W sumie moi Teściowie też brali ślub w listopadzie :D
_________________


 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 5:26 pm   

Właśnie, data jak każda inna :) dlatego my też planujemy ślub w listopadzie. Tylko, że my ze względów sentymentalnych :D Wspieramy Waszą decyzję :)
 
 
Dekorila 
Firma

Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 7:31 pm   

Każda data jest dobra :) śmieszą mnie zabobony co do wybranych miesięcy !! !
To Wy decydujecie o Waszym szczęściu :) ) :D a nie data...
_________________
Dekorila- pracownia dekoratorska
Ostatnio zmieniony przez Dekorila Czw Mar 08, 2012 7:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 7:58 pm   

pogoda nie ma co sie przejmowac, bo u nas to nawet czerwiec i lipiec bywa gorszy niz listopad :D argument nizszych cen i wiekszego wyboru zespolu, foto.. jest tez istotny :)
_________________

 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 11:05 am   

my chcieliśmy w październiku, wyszedł kwiecień :-)
w listopadzie nie chciałam, bo wydaje mi się smutnym i przygnębiającym miesiącem
ale komu innemu może się inaczej kojarzyć :-)
każdy wybor jest dobry, byleby się obojgu Młodym podobał !
 
 
kasia_m 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 3:06 pm   

Znajomi brali ślub 13 listopada i nikomu to nie przeszkadzało.
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 3:40 pm   

i ja znam parę, która brała ślub w listopadzie :) miesiąc dobry jak każdy inny ;)
_________________
 
 
Flipomania.pl 
Firma

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 11:12 am   

i ja się zgadzam, że miesiąc nie ma tu nic do rzeczy. Goście przyjdą :) a pogoda to i latem może być niesprzyjająca, więc nie ma co się zastanawiać tylko zamawiać i szykować się do ślubu :)
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 12:39 am   

Tak więc klamka zapadła:D i ogłaszam wszem i wobec, że wychodzę za mąż 16 listopada 2013 roku!!!! Aż strach się bać :smile:
 
 
 
Flipomania.pl 
Firma

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 9:48 am   

viconia napisał/a:
Tak więc klamka zapadła:D i ogłaszam wszem i wobec, że wychodzę za mąż 16 listopada 2013 roku!!!! Aż strach się bać :smile:


gratulacje :) :) :) i powodzenia w przygotowaniach
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 9:08 pm   

W maju też podobno nie powinno się brać ślubu...a dla mnie maj to miesiąc zakochanych :)
Co do listopada, jak ktoś bierze w tym roku ślub 3 listopada to ma niemal dłuuuugi weekend :smile:
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 1:28 pm   

Ja byłam na listopadowych ślubach i weselach i nie przyszło mi do glowy, że to nietypowy miesiąc :?: Adwentu nie ma jeszcze wtedy, więc czemu nie?
_________________

 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:13 pm   

Byłam na przyjęciu weselnym, które odbywało się 31 października. Szczerze mówiąc, byłam trochę zaskoczona, gdy zobaczyłam tę datę na zaproszeniu. Ale przed północą było już po imprezie ;) Termin w listopadzie - dlaczego nie. Jeśli chodzi o pogodę, to u nas niestety i w sierpniu może być paskudnie. Goście nie będą Ci przynajmniej uciekać do ogrodu ;)
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 7:25 pm   

A jednak rodzina tak biadoliła i narzekała, że jednak zdecydowaliśmy się przenieść ślub na wrzesień. Pomimo tego, że 5 tyś drożej... Nawet to nie był argument dla rodziny:] No cóż...:) A jak będzie jednak padał deszcz lub będzie zimno to wytnę chyba pół rodziny za te rady:D
 
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 8:54 pm   

viconia napisał/a:
A jednak rodzina tak biadoliła i narzekała, że jednak zdecydowaliśmy się przenieść ślub na wrzesień


Oj... :( A ja się nie dam!!!! :D :D :D
 
 
viconia 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 9:39 pm   

Też masz plany na listopad?:) Którego? Jak reaguje rodzina?:)
 
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 8:18 am   

9 listopada 2013r. :D rodzina reaguje różnie. Jedni mówią, że fajnie bo gdzieś wyjdą pobawić się w te szare dni a inni się śmieją, że kupią większy zapas chryzantem... Cóż mam ich w wielkim poważaniu!! A chryzantemy też ładne kwiaty :P To jest Nasz dzień, tak postanowiliśmy i tak będzie! A jak ktoś nie przyjdzie bo mu się miesiąc nie podoba to trudno, jego strata!
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:06 am   

Z pogodą w naszym kraju to różnie bywa i może być w listopadzie cieplutko (przypomnijcie sobie Wszystkich Świętych z kilku poprzednich lat), a we wrześniu może lać - ja bym się pogodą najlmniej kierowała ;)
_________________

 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:44 pm   

A dlaczego nie? Zimą tez może być pięknie, zwłaszcza gdy jest wszędzie biało i mroźno jak jeszcze do tego dojdą światełka to może być na prawdę bajecznie.
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 07, 2012 6:23 pm   

Ja gdy mówiłam babci, że najbliższa wolna sobota była dopiero w listopadzie na naszej sali to stwierdziła, że niezbyt szczęśliwy miesiąc właśnie ze względu na święto zmarłych.. Mnie osobiście ten miesiąc nie pasuje, bo pogoda już nie jest za fajna i jest zdecydowanie chłodniej niż latem, a ja jestem zmarźlak więc potrzebuje mieć ciepło :D Oczywiście , nigdy nie można mieć pewności jaka będzie pogoda latem, czy też w listopadzie, ale wiadomo, że większa szansa jest na ciepłą, słoneczną pogodę latem.. ale to ja - a jeśli ktoś tak chce to nie mam nic przeciwko - kwestia gustu :)
_________________


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 11:27 am   

Listopad? Nieeee...
jupik napisał/a:
bo wydaje mi się smutnym i przygnębiającym miesiącem

Mam takie samo zdanie. W październiku są jeszcze liście na drzewach, końcówka złotej jesieni, grudzień magiczny przez świąteczną atmosferę, styczeń i luty to zima (i dni już dłuższe), a marzec, mimo, że podobny do listopada to jednak czuć już wiosnę, dni zdecydowanie dłuższe.
A listopad to dla mnie taki smutny, ponury, szary, depresyjny miesiąc (i to nie przez Wszystkich Swiętych), zawsze się cieszę jak się kończy i jest już adwent, grudzień, mikołajki, itd.

Ale poznałam parę, która wzięła ślub cywilny w Zaduszki (2.11), ok, ślu brali jakieś 40 lat temu, ale średnia data na obchodzenie rocznic ślubu. :mrgreen:
_________________
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 12:29 pm   

Październik dla wielu osób także jest smutny i przygnębiający,ale to często stereotyp. Zdarzają się w końcu słoneczne dni. Co do samej temperatury- może być lekki problem,tego nie neguje.
_________________

 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 11:18 pm   

Asiek napisał/a:

jupik napisał/a:
bo wydaje mi się smutnym i przygnębiającym miesiącem
Listopad? Nieeee...


Stereotypy... poza tym, chyba bym nie odradzała nikomu daty slubu jaką wybrał - czy to listopad, czy marzec, albo luty... to tylko data w kalendarzu, nie wszyscy chętni mogą się załapać na "cudne" terminy z literą "r" w środku :razz: a jakieś uwarunkowania sprawiły, ze wybrali taki a nie inny terminż
I troche mi się zrobiło przykro, po tych "zniechęcających listopadowe terminy" postach, (choć każdy może tu wyrazić swoją opinię ) :] bo ja tez mam ślub w listopadzie... a staram się znaleźć pozytywne strony wyboru takiej daty - bo np. 9.XI to taki przedłużony weekend z powodu Święta Niepodległości i goście będą mieli wiecej czasu na odpoczynek po imprezie :smile: , że mój M nie chciał dalej czekać, na 2014... :D , bo na sali w której się zakochałam ten termin był jeszcze wolny...itd
Moja rodzina nie komentowała daty ślubu - a jeśli to robili to taktownie - że żadne uwagi do nas nie dotarły, wiec pewnie ich nie było... :) Cieszą się na możliwość spotkania w większym gronie rodzinnym i na zabawę - bo spotykaliśmy się z rodzinką ostatnio raczej na mniej przyjemnych uroczystościach, tych pożegnalnych...
Poza tym , ja nie mam uprzedzeń, bo moi rodzice brali ślub w lutym, a są bardzo szczęśliwym i kochającym się małżeństwem , więc to nie o daty chodzi, prawda ? :lol: :roll:
Ostatnio zmieniony przez Chrupka Pią Gru 28, 2012 11:22 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 11:08 am   

Listopad.. termin jak termin. Ja osobiście nie zdecydowałabym się na ten miesiąc z takich powodów, jakie tu wcześniej padły, cyzli pogoda (choć teraz to nic nie wiadomo, bo pogoda bardzo zaskakuje) i dla mnie również to taki trochę przygnębiający miesiąc.. ALE jeśli ktoś by mnie zaprosił na wesele w listopadzie to nie miałabym żadnego problemu z tym, żeby przyjść. Ważne, że Wam, Młodym ta data odpowiada, a goście muszą się dostosować. Takie jest moje zdanie.
A tak w ogóle a propos dat to moja siostra miała 1 maja ślub i ludzie też psioczyli, że święto, że fryzjer zamknięty, że to, że tamto... Każdemu się nie dogodzi niestety.
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 11:14 pm   

Chrupka napisał/a:
więc to nie o daty chodzi, prawda ? :lol: :roll:


Oczywiście, że nie chodzi.. ja nikogo nie zniechęcam, ale ja osobiście takiego miesiąca nie chciałam choć mi proponowano.. wolałam ciepły miesiąc

Kwestia gustu :wink:
_________________


 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 11:46 pm   

na "mojej sali" terminów w ciepłych , lub nawet lekko chłodnych, miesiącach już nie było :oops:
Ostatnio zmieniony przez Chrupka Sob Gru 29, 2012 11:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 1:49 pm   

Chrupka napisał/a:
na "mojej sali" terminów w ciepłych , lub nawet lekko chłodnych, miesiącach już nie było :oops:


Mnie zaproponowano listopad :D
ale wolałam ciepły miesiąc więc wolałam piątek i nie upierając się przy sobocie - mamy lipiec :) :wink:
_________________


 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 12:44 pm   

Listopad faktycznie może być dla większości nawet po przez stereotypy,miesiącem smutnym i przygnębiającym kiedy szybko robi się ciemno. Z drugiej jednak strony nawet "ciepły miesiąc" i dzień w którym mamy wesele może być gorszy pod względem pogody niż jest to w listopadzie.
 
 
cytrynowe_pole 

Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 6:36 pm   

Witajcie dziewczyny, jestem na forum od 5 minut i trafiłam przez przypadek szukając info o ślubach w listopadzie :)
My też mamy ten termin, a dokładniej 30.11, czyli sobota, w którą wypada Wieczór Andrzejkowy :) :) Zrobimy jedną wielką imprezę dla całej rodziny i przyjaciół i przy okazji zaoszczędzimy kupę kasy :D A nastrój myślę, że ludzie będą mieli imprezowy, bo w końcu Andrzejki to świetna okazja do zabawy przed Adwentem :)
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 7:00 pm   

cytrynowe_pole napisał/a:
przy okazji zaoszczędzimy kupę kasy

z tym bym polemizowała, tak łatwo nie ma ;) niektóre rzeczy faktycznie mamy taniej ale nie dużo :)
_________________
 
 
cytrynowe_pole 

Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 7:10 pm   

dla nas każdy zaoszczędzony grosz się liczy :) póki co zaoszczędziliśmy 5tys- dla mnie to bardzo dużo :)
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 7:30 pm   

Kwota spora. Ale ciężko jest stwierdzić bo nie wiemy jaki był pkt wyjściowy :)
Coby nie było ślub w listopadzie popieram :D I bardzo się cieszę, że coraz więcej nas jest :D
_________________
 
 
oliwiabednarek 

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Lis 2013
Posty: 39
Skąd: www
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 3:41 pm   

a ja myślę, że miesiąc jak każdy inny! Czy to ma aż takie znaczenie????
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 4:18 pm   

Byłam parę lat temu na ślubie w listopadzie, co prawda wtedy śniegu było sporo, oj sporo. I to właśnie spowodowało, że był urok, taka magia ślubu :) Jedynie przeszkadzało jak, tak zwany wujek tancerz się zgrzał i okno otwierał ;) na poprawinach goście siedzący obok mieli gile do pasa :P Ale poza tym każdy miesiąc jest dobry, wszystko zależy od nas ;)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 03, 2015 9:32 pm   

A my mamy pod koniec października, nie było na sali wolnych terminów na lato, ale myślę, że każdy miesiąc ma swój urok i mam nadzieję, że będzie ciepło! :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl