Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BIAŁY PAŁAC - Niesięcin
Autor Wiadomość
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 6:57 pm   

Jojasia, łoł łoł łoł... chyba się zagalopowałaś. nie robię problemu, bo nie ma z czego.. Po prostu nie piszesz jasno co i jak...
Jojasia napisał/a:
Troszka a mi sie wydaje, ze to my pierwsi sie zdecydowalismy
to zdanie zasugerowało,że tamta Pani powinna się zamienic. No czy chcesz tego czy nie ja to w ten sposób zrozumiałam... Może miałaś co innego na myśli,ale ja w Twych myślach nie czytam. I nie uczepiłam się, bo napisałam tylko jednego posta na ten temat celem wyjaśnienia....
Ostatnio zmieniony przez troszka88 Czw Sty 19, 2012 6:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jojasia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 19, 2012 7:12 pm   

Troszka nie mialo niczego zasugerować :) Podczas wyboru sali dostalismy inforamcje, ze obie sa takiej samej wielkosci :) Wybralismy Perłowa, bo łądniej brzmiała, niż Zlota ;) Nikt nikomu nic nie nakazuje, padła propozycja zamiany, i to nawet nie z mojej strony ;) Dlatego do końca nie wiem w której dokładnie sali bedzie wesele.Na 99% Perlowa :) Mamy dostac telefon jesli beda jakies zmiany.

Do końca stycznia sala Diamentowa ma byc wykonczona, a potem Panowie biorą sie za Perłowa :) Nie mogę się doczekać fotek ;)

Z tego co wiem, beda miały podobna sztukaterie. W sali Diamentowej za Mloda Para na scianie jest przedstawiona para, a w sali Perlowej ma byc muszla, a w niej perły :)
Sufity wyglądaja podobnie :) Kolory: biale i ecru w obu salach :)

To tyle info o Bialym Palacu, bo wlasciwie o tym ma byc ten watek :)

Pozdrawiam i PEACE! :)
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 10:02 pm   

ja również mam informację, że są równiej wielkości :) ja planuje mieć wesele na maks 100 osób - zakładam, że 10% nie przyjdzie z różnych powodów
jak myślicie? sala Diamentowa nie będzie za duża??

o matko... powtarzajmy razem: no stress no stress 8)

a sala Diamentowa jest zaje.....!! mimo, że Perłowej nie widziałam :wink:
_________________
 
 
Jojasia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 19, 2012 10:45 pm   

Cos Ty Szpilka, nie bedzie :)

Sala Diamentowa tylko czesc taneczka jest troszke szersza. Czesci jadalne sa identyko :) I obie sale sa na maks 130 osob :) Trzecia sala bedzie na 200 :D Ja powinnam czekac na trzecia... bo tyle mam gosci, ale troche nam sie spieszy z weselem ;)

Na razie wszyscy goscie chetnie potwierdzaja przybycie, ale prawda jest, ze nie bylo jeszcze wesela, zeby ktos tak nie zrezygnowal ;)

A czym sie stresujesz? :D

A sala Perlowa obecnie to nic sie w niej nie dzieje. Puste sciany, tylko w suficie juz widac ksztalt.

Fotka - na lepszy humor ;) chyba tymczasowo, w sali Diamentowej :)

DSC01380.JPG
ciekawy okaz ;)
Pobierz Plik ściągnięto 1068 raz(y) 88.04 KB

 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 11:08 pm   

Jojasia napisał/a:
A czym sie stresujesz? :D


ja się wszystkim stresuje :) na dodatek, chyba jeszcze sobie mieszkanko kupimy, a co! więc już w ogóle popadnę w totalny obłęd

Jojasia napisał/a:
Fotka - na lepszy humor ;)


no wiedziałam, że ta sala jest świetna! pierwszą godzinę wesela goście będą rzeźby oglądać :lol:

tylko muszę uważać, aby np. babci nie usadzić pod takim "ciekawym okazem", mogłaby się czuć lekko zakłopotana :P
_________________
 
 
Jojasia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 20, 2012 12:58 pm   

Oj tam, oj tam, Babcia to by pewnie tylko udawala zaklopotanie ;) Sama przeciez tez byla w naszym wieku ;)

Powodzenia w kupnie mieszkania! :)
 
 
Cocktails-bar 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: internet
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 3:47 pm   

Witam,

Polecamy Czarny Staw, wiele razy gościliśmy z naszymi barami na tych salach.
wystrój obsługa i przede wszystkim jedzenie o najwyższej klasie.

co do Białego Pałacu mamy nadzieje, że również bedzie taki jak Czarny Staw...


Pozdrawiamy.
edit:usunięty fragment reklamowy niezgodny z regulaminem
Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Sty 23, 2012 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 2:58 pm   

Cocktails-bar napisał/a:
...co do Białego Pałacu mamy nadzieje, że również bedzie taki jak Czarny Staw...

Rozmowy z właścicielką tylko na to wskazują. Już moi znajomi postanowili i podpisali umowę na 2013 rok.
Ostatnio zmieniony przez Kalanchoe Sro Sty 25, 2012 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 2:14 pm   

A czy wiecie drogie Panie do której oni umozliwiają zabawę - jest to jakaś konkretna godzina a potem trzeba dopłacać? Jak jest z posiłkami, czy mozna wybrac sobie np. 4 zamiast 5?

Pałacyk wygląda pięknie, my wlaśnie rozważamy czy nie podpisać z nimi umowy.... Stopuje nas to, że na razie nic tam nie widać, to takie jakby "kupowanie kota w worku":)
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 9:23 pm   

malenstwo12 napisał/a:
czy można wybrac sobie np. 4 zamiast 5?
tak, ja chociażby tak zrobiłam, wszytsko jest do dogadania.
malenstwo12 napisał/a:
A czy wiecie drogie Panie do której oni umozliwiają zabawę - jest to jakaś konkretna godzina a potem trzeba dopłacać?
ja mam salę bodajże do 6 rano, myslę ,że jak goście posiedzą do 7 to nic się nie stanie...
Ale jesli ktos pospisuje do 5 a goście siedzą do 9 no to dopłata na pewno będzie, kelnerzy za darmo pracować nie będą
malenstwo12 napisał/a:
to takie jakby "kupowanie kota w worku":)
tu nie ma mowy o kocie w worku.. Umów się z Panią Beata na oglądanie wnętrza, sala Diamentowa powinna chylić sie już ku końcowi remontu...
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 10:15 pm   

malenstwo12 napisał/a:
jest to jakaś konkretna godzina a potem trzeba dopłacać?


nic takiego nie ma
ja się spytała o to Pani Beaty i wprost jej powiedziałam, że chodzą plotki o dodatkowej - powiedziała, że nic takiego nie ma miejsca

w umowie, chyba mam wpisaną 7 rano, ale nie ma mowy o dodatkowych kosztach - w sumie ciężko widzę aby wesele trwało do 7 rano :)
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 10:24 am   

szpilka86 napisał/a:
w sumie ciężko widzę aby wesele trwało do 7 rano :)
Anetko nie takie rzeczy świat widział :)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 2:01 pm   

szpilka86 napisał/a:
w sumie ciężko widzę aby wesele trwało do 7 rano :)
Ja na takim byłam :D co prawda byliśmy jednymi z ostatnich gości, ale pojechaliśmy do domu jakos prze 8 :P
_________________
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 10:48 am   

Wracając do kwestii posiłków, czy to nie jest tak, że 4 posiłki mozna sobie wybrac tylko przy opcji, że ma sie późno ślub i w związku z czym w pałacyku jest się na ok 21:00? Czy przy wcześniejszym ślubie nie robią problemów, żeby wykupić 4? Zawsze byłoby nieco taniej a 5 dań rzadko kto zje na weselu, wiem to z własnego doświadczenia:)
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 3:55 pm   

Ja się o to pytałam, czy mogę zrezygnować z tego ostatniego posiłku bo często się zdaża, że o 5 nad ranem raczej mało osób ma ochotę na jedzenie
Pani Beata powiedziała, że nie ma problemu, ale musze to przemyśleć czy się będzie to nam opłacało, gdyż cena zmaleje może o 5zł (więc są to groszowe sprawy)

Wracając do kwestii godziny zakonczenia wesela, napisane mam w umowie "do 7 rano" ale nie mam dodatkowych kosztów za jego dłuższe trwanie, a prądu też mi nie wyłączą :)
_________________
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 4:30 pm   

A czy któraś z Pań ma rezerwację na salę Perłową? Która z nich jest lepsza: Perłowa, czy Diamentowa?
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 9:00 pm   

Żadna z nich nie jest ani lepsza ani gorsza :) One są swoimi lustrzanymi odbiciami, każda ma osobny parking, ogród i wjazd. Taki sam standard wykończenia. Co do wystroju nie ma co porównywać, ponieważ sala perłowa dopiero postanie.
Ja mam salę Diamentową, troszka88, ma Perłową. Na chwilę obecną Diamentowa ma mieć taras przed wejściem bocznym, a Perłowa ma nie mieć - ale kto wie.... może się wszystko zmienić przecież :)
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 1:47 pm   

szpilka86, byłaś już oglądać Diamentową po ukończeniu...??
szpilka86 napisał/a:
Ja mam salę Diamentową, troszka88, ma Perłową. Na chwilę obecną Diamentowa ma mieć taras przed wejściem bocznym, a Perłowa ma nie mieć - ale kto wie.... może się wszystko zmienić przecież :)
rzeczywiście sala Diamentowa ma przy bocznym wyjściu spory taras, na Perłowej nie będzie aż tak dużego,ale równiez powstanie przy wyjściu bocznym miejsce z ławeczkami :) a tak sale będą się różnić detalami takimi jak inny motyw płaskorzeźb.

rmalenstwo12 tak jak napisała szpilka, ja mam salę Perłową :)
Ostatnio zmieniony przez troszka88 Pon Lut 06, 2012 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 4:50 pm   

Ja też wczoraj oglądałam Biały Pałac i prezentuje się naprawdę imponująco. Sale nie są jeszcze wykończone, ale przy użyciu odrobiny wyobraźni można sobie je wyobrazić. W bardzo konkurencyjnej cenie w Pałacu ma być dość bogate (bo takie jak w Czarnym Stawie) menu i jeśli jakość też będzie ta sama to tą kwestią w ogóle nie trzeba się przejmować.
Boję się jednak trochę końcowego efektu, czy nie będzie zbyt wielu dekoracji i czy zamiast wyglądać elegancko i gustownie nie będzie odwrotnie. Poza tym martwi mnie też trochę wspólny ogród, niby każda sala ma wydzieloną część na zewnątrz, ale każdy może też przejść do innych części, bo nie są one w żaden sposób oddzielone.
Zaufać czy nie zaufać oto jest pytanie :roll:
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 4:53 pm   

Cytat:
Zaufać czy nie zaufać oto jest pytanie :roll:
Zaufać.... :)
tzn ja do wystroju sali bym nie zaufała...musiałabym wiedzieć co planują a o ogród bym się nie martwiła... :)
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Pon Lut 06, 2012 4:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 5:02 pm   

All-me, tez mnie kusi, żeby zaufać, ale... mimo niewątpliwej jakości obsługi i jedzenia w Czarnym Stawie mnie tamtejsze sale nie powalają, jest kilka rzeczy, które mi się kompletnie nie podobają (sztuczne kwiaty na parapetach i ścianach, niektóre gipsowe figurki) i mimo, że znam wszystkie plany mniej-więcej to jednak boję się, żeby podobne historie się do Pałacu nie wkradły (w końcu to ci sami właściciele). Ale kusi oj kusi :roll:
Wczoraj widzieliśmy przepiękny żyrandol, który pojawił się w sali diamentowej, a takie same mają być też w pozostałych salach :)
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 5:10 pm   

Wiol25, no nie wiem...sama musisz podjąć decyzję :) ...
To może spytaj właścicielki co planuje?
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 5:24 pm   

Wiol25, faktem jest,że projektant jest ten sam co w Czarnym Stawie, faktem jest również,że salę będą dość "bogato" (w sensie dużo) zdobione. Ja zaufałam, mimo,że jestem typem minimalistki, wierzę,że będzie gustownie, nie kiczowato...
I pomimo,że,jak wspomnialam wcześniej, jestem minimalistką, to zawsze marzyło mi się wesele w stylizacji pałacowej i ta sala mi to umożliwia :) więc musisz sobie odpowiedzieć czy i Tobie się to marzy, bo jeśli tak, to nie ma się co zastanawiać!
Na pewno będzie tam panował przepych, no ale w końcu to Pałac :)
o ogród tez bym sie nie martwila, skoro tam byłaś to wiesz jak duża jest jego powierzchnia, a nawet jak ktoś się przejdzie na część ogrodu należącą do innej sali, to czy cos strasznego się stanie, myślę,że nie.. jestem wręcz przekonana,że nawet nie zauważysz :)
Wiol25 napisał/a:
jeśli jakość też będzie ta sama to tą kwestią w ogóle nie trzeba się przejmować.
będzie na pewno, ponieważ szef kuchni będzie z Czarnego Stawu :)

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 5:37 pm ]
wydaje mi się,że sale będą utrzymane w tym stylu :) http://www.veneciapalace....alowa_venecka_4 oczywiście w Białym pałacu sale będą wyższe,przestronniejsze, jaśniejsze.. Chciałam tylko nakreślić styl. Płaskorzeźby na ścianach, kryształowe żyrandole itp.


Jedyne czego bardzo pragnę w Białym Pałacu to gustowne krzesła, by nie potrzeba było pokrowców. Muszę się o te kwestię wypytać.
Wiem,że zastawa będzie utrzymana w stylu pałacowym...
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 12:17 am   

troszka88, ja też mam salę Perłową, zdecydowaliśmy się:) Wiesz już jak będzie wyglądał ogród przy naszej sali? Czy bedzie on jakos specjalnie wydzielony i co będzie się w nim znajdowało? Nie będziemy mieć duzo gości, więc ta w zupełności wystarczy. Martwi mnie tylko kwestia tego tarasu, którego my nie mamy a który jest na sali Diamentowej. Przekonała mnie jednak sztukateria i perła, która będzie widniała nad para młoda. Może to wyglądać bardzo efektownie:)

Jak będziecie wiedziały, Drogie Panie, jak wygląda sprawa krzeseł - ewentualnych pokrowców - dajcie znac, bo my też o to nie dopytaliśmy. Kolejne sprawa, to kwestia parkingu przed pałacem, przy 3 weselach, goście beda mieli problem. Nie mówiąc juz o tym, że zrobi sie "balagan", jesli ktoś będzie chciał obejść sobie cały pałacyk a tam natrafi na obce wesele, obce twarze. Boję się, że goście beda się czuć niekomfortowo... Coś, za coś, mimo wszystko pałac nas skusił:)

Ja już się cieszę na myśl, że będę tam mieć wesele:):)
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 8:25 am   

malenstwo12, mnie osobiście ten taras do niczego nie jest potzrebny, przecież jest spory kawał ogrodu, w którym również będą miejsca siedzące... Ogród nie będzie wydzielony, będzie w nim fontanna i roślinność, jak to w ogrodzie :) Każda sala będzie miała swój parking, a wcale tak dużo osób samochodami nie przejeżdza, bynajmniej swoimi, przewaznie są podwożeni. Nie ma się co martwić, dadzą radę, poza tym będzie ochrona, która będzie kierować gości do odpowiedniej sali :)
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 10:18 am   

Tak sobie teraz myślę nad kwestią gości "zwiedzających" Pałac i jakoś ciezko mi sobie to wyobrazić :)
A nawet jakby już ktoś poszedł do ogrodu obok, to chyba nic wielkiego się nie stanie.... o ile nie zagości na parkiecie w sali obok :lol:
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 10:26 am   

a wracając jeszcze do kwestii rezygnacji z posiłków...
szpilka86 napisał/a:
cena zmaleje może o 5zł
to zależy, z którego posiłku się rezygnuje, bo ja się dobrze zakręcić to i o 30 zł cena może zmaleć, a jedzenia wciąż będzie w brut :)
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 12:50 pm   

Mam tylko nadzieję, że cena nie wzrośnie o 20 zł, ale jednak o 10 zł na rok 2013....
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 1:06 pm   

no oby :) każdy grosz się liczy

ale w sumie jak widzę, mało forumowiczek zdecydowało się na Pałac
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 1:14 pm   

szpilka86 napisał/a:
ale w sumie jak widzę, mało forumowiczek zdecydowało się na Pałac
myślę,że wynika to z tego,że dziewczyny boją się brać w ciemno, poza tym to jest nowa sala.. ale za rok za dwa... podejrzewam,że w tym wątku nie będą dwie a dwadzieścia dwie strony postów :) jak nie więcej :)
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 1:35 pm   

Ja już prawie jestem zdecydowana, żeby wybrać coś innego niż Biały Pałac.
Co prawda cena jest super, na zewnątrz wygląda to bosko, ale jakoś nie jestem przekonana czy wnętrze będzie w moim stylu i będzie pasowało do klimatu naszego wesela. Ostatecznie chyba wolę bardziej kameralną atmosferę.
Niemniej jednak będę śledzić ten wątek i czekać z niecierpliwością na kolejne zdjęcia, żeby upewnić się czy była to dobra decyzja. :niepewny:
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 2:09 pm   

Wiol25,a nad jaką salą się jeszcze zastanawiasz...??
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 2:14 pm   

Waham się między Casa di Fiori (bo byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało a muszę powiedzieć, że mają baaardzo konkurencyjne ceny) a dworkiem Amber (bardzo elegancko ale jednocześnie kameralnie).
Nie wiem tylko czy teściowa mi wybaczy ;) , bo zawiozłam ją do Białego Pałacu w zeszły weekend i była mega zachwycona, a nasz wybór, no cóż, podejrzewam, że będzie znacznie skromniejszy...
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 2:19 pm   

Dworek Amber ceny mają powalające! Casa di Fiori jak dla mnie niczym nie powala.. zwykła sala.
Oczywiście to Twój wybór, Twoje wesele... a Nostalgię widziałaś...?? Myślę,że może to być dla Ciebie kompromis pomiędzy wszystkimi salami, o których myślałaś..

Sorry za OT,ale chciałam co nie co doradzić Wiol25,
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 4:48 pm   

Ja będę się tam bawić w sierpniu jako gość także zdam relację jak się udało. Podziwiam młodych, że zdecydowali się w ciemno, ale na ślub zdecydowali się pod koniec zeszłego roku, więc pewnie wybór sal nie był już duży.
_________________

 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 4:54 pm   

mimeczka napisał/a:
Podziwiam młodych, że zdecydowali się w ciemno
Jak to mówią... "KTO NIE RYZYKUJE TEN NIE ŻYJE" w ciemno jest tak naprawdę tylko albo aż wygląd sal, cała reszta to renoma z Czarnego Stawu, a ta jest niepodważalna :)
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 4:31 pm   

To nie jest tak do końca w ciemno, bo pierwszą sale juz widac, reszta ma być w tym samym stylu. Poza tym wygląd zewnętrzny jest niepodważalny, powalający swoim urokiem. Projekty również widzielismy a skoro wszystko inne ma być na poziomie Czarnego Stawu, nie powinno być źle:)
 
 
AgniechaD 

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 10:19 pm   

Mogłabym poprosić o koszt od osoby? Może być na priv. Albo kontakt do właścicieli (nigdzie nie mogę znaleźć). Z góry dziękuję.
 
 
cacanus23 

Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 12:17 pm   

Czesc dziewczyny. ja rowniez jak co po niektore z was mialm najpierw zarezerwowana sale w Czarnym Stawie jednak po zdjeciach bialego palacu padl na niego wybor:) z poczatku byla sala diamentowa jednka wlasciciele poprosili mnie ladnie o zmiane sali na sale perlowa ze wgzledu nailosc gosci innej pary..eh mam nadziej ze zle nie zrobilam:)

[ Dodano: Pią Lut 24, 2012 12:19 pm ]
[hej. ja tez mam sale perlowa..z poacztku mielismy diamentowa ale wlascicile poporsili mnie o zmanie ze wzgledu na ilosc gosci drugiej pary..a mam nadzije ze zle nie zrobilam..podobno w perlowej zamianst tarasu bedzie ogrod:)
 
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 3:41 pm   

AgniechaD, cena od osoby to 210 zł, jeżeli zarezerwujesz termin przed majem tego roku.
Właściciel jest ten sam co w Czarnym Stawie, więc na pewno na stronie CS znajdziesz do niego kontakt :)
 
 
85Niebieskooka 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 8:44 pm   

Wiol25 napisał/a:
AgniechaD, cena od osoby to 210 zł, jeżeli zarezerwujesz termin przed majem tego roku.

A na który rok powiedziano Ci taką cenę? Ja pytałam się jakieś 2 tygodnie temu i na 2013 rok podali mi inną kwotę...
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 12:01 am   

Mnie powiedziano 210 zł na 2013 właśnie.
 
 
85Niebieskooka 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 12:07 am   

Wiol25 napisał/a:
Mnie powiedziano 210 zł na 2013 właśnie.

Mnie zaproponowano kwotę o 10 zł wyższą?! :roll:
Pytałaś może o jakieś okrojone menu (np. 4 posiłki)? Czy o standardowe 5 dań (takie jak w Czarnym Stawie)?
Ostatnio zmieniony przez 85Niebieskooka Sob Lut 25, 2012 2:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 3:37 pm   

My pytaliśmy wstępnie o standardowe menu (5 dań), dokładnie to samo co w Czarnym Stawie.
Być może cena wzrosła, bo coraz więcej na sali jest skończone i po mału widać jaki będzie końcowy efekt. My byliśmy na sali jakiś miesiąc temu i powiedziano nam, że taka cena to efekt zaufania, którym obdarzyć musimy właściciela.
Tak czy siak 220 zł to cena jak najbardziej ok moim zdaniem, a po wykończeniu całego miejsca można będzie spodziewać się znacznie wyższych cen.
 
 
85Niebieskooka 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 10:07 pm   

I klamka zapadła... :) Dzisiaj podpisałam umowę na wesele 25.05.2013 w Sali Diamentowej :smile:
Dodatkowo mogę powiedzieć, ze zarówno właścicielka (pani Beata), jak i manager (pan Piotr) to bardzo sympatyczni i cierpliwi ludzie :) Na sali byłam 3 razy: za pierwszym razem sama, drugi raz z narzeczonym i moją mamą, a na końcu z moją przyszłą teściową... i za każdym razem spokojnie i z uśmiechem na twarzy odpowiadali na moje pytania (a było ich naprawdę sporo) :lol: Poza tym nie było problemu z dopisaniem do umowy szczegółowych punktów, które chciałabym, żeby były w niej zawarte.

Jestem straaasznie szczęśliwa :smile:
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 9:44 pm   

Gratuluje:) !

Jestem ciekawa, jaką cenę Wam zaproponowali.... Z perspektywy czasu, coraz częściej zastanawiam się, czy aby diamentowa nie byłaby lepsza niz perłowa, już sama nie wiem. Co Was skłoniło wlasnie do tej pierwszej? Jakie punkty macie dopisane do umowy, jeśli to nie tajemnica?

Ja też cieszę się juz na samą myśl o tym pięknym dniu w naszym pieknym Pałacyku:)
 
 
85Niebieskooka 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 8:08 pm   

malenstwo12 napisał/a:
Gratuluje:) !


Dzięki :) A Wy kiedy macie wesele?

malenstwo12 napisał/a:
Jestem ciekawa, jaką cenę Wam zaproponowali.... Z perspektywy czasu, coraz częściej zastanawiam się, czy aby diamentowa nie byłaby lepsza niz perłowa, już sama nie wiem. Co Was skłoniło wlasnie do tej pierwszej?


Obie sale są identyczne, jeśli chodzi o powierzchnię. Sala Perłowa ma tylko część taneczną węższą o 1m, ale za to część jadalna jest o 1m szersza. Co do dekoracji to na Sali Diamentowej za młodymi jest para (kobieta i mężczyzna obejmujący się), a w Perłowej perła. Pozostały wystrój ma być identyczny. Obie sale mają przejść chrzest bojowy 5.05.2012 (chociaż muszę przyznać, że na Sali Diamentowej jest trochę więcej zrobione).

malenstwo12 napisał/a:
Jakie punkty macie dopisane do umowy, jeśli to nie tajemnica?


Ta umowa, którą dostałam to umowa standardowa, ogólna i jest jak najbardziej ok, ale ja może po prostu należę do tych osób, które wolą mieć wszystko na piśmie i dodałam kilka swoich punktów, np. że "Wykonawca posiada agregat prądotwórczy, który w razie potrzeby zostanie wykorzystany podczas awarii prądu w dniu imprezy." albo, że "...pomieszczenia sanitarne będą sprawdzane pod kątem czystości co najmniej raz na godzinę" (bo taką informację dostałam ustnie od właścicielki i chciałam mieć potwierdzenie na papierze). Albo też sprecyzowałam co to znaczy "dekoracja stołów" czy tez dodałam informację, że "Ze strony Wykonawcy zostanie zapewniona należyta obsługa kelnerska, tzn. przynajmniej jeden kelner na 20 gości weselnych" itd.
Takie informacje dodatkowe, o których mi wcześniej mówili i uważali je za oczywiste, ale ja jednak wolałam mieć to zapisane w umowie. I nie było z tym najmniejszego problemu, od razu dopisywali moje sugestie do umowy :) Pewnie i bez tych zapisków zapewniają wszystko, o czym powiedzą wcześniej, ale ja czuję się z nimi pewniej :)
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 1:46 pm   

Przejeżdżam kilka razy w tygodniu obok Białego Pałacu, ponieważ mieszkam w okolicy i jak na moje oko to, co widać przed wygląda cały czas jak "plac budowy". Ciekawa jestem jak będzie to wyglądało w maju, bo jakby nie patrzeć zostały jeszcze tylko 2 miesiące. W ogóle zbiera się tam mnóstwo wody w trakcie deszczu, zawsze przed bramami robi się wtedy wielka kałuża. Ciekawa jestem jak tam z podłożem, bo ogólnie w tych okolicach jest ono raczej podmokłe.
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 3:38 pm   

hej
też mam wesele w Białym Pałacu :) Na początku również myślałam o Czarnym Stawie ale gdy zobaczyłam zdjęcia BP zakochałam się :D Kiedy byłam tam ostatnim razem w sali, w której będę mieć przyjęcie były "gołe ściany" ale sala obok była już prawie na wykończeniu i robiła dobre wrażenie:)
Wydaje mi się, że czasem warto zaryzykować i zaufać właścicielom, tym bardziej, że w tym przypadku trudno znaleźć sale tego pokroju co Biały Pałac.
_________________


 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 12:14 am   

Do 85Niebieskooka: my mamy wesele w sierpniu 2013 r., także jeszcze kawalek czasu, ale już nie mogę się doczekać:D

Mam nadzieję, że nasi tegoroczni protoplaści opowiedzą swoje wrażenia....:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl