Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
VERA FILM STUDIO
Autor Wiadomość
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 6:33 pm   VERA FILM STUDIO

czy ktoś może miał już przyjemność z ta firmą ? właśnie wybieram wideofilmowanie i czekam na opinię. Polecili nam ich nasi fotografowie A.T. Górscy, ale chciałabym usłyszeć Wasze opinie. Pozdrawiam
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 2:09 am   

Też jestem ciekawa, widziałam jego film z pleneru jednej z forumek, świetna pamiątka:)
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:33 am   

Malena, byłam na spotkaniu... czytałaś na pewno w moim dzienniczku, ale tutaj też napiszę. Zawiedliśmy się... nasze oczekiwania były dość wysokie, bo nasi fotografowie go polecali :/ cena wysoka 2000zł + dodatkowy klip z pleneru 300zł. Cena nie jest adekwatna do filmu. Nie ma żadnych nowinek, super zmontowanych ujęć, nic genialnego...wszystko standardowe takie jak powinno być w takiej "średniej klasy" filmowaniu. Pan przesympatyczny, gaduła straszna, ale taka pozytywna gaduła :) taki fajny, charyzmatyczny człowiek po prostu, tylko ta cena na sam koniec nas zabiła... fajne rozwiązanie życzeń miał i ładnie podłożona była muzyka pod przysięgę w kościele. Musicie ocenić sami :) to są tylko nasze odczucia :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 1:22 pm   

Malena napisał/a:
Też jestem ciekawa, widziałam jego film z pleneru jednej z forumek, świetna pamiątka:)

oto ten filmik http://patrz.pl/filmy/id/716049
To właśnie z nami był Piotr na plenerze :D zrobił nam świetną pamiątkę...i nie tylko..

Nasz kamerzysta na weselu delikatnie mówiąc "spartolił robotę". Mieliśmy na szczęście kasety"matki" i poprosiliśmy Piotra o pomoc.
Zmontował nam film na nowo ;) wiem że to była ciężka praca poprawiać po kimś..bo jakość nagrania nie była rewelacyjna ale naprawdę jesteśmy zadowoleni z jego pracy i pomysłów, dzięki którym udało ukryć się pewne niedoskonałości naszego nagrania.
Szkoda tylko, że tak późno na niego trafiliśmy..

Polecam spotkanie z nim i szczerą rozmowę dotyczącą oczekiwań :D
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 1:25 pm   

Yoanna, a możesz napisać kto spartolił?
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 1:31 pm   

Żadna ze znanych tu firm- szczegóły wyśle na priv.
_________________
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 7:21 pm   

Witam!My dzisiaj mieliśmy spotkanie z Piotrem.Faktycznie przesympatyczna osoba.Zgodził się zmontować film którego nasz kamerzysta nie umiał zrobić dobrze.Bardzo się ciesze że trafiłam na forum, że Piotr robi takie rzeczy.Myślę że w końcu dostane to na co czekam już 4 miesiące. ;)
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
ana25 

Dołączyła: 27 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 2:58 pm   

Hej… rozumię że podoba się czy nie to kwestia gustu. My zamówiliśmy termin na 05.06.2010 i bardzo na m się podobały prace Piotra…ale jak mówię to kwestia gustu. To co nas przekonało to ze byliśmy na weselu znajomych gdzie Piotr filmowal i to w jaki sposób pracował było fascynujące… kontakt z gośćmi, reakcje na powstające sytuacje, dynamika filmu( a nie widzieliście filmów nakręconych na weselu ze statywów, kościół 2-3 ujecia…), tu wlasnie tego nie ma. Aga napisała że gaduła ja powiem inaczej to fascynat i tyle…
Co do ceny to faktycznie my zgodziliśmy podobnie ale zasada jest prosta jest zapotrzebowanie to taka cena, gdyby nie było to pewnie robiłby za 1000, mnie zalezy żeby było ok. a nie tak jak czytam cos ginie, przerabianie itp. Od innych znajomych wiemy tez że nie tylko kasę ma przed oczyma i tak jak napisała Yoanna trzeba tylko szczerej rozmowy… wiem że kilku osobom pomógł. Teraz czekam tylko na mój ślub i oczywiście film z niego…kilu moich znajomych także…i także z Piotrem. Buziaki
_________________
ana
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 4:56 pm   

Witam!My odebraliśmy już film od Piotra.....powiem szczerze że jest praktycznie tak jak chciałam żeby było, pomimo że film który został nakręcony prze innego kamerzystę nie jest najlepszy.Co do Piotra jestem pod wielkim wrażeniem tego co robi i efektów tej pracy!!!Kręcenie poszczególnych ujęć podporządkowane jest muzyce która ma się znaleźć na filmie i wiele innych rzeczy.wszystko jest przemyślane od początku do końca, po prostu Magia!!Bardzo żałuje że nie trafiłam na niego wcześniej bo wiem, że film byłby idealny.Bardzo fajnie jest spotkać kogoś kto umie robić coś dobrze, kocha to robić i przy okazji chce też pomóc ludzią i co przy tym idzie jet przesympatyczną osobą...naprawdę polecam Piotra i firmę VERA FILM STUDIO!!!!POZDRAWIAM
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 12:31 pm   

Zdecydowalismy się na Piotra. Rzeczywiście, zekręcona gaduła, ale co najwazniejsze- wie, o czym mówi. Podoba mi się jego podejscie - nie jest "niewidoczny" na weselu, rozmawia z goścmi, nawiązuje kontakt - z tego moga wyjść całkiem ciekawe sytuacje:) kręci dynamicznie, na czym mi bardzo zależało, nie fixuje się ze statywem w rogu sali. Podobało mi się, jak montował filmiki z plenerów. Jeszcze mamy jedno spotkanie, zeby obejrzec większą częśc filmu weselnego, ale ja juz wiem, ze to nasz kamerzysta. mam nadzieje, ze razem z Górskimi stworzą świetne trio, kóre pozwoli nam zapamiętać nasz ślub, wesele i sesję:)
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:56 pm   

My właśnie dziś podpisaliśmy umowę z Piotrem :)
kiedy pokazał nam swoje realizacje, utwierdził nas w przekonaniu, że podjęliśmy słuszną decyzję :)
no i podobnie jak Malena, mam nadzieję, że
Malena napisał/a:
razem z Górskimi stworzą świetne trio, które pozwoli nam zapamiętać nasz ślub, wesele i sesję:)

:)
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Nie Lut 07, 2010 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Truskaweczka11 

Dołączyła: 12 Wrz 2009
Posty: 33
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 9:33 pm   

Umowa właśnie przed chwilą podpisana :) Już wiemy, że to najlepszy wybór. Piotr wie co robi i lubi to co robi, nie wrzuca wszystkiego pod jeden schemat, każda para jest dla niego wyjątkowa. Tak jak napisała Malena jego filmy żyją, bawi się razem z gośćmi, nie jest dla nich kimś anonimowym. :)
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 1:28 pm   

Ja mogę potwierdzić że Górscy & Piotr tworzą zgraną ekipę..chociaż był z nami tylko na plenerze..

Gratuluję wyborów :D
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 11:47 pm   

Ja również mam podpisaną umowę z Piotrem i powiem, ze był jedynym filmowcem, z jakim się spotkaliśmy i urzekł nas swoim niebanalnym podejściem, pomysłami które powodują że film tworzy całość, jest spójny.
Rzeczywiście mówi dużo ale cały czas o filmie, o nowych pomysłach, o tym co jeszcze można zrobić. Nie wstawia żadnych tandetnych czy kiczowatych efektów. Sam dopomina sie o kontakt, nie ma najmniejszego problemu żeby się do niego dodzwonić.
Będzie u nas 6 sierpnia i czuję że spełni nasze oczekiwania.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
Ostatnio zmieniony przez Brinka Pią Maj 07, 2010 11:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kepam 

Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 8:18 am   

Witam. Opisywałam się na temat Górskich więc o Piotrze zapomnieć nie mogę, szczególnie że będzie obecny na moim ślubie, weselu i przy sesji:) Namiary dostałam z polecenia i wierze że wybór był bardzo udany. Zresztą czytając Wasze opinie utwierdzam się tylko w tym. Pozdrawiam wszystkich.
 
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 5:37 pm   

Piotr był także razem z nami, czekamy teraz na efekty :) Faktycznie jak do tej pory podejscie w 100% profesjonalne :)
_________________
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 6:16 pm   

Ja również polecam Piotra, widziałam filmiki w sieci, bardzo mi się podobają.

Miałam również przyjemność pracować z Piotrem podczas jednego z reportaży ślubnych i pleneru.
I muszę powiedzieć, że takiego kamerzysty jeszcze nie spotkałam :)
Facet śmiga z kamerą jak nikt inny, przemyka zwinnie na weselu między gośćmi,
filmuje cały czas, utrwala każdy ważny moment (niestety spotkałam się z kamerzystami,
którzy filmują tylko połowę ceremonii, a na weselu zamiast kręcić siedzą i jedzą lub stoją z kamerą w kącie).

Dla mnie ważne jest również aby fotograf jak i kamerzysta nie przeszkadzali sobie nawzajem,
pod tym względem Piotr również spisał się na medal, mam nadzieję, że i ja mu zbytnio nie wchodziłam w kadr :)
Pełen profesjonalizm.

Ps. Poza tym Piotr to sympatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru :)
 
 
 
Jucia 

Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 8:31 pm   

Pan Piotr to chodzacy wulkan pomyslow i energii:)
Byl z nami na plenerze by zrobic z niego filmik:)
Dzis zobaczylam efekty...zachwycajace, wzruszajace i ze smakiem:)
Muzyka idealnie dobrana do filmu, uchwycone zarowno momenty romantyczne jak i smieszne...bo i takie sa podczas robienia zdjec w plenerze:P Ciekawe ujecia.
POLECAM to fajna pamiatka z waszych wyjatkowych chwil i zmagan fotografow:)

Pan Piotr jest bardzo uprzejmy i dyspozycyjny, jesli chcecie miec suuper pamiatke z wesela, slubu czy zdjec w plenerze to serdzecznie go polecamy bo jednak to cos wiecej niz sama fotografia:) taki film oddaje duuzo wiecej:))) sami zobaczcie na stronie Vera Film Studio:)

Papuga i Sloniu...szczesliwe malzenstwo :) :smile: :smile: :smile:
_________________
szczesliwa zona:)
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 5:01 pm   

Mamy filmik z pleneru jest świetny, w najbliższym czasie bęzie całość, już się nie mogę doczekać.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Magia Ślubu 
Firma

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: Łódzkie Łódź
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 11:44 am   

PIOTR TO PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU....
 
 
habibati 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 9:03 pm   Super i jeszcze raz super

W koncu znalazlam chwilke, zeby zdac relacje co do naszej wspolpracy z Piotrem.
Od razu na wstepie powiem, Piotr jest profesjonalista w każdym calu i kazdemu moge szczerze polecic wybór Vera Film Studio a na ten szczegolny dzien !
Tak jak napisala Julcia, Piotr ma glowe pelna pomyslow, tryska energia i doskonale sie z nim wspolpracuje. Z efektow jestesmy BARDZO zadowoleni !! Filmik z pleneru jak i płyty z wesela totalnie nas oczarowaly. Oddaja klimat, a kazdy moment zostal doskonale zlapany. Znajomi juz biora namiary na Piotra :)
Gdyby ktos chcial zobaczyc nasz filmik z pleneru podaje link :
na stronie Vera Film Studio: Monika i Andrzej lub http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lis 30, 2010 10:47 pm   

My filmy dostaliśmy prawie 1,5 tygodnia temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Piotrem, jest przemiłym, pełnym pomysłów człowiekiem. Fantastycznie nam się razem pracowało i nie zamienilibyśmy Piotra na żadnego innego filmowca. Bardzo dobrze przygotował się do naszego ślubu i wesela, dokładnie omawialiśmy scenariusz dnia krok po kroku, zawsze miał dla nas masę czasu. Ma świetne pomysły, jest bardzo aktywny, błyskawicznie reaguje na to co się dzieje. Potrafi sobie zjednać wszystkich gości. Nawet jedna mocno wrażliwa na kamerę osoba obdarzyła filmującego Piotra pięknym uśmiechem. To się nazywa mieć podejście do ludzi. :smile:

Mamy też piękny filmik z pleneru, jest świetny, zabawny i z fantastycznie podłożoną muzyką.
Polecamy Piotra z całego serca.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
Ostatnio zmieniony przez Brinka Wto Lis 30, 2010 10:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 11:36 pm   

Nasza historia pokazuje, że Piotra warto mieć. Nasz namierzony darmowy kamerzysta nie wypalił, nie odzywa się, generalnie nie można go namierzyć. Wychwalę więc profesjonalistę, który przybył nam z pomocą - Piotr właśnie, którego mieliśmy mieć (ale cięcia w budżecie trochę nam na to nie pozwoliły).
Czuwa nawet nad swoimi prawie-klientami - zaproponował nam swojego współpracownika, którego przyuczy od tego roku. Nie będzie to za darmo, ale.. zaproponował go nam jako tańszą alternatywę. Skusiliśmy się, wiedząc, że skoro ma za plecami Piotra, będziemy mieć świetną pamiątkę. I mam gwarancję, że nas nie wystawi, do tego Piotr będzie u nas na plenerze, by zrobić nam pamiątkowy filmik.
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Mar 02, 2011 11:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 6:23 pm   

Tak jak pisałam wcześniej- Piotr jest również naszym kamerzystą :)
Jakiś czas temu się z nim spotkaliśmy, bo chcielibyśmy żeby nasz film był trochę inny niż wszystkie, chcemy zaszaleć i troszkę odejść od standardów :)
Piotr ma mnóstwo fajnych i ciekawych pomysłów a my postanowiliśmy mu zaufać i za jego namową zdecydowaliśmy się na wersję "PREMIUM"... 8)

Będzie troszkę drożej ale inaczej, czyli tak jak chcemy :)

W przyszłym tygodniu mamy się jeszcze spotkać i dograć szczegóły ale ja już wiem, że będzie suuuuuper :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Czw Lip 07, 2011 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 12:52 pm   

agulka1989, brzmi ciekawie, napisz cos o tych ciekawych pomyslach:):)
 
 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 9:43 pm   

ja cos moge napisac o pomysłach.....
pierwszy taniec.... zwolnienia obrazu, aby pokazac jakto pieknie kreci sie suknia itp. wiec nie masz pokazanej choreografii w calosci. jesli ktos nie posiada takowej to super, ale jak ktos sie wyuczy a potem tego nie widacmozna sie zdenerwowac.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 10:09 pm   

muzastrazaka napisał/a:
zwolnienia obrazu, aby pokazac jakto pieknie kreci sie suknia itp. wiec nie masz pokazanej choreografii w calosci. jesli ktos nie posiada takowej to super, ale jak ktos sie wyuczy a potem tego nie widacmozna sie zdenerwowac.

A nie wpadłaś na to, że Para Młoda widocznie tak chciała? :roll:
Nas Piotr pytał co chcemy, czego nie, czy wszystko ma być normalnie czy chcemy coś w formie klipu, czy mają być zwolnienia czy nie...
Skoro widziałaś film na którym zwolnienia były to znaczy, że widocznie ktoś tak sobie zażyczył albo dał Piotrowi całkowicie wolną rękę (w co wątpię)
Piotr jest tylko wykonawcą. Jeśli powiem, że cały film ma mi zrobić w zwolnionym tempie to też mi taki zrobi choćby nie wiem jak mu się ten pomysł nie spodobał...
_________________
 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 10:15 pm   

wpadłam, nie wpadłam, wyrazam swoja opinie. A z tego co wiem para młoda równiez była zaskoczona, ale nie udało sie tego poprawic, poniewaz były rozne ujecia i zwyczjanie nie bylo calosci nagranej.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 10:21 pm   

muzastrazaka napisał/a:
były rozne ujecia i zwyczjanie nie bylo calosci nagranej.

Widocznie tak zostało ustalone tylko np. młodzi zmienili zdanie po fakcie...
No ale niestety... Jak ktoś powie, że chce klip to Piotr nie nagrywa całości jednym ciągiem tylko biega, "łapie" różne ujęcia...
_________________
 
 
muzastrazaka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 129
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 10:28 pm   

a w to nie zamierzam wnikac, Malena napisała jakie ciekawostki to odpowiadam to co widziałam z mojego punktu widzenia:) to dla nich jest płyta.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 10:33 pm   

muzastrazaka, ale pytanie o ciekawe pomysły Piotra było do mnie... Malena widziała kilka realizacji Piotra, bo miał być jej kamerzystą.

Malena póki co nie mogę napisać nic więcej, wypowiem się jak już będziemy mieć film w łapkach :)
_________________
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 10:00 pm   

Potwierdzam słowa Agulki. Nam na spotkaniu Piotr również powiedział o tym, abyśmy zastanowili się i zdecydowali co ma być w formie klipu, a co ma być nagrane w całości. Piotr nagrywa tak jak zadecyduje Para Młoda.
_________________
 
 
atgorscy 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 11:05 am   

Z Piotrkiem znamy się i współpracujemy od dawna. Zawsze podziwiamy jego filmy i po cichu zazdrościmy wszystkim parom młodym tych wspaniałych filmowych pamiątek, których Piotrek jest autorem. Na wielu z nich jesteśmy nawet bohaterami drugiego planu :smile:

Nareszcie jednak doczekaliśmy się roli głównej!!!

Nadszedł dla nas wspaniały czas oczekiwania przyjścia na świat naszej córeczki. Postanowiliśmy zrobić jej wyjątkowy prezent i uwiecznić te cudowne chwile i emocje, które towarzyszyły nam w tym wyjątkowym momencie naszego życia.

No i zaczęło się…Wystarczyło tylko jedno słowo a Piotrek miał już głowę pełną pomysłów :) Ten człowiek jest niesamowity!

Piotruś sprawił nam cudowny, wzruszający i jedyny w swoim rodzaju film, który w przyszłości będzie wspaniałym prezentem dla naszej kochanej córeczki.

Całość jest dla nas bardzo osobista i jako pierwsza będzie mogła zobaczyć ją tylko nasza Ania, ale Piotr zrobił nam także kapitalny klip, którym chcemy się ze wszystkimi podzielić.

Zobaczcie sami!!!
Filmik pod tytułem „ Ani droga na świat” dostępny jest w galerii na Piotrka stronce
_________________
Agnieszka :-)
 
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 11:56 am   

Obejrzałam filmik, aż się popłakałam ze wzruszenia ;) Ania będzie miała piękny prezent.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 12:08 pm   

piękny filmik, ja też się popłakałam ;)
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 1:02 pm   

Aguś... niesamowicie wzruszyłam się oglądając ten filmik. Ania będzie miała cudną pamiątkę. Zresztą Wy też.



A żeby nie było to ja również skrobnę kilka słów... dla odmiany :wink:
Niedawno dostaliśmy od Piotra "próbną, surową wersję klipu z pleneru".
Jesteśmy meeeeeega zachwyceni. Piotr uchwycił mnóstwo fajnych momentów i zmontował je tak, że tworzą super całość.
Biorąc pod uwagę, że zachwyciła nas ta "próbna, surowa wersja" to aż nie mogę się doczekać tego jak będzie wyglądało to ostatecznie.


Piotr- Dziękujemy! :)
No i oczywiście z niecierpliwością czekamy na resztę :)


P.S. Gdybyście chcieli zabrać Piotra ze sobą na plener na żwirownię to uprzedźcie go o tym, żeby nie musiał śmigać w czarnej podkoszulce i półbutach :wink:
_________________
 
 
melinda 

Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 7:17 pm   

Faktycznie filmik cudny, a i nasza fotografka Anita Komorowska też poleca nam tego Pana jako kamerzystę.

Agulka a gdzie ta Żwirownia, o której wpsomniałaś jest?
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 12:38 pm   

piękny filmik strasznie się wzruszyłam przecudowna pamiątka:)
_________________

 
 
 
kepam 

Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 6:55 am   

witam. opisałam się na temat zdjęc więc nie mogę zapomniec o Piotrze, który towarzyszył nam przez cały ten czas i wspierał. Obejrzeliśmy filmiki (3 godziny rewelacyjnej zabawy) i poprostu nie wiem co powiedziec. REWELCJA!!! Jestem zachwycona, bo zdziałał cuda. Dla Piotra nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy świetną pamiątkę z przygotowań, ślubu, wesela oraz zdjęc plenerowych. Myślę że nasza współpracy na tym się nie zakończy:) Pozdrawiamy serdecznie.
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 8:40 pm   

Wcześniej pisałam o filmiku z pleneru więc teraz skrobnę o całości :)

Jesteśmy zachwyceni filmem, który otrzymaliśmy od Piotra :)
Oglądaliśmy go już kilka razy i z każdym kolejnym film podoba nam się coraz bardziej.
Super montaż, świetnie uchwycone zarówno śmieszne jak i bardzo wzruszające momenty.
Ekstra rozwiązanie dla życzeń pod kościołem.
Ale najlepsze mimo wszystko są klipy :)
Jest ich kilka i są po prostu fantastyczne.
Mój tato stwierdził, że w zasadzie to cały film mógłby się składać z klipów bo Piotr zrobił je po prostu fenomenalnie :)
Aż żałuję, że zrezygnowaliśmy z jeszcze jednej propozycji Piotra odnośnie zrobienia oczepin w formie klipu bo jestem pewna, że zrobiłby furorę :)

Podobnie jak w przypadku naszych fotografów (Agnieszki i Tomka Górskich) współpraca z Piotrem to nie tylko odbiór gotowego filmu ale również masa dobrej zabawy (nasz plener będę pamiętała do końca życia).
Piotr jest fantastycznym i mega wesołym facetem dzięki czemu nikt nie czuł się skrępowany jego obecnością.


Z pełną odpowiedzialnością POLECAMY współpracę z Piotrem! :)


No a Tobie, Piotrze oczywiście baaaaaaaaaardzo dziękujemy!!!


P.S Koniecznie musisz wycenić to o czym rozmawialiśmy przy odbiorze filmu, bo ja Ci nie odpuszczę ;P
_________________
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 9:36 pm   

agulka1989 napisał/a:
Mój tato stwierdził, że w zasadzie to cały film mógłby się składać z klipów bo Piotr zrobił je po prostu fenomenalnie
świetne! zazwyczaj takie klipy są świetnym, wesołym podsumowaniem całości:)
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 5:36 am   

Aga wrzuciła kawałek wycięty z filmu, kiedy otrzymywali prezent od Taty. Muszę przyznać, że te 4 minuty mnie oczarowały. Naprawdę świetnie się oglądało. Żałuję, że gdy wybieraliśmy kamerzystę, to nie zdecydowaliśmy się ostatecznie na Vera Film.
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 10:19 am   

atgorscy napisał/a:
Filmik pod tytułem „ Ani droga na świat” dostępny jest w galerii na Piotrka stronce



film wzruszający i piękny:):):) cudo:):):)

Piotr jest w klipach mistrzem - dla nas zrobił takie cudeńko z pleneru:

http://www.youtube.com/watch?v=xdXT5fKpSZs

Jesteśmy zachwyceni, piękna pamiątka dla nas:) Piotr wprowadza super atmosferę, jest na luzie i zabawny, a do tego bardzo profesjonalny. Podłożył świetną muzyke, dobrze montuje, są fajne ujęcia - no rewelacja. Dziękujemy!!!

Agulka, może wrzucisz jakieś próbki?
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Wrz 27, 2011 12:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 1:41 pm   

Malena, rewalacyjnie widać ze kamera Was lubi :super:
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 11:19 pm   

Mogę z czystym sumieniem polecić Vera Film Studio - razem z mężem jesteśmy zachwyceni filmem. Piotr jest profesjonalistą - od A do Z przygotowany, stara się dobrze poznać parę młodą - wtedy wie, jakie młodzi mają oczekiwania. Czy je spełni? 100%, że tak.

montaż
Jako dziennikarka zawodowo jestem związana z montażem i byłam bardzo wymagającą klientką, film zmontowany przez Piotra zaspokaja wszystkie moje oczekiwania - jest różnorodność ujęć, są one pomysłowe (a nie ze statywu zafixowanego w rogu sali - jest interakcja z gośćmi, wchodzenie do koła jak tańczą, prowokowanie ich do flirtowania z kamerą, ale bez typowej dla nieprofesjonalnych kamerzystów nachalności), montaż jest dynamiczny kiedy trzeba, a spokojny kiedy trzeba, ujęcia idealnie do siebie pasują. Nasi goście sami chwalą montaż filmu, takiego jeszcze nie widzieli.
Wybrane są smaczki - a to jest sztuka z długiego materiału wybrać esencję. Piotr to potrafi. Technicznie też wszystko bez zarzutu - profesjonalnie, terminowo, fachowo, Piotr wysyła bardzo szybko 1szą wersję filmu do akceptacji, daje możliwość wprowadzenia sugestii i poprawek (np użytych przejść, efektów itp), film dostaliśmy na kilku płytach w pięknej oprawie.

Klipy - wielka umiejętność Piotra, podsumowanie całego wesela w 4 minuty, skrót z zabawy na wesoło, klip tortem, z oczepinami - dzięki temu można pokazywać film znajomym i ich nie zanudzić kilkugodzinną wersją. Są dynamiczne i z pomysłem

Kolejny ważny punkt - dobór muzyki. Piotr jest otwarty na sugestie młodych (wysłałam mu listę, z której uwzględnił kilka moich pomysłów), ale sam spisał się świetnie, muzyka dobrana przez niego pasuje idealnie, materiał jest zmontowany pod muzykę, rytmicznie, a akcentami, ujęcia dobrane do piosenki - to się rzadko zdarza w montażu.
Wybrane przez niego piosenki pasują do młodych i do sytuacji.
Coś, z czym się wcześniej nie spotkałam - podłożenie delikatnej muzyki pod ceremonię ślubną - dzięki temu nie ma głuchej ciszy w kościele i dużo przyjemniej ogląda się ceremonię.

Nasze wesele było filmowane z 2 kamer - takie rozwiązanie też polecam i ta firma to potrafi - Piotr ze współpracownikiem zrobili naprawdę kawał dobrej roboty, Piotr nad wszystkim czuwał, dopilnował, żeby każdy element filmu był najwyższej jakości.

Profesjonalizm i kreatywność Piotra, połączone z jego świetną osobowością i otwartością (goście czuli się bardzo swobodnie na weselu) to mieszanka idealna, wszystkim będę z czystym sumieniem polecać, bo to wszystko rzadko idzie w parze. Jego filmy są dynamiczne, ciekawe, oryginalne - my tego szukaliśmy i i to dostaliśmy.

Rozpisałam się, ale jeszcze kilka słów od mojego męża (który na początku wcale filmu nie chciał - uważał, że to zbędny wydatek i nie warto mieć takiej pamiątki):

Mogę tylko dodać, że nie podejrzewałem się o to, że za każdym razem jak będziemy pokazywać komuś film to z taką chęcią go obejrzę. Czasem nawet sam puszczam sobie klipy ze skrótami, w których zawarte są najlepsze nagrane momenty. Robota Piotra to mistrzostwo świata, tyle w temacie. Bardzo polecam! Do facetów - raz na jakiś czas możecie posłuchać swoich narzeczonych i zgódźcie się na ten film, zdecydowanie warto.
Łukasz


Piotrze - okiem kamery widzisz piękne rzeczy, dziękujemy, że uwieczniłeś dla nas ten wyjątkowy dzień!
Paulina & Łukasz

edit: linki usunięte na życzenie autorki posta
Ostatnio zmieniony przez ppola Nie Lis 11, 2012 10:41 am, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Kasia 1988 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 5:11 pm   

I ja się umówiłam już na spotkanie:-)...poczytałam, popatrzyłam i widzę że warto...a pamiątka w postaci filmu nie może być przypadkiem...uważam ze tylko upewnię się że to dobry wybór. :D

[ Dodano: Czw Lut 23, 2012 11:16 am ]
:D i po spotkaniu...i jak na razie jesteśmy zachwyceni, zarezerwowaliśmy wstępnie termin bo mamy jeszcze jedno spotkanie ale to już tylko formalność, tak czuję.
Właściciel to rzeczowy człowiek, profesjonalna rozmowa, długa ale na temat, dużo pytań do nas, dużo materiałów pokazanych wyrywkowo, nawet sami wybieraliśmy z którego wesela chcemy zobaczyć. Widzieliśmy różnicę filmu z jednej i dwóch kamer...różne klipy....wow. Uważam że to odpowiedni wybór:-).
Polecam warto spotkać się osobiście...
 
 
angela1983 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 1:00 pm   

Ja też już po spotkaniu z Piotrem, które odbyło się w zeszły piątek. Jako, że mój narzeczony akurat był w trasie (a i nie jest za bardzo chętny na wydawanie pieniędzy na film) to umówiliśmy się z Piotrem na szybkie spontaniczne spotkanie, które zakończyło się owocnym podpisaniem umowy :D
Na spotkaniu zobaczyłam efekty poprzednich prac Piotra - i szczerze powiedziawszy, gdyby przepadł mi termin, to plułabym sobie w brodę i byłabym najbardziej zaplutą panną młodą :D
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 1:32 pm   

Cytat:
plułabym sobie w brodę i byłabym najbardziej zaplutą panną młodą :D


Uffff, no to mi ulżyło, bo ile roboty bym miała dodatkowej w PS, żeby to na zdjęciach wyczyścić ;) )))

btw. Miło mi będzie współpracować z Piotrem na Twoim ślubie:)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
Kasia 1988 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 2:21 pm   

tylko w kwestii formalnej jak postanowiliśmy tak zrobiliśmy...u nas Vera Film
wszystko co powinnam juz wcześniej pisałam...podkreśle tylko jedno ...TO ODPOWIEDNI WYBÓR;-)"
 
 
monia.p 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 12:44 pm   

u kolejnych osób się pojawia Vera Film Studio...nic więcej nie można dodać jak gratulować wyboru i Angeli i Kasi...i wszystkim parom. Moja siostra pytała ostanio Pana Piotra o 2013 i co sie okazuje juz terminy niektóre pozajmowane...ale nie ma się co dziwić.

Pozdrawiam

PS. Angela..."zapluta Panna Mloda" rozwalila mnie calkiem :D
_________________
monia
Ostatnio zmieniony przez monia.p Sro Mar 07, 2012 12:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl