Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BIAŁY PAŁAC - Niesięcin
Autor Wiadomość
Please 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 4:07 pm   

Ja rowniez mialam swoje wesele w Bialym Palacu – w Sali Perlowej.

Nie ma rzeczy, do ktorej moglabym sie ‘przyczepic’. Muzyki z drugiej sali nie bylo slychac, goscie sie nie mieszali, niezaleznie od pory wesela. Jedynie jeden gosc u nas pobiegl na drugie wesele – rezolutna 4latka, ktora byla sama z dzieci na weselu i sobie znalazla kolezanke na weselu obok ;) Nikt nie zaginal, nikomu krzywda sie nie stala :)

Jedzenie – swietne, nie do przejedzenia. Nastepnego dnia mielismy poprawinowy obiad i czesc owocow, ciast, zimnego bufetu wykorzystalismy z wesela – wiec naprawde niczego na stolach nie brakowalo.

Wodka stala w coolerach, bez problemu tez mozna bylo dostac lod do napojow na stol jak ktos chcial. Napoje gazowane w malych butelkach – gaz nie znika tak szybko.

Wczesniej wszystko bylo ustalone z Managerem Sali, jak tylko chcielismy zeby bylo cos inaczej to nie bylo z tym problem (np. dodatkowo mieta i cytryna w wodzie mineralnej, brak petard w torcie, grenadyna w szampanie zamiast truskawek… etc).

Kelnerzy byli po prostu rewelacyjni, eleganccy i przede wszystkim bardzo pomocni. Kazda para z naszego wesela dostala od nas w prezencie butelke wodki, dla kelnerow nie bylo zadnego problemu powkladac te butelki do ozdobnych torebek i podawac je nam przy zegnaniu sie z goscmi.

Miejsc parkingowych jest wystaczajaco duzo – poza tym, malo osob przyjechalo wlasnym samochodem na wesele. Zazwyczaj jednak ktos podwozil gosci na sale, a powrot zapewniali wynajeci przez nas kierowcy.

Wielkoscia Apartamentu dla Nowozencow bym sie wcale nie przejmowala… w koncu to nie wakacje tam spedzacie, a jedna noc… na dodatek to tylko pare godzin (my poszlismy ‘spac’ po 6, a wstalismy po 9… trzeba bylo sie szykowac na poprawiny). Najwazniejsze, ze bylo wygodnie, ze sejf byl w szafie, woda mineralna na rano, reczniki, szampon i zel pod prysznic….

Uwagi typu ze figurki nie takie, czy perla nie taka… nie ma czasu na weselu sprawdzac miny figurek, sala jest tak piekna, otoczenie tak wspaniale, ze nikt nie patrzy, czy cos jest ‘krzywe’, czy ma dziwny grymas... tego po prostu nie widac. Papierowe serwetki to faux pas na weselnym stole w tak eleganckim miejscu… bar mleczny jest odpowiedni, ale na pewno nie jakakolwiek sala weselna. Odwoluje do zasad savoir-vivre.

Kelnerow na Sali bylo chyba 8, w tym ich szef. Tak szybko chodzili, wszystko przynosili, ze goscie mowili, ze bylo ich przynajmniej 20 ;) I nic nie daly tlumaczenia, ze bylo ich zdecydowanie mniej ;)

Parkiet na Sali jest profesjonalny, poniewaz Wlascicielka nie moze sobie pozwolic na to, ze ktos z gosci przewroci sie, uderzy w tyl glowy i sobie ja ‘rozwali’, dlatego nie sa to zadne kafle, tylko bezpieczny, porzadny parkiet.

Ja zadnych pudelek nie dostarczylam,ale moze to bylo przeoczenie… poza tym, proponuje albo oproznic swoja zamrazarke, albo kupic na allegro cos uzywanego za smieszne pieniadze. My po calej rodzinie jeszcze po porawinowym obiedzie rozwozilismy jedzenie. Nawet na polowe tego nie starczylo miejsca w zamrazarce.

Reasumujac: POLECAM :) Wszystko na najwyzszym poziomie.

P.S. Goscie po weselu dzwonili podziekowac za zaproszenie, za swietna zabawe i KAZDY przy okazji zachwycal sie nad miejscem wesela.
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 2:34 pm   

Wczoraj bawiłam się na weselu w Białym Pałacu. Sala piękna, choć trochę przesadzili z tą ilością ozdób i ornamentów w stylu greckim...Zresztą nie ma miejsc idealnych. Wszystko inne było na najwyższym poziomie. Wszędzie czysto, porządek w toaletach panował do późnych godzin porannych, kelnerzy eleganccy i bardzo uprzejmi. Naprawdę sprawna obsługa talerzyki i sztućce wymieniane ekspresowo,chwilka oczekiwania na herbatę, nawet w takich momentach gdy kelnerzy zajmowali się generalnie czymś innym. Jedzenie po prostu boskie, a ilość nie do zjedzenia... koło godziny 2 to już ledwo mogłam coś w siebie wcisnąć ... więc potem to już było dzielenie porcji na 3 talerze, no bo jak tu nie spróbować chociaż odrobinę takich specjałów. Ja osobiście szczerze polecam:)
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 9:11 pm   

malinka1987, a w której sali się bawiłaś?
_________________


 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:10 pm   

My byliśmy na Diamentowej. Wczoraj było tylko jedno wesele naszych znajomych, ale zastanawiam się jak to będzie jak będą 2 lub 3.
_________________
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 10:55 am   

był ktoś może na weselu w dniu 2012-09-08 na sali Królewskiej i mógłby podzielić się wrażeniami??? :)
_________________


 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 2:29 pm   

Ja dostałam zdjęcia sali....cudowna. Aczkolwiek chciałabym, by ktoś podzielił się swoimi wrażeniami z wesela, które się tam odbyło ! :) ) Panna Młoda proszona jest o wystawienie referencji ;) )
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 3:42 pm   

mala89, jesli mozesz podziel sie zdjeciami sali:)
_________________


 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 7:54 pm   

martuska88 napisał/a:
mala89, jesli mozesz podziel sie zdjeciami sali:)


Niestety nie mam uprawnień do ich rozpowszechniania. Wystarczy napisać maila i wyślą fotki :) pozdrawiam...

[ Dodano: Wto Wrz 11, 2012 1:34 pm ]
Czy ktoś znalazł w internecie może jakiś pierwszy taniec, bądź fragment wesela , ktróre odbywało się w Białym Palacu ? Sala nie istotna... :) ) Podajcie linki :)
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 9:56 pm   

My jedziemy z narzeczonym do Białego Pałacu w najbliższych dniach, zobaczyc jak to wyglada. Ale ja juz w zdjęciach się zakochałam.
Tylko menu trochę mi nie odpowiada. Wolę kuchnię wykwintną a nie typowo polską kuchnie. a dostałam od właścicielki menu. Czy wiecie jak wygląda z jego modyfikacją i sugestiami co do własnych innych potraw?
 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 8:24 am   

Czy ktoś znalazł w internecie może jakiś pierwszy taniec, bądź fragment wesela , ktróre odbywało się w Białym Palacu ? Sala nie istotna... :) ) Podajcie linki :)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 10:43 am   

mala89, a może sama poszukaj? ;)
_________________
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 11:17 pm   

Byłam oglądać. Miejsce bajeczne. Sala Krolewska- ktorej nie ma na stronie fantastyczna!!!! diamentowa i perlowa jak dla mnie przy niej się chowają.
Krolewska jest juz zrobiona i odbywaja sie tam wesela?
Czy ktores z Was mialo juz na tej sali?
A do osob ktore mialy na tych mniejszych salach: ile osob sie u Was bawilo? jak dla mnie to max 80-90 tam wchodzi....
 
 
_Alicja 

Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 9:34 pm   

A ktos moglby napisac jak wyglada przykladowe menu?
Ciekawe czy mozna tam zorganizowac slub w ogrodzie ;)
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 10:07 pm   

pestka87 ja byłam w diamentowej jako gość i na weselu było 120 osób i to jest maks jaki bym tam umieściła. Przy większej liczbie osób będzie ciasno według mnie.
_________________
 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 6:25 pm   

cotumka napisał/a:
mala89, a może sama poszukaj? ;)
Cotumka po pierwsze to szukałam, a po drugie po to jest forum żeby na nim rozmawiać a nie pouczać innych :) Przemądrzałych tutaj nie akceptują, a więc nie uaktywniaj się aż tak ;)
Pozdrawiam
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 5:13 pm   

malinka1987 dzieki :-)
ale pewnie nie byly wtedy okragle stoly. a ja musze miec okragle. wiec zostaje mi krolewska :)

_Alicja mozna zorganizowac slub w ogrodzie, bo pytalam. ale ja nie bardzo widze tam miejsce... chociaz musze dokladnie to obgadac, bo bardzo mi sie ta opcja podoba. napisz mi na priva to Ci wysle przykladowe menu od nich.
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 7:43 pm   

mala89, bardzo mnie rozbawił Twój post i szczerze mówiąc absolutnie go nie rozumiem.
Nie napisałaś, że też szukałaś (chociaż fakt- mogłam się domyślić), więc chciałam Cię popchnąć również do samodzielnych poszukiwań, żebys popytała znajomych, rodziny, może znają kogoś, kto miał tam wesele lub był na weselu... W moim przypadku własnie tak było, że największym źródłem informacji o mojej sali była moja Ciocia... Ale chyba źle mnie zrozumiałaś, a szkoda. Okej, przepraszam, zwracam honor!
Chodzi o to, że tak jak sama wcześniej napisałaś- nie masz uprawnien do rozpowszechniania zdjęć. Ja mam zdjęcia z wesela w BP, ale równiez nie mam pozwolenia aby je udostępniać osobom trzecim... Wyluzuj trochę, nie wiem w którym momencie mojej wypowiedzi odniosłaś wrażenie, że jestem przemądrzała, a jesli tak było, to przepraszam... W ramach rekompensaty za Twoje poniesione strarty moralne, zapytam PM, która miała wesele w BP i jeśli wyrazi zgodę, to chętnie udostępnie Ci te zdjęcia. Tylko już się tak nie denerwuj! ;) o Pani, błagam o wybaczenie! [smilie=g035.gif]
_________________
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 8:26 pm   

cotumka to ja tez bardzo poproszę o parę zdjec :) bardzo bym chciala zobaczyc jak sala wyglada podczas wesela z goscmi, oraz ogrod nocą. Oczywiscie jesli masz :)
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 12:30 pm   

mala89, na priv wysyłam link do filmiku ;)
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 1:15 pm   

Kalanchoe to ja tez poprosze:)
 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 1:35 pm   

Kalanchoe napisał/a:
mala89, na priv wysyłam link do filmiku ;)


Bardzo pomocna osoba, jak już wspomniałam wcześniej - szukałam wszędzie filmików i oto mam ;) Cudnie... :) Pozdrawiam :)

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2012 2:41 pm ]
znalazłam teraz kolejny filmik :) ) info na priv

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2012 2:11 pm ]
UWAGA !! ! ZAMIESZCZONO NOWE ZDJĘCIA SALI KRÓLEWSKIEJ NA STRONIE !! !

Jest cudowna ;)
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 6:14 pm   

Kalanchoe, ja również będę wdzięczna za link do filmu :)
_________________
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 8:20 pm   

nooo w koncu dodali zdjecia z krolewskiej :smile: :smile: :smile: :smile:
Ale i tak lepiej wyglada w rzeczywistosci. Zyrandol jest nieziemski!!!
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 8:28 pm   

Kalanchoe, ja takze bede bardzo wdzieczna za filmik :)
_________________
 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 9:41 pm   

Piękna jest Sala Królewska ! :) Prześliczna ! :) )
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 3:39 pm   

Przepiękna! dobrze, że się na nią zdecydowaliśmy :jumpingmrgreen:
_________________


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 6:34 pm   

dziękuje za filmiki, obejrzałam i zastanawiam się czy tam na sali przez całe wesele jest tak jasno w części tanecznej?
_________________
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 8:11 pm   

ZoltyTulipan napisał/a:
dziękuje za filmiki, obejrzałam i zastanawiam się czy tam na sali przez całe wesele jest tak jasno w części tanecznej?


Na to wygląda ;) Pewnie ze względu na ten żyrandol ;)
 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 9:31 pm   

martuska88 napisał/a:
Przepiękna! dobrze, że się na nią zdecydowaliśmy :jumpingmrgreen:
Czekamy na filmik z wesela ;) )
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 9:40 pm   

mala89, na pewno ktoś wcześniej wrzuci:) ja dopiero za rok więc jeszcze długo, długo, długo:)
_________________


 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 10:34 pm   

;)naprawde pięknie a ile liczą za talerzyk??? :?
_________________


 
 
DeeDee 


Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 2:52 pm   

Piękny pałac, ślicznie zdobione wnętrza, pełne elegancji i stylu mogłabym bez końca wymieniać jej atuty jeszcze po opisie Please, spełnia wszelkie moje wymagania. W celu rezerwacji sali zamierzam się wybrać w styczniu i byłaby to sala diamentowa . asior71, cena za talerzyk wydaje mnie się, że będzie około 220 zł tak gdzieś wyczytałam, aczkolwiek ręki sobie odciąć nie dam :) jak poczekasz do stycznia to zaserwuje świeży cennik :)
 
 
speedy333 

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 7:01 pm   

Witam! Czy ktoś z Was był na weselu w Sali Królewskiej podczas gdy w innej sali również odbywała się impreza? Sala Królewska znajduje się pomiędzy dwoma innymi, dlatego jestem bardzo ciekawy, czy słychać muzykę z tych sal. Będę wdzięczny za info :) .
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 7:30 am   

Ja oglądałam salę królewską podczas wesela na sali obok i było strasznie słychać, ale może jak ludzie wejdą na salę to się wyciszy :)
 
 
martusiek85 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 9:12 pm   

Witam jestem tutaj nowa i moglabym prosic o wyslanie tez tych filmikow na priv?? interesuje mnie glownie sala krolewska ale z checia zobacze inne :) aa i dziewczyny czy to 220 zl to razem z poprawinami?? pozdrawiam
_________________
martusiek
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 9:31 pm   

to jest cena za samo wesele :)
_________________
 
 
AnnEff 

Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 3:30 pm   

Hej!:) Mam pytanie do osób, które bawiły się na sali Diamentowej:) Jeżeli chodzi o parkiet, to czy jak będzie 120 osób na weselu to nie będzie za ciasno?? My mamy zaklepana ta salę na sierpień 2013:) wstępnie chcielibyśmy mieć 120 gości, ale tak patrząc na ta salę zastanawiam się, czy się ludzie nie będą o siebie obijać za mocno:)
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 4:06 pm   

AnnEff, a ktorego sierpnia wesele?moze 31?:) jak dla mnie ta sala jest na max 90osob. Przy takiej ilosci osob jak piszesz to wydaje mi sie ze bedzie za ciasno.
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 5:13 pm   

martuska88, no chyba troszkę przesadziłaś..
Ja miałam na Perłowej (teoretycznie mniejszej sali) 105 osób i miejsca było naprawdę wystarczająco, spokojnie jeszcze ze 20 osób bym mogła dołożyć...
Moi znajomi znowu byli na Diamentowej przy niemalże 130 osobach i też podobno nie było najmniejszego problemu :)
 
 
justys 

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 5:31 pm   

Ja miałam na Diamentowej było 115 osób i spokojnie mogło być parę osób więcej, ale też się baliśmy
_________________

 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 5:33 pm   

To chyba kwestia indywidualna, ja byłam na weselu na perłowej, było 80 osób i wg mnie na parkiecie było ciasno.
_________________

 
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 6:17 pm   

to pewnie zależy, ale zazwyczaj wszyscy na raz tańczą na początku, a potem część je część pije a część tańczy :)
dla mnie większy problem jest z usadzeniem takiej ilości gości bo ja liczyłam, że przy stołach okrągłych to maks 90 osób, pewnie przy normalnych więcej wejdzie :)
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 8:13 pm   

ZoltyTulipan, okrągłych stołów możesz możesz mieć max 9 po max 11 osób..
Sorry Maryśka nie to,że bronie Pałacu czy coś w ten deseń, bo moje wesele się udało i nie mam żadnych zastrzeżeń,ale Twoi znajomi musieli strasznie dziwnie usadzić gości skoro przy 80 os był ścisk.. no i chyba same grubasy były, bo przy takiej liczbie ścisk na parkiecie to jakaś abstrakcja..
chociaż może rzeczywiście to kwestia indywidualna, bo osoba, która była na tym samym weselu co Ty miała z goła inne odczucia i spostrzeżenia...


edit:
proszę zważać na słowa, a jeśli coś ma być ironią, to można użyć odpowiedniej ikonki
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Paź 19, 2012 10:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 8:38 pm   

Tak były same grubasy i na tym skończmy tą jakże produktywną dyskusję.
_________________

 
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 8:44 pm   

troszka88, nie rozumiem czemu negujesz wszystkie wypowiedzi,kazdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanowac, po to jest forum zeby kazdy mogl sie wypowiedziec i nie byl odrazu atakowany. Twoj post do mimeczki na temat samych grubasow byl co najmniej obrazajacy...
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 9:08 pm   

Ja pierdziu czy ja coś neguje, tysięczny raz ta sama sytuacja, bla bla bla swoje zdanie.., ja też wypowiedziałam swoje zdanie, a grubasy to była delikatna ironia... Ale widać strasznie poważne człowieki się tu udzielają :)
 
 
AnnEff 

Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 8:27 am   

Martuska88 mamy 10 sierpnia weselicho:) więc troszkę wcześniej:) nie mogę się już doczekać bo sala pięęęękna:)) Jest w ogóle tutaj ktoś z 10 sierpnia 2013?:D

a z tego co widzę to czy będzie ciasno, będzie zależało ile osób będzie się bawiło na parkiecie:) u nas będzie trochę starszych osób więc mam nadzieję, że będzie luz:D no chyba, że się roztańczą:P
Ostatnio zmieniony przez AnnEff Sro Paź 10, 2012 8:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 9:34 am   

AnnEff napisał/a:
Martuska88 mamy 10 sierpnia weselicho:) więc troszkę wcześniej:) nie mogę się już doczekać bo sala pięęęękna:)) Jest w ogóle tutaj ktoś z 10 sierpnia 2013?:D


ja z 17 sierpnia :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 8:58 pm   

a ja z 24.08., więc tydzień po tygodniu jesteśmy :) )
_________________
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 10:55 pm   

Czy będzie ciasno, będzie zależało ile osób będzie się bawiło na parkiecie:)- bardzo trafne spostrzeżenie. Jak my byliśmy w Diamentwej to przy 120 gościach na parkiecie było ciasno do godziny 1szej, a potem to już ogrom wolnej przestrzeni. AnnEff ja mam ślub 10.08.2013, bo dla nas to wyjątkowa data.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl