Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BIAŁY PAŁAC - Niesięcin
Autor Wiadomość
MaryAnn 

Dołączyła: 22 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 9:05 pm   

Dzieki wielkie ;)
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 26, 2013 6:40 am   

Hej dziewczynki po świętach zamierzam odwiedzić Biały Pałac na żywo, jak narazie jestem zachwycona salą Szmaragdowy Ogród, ale kto wie może pałac mnie przekona :) Powiedzcie mi w jakim Kościółku miałyście ślub? Zależy mi by był niedaleko sali, może być Łódź Bałuty np. widziałam kościół Miłosierdzia Bożego ( piękny z zewnątrz ale w środku mnie nie zachwycił)...

Któraś z dziewczyn napisała, że nie ma już wolnych terminów na 2014 w Biłym Pałacu :( Ja szczerze myślałam o weselu w piątek lub jakiś inny dzień tygodnia, głównie z tego względu , że napewno będę mieć mnie niż 80 osób, coś około 60-70 tylko :( Nie wiem czy właścicielka zgodzi się na taką liczbę osób stąd też wymyśliłam właśnie inny dzień niż sobotę. Jak myślicie uda się?
 
 
Aisak 

Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 8:54 am   

Katarzynka1985, zadzwoń po prostu do Pani Beaty i zapytaj o wszystko :) Na pewno Ci pomoże :)
Jeśli chodzi o kościół, to my wybraliśmy Parafię Najświętszego Zbawiciela, przy al. Włókniarzy 187 - prosta droga do Białego Pałacu, a kościółek piękny! :smile:
_________________


You raise me up :)
Ostatnio zmieniony przez Aisak Wto Mar 26, 2013 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 27, 2013 8:02 am   

W święta jadę obejrzeć ten Kościółek :) Ile płacicie za osobę w Białym Pałącu?

[ Dodano: Nie Mar 31, 2013 8:04 pm ]
Byliśmy dziś w Białym Pałacu obejrzeć wszystkie sale ( królewska była przygotowana już na wesele). Zdjęcia nie oddają w pełni wspaniałości tych sal i wogóle tego miejsca. Polecam zobaczyć wszystko na żywo, bo zapiera dech w piersiach :)

Oczywiście mrugnęliśmy do siebie bo wiedzieliśmy, że tu odbędzie się nasze wesele. Zachwyciła nas sala Perłowa (najmniejsza, ale właśnie takiej szukaliśmy).

Na wszystkich, którzy przekroczą progi Białego Pałacu zostaje rzucony czar :) Wszystkie sale kiedyś oglądane poszły w niepamięć :)

Jestem mega szczęśliwa, tym bardziej, że planujemy niestandardowy termin, więc będzie ciutkę taniej.

Orientuje się ktoś czy ulica Niesięcin należy do Parafii w Rąbieniu? Czy dyspensę na wesele w piątek mam załatwiać u proboszcza tej parafii?
 
 
Agnieszka 84 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: pod łodzią
Wysłany: Nie Mar 31, 2013 7:53 pm   

Pomagamy z mężem wybrać kuzynowi salę i mam pytanie czy ten sterylny klimat jest ładny ?
Bo trochę chyba ginie Pani młoda na tle tych ścian białych,opiszcie swoje doznania,zespół już mamy,kamerzystę chyba też wszystko na 2015r,proszę o opinię.
_________________
Ja i On
 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 5:45 pm   

cotumka, moglabyś pokazać Nam swoje zdjęcia z wesela ? :)
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 8:14 pm   

Katarzynka1985 napisał/a:
Orientuje się ktoś czy ulica Niesięcin należy do Parafii w Rąbieniu
Niesięci należy do parafi w Rąbieniu co do dyspensy to chyba trzeba załatwiać w parafi w której będzie ślub .
_________________
 
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:01 pm   

Podobno właśnie nie, trzeba załatwiać w Parafii na terenie której odbywa się wesele.

Myślimy jeszcze o tej dacie usilnie, w końcu musimy się zdecydować i zaklepać coś bo jeszcze nam ktoś sprzed nosa naszą perłową zabierze :)

Muszę się zorientować co do orkiestry najpierw jak u nich z terminami, żeby to wszystko dopasować jakoś.

Ślub planujemy w Parafii narzeczonego w Łodzi na Zgierskiej a do kancelarii wybieramy się dopiero 27 kwietnia (wcześniej nie damy radę ze względu na pracę). Jak zaklepiemy termin to dam znać i wypytam proboszcza o tą dyspensę.

Kto będzie miał wesele w 2014 roku w Białym Pałacu? Podajcie swoje daty :) Chętnie na bieżąco będę się wymieniać informacjami :)

[ Dodano: Czw Kwi 04, 2013 1:00 am ]
Może zdradzi ktoś jaką będzie miał orkiestrę w Białym Pałacu lub kogo Wam poleciła Pani Beatka?
 
 
Aisak 

Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 11:55 am   

Cytat:
w końcu musimy się zdecydować i zaklepać coś bo jeszcze nam ktoś sprzed nosa naszą perłową zabierze :)


A my już za toszkę ponad miesiąc będziemy się w Perłowej na naszym weselu bawić :smile: Też nas urzekła ta sala :)

Cytat:
Może zdradzi ktoś jaką będzie miał orkiestrę w Białym Pałacu lub kogo Wam poleciła Pani Beatka?


Wybieraliśmy bardzo długo, ale zdecydowaliśmy się w końcu na zespół Four&Sax - z tego co mówili, mają już bardzo dużo umów podpisanych właśnie na granie w Białym Pałacu :)

Nie wiem o co chodzi z tą dyspensą... :roll:
_________________


You raise me up :)
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 12:37 pm   

Dzwoniłam do tego zespółu, chcą 5 000 a tyle to szkoda mi dać. Napiszcie kto u was gra w Białym Pałacu, szukamy zespołu z klasą przede wszystkim, który będzie pasował do tak ekskluzywnej sali.
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 3:08 pm   

U Nas będzie grał Ace Voice :)
_________________
 
 
ant0sia 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 5:45 pm   

u nas four&sax :D
_________________
mój dzienniczek http://www.forum.wesele-l...857e0cd7#706246
 
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 5:56 pm   

Jeden i drugi u nas odpada , pierwszy to nie nasz klimat, drugi za drogi. Inne propozycje?
 
 
żurawina 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 12:32 pm   

Katarzynka1985, Mogę polecić Ci zespół "Wodzirej 202", to ktoś pomiędzy D-Jem, orkiestrą i wpdzirejem. Naprawdę prowadzi zabawę na poziomie. Ceny nie znam. O ile wiem już tam grywał.
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 7:38 pm   

Dzięki napewno sprawdzę, własnie szukam jego stronki :)
 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Kwi 14, 2013 1:02 pm   

Znalazłam nowy filmik... ktoś się wymieni ? :D
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 8:33 pm   

u mnie bedzie Wodzirej202 :)
 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 12:34 pm   

Czy jakoś "udoskonalacie" wnętrze pałacu np. kredens ze słodyczami ? jakie atrakcje przewidujecie dla swoich gości ? :)
 
 
maloko1 

Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 13, 2013 12:13 pm   

Witam wszystkie Panny Młode:) ;)
dziewczyny słuchajcie mam pytanka:
1. która z Was ma wesele 27.07.2013 roku i o której godzinie zaczynacie?
2. Te dziewczyny, które są już po, jakie macie sugestie dla przyszłych uczestników ?
3. Te które miały na drugi dzień poprawiny czy to prawda, że jest podawane zupełnie inne jedzenie i nic z wesela nie zostawiają?
4. Czy jest możliwość zamiany np. jednego posiłku na coś innego? bo rozumiem, że z ceny Pani Beata nie jest skłonna zejść- wydaje mi się, że jest trochę za dużo tego jedzenia, a nie ma opcji cenowych.
Będę wdzięczna za odpowiedzi na forum bo nie znam się na obsłudze tej stronki:)
:)
 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 28, 2013 10:38 am   

z rozmów z p. Beata wiem, że na poprawinach nie wystawia sie tego co zostało z wesela (to chyba dobrze) tylko jest przygotowywane nowe jedzonko.

Zamienić napewno mozna, bo włascicielka sali jest bardzo zyczliwa i przychyla się do życzeń Młodej |Pary.

Jedzenie z wesela mozna zabrac do domu, trzeba tylko przygotowac podpisane pojemniki.

Ja równiez będe bardzo wdzięczna za sugestie i opinie PO weselach które odbyły sie w Białym Pałacu, bo dopiero po imprezie można stwierdzic, co się udało, a co mozna by zmienic czy poprawić. Piszcie więc świeże Mężatki jak było...

Czy możecie powiedzieć, gdzie zamawiacie torty ?

[ Dodano: Wto Maj 28, 2013 11:42 am ]
mala89 napisał/a:
Czy jakoś "udoskonalacie" wnętrze pałacu np. kredens ze słodyczami ? jakie atrakcje przewidujecie dla swoich gości ? :)


My zamówiliśmy stół z fontanną z czekoladą (+owoce, wafelki itp).
mamy miec też taki okrojony stół wiejski - czyli kredens z bimberkiem, grzybkami, ogórkami...
No i nasz DJ ma nam "zrobić" dzięki sprzętowi takie kolorowe ściany w części, gdzie będą tańce.
Ostatnio zmieniony przez Chrupka Wto Maj 28, 2013 10:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maloko1 

Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 10:55 am   

Chrupka mój tort z pewnością będzie z Ptysia- polecam z doświadczenia. Każde urodziny imieniny czy moje czy znajomych, torty czy ciasta są zamawiane z Ptysia. Proponuję spróbować i się przekonać, tylko zorientuj się czy nie będą mieć wtedy urlopu bo wiem, że raz do roku zamykają się na wakacje. ;)

[ Dodano: Pią Maj 31, 2013 11:56 am ]
Dziewczyny to kiedy macie te śluby??? Piszcie pogadamy o tym:)
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 1:36 pm   

31.08.2013 sala królewska :) może ktoś ma w tym samym dniu?
zastanawiam się nad jedną kwestią. zwykle o północy czy po oczepinach młodzi wychodza na zewnątrz i wtedy są jakieś atrakcje, fajerwerki, lampiony itd, Jak to jest rozwiązane w przypadku, gdy odbywają się 3 wesela na raz. Czy te Pary, które mają wesele w bocznych salach wychodzą tylko i wyłącznie bocznymi tarasami i nie ma sytuacji, że nagle przed budynkiem pojawiają się 3 Pary Młode? a i jeszcze jedno pytanie czy jest ochrona w BP??
Ogólnie to musze odwiedzić P.Beatę ale może ktoś już się orientuje jak to wygląda i może napisać.
_________________


 
 
maloko1 

Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 1:50 pm   

Martuska88 moje wesele jest 27.07.2013 także opowiem Ci co i jak, ale już po...
Jeśli chodzi o te fajerwerki to jeśli chcecie takie atrakcje, a będą inne wesela to dlaczego macie płacić za to sami skoro wiadomo, że młodzi czy goście z innych sal również wyjdą na pokaz jak będą wiedzieli o tym albo nawet jak usłyszą :-? Jeśli się już decydujecie to może dogadajcie się z innymi młodymi i podzielcie koszty na 3:)
O ochronie nic mi nie wiadomo niestety...
 
 
skandynawia89 

Dołączyła: 20 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 2:02 pm   

Ratunku!!! Czy ktoś wie może, czy bójka do której doszło w BP była miedzy gośćmi z jednego wesela czy z różnych wesel ? Doszły do mnie wieści o jakiejś strasznej awanturze i panika mnie ogarnęła. Jeśli ktoś wie jak było naprawdę niech się odezwie - proszę! :cry:

[ Dodano: Nie Cze 30, 2013 8:13 pm ]
...to może chociaż jedna tegoroczna opinia, bo jakaś cisza niezwykła zapadła jeśli chodzi o wypowiedzi po weselach
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 4:49 pm   

czy ktoś był ostatnio na weselu w BP lub organizował swoje wesele i mógłby się wypowiedzieć na temat sali,jedzenia, obsługi itd??
_________________


 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 5:00 pm   

Ja byłam w miniony weekend na weselu w Białym Pałacu.Sala nie w moim guście ale jest specyficzna i jednemu się będzie podobać a innemu nie.Ale okolica fajna,sprzyja spacerom z czego dużo osób korzystało.Obsługa sprawna,miła,ciągle zmieniali talerzyki,zmieniali przekąski na stołach-tzn.dokładali,przynosili świeże.Tyle pozytywów.
Ze złych rzeczy to po weselu i poprawinach chcieliśmy jechać na pizze :smile: Serio,jedzenia było mnóstwo,młodzi widać nie szczędzili pieniędzy bo nie zliczę ile było ciepłych posiłków ale jedzenie okropne.Niby jak podawali wydawało się super,ale jak się spróbowało to się okazało że jest niedobre.Nawet sałatki do obiady były okropne.Widziałam,że zakąski też stały i nikt tego nie ruszał. Także chyba nikomu nie smakowało.
_________________
,
 
 
lusia45 

Dołączyła: 27 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 10:31 pm   

Witam,bylam w tym roku na weselu w BP.Moim zdaniem jedzenie,obsluga i klimat tego miejsca sa naprawde na bardzo wysokim poziomie.Polecam
Karolina Zawadzka
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 07, 2013 8:27 pm   

A czy wiecie jak jest w kwestii puszczania lampionów/petard w Białym Pałacu? Umożliwiają takie widowiska?
 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 10:41 am   

No, ta wypowiedź Michasi dot. jakości jedzenia - niefajna...
Niby zewsząd słyszałam, że jedzenia w bród, ale faktycznie czy ono smaczne jest ? co z tego że dużo, jak goście nie będa chceli jeść... bo niesmaczne.

Kochane Forumki, które będziecie miały swoje wesela w BP latem - podzielcie sie swoimi doświadczeniami - chciałabym uzyskać obiektywne opinie co do jakosci tego jedzenia sewowanego w BP. Może zmienili kucharza i stąd te niepochlebne opinie (na razie jedna, co prawda...)

No, zmartwiłam się... trochę kasy sie tam zostawia, a jakby jeszcze jedzenie miało byc kiepskie... Salę wybieraliśmy tez z powodu dobrych opinii o jedzeniu w Czarnym Stawie :roll:
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 9:58 pm   

maloko1, Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! jak wrażenia po weselu??? Możesz podzielić się spostrzeżeniami?
_________________


 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 8:56 am   

poprosimy opinie osob, ktore mialy ostatnio wesela w BP :)
Bo cos cicho sie tu zrobilo...

Czy macie moze zdjecia w sali krolewskiej jak wygladaj okragle stoly?
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 12:52 pm   

pestka87, znalazłam ostatnio filmik z sali królewskiej, gdzie przez chwilę widać okragle stoły ( http://vimeo.com/71483105 - link do filmiku). Przyłączam się do prośby o opinię osób, które miały wesela w BP.
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 3:21 pm   

widzialam ta pare z okna, hihi :P
_________________
 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 11, 2013 8:45 am   

My byliśmy w lipcu tego roku na weselu w BP na sali królewskiej właśnie..
Były okrągłe stoły, ale zdjęć stołów samych jako takich nie posiadam. Prezentowały się one bardzo elegancko, miejsca dla nas-dla gości było wystarczająco. Jedyny mankament to ciasnota na stole, wśród napoi , zakąsek, sałatek etc. Ciężko było gdziekolwiek kieliszek czy szklankę wcisnąć.. Podczas ciepłych posiłków np. mój talerz wchodził pod "podest" na którym podawane było dane danie.. mało komfortowe, ale naprawdę nie było jak tego przesunąć.. co innego że obsługa się do tego nie bardzo garnęła :?
W kwestii smaku nie mogę powiedzieć, że było niedobre, było smaczne, aczkolwiek jak to się mówi: "dupy nie urywało"
Jak chcecie coś wiedzieć więcej, pytajcie :D

[ Dodano: Nie Sie 11, 2013 9:54 am ]
żeby nie było, że mnie tam nie było, załączam zdjęcie z opisywanego wesela :wink:

SDC17172.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1056 raz(y) 78.2 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez MajKama Nie Sie 11, 2013 8:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
skandynawia89 

Dołączyła: 20 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Sie 11, 2013 5:13 pm   

MajKama, A cz ja dobrze widzę, nie pierwszy raz zresztą, że jedzenie wjeżdża na stół na metalowych półmiskach? :?

...i jeszcze plastikowe butelki i napoje w kartonach?
Ostatnio zmieniony przez skandynawia89 Nie Sie 11, 2013 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 9:23 am   

skandynawia89 napisał/a:
MajKama, A cz ja dobrze widzę, nie pierwszy raz zresztą, że jedzenie wjeżdża na stół na metalowych półmiskach? :?

...i jeszcze plastikowe butelki i napoje w kartonach?

niestety.. :?
_________________
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 9:03 pm   

MajKama, czy parkiet do tańczenia nie był śliski? czy nie było słychać muzyki z sal obok?czy była ochrona? czy obsługa była pomocna?
_________________


 
 
ola_łódź 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 13, 2013 6:08 pm   

Ojej... Słabo z tymi napojami... :? Może to młodzi sami kupowali??? Myślałam, że na weselu to soki są a nie napoje... Przynajmniej w takim miejscu... Półmiski też średnio wyglądają... Żyrandole za to nadrabiają wyglądem. :wink: No cóż... Co kto lubi. :roll:
Ostatnio zmieniony przez ola_łódź Wto Sie 13, 2013 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 5:47 pm   

martuska88 napisał/a:
MajKama, czy parkiet do tańczenia nie był śliski? czy nie było słychać muzyki z sal obok?czy była ochrona? czy obsługa była pomocna?

parkiet w porządku, muzyki z innych wesel absolutnie nie słychać na sali, co innego po wyjściu do ogrodu.. ale tam to i goście się mieszają..
ochrony nie widziałam..
a obsługa generalnie bez zastrzeżeń

[ Dodano: Sro Sie 14, 2013 6:49 pm ]
ola_łódź napisał/a:
Ojej... Słabo z tymi napojami... :? Może to młodzi sami kupowali??? Myślałam, że na weselu to soki są a nie napoje... Przynajmniej w takim miejscu... Półmiski też średnio wyglądają... Żyrandole za to nadrabiają wyglądem. :wink: No cóż... Co kto lubi. :roll:

szczerze mówiąc to te półmiski tak nie raziły jak te plastikowe butle i kartony... ale jak słusznie stwierdziłaś.. co kto lubi..
_________________
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 7:36 am   

Hmmmm.... z tymi sokami to mysle ze to bardzo dziwne. Bylam 2 tygodnie temu rozmawiac z managerem sali pare godz przed jakims weselem i stawiali na stolach soki w szklanych dzbankach... wiec byc moze para mloda tak sobie zazyczyla.
Mowisz ze bylo ciasno... to chyba tez wina pary mlodej ze wszysyko chciala miesc na stolach. Ja myslalam zeby zakaski lub ciasta zrobic na innym zupelnie stole. Jesli chodzi o plastikowe butelki to wyglądaja one fatalnie i caly czas poszukuje pomyslu jak im zaradzic. Moze ktoras z was cos podsunie? bylam na weselu gdzie napoje gazowane staly na odzielnym stole i byly w szklanych malych butelkach. Kto chcial to sobie podszedl i wzial. Wg mnie bardzo fajne rozwiazanie.
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 7:30 pm   

pestka87 napisał/a:
bylam na weselu gdzie napoje gazowane staly na odzielnym stole i byly w szklanych malych butelkach.

Uważam że małe szklane buelki nawet na stołach wyglądają dużo lepiej, niż plastikowe.
Lepiej jakby staóly na stołach, bo czętos jest sytuacja "szybkiego kielicha" i wtedy nikt nie będzie leciał do innego stołu.
_________________

 
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 10:19 pm   

POLECAM!!!!! POLECAM!!!!!!! bylo zajebiscie !! !!!!!!
_________________


 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 8:25 am   

Rany, Martusiu, ale CO było takie superowe - chcemy więcej informacji !! !! Plisss
 
 
ant0sia 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 04, 2013 9:00 pm   

odstapie sale krolewska na 26 pazdziernika 2013, wiem ze to lada moment ale jezeli ktos bylby chetny to zapraszam na priv
_________________
mój dzienniczek http://www.forum.wesele-l...857e0cd7#706246
 
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 9:58 am   

My mamy już zarezerwowaną salę diamentową, na wrzesień 2015. Kiedy byliśmy tam 2 tygodnie temu dowiedzieliśmy się , że do połowy lipca 2015 nie ma już wolnych miejsc. Czemu zdecydowaliśmy się na tą sale? Po pierwsze zależało mi na super wytwornym weselu, a niestety takich naprawde wytwornych sal jest w lodzi jak na lekarstwo. Ta bardzo mi się podoba. Może te rzeźby faktycznie nie powalają, ale w przemyślanej kwiatowej dekoracji giną. Menu mnie powaliło. Taki wybór, dać i zakąsek i to nie byle jakich. Rodzice M. byli co dopiero tam na weselu (sala perłowa) i mówili, że jedzenie przepyszne. Już rozmawiałam z panem menadzerem o kwesti ciast na stołach - mianowicie ja ich tam nie chce;p Strasznie zawsze denerwują mnei ciasta kapiące z pater do śledzi dlatego zdecydowaliśmy się na oddzielny stół na ciasta i owoce. Dzięki temu będzie więcej miejsca na dodatkowe słodkości, chociaż sama nie wiem, czy są potrzebne, kiedy w standardowym menu mamy 7 rodzajów ciast i owoce. Przy okazji będzie nieco więcej miejsca na stołach.
Cena za osobe na przyszły rok to 230 zł i w 2015 może się nieco zwiększyć.
Ogólnie rzecz biorąc nie mogę się doczekać:D :smile:

[ Dodano: Sro Wrz 18, 2013 8:58 am ]
A jeśli chodzi o to jak wygląda biały Pałac od środka - wrzuciłam na mojego bloga kilka zdjęć, między innymi jest zdjęcie pokoju z hoteliku i łazienki:)
Adres na bloga w podpisie;)
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 12:27 pm   

Co do ochrony to jak mówił nam menager podobno jest i pilnują żeby goście się nie przemieszali :) , pilnują wszystkiego przez monitoring.
Ja osobiście nie spotkałem nikogo z ochrony, ale może są tak super-dyskretni :)

Ogólnie polecam tę salę, wszystko odbywało się bez problemów, obsługa świetna, jedzenie może bez szału, ale nie można powiedzieć, że coś było wręcz niedobre. Każdy ma swój smak, ale w kwestii żywnościowej są gorsze sale i to dużo gorsze, a goście nie narzekają.

W tym sezonie jak dla mnie sala z górnej półki, oby się nie popsuło.
W październiku będę tam ponownie to będę miał porównanie :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 6:59 pm   

Wszelkie informacje z "pierwszej ręki" będą dla nas cenne :-)
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 10:49 am   

Też odwiedziłam jakiś czas temu to przepiękne miejsce. :-) Niestety terminy, które mnie interesują czyli sierpień dopiero są wolne na 2016 rok. Znaczy na 2015 r. też by się termin znalazł, ale w sali perłowej, która mi nie przypadła do gustu (za duży przepych).
Ceny z tego co wiem na 2014 rok to 230 zł plus poprawny 100 zł.
_________________
 
 
maloko1 

Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 11:52 am   

Witam wszystkie dziewczyny :) Jestem już po swoim weselu w Białym Pałacu- Sala Królewska... powiem jedno... Moje wesele było idealne i nie mogłam go sobie lepiej wyobrazić::) ;) Niestety nie mam zbytnio czasu non stop tutaj siedzieć więc jeśli któraś z Was ma jakiekolwiek pytania, potrzebuje dobrej rady- piszcie na e-maila maloko1@o2.pl, a chętnie odpowiem na Wasze pytania.
Dziewczyny nie ma co się spinać to jest Wasz dzień, a jeśli chodzi o salę i obsługę - najwyższy poziom, choć wiadomo, że zawsze znajdzie się jakiś krytyk:)
Życzę wszystkim wszystkiego dobrego i udanych wesel:) :lol:
Pozdrawiam,
maloko1
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 4:02 pm   

ja rowniez jestem po swoim weselu, ktore odbylo sie 3 tygodnie temu w sali krolewskiej.
Po niektorych opiniach tutaj mialam obawy co do menu itp.
Ale nie wierzcie w to. Wg mnie sa to opinie konkurencji.
Wesele bylo niesamowite. Obsluga przemila. Spelniali kazda prosbe.
Wlascicielka, Pani Beata starala sie zrealizowac kazdy nasz pomysl. Doradzala szczerze.
Dosc mocno zmienilismy menu i z tym tez nie bylo problemu.
wszystko przepyszne, dobrze doprawione.
Goscie piali z zachwytu, mowili ze nigdy nie byli w takim miejscu i nie jedli takich dan.
Jesli ktos narzeka na ciasnote przy stolikach niech ciasta i owoce da na inne stoly (my tak zrobilismy i swietnie to sie sprawdzilo).
Nie mielismy plastikowych butelek, bo wg mnie wyglada to wiejsko tylko szklane.
Ja bylam tylko w tej sali i z miejsca sie zakochalam. wg mnie w calym wojewodztwie nie ma drugiej takiej sali.
Polecam wszystkim ktorzy chca miec eleganckie wesele z klasa, ze swietnym jedzeniem.
w razie pytan zapraszam na priva. moge tez poprzesylac zdjecia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl