Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rest JUBILATKA Pabianice
Autor Wiadomość
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 10:23 pm   Rest JUBILATKA Pabianice

Czytam czasem różne tematy na forum i zauważyłam, że nie ma osobnego tematu o rest Jubilatka, którą to miałam okazje odwiedzić w minionego Sylwestra po kilku latach nieobecności. Powiem od razu, że zostałam miło zaskoczona, bo sala choć pamieta czasy komuny zmieniła swój wystrój i jest znacznie milsza. Poczatkowo mielismy obawy dotyczące konsumcji i obsługi, bo sala przeżywała wzloty i upadki, a w ostatnich kilku latach nie odbywał się nawet Sylwester z powodu braku frekwencji. Szczerze mówiąc spodziewałam się, że w tym roku będzie jednak inaczej, gdyż z góry było wiadomo, że bedzie tam grał pabianicki zespół The Flame który ma bardzo dobrą renomę w Pabianicach i nie tylko, zreszta grali też na naszym weselu kilka lat wcześniej. Dlatego nie zaskoczyło mnie i moje 30 osobowe towarzystwo, że już na miesiac przed Sylwestrem nie bylo wolnych miejsc. Zabawa była bardzo udana. Teraz o samej sali. Choć kiedyś z tą ich konsumcją bywało różnie, to teraz wszyscy byli bardzo zadowoleni. Podano 5 ciepłych posiłków, nie licząc już licznych zimnych przystawek - za tylko 350 zł na parę. Podobno wesela robią już od 140 zł na osobę, a sala nawet na 170 osób. Myślę, że chcieli odzyskać dawną dobra opinię i to im się udało. Dlatego o tym piszę, bo jesteśmy zadowoleni, a to co dobre trzeba pochwalić. Może ktoś na tym skorzysta przy szukaniu sali.
 
 
lolka210 

Wiek: 32
Dołączyła: 21 Sty 2012
Posty: 74
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 2:54 pm   

dziękuję, ja skorzystałam bo brałam tę salę pod uwagę, ale jednak wydaje mi się, że bardziej byłabym przychylna Impresji. ;)

i w okolicy Bełchatowa też jest kilka sal więc na razie się rozglądam. :razz:
_________________


Zapraszam do mnie :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14582
 
 
maksiu84 

Wiek: 39
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 12:26 pm   

Tak sie sklada ze ja mam tam wesele juz za tydzien i dzis omawiamy szczegoly.tzn menu kwiaty i cala reszte jesli ktos tez mial tu juz wesele to bardzo bede wdzieczny za opinie
przydadza sie. napewno po imprezie napisze jak bylo,poki co zapowiada sie niezla pogoda na 23
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl