Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Pią Wrz 12, 2014 3:33 pm
Sala bankietowa Venge
Autor Wiadomość
stefka100 

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 191
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 10:22 pm   Sala bankietowa Venge

Witam, czy ktoś słyszał lub o sali bankietowej Venge , otwartej w ubiegłym roku? Być może ktoś był tam na weselu i moze podzielić się opiniami :)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Wrz 21, 2012 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 12:31 pm   

Na zdjęciach prezentuje się świetnie! Również jestem ciekawa opinii ;)
Idealna na nieduże przyjęcie :)
 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 10:02 am   

Byliśmy oglądać tą salę w tamtym roku i co tu dużo mówić, jest piękna. Myślę że 50-60 osób to max żeby zostało jeszcze miejsce do tańczenia. Wnętrze jest proste ale ładne, jasne. Właściciel to sympatyczny pan. Jeśli ktoś robi małe wesele czy przyjęcie to sala jest odpowiednia. Jest też mały schowek-szatnia na klucz.

Gdybym miała wybierać, wybrałabym właśnie tą salę na moje małe wesele.
_________________
[/img][/url]
 
 
stefka100 

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 191
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 8:32 pm   

Moje wesele właśnie tam się odbędzie w przyszłym roku. Trochę mnie to martwi że nie ma żadnych opinii :(
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 10:53 pm   

stefka100 napisał/a:
Trochę mnie to martwi że nie ma żadnych opinii :(
Myślę, że to chyba dość nowa sala i dlatego. Przynajmnije ja kojarze ją od niedawna - bo korzystamy z usług tej samej pralni. Ich reklamy pojawiły sie tam ok. roku temu.
Chyba, że działali wcześniej, ale bez takiej reklamy.

Rozmawiałam z nimi na Targach Ślubnych. Zrobili na mnie pozytywne wrażenie.
mam nadzieję, że tak jest w rzeczywistości.
 
 
stefka100 

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 191
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 1:18 pm   

Ja też mam taką nadzieje. Panowie bardzo sympatyczni, sala śliczna. Ciekawe jakie jedzenie :D
 
 
karalontko 

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 12:41 pm   

Ja również mam zarezerwowany termin na przyszły rok, na czerwiec :) mam nadzieje ze do tego momentu pojawią się jakieś opinie :) Nastawienie właścieieli naprawne robi bardzo pozytywne wrażenie, jaknarazie jestem bardzo zadowolona. jedynym minuesm jaki widze do tej pory jest brak ogródka.
 
 
 
stefka100 

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 191
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 1:42 pm   

karalontko, cieszę się że ktoś się pojawił, kto ma też tam wesele :) panowie mówili że ogrodek będzie zrobiony, ostatnio tam nie bylam, może już coś sie ruszyło?
_________________
Ostatnio zmieniony przez stefka100 Pią Kwi 27, 2012 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karalontko 

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 04, 2012 10:49 am   

Oj to bardzo sie ciesze:) bo troche mnie przerażał ten brukowany podjazd i brak zieleni, my bylismy tam w marcu i nadal było ponuro, byc może czekali aż się cieplutko zrobi.
 
 
 
daisy45 

Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 8:08 pm   

Ja moge wystawic opinie tej sali. Mialam tam wesele 4 sierpnia tego roku. Generalnie jedzenie smaczne ladnie podane. Niestety przy 50 osobach zrobilo sie strasznie goraco, ze z gosci dosłownie (!) sie lalo. Co poniektorzy panowie zmieniali koszule 3 razy!!! Klimatyzacja w ogole nie dawala rady! Musielismy otworzyc wszystkie okna! Generalnie za to maja u mnie mega minusa! Tort zamowionmy u nich z cukierni Victoria z ktora wspolpracuja tak jak i wszystkie ciasta. Byly przepyszne ale mało... tort - lepszego nigdzie nie jadlam. Ale wyjechal na sale cieply... chyba w ogole nie stal w chlodni. Kolejny mega minus! kilka krzesel ustawionych inaczej mimo tego ze moi rodzice jeszcze w dzien slubu prosili o zmiane i byli na sali osobiscie. Kolejny mega minus! Przy usta;laniu menu przy jednym z dan mialy pojawic sie warzywa blanszowane... ktorych nie bylo. kucharz o niczym nie wiedzial. Generalnie moj maz byl tak wkurzony ze prtzez tydzien nie chcial w ogole rozmawiac o weselu. W ogolnej ocenia na 10 pkt moge da conajwyzej 6-7. A same ocencie czy takie bledy to sa tylko szczegoly. dla kazdego co innego jest wazne...
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 10:46 pm   

Ja byłam tam na weselu w czerwcu, sala w środku ładna, ale na zewnątrz nie wygląda zbyt ciekawie. Jedzenie dobre, obsługa miła. Jeżeli jedzenie i tańce są w jednej sali to przy 70 osobach jest według mnie ciasno...siedzieliśmy niedaleko filarów to narzeczony musiał wychodzić abym ja mogła wyjść.

DSC_0023.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1381 raz(y) 88.52 KB

_________________
 
 
Sisiga 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 7:07 am   

Byliśmy w Venge jako goście na weselu z poprawinami w ubiegłym roku i nie wiem,czy to obsługa tak pracowała i jeszcze nie miała doświadczenia,ponieważ to było wkrótce po otwarciu sali, ale było wiele rożnych błędów:
- bardzo długie czekanie na drugie danie podczas obiadu,najpierw pojawiły sie ziemniaki i....nic, kiedy w końcu przyniesiono mięso okazało się niedosmażone i surowe w środku i mało kto je zjadł
- wesele było na ok. 60 osob i tańce były utrudnione,ponieważ było ciasno na części tanecznej a był tylko DJ z niedużą ilością sprzętu,więc nie zabierał dużo miejsca, przy stołach również było dośc ciasno
- tort pyszny i ładnie udekorowany ale kompletnie zamrożony
Co do zalet, smaczne sałatki, ładne dekoracje na stołach, taras do dyspozycji dla palących,czyste łazienki i mili obsługujący. Na poprawinach podany obiad był bez zarzutu, smaczny, gorący. Moim zdaniem sala się nie nadaje na wesele 60 osobowe,jeśli już to do 40,może 50 osób maksymalnie,na pewno pasuje na komunię, osiemnastkę czy chrzciny.Jest łądnie urządzona i jeżeli obsługa się od ubiegłego roku poprawiła, to mam nadzieję, że następne imprezy będą dużo bardziej udane.
 
 
qoo1 

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 10:13 am   

nasze wesele odbyło się w tym roku również na 60 osób, mieliśmy ustawiony stół po długości sali w literę L, Dj grał w drugiej częsci sali, miejsca wystarczyło dla wszystkich przynajmniej nikt z naszych gości a zwłaszcza ciotki i babcie nie skarżyły się, jedzenie podają dobre a niektóre potrawy jak polewka z kaczki myśleliśmy że jest to czarnina ale okazało się że jest to zupa podobna do rosołu tylko że z kawałkami kaczki z zacierką była super no i polędwiczki w sosie z grzybami pyszne, wystrój był taki jak ustaliliśmy z właścicielem kwiaty żywe, serwetki nawet kwiaty na torcie wszystko w kolorze wiązanki mojej żony no i oczywiście czerwony dywan na wejściu. Dj Mar był polecony przez właściciela, facet grał nieźle, oprócz grania zabawiał gości, nie mieliśmy oczepin ale zrobił nam małą niespodziankę 3 konkurencje dla gości i powiem szczerze że to wystarczyło później tort z racami zrobił podwójne wrażenie poniewaz były zgaszone światła na sali, nie za słodki w sam raz wybierajcie nadzienie owoce leśne my tak zrobiliśmy. Ogólnie wszyscy byli zadowoleni jak rozmawialiśmy z rodziną, oczywiście były pojedyńcze osoby które mówiły ( pozdrawiam wujka) że to nie dobre to złe, ale chyba zawsze tak musi być kwestia gustu i smaku. My możemy polecić tą salę zwałszcza że jak komuś za mało miejsca jak w opiniach wcześniejszych na jednej sali to może połaczyć z drugą i na jednej jest sala do siedzenia a na drugiej się tańczy my nie skorzystaliśmy ale mieliśmy ją udostępnioną dla nas mogliśmy tam odpocząć i zostawić swoje prezenty sala ładna dopiero co zrobiona czysta i w klimacie sali na dole. Nasze wesele odbyło się tak jak zaplanowaliśmy no może tylko "koperty" mogły być większe. :P
 
 
Aleksandra2013 

Dołączyła: 06 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 06, 2013 8:22 pm   

Witam, nasze wesele również odbyło się na tej sali. Generalnie jak zasze są rzeczy,które wypadły dobrze jak również i te, które nie do końca pokryły się z naszymi oczkiwaniami. Jako pierwsze może opiszę te bardziej pozytywne. Sala zarówno na zdjęciach jak i w rzeczywistości prezentuje się bardzo dobrze. Nasze wesele było dość małe ( 36 osób) więc wszyscy bez problemu pomieścili się i miejsca jeszcze zostało sporo. Kelnerki przemiłe i pomocne w razie potrzeby. Jedzenie smaczne, nikt nie narzekał mimo,że gusta kulinarne są różne. Nie bylo też problemu z wprowadzeniem pewnych zmian do menu. Było nawet specjalnie przygotowane danie dla naszej córki. Tort zamawialiśmy z cukierni Victoria z którą Venge wspólpracuje-przepyszny, polecam z czystym sumieiem. Właściciel dzień przed weselem pozwolił nam przećwiczyć pierwszy taniec i rozplanować ustawienie winietek. Nie robił z tego żadnego problemu. Na stolach były żywe kwiaty, które są już wliczone w cenę "od talerzyka".Tyle dobrego. Teraz czas na negatywy. Serwetki były w zupełnie innym kolorze niż to ustalaliśmy - zamiast amarantu był pomarańcz, świeczniki również były inne niż to było zaplanowane ( przypominalam o tym jeszcze dzień wcześniej). Wiem,że to w sumie bzdury,ale kobiety zwracają uwagę na takie szczegóły, a zwlaszcza w dniu ślubu kiedy wszystko ma być idealne. Najgorszą masakrą była jednak kuchnia. Właściciel powinien zadbać o to by byla czysta, a tam panował taki syf,że gdybym to widziała wcześniej to nigdy nie podpisałabym umowy. Ogólnie polecam to miejsce pod warunkiem,że posprzątają w kuchni :)
 
 
pata1 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 4:12 pm   

Nasz wymarzony dzień w Sali Venge stał się rzeczywistością w listopadzie minionego roku z zaproszonych gości wszyscy przyjechali łącznie 55 osób , menu mieliśmy to za 149 zł z 4 posiłkami ciepłym sala była ładnie przydekorowana wg naszych a raczej moich oczekiwań, posiłki smaczne ładnier podane, zkąski też zwłaszcza deski serów, które zamieniliśmy z deski wędlin, ogólnie ok obsługa pomocna nasi goście wychodzili zadowoleni a niektórzy mocno zmęczeni powód za dużżżo bimberku na stole wiejskim...
 
 
kaska.ona 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 12:31 pm   

Moim zdaniem Sala Venge wyróżnia się na tle innych sal. Wystrój bardzo elegancki i gustowny, jedzenie przepyszne i w wystarczającej ilości. Cena za talerzyk jest naprawdę atrakcyjna - mieliśmy menu za 129zł i zostało nam sporo jedzenia, które zabralismy do domu. Ponadto potrawy prezentowały sie bardzo smacznie, a stoły były zastawione.cały czas, tzw. zimna płyta zgodnie z zapewnieniami właściciela była uzupełniana w trakcie imprezy. Serwetki i kwiaty były takie, jak ustalilismy. Dj rewelavcyjnie zabawiał gości. Obsługa kompetentna, słuzyła pomocą w razie potrzeby. Zarówno my , jak i goście bardzo miło będziemy wspominać nasze wesele w Sali Venge. Z czystym sumieniem polecamy :)
 
 
moniamonia 

Dołączyła: 16 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 16, 2013 7:33 pm   

Witam. Zastanawiałam sie gdzie mogłabym wyrazic swoją opinie na temat sali Venge ponieważ nie organizowałam tam wesela lecz 30 urodziny mojego męża ale myślę że tutaj śmiało mogę. A więc tak: miałam wielkie obawy co do tak prostego przyjęcia chociażby dlatego, że sala jest w miarę nowa na rynku a ja jestem dość wymagająca, a tutaj niespodzianka prawdziwy profesjonalizm od samego początku aż do wyjścia. Jedzenie bardzo dobre, obsługa profesjonalna i uśmiechnieta, a to rzadkość w niektórych lokalach. Hitem wieczoru był szef kuchni Rafał, który rzucił wszystko w momencie awarii naszego nagłośnienia i przybiegł z pomocą, wielkie dzięki;) podsumowując imprezka udana na 100%. Polecam polecam polecam
 
 
agarp 

Dołączyła: 24 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 24, 2013 8:10 am   

Witam, ja w tej sali robiłam kilka dni temu 40-tkę. Muszę przyznać, że jestem baaaardzo zadowolona - bardzo smacznie, elegancko, czysto, schludnie. Właściciel ustala z nami precyzyjnie wszystkie szczegóły. Dla mnie ważne było to że sala II jest na małż liczbę osób - nas było 20. Jest miejsce do siedzenia (pięknie nakryte stoły) jest miejsce do rozprostowania kości. Dzieci miały gdzie poszaleć z balonami. Jedzenie bardzo smaczne, świetnie doprawione, elegancko podane. Porcje takie, że wszyscy się objedli i jeszcze zostało. Bardzo polecam, ja za kilka lat będę robiła dziecku komunię i drugiemu 18-tkę i na pewno w tej sali.
_________________
agarp
 
 
Jarek1985 

Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 3:09 pm   

PILNE!!!
Witam wszystkich,
Mam do sprzedania termin na tej sali. Chodzi 21.09.2013 r. Planowaliśmy imprezę na ok 70 osób. Zarezerwowane były dwie sale (duża na dole i mniejsza na górze) na ten dzień. Sala godna polecenia gdyż bawiłem się już kiedyś na niej. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy czjarek@wp.pl .
 
 
NomiMalone81 

Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 9:09 pm   

My jedziemy jutro , oglądać , uzgadniać itd. Potrzebujemy sali bankietowej na obiad z kolacją dla 20 os łącznie z 3 dzieci. To będzie poczęstunek po ślubie połączonym z chrzcinami.
Powiem szczerze nie tak łatwo taką sale znaleźć.

[ Dodano: Sro Lis 27, 2013 5:17 pm ]
No i zaklepane .
8 czerwca 2014 sala Venge II ta mniejsza. Będzie obiadokolacja po ślubie i chrzcinach. Na 17 osób dorosłych plus 3 dzieci .
Jeśli chodzi o menu wybraliśmy to za 99zł z modyfikacjami. Nie chcemy ciasta , bo i tak mało kto to je . Zamiast tego wolimy jakiś ciepły posiłęk .
Ogólnie zaklepane . szczegóły w maju
 
 
pauliss90 

Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 11:28 pm   

Ponawiam pytanie o sale Venge. Czy miał ktoś tam przyjęcie weselne? Jakie wrażenia? Cieżko znaleźć gdziekolwiek jakąś opinie o tej sali i troche mnie to martwi :zalamany:
Z zewnątrz sala taka sobie, wewnątrz natomiast bardzo ładna, ale chciałabym dowiedzieć się więcej...
 
 
marcelina82 

Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 9:00 am   

My bawiliśmy się na tej sali (małej-na górze) w listopadzie 2013 roku.
Plusy:
Kuchnia - rewelacyjna, posiłki pyszne, ciasta i tort zamawiane z cukierni Victoria - wyśmienite. Obsługa - dwie kelnerki - przemiłe i sympatyczne, pomocne, jednakże często przepraszające za pewne niedociągnięcia. Tu raczej winą obarczam zły przepływ informacji pomiędzy obsługą (kierownikiem kuchni) a właścicielem sali, z którym wszystko uzgadnialiśmy.
Minusy:
Sala jak na 40 osób zbyt mała - szczególnie jak ma się "tańczących" gości. Nasi nie chcieli zejść z parkietu, ponieważ DJ (Piotr Wiciński) niesamowicie ich zabawiał.
 
 
kamillos12312 

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 9:56 pm   

sala bardzo ładna,bardzo mała, część gości w tym para młoda nie widzi gości tańczących.nie ma kontaktu np dj a para młoda,jedzenie dobre ale mało
 
 
pauliss90 

Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 12:01 pm   

Opinie zróżnicowane, ale generalnie szału nie ma :(
Może ktoś jest w stanie polecić jakąś inną, fajną salę, do max 50 osób?
 
 
Angi 

Wiek: 34
Dołączyła: 09 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 9:24 pm   

sala rewelacyjna jeśli chodzi o wystrój i organizacje , przemiła obsługa gdzie nie zawsze się to zdarza w tym przypadku spisali się więcej niż na medal miałam wesele w tym roku więc informacje są świeże jeśli chodzi o kuchnie dania bardzo dobre ciasta wyśmienite goście byli zachwyceni bardzo polecam tą sale i wiem że to nie ostatni raz kiedy będę tam gościć :) Pozdrawiam właściciela który jest bardzo miłym i konkretnym człowiekiem daje 9/10 Polecam :-)
 
 
przemek79 

Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: polecenie
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 8:43 pm   Venge

sala ładna ale to wszystko.
Byłem na dwóch przyjęciach na tej sali z czego jedno to moje wesele (wrzesień 2013) a drugie to chrzciny i to ja byłem chrzestnym a sala z polecenia. O ile pierwsze się udało i to w 100 % o tyle drugie to zupełnie inna strona medalu. Surowe jedzenie!!! co to jest. A było tak dobrze.
 
 
SalaVenge 
Firma

Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 7:23 pm   Re: Venge

przemek79 napisał/a:
sala ładna ale to wszystko.
Byłem na dwóch przyjęciach na tej sali z czego jedno to moje wesele (wrzesień 2013) a drugie to chrzciny i to ja byłem chrzestnym a sala z polecenia. O ile pierwsze się udało i to w 100 % o tyle drugie to zupełnie inna strona medalu. Surowe jedzenie!!! co to jest. A było tak dobrze.


Sala Bankietowa VENGE Witamy serdecznie, chcielibyśmy niezmiernie przeprosićza zaistniały incydent " podanie niedopieczonych porcji mięsa" który spowodowany był chwilową usterką techniczną pieca. Usterka została już naprawiona. Pozdrawiamy Sala Bankietowa Venge
_________________
Sala Bankietowa Venge
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 8:44 pm   

Kiedy szukaliśmy sali to był faworyt mojego taty i narzeczonego. Jednak kiedy wszyscy zobaczyliśmy ją na żywo od razu zmieniliśmy zdanie. W internecje na zdjęciach prezentuje się o wiele lepiej. wW rzeczywistości jest dużo mniejsza, a zastawione stoły wyglądają przeciętnie.


Dodatkowo w zeszłą niedziele znajoma była tam na chrzcinach i powiedziała, że jedzenie było naprawę kiepskiej jakości :(
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 3:30 pm   

Czy ta mniejsza sala bankietowa - Venge II - do 50 osób znajduje się na parterze czy trzeba się do niej wdrapywać po schodach?

Ok, doczytałam, że mniejsza sala jest na górze. Są może jakieś ułatwienia dla niepełnosprawnych? :roll: Ma ktoś jej zdjęcia?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Pon Sie 04, 2014 3:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 6:36 pm   

Proszę konkurencję o nie wpisywanie opinii o sali !
Dla ostudzenia wzajemnych emocji zamykamy wątek sali na okres tygodnia.
 
 
e _i_m 

Dołączyła: 27 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 12:36 pm   

nie polecam tej sali, ze względu na jedzenie: porcje małe, średnio smaczne
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 12:38 pm   

Może kogoś zainteresuje, że 24-25.09 Venge organizuje Dni Otwarte.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
BankietCatering 
Firma

Dołączyła: 13 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2015 11:04 pm   

Na Sali Venge teraz znowu beda dni otwarte 21 i 22 marca, daja tez jakies znizki. My się wybieramy.
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2015 8:04 pm   

zgadza się! 21 marca jest dzień otwarty.
Od godziny 12-18 będzie możliwość posłuchania Zespołu Quest :)
W imieniu swoim oraz reszty zespołu i sali Venge serdecznie zapraszam ! :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 9:33 am   

sala Venge

bylismy ogladac sale w tygodniu, wiec nie bardzo widzialam to piekno, jakie bylo przedstawione na zdjęciach. moglismy się z tym liczyc :)

sala jest niewielka, na niewielkie wesele. jak ktos chce wieksze wesele to wlasciciel proponuje wynajecie 2 sal (jedna nad druga). Parkiet do tanczenia jest jakby osobnym pomieszczeniem (jak goscie siedza przy stolach to nie widac tanczących osob i orkiestry)

sala ogolnie ladna, mysle ze po przybraniu i dekoracjach zacheca do wyboru.

co mi się nie podobalo: 1. otoczenie: blisko ruchliwej ulicy, malo miejsca do siedzenia na zewnatrz (jest taras z 3 stolami bodajze i jakas lawka z tylu budynku- nie pytalam czy mozna liczyc na dodatkowe siedzenia) ogrodu jako takiego nie ma
2. fakt ze razem z nami trwaloby drugie wesele (nad nami)

menu zachecajace, ceny rownież (na kazda kieszen jest obcja menu). Pani ktora nas obsluugiwala bardzo mila
 
 
lukash 

Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Pon Sie 24, 2015 9:04 pm   

Nasze Wesele Odbędzie się tam za rok mam nadzieje ze był to dobry wybor ceny dość przystępne na kazdą kieszeń lokalizacja jak dla nas super (bardzo blisko od kościoła) , Ciekawi mnie tylko jedzenie i obsługa czy ktoś w tym roku organizował coś u nich?.... i napisze co nie co pozdrawiam :) ?
_________________
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 25, 2015 8:31 am   

lukash, sala jest super, a kelnerki i kelnerzy bardzo mili. Venge ma 2 sale, więc często na kuchni jest przez to młyn z wiadomych względów, dlatego dopilnujcie, żeby kelnerzy na bieżąco zabierali puste butelki po wódce i napojach i uzupełniali tace z jedzeniem. Poza tym nie powinniście mieć z niczym problemu :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Pon Lut 01, 2016 11:22 pm   

Niedawno miałem okazję tam się bawić - myślę, że sala Venge dobrze się wpasowała w niszę sal weselnych dla mniejszej liczby gości. Smaczne jedzenie i dobra obsługa to ich kolejny atut.
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
annaponikla 

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 9
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw Mar 10, 2016 6:02 pm   

e _i_m napisał/a:
nie polecam tej sali, ze względu na jedzenie: porcje małe, średnio smaczne
Akurat to mi tak bardzo nie przeszkadzało tzn. wg mnie nie było źle i mało, przeszkadzał mi za to ogólny brud. Samo wejście, czerwony dywan który nie wiem kiedy był ostatni prany, poprzyciskany jakimiś kawałkami betonu żeby się nie zawijał i poręcze do których można się było przylepić. No pierwsze wrażenie było kiepskie, nie lubię niechlujstwa.
_________________
"Zwy­ciężaj­cie niena­wiść miłością, niep­rawdę - prawdą, prze­moc - cierpieniem." - Mahatma Gandhi
 
 
jak250 

Dołączył: 19 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Maj 19, 2016 6:11 pm   Sala Bankietowa VENGE

Pierwsza komunie święta 15.05.2016r!!!.
Miałem przyjemność uczestniczyć w tej uroczystości w restauracji - VENGE Łódź ul. Tomaszowska 82.
Po wejściu na salę, co widzę?
Puste stoły bez przystawek, brudne, pozalewane, białe pokrowce na krzesłach nieudolnie zmieniane przez młodą załogę kelnerów z łapanki (młodzież pragnąca dorobić).
Rosół podano zimny, ziemniaki sine ze śladami odgrzewania (prawdopodobnie zostały po sobotnim weselu), sałatki warzywne polano nieokreślonym sosem, by nie dostrzec oznak nieświeżości, owoce zleżałe, zeschnięte z poprzedniego dnia.
W połowie przyjęcia właściciele próbują się ratować i przywożą gotowe krokiety,
(prawdopodobnie z marketu) i barszcz czerwony z kartonu. Na koniec dodam że nieudolny kelner,
upuszcza tacę pełną kieliszków szampana, po czym młody personel sprząta to wszystko papierowymi chusteczkami.
Żeby zakończyć optymistycznie, zmuszeni zaistniałą sytuacją rodzice młodego człowieka po komunii świętej zamawiają pizzę ku radości gości.
Odradzam kiedykolwiek korzystanie z usług tej firmy - LUDZIE SZANUJCIE SWOJE PIENIĄDZE!!!
Ostatnio zmieniony przez jak250 Czw Maj 19, 2016 6:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Smerfetkaa 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2016 10:52 am   

Nie byłam tam na żadnej imprezie, ale kiedyś zaproszono mnie na oglądanie sali w dniu ślubu.
Pojechałam tam gdzieś w okolicach godziny 14:00-15:00. Sala ładna, nowoczesna.. Ale to co zobaczyłam na stołach przeraziło mnie... Przystawki w ilościach jak dla wróbelka no i ... musiały tam leżeć spokojnie od rana (środek lipca, upał)... Wszystko było wyschnięte i widać, że zdążyło zmienić kolor..
Nie mnie oceniać bo tak jak wspomniałam nie miałam okazji się tam bawić, ale po swojej jednej szybkiej wizycie chyba nie żałuję...
_________________


Ostatnio zmieniony przez Smerfetkaa Pon Maj 23, 2016 10:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pixie77 

Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 16
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 10:44 pm   

My z mężem robiliśmy wesele w Venge:D było super, obsługa miła i sprawna, wystrój śliczny, jedzonko pycha:D
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 3:38 pm   

lukash, jakie wrażenia po Waszym weselu w Venge?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
lukash 

Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Czw Sty 19, 2017 4:01 pm   

Paolina napisał/a:
lukash, jakie wrażenia po Waszym weselu w Venge?



Jesteśmy bardzo zadowoleni

wpisz na youtube "Weronika Łukasz 2016 Venge" krotki film jak to unas wyglądało
_________________
 
 
patikow 

Dołączyła: 21 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 3:46 pm   

Zastanawiam się nad obiadem po chrzcinach na tej sali. Byłam kiedyś na weselu i było ok. Ale widzę pojawiły się jakieś złe opinie?
 
 
Karolina89 

Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Mar 24, 2017 11:13 pm   

10wrzesnia mielismy miec organizowane wesele w venge .zostala wplacona zaliczka w wysokosci1000zl.podczas podpisywania umowy zostalismy poinformowani ze sala ktora bylismy zainteresowani(sala średnia)ulegnie przebudowie ,bedzie wyburzana kuchnia i menagerka stwierdzila ze z taka iloscia osob jaka mamy zginiemy w tej sali.zaproponowano nam.wiec mala sale.zaczelismy jednak miec watpliwosci czy sie pomiescimy.czy kaZdy bedzie mial swobode przy stole noi miejsce na tance.zadzwoniliśmy więc do menagerki z taką wątpliwością .i zapytalismy czy jednak na ta średnia sale nie mozemy zamienić .Okazalo się ze jest zajęta.Ale moze sie jeszcze zmienic bo para nie jest pewna.Więc próbowaliśmy dalej.Kolejne telefony i prośby o zmiane sali nie przyniosły skutku.Owszem sala sie zwolnila ale zamiast nas o tym poinformowac jako pierwszych ktorzy podpisali umowe i chcieli zmienic sale to została podpisana umowa z inna para !i co najlepsze była to para która miała mniejszą ilość ludzi i najtańsza opcję za talerzyk!!W dodatku kuchnia która miała byc wyburzana została a w zamian to otworzono kolejną sale na dole.pomimo naszych próśb nie dało się nic z tym zrobić.Zaczeliśmy się rozglądać za innymi salami.W miedzy czasie prosilismy jeszcze o spotkanie z właścicielem ale ten stwierdził ze nie ma czasu...i nawet5minut nie potrafił dla Nas znaleźć!!!Kiedy zdecydowaliśmy sie zerwać umowe spotkalismy sie z włascicielem żeby wszystko było na piśmie i wiecie co??stwierdził że on może zadzwonić do tamtej pary i zerwać z nimi umowe żebyśmy zostali bo z Nas by miał większy zarobek.Ale my już bylismy pewni decyzji..Oczywiście zaliczki nie odzyskaliśmy .Właściciel nie potrafił przyznać się że zostaliśmy wprowadzeni w błąd z tą kuchnią.Nie polecam tej sali.kontakt w miare dobry tylko do momentu podpisania umowy a pózniej mają Cię w ...dodatkowo brak porozumienia między właścicielem a menagerką był uciążliwy gdyż nie wymieniali sie informacjami.Całe szczęście ze uciekliśmy z tej sali.Pazerni na kase i tyle.A nie jest ważne to żeby każdy był zadowolony i mógł polecać innym!!!
Widocznie nie zalezy im na dobrym słowie o sali.NIE POLECAM!!!!!
 
 
Ewelka5 

Dołączyła: 16 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 11:20 am   

Ja mam całkiem odmienne doświadczenie jeżeli chodzi o Venge. Z właścicielami wszystko da się super dogadać, każdą kwestię. Poza tym nie mieliśmy problemów z zaliczkami, terminami i tym podobne. W dniu wesela sala byla pięknie przygotowana, jedzenie bardzo dobre.
 
 
Anna35 

Dołączyła: 25 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 8:32 pm   

Organizowałam w Venge przyjęcie we wrześniu.Jedzenie dobre,obsługa bardzo sprawna, jednak nie polecam zamawiania tam tortu-mimo ładnego wyglądu był kompletnie bez smaku. Sprzęt grający był uszkodzony i prawie dwie godziny zajęło nam jego podłączenie oraz doproszenie się właściciela o dostarczenie routera,mimo jego wcześniejszych zapewnień, iż wszystko będzie gotowe na umówioną godzinę.Mimo tego niestety muzyka co jakiś czas się wyłączała,gdyż głośnik jest po prostu do wymiany.Byliśmy umówieni także na sprzęt karaoke,który również nie był podłączony.Ze względu na wiele zastrzeżeń staraliśmy się pertraktować z właścicielem o niewielkie obniżenie kosztów, jednak okazał się on
absolutnie nie prokliencki i niechętny do jakichkolwiek negocjacji.Twierdził, że to my popsuliśmy rzutnik(chociaż nie działał od samego początku) i domagał się za niego dopłaty- ewidentnie szukał frajerów którzy sfinansują mu nowy sprzęt. Mało tego-podczas rozmowy z nami obraził się jak małe dziecko, obruszony tym że ktoś ma czelność go krytykować-wstał i wyszedł. Jest to mało poważne zachowanie i przede wszystkim ogromnie niegrzeczne.W efekcie impreza która była zaplanowana do 3 trwała do 2, gdyż właściciel wszystkich wyprosił. Dodam jeszcze, że na spotkaniach organizacyjnych przed imprezą właściciel wydawał się być przemiły i ugodowy-także nie radziłabym się tym sugerować.
Nigdy więcej nie zrobię tam żadnego przyjęcie a już tym bardziej nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek organizował tam swoje wesele.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2018 2:04 pm   

Miałam okazję niedawno uczestniczyć w przyjęciu weselnym organizowanym w Venge. Moje wrażenia? Mieszane.
Na plus: jedzenie smaczne, ilości - jak dla mnie ok, ale panowie musieli prosić o dokładki i te były donoszone bez problemu (podobnie jak lód, który był niezbędny tego dnia bo to już był czas tych okropnych upałów).
Na minus: klimatyzacja kompletnie nie dawała rady... Wieczorem goście otwierali okna na sali, żeby zrobić jakiś przewiew, a obsługa te okna zamykała. Zamiast wyłączyć klimę i pootwierać okna na przestrzał to okna były zamykane i w sali było po prostu duszno. I jeszcze jedna rzecz: przez cały czas trwania przyjęcia nie zostały wymienione talerzyki. Owszem po obiedzie zastawa została sprawnie wymieniona i...tak już zostało. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, żeby talerzyk z resztkami stał nieruszony przez całą imprezę :o
Z perspektywy gościa miejsce niestety nie pozostawiło po sobie jakiegoś super pozytywnego wrażenia...
_________________


 
 
MartaFokacza 

Dołączyła: 21 Cze 2022
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Cze 28, 2022 8:29 pm   

Dzięki za rzeczowe informacje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl