Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BIAŁY PAŁAC - Niesięcin
Autor Wiadomość
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 8:41 pm   

troszka88, bardziej podoba mi się to co jest za parą Młodą, tamta para mi się nie podoba z diamentowej ;(
_________________


 
 
anoola 

Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 12:06 pm   

cacanus23, czyli z forumek to Ty "rozdziewiczasz" Perłową??

Salę Perłową "rozdziewiczyłam" ja (16.06.12) i powiem tak... Było cudownie!!
Pomijam wygląd sali, bo to już każda z Was może sama ocenić. Jednak jeśli chodzi o jedzenie i obsługę nie mogę złego słowa powiedzieć. Jedzenie przepyszne i w ilościach nie do przejedzenia.
Jedyne czego mi brakowało na stole to tak jak już wspomniał Darek – zwykłych serwetek. Ale to chyba jedyna rzecz, do której mogłabym się przyczepić.
Jeśli chodzi o rzeźby i te nienaturalne postaci, to powiem szczerze, że w trakcie wesele nawet nie miałam czasu na to zwrócić uwagi. Te wszystkie emocje i zabawy spowodowały, że wiele rzeczy, które wcześniej mi się powiedzmy „nie podobały” podczas wesela zupełnie zeszły na dalszy plan.
Poza tym goście byli salą i całym obiektem zachwyceni, jedzeniem również, tak więc z czystym sumieniem możemy tą salę polecić.
Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy Pani Beatce i całej obsłudze za naprawdę super wesele!!
 
 
cacanus23 

Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 9:42 am   

uff nawet mi lepiej ze nie bede 1sza:) super,mam nadzieje ze moje wesele bedzie rownie udane:)tak naparwde przy uroku tego pikenego miejksca i tych sal,te male mankamnety nie maja duzego znaczenia:)
 
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 11:37 am   

Wczoraj przejeżdżałam koło Pałacu i jedno mi się nie podoba ... uważam , że jest za mały parking i goście mogą się pomieszać...... granice sal jak dla mnie są za mało rozdzielone.....
_________________


 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 11:39 am   

eee tam. grałam kiedyś w zespole wesele w Grnad Hotelu w Łodzi- tam też sa 2 sale.
Nie było problemów. Co prawda jakis pijany Angol z wesela obok łaził za mną za każdym razem, jak miałam przerwę i nie mogłam spokojnie zapalić..... ale było sympatycznie 8)
_________________
 
 
Oli 83 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź Złotno
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 2:06 pm   

Witam,
ostatnio robiłam wizualizacje topowych sal jak dla mnie w Łodzi i okolicach .Odwiedziłam również Biały Pałac.Robi niesamowite wrażenie choć dla mnie jako budynek, ponieważ w środku jest za bardzo przesadzony.Nie podobają mi się te postacie, wszystko jak z mitologii greckiej.Trochę do pałacowego stylu mi nie pasują,dla mnie wystarczyłaby ta sztukateria i gzymsy.Ale to że mnie się o nie podoba to nie znaczy że innym też .Ja szukam czegoś bardziej kameralnego i wyważonego.
Natomiast jeśli chodzi o jedzenie wiem, że nie powiem w tym temacie nic nowego ale nie musicie się martwić- byłam parokrotnie na przyjęciach weselnych w Czarnym Stawie i wszystko było ok .Zarówno Młodzi jak i goście weselni byli zadowoleni.Życzę wam owocnych przygotowań,wymarzonego wesela i aby wszystko udało się tak jak sobie zaplanujecie.
 
 
Darek M 

Wiek: 42
Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:39 am   

Ja już wiem, że miałem wesele na sali diamentowej. Powiem tak, bez względu, którą sale wybierzecie na pewno ze strony właścicielki wszystko będzie dopięte na ostatni guzik a goście będą zachwyceni. Ja bym tam się nie przejmował, tym że gdzieś jest jakaś figurka albo jej nie ma. Moi znajomi spędzili dobrą godzinę, żeby w ogrodzie odłupać małemu Dawidowi pewną cześć ciała (powiedzmy ucho) i dać ją nam w prezencie ślubnym. Na waszym miejscu skupił bym się na wyborze i dopilnowaniu orkiestry. Reszta się uda sama ;)
Co do mieszania się gości to u nas nikt się z weselem obok nie pomieszał a parkingów starczyło bez problemu.

anoola napisał/a:
Salę Perłową "rozdziewiczyłam" ja (16.06.12)


Czyli to Was spotkaliśmy pod koniec wesela :roll:
_________________
Niektórzy jeżdżą jak wariaci, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.
Naprawdę, czasem aż trudno ich wyprzedzić.
Ostatnio zmieniony przez Darek M Wto Lip 10, 2012 10:49 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 11:58 am   

Darek M napisał/a:
Ja już wiem, że miałem wesele na sali diamentowej.
Wiedziałam :)
Darek M napisał/a:
Moi znajomi spędzili dobrą godzinę, żeby w ogrodzie odłupać małemu Dawidowi pewną cześć ciała
to słabo troszkę,że ktoś niszczył "rzeźby" :(
 
 
Darek M 

Wiek: 42
Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 2:52 pm   

No tak, zapomniałem dopisać, że skończyło się jedynie na chęciach. Dawid trzymał się dzielnie i jest nienaruszony. Cały czas uważam jednak, że to był by dobry prezent ślubny. :roll:
_________________
Niektórzy jeżdżą jak wariaci, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.
Naprawdę, czasem aż trudno ich wyprzedzić.
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 3:03 pm   

Darek M napisał/a:
Cały czas uważam jednak, że to był by dobry prezent ślubny :roll:

W sytuacji, kiedy pan młody byłby kiepski w te klocki - zapewne tak... :smile:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 3:11 pm   

Debussy napisał/a:
Darek M napisał/a:
Cały czas uważam jednak, że to był by dobry prezent ślubny :roll:

W sytuacji, kiedy pan młody byłby kiepski w te klocki - zapewne tak... :smile:

Jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało:
Debussy, z ust mi to wyjęłaś :smile:
_________________

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 4:15 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało:
Debussy, z ust mi to wyjęłaś :smile:

Ahahahaha! :smile:

Nie wolno niszczyć rzeźb (tym bardziej cudzych), a zwłaszcza z tak ważnych części ciała! :nonono:
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 4:43 pm   

Misiak87 napisał/a:
a zwłaszcza z tak ważnych części ciała! :nonono:
jak ucho :)
 
 
Darek M 

Wiek: 42
Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 4:51 pm   

Cóż mogę dodać, chyba tylko tyle, że to czy niedoszły prezent by się przydał czy nie należało by zapytać moją żonę.
Widocznie głupi jestem, że chciało mi się tu zalogować i być może komuś pomóc w wyborze sali swoją opinią. Czasem jeszcze zapominam, że 3 lata temu przeprowadziłem się z powrotem do Polski, gdzie obrzucanie ludzi g... jest na porządku dziennym. Każdy kto mnie zna, wie że mam duże poczucie humoru. Nie mam jednak w zwyczaju karmienia swojego ego obrażając innych co tu jak widzę ma spory poklask.
To, że nie wolno niszczyć cudzej własności jest oczywiste, niestety moi znajomi (zapewne w przeciwieństwie do Waszych) po alkoholu mają głupie pomysły i nie poświęcają tego stanu umysłu na opracowanie szczepionki na raka.
Życzę Wam wszystkim pełnej kontroli nad gośćmi podczas nadchodzących wesel i przepraszam, że zakłóciłem spokój tego świętego miejsca swoją nędzną osobą.

Do widzenia.
_________________
Niektórzy jeżdżą jak wariaci, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.
Naprawdę, czasem aż trudno ich wyprzedzić.
 
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 4:58 pm   

Darek M, :? :? :? nie widzę fragmentu,w którym którakolwiek z Forumek obraziłaby Ciebie, albo Twoich znajomych...
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 5:06 pm   

:szok:


Darek M
Darek M napisał/a:
Każdy kto mnie zna, wie że mam duże poczucie humoru.
no właśnie widać ;)


cotumka, ja nie wiem co się ostatnio dzieje na ty forum.. to samo w wątku o J. hahaha kino
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 6:05 pm   

troszka88, daj spokój, członki opadają (pozostając w temacie o częściach ciała)... Ja zrobiłąm nawet u siebie w dzienniczku taki mały follow-up do Ciebie i do tego co się działo w wątku o J. :smile:

a tak a propos Białego Pałacu, to kurcze.... To była nasza pierwsza myśl, ale w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się jednak na coś innego, a potem jak chciałam zmienić z powrotem to już nie było terminu :cry: jesteśmy genialni z moim G. :smile:
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 9:54 pm   

cotumka, co ma być to będzie widocznie tak miało być......
_________________


 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 4:36 pm   

Dziewczyny, czy macie może zdjęcia pokoju, który jest przygotowany dla pary młodej nad Salą Perlowa?
Bylabym Wam bardzo wdzięczna o przeslanie:P
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 5:00 pm   

może troszka88 ma :) ona ma wszystkie zdjęcia jako pierwsza :wink: Trosia pomożesz?

i ja mam pytanie: czy ktoś wie, na jakiej cenie się zatrzymała Pani Beata na rok 2013?
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 9:35 pm   

szpilka86, chyba 220 ;)
_________________


 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 10:34 pm   

nadzieja zawsze pozostawała na to 210 ;( trudna, trza będzie bulić ;/
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 12:07 am   

szpilka86, za zdjęcia pokoju mi jeszcze nie zapłacili :)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 1:26 pm   

troszka88, aaaahahaha :smile:
_________________
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 2:35 pm   

Acha..... :D
No to dzięki za życzliwość:P:P
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 4:22 pm   

troszka88, po prostu nie stać ich na Ciebie :P
_________________


 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 4:46 pm   

Buhaha:D:D
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 7:55 pm   

malenstwo12 napisał/a:
No to dzięki za życzliwość
Maleństwo ja Cie przepraszam, ale po prostu w innym wątku zarzucono mi,że jestem podstawiona i dostaję pieniądze za pisanie o Białym Pałacu, :) a tak poważnie to niestety nie mam zdjęć pokoju, wydaje mi się,że jest praktycznie taki sam jak na stronie internetowej :) ale czy to takie ważne jak on wygląda?
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 9:49 pm   

troszka88 napisał/a:
ale czy to takie ważne jak on wygląda?
byleby łóżko dwuosobowe było i już :)
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 9:57 pm   

szpilka86, i jeszcze prysznic by się przydał ;P
_________________


 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 12:30 am   

No nic, trudno:) Może uda mi sie tam podjechać w któryś dzień, mam tylko nadzieje, że jest już wykończony ... tak na glanc:)
Z pewnych względów, nie pytajcie jakich, jest to dość ważny aspekt - i nie mówię oczywiście o nocy poślubnej:P
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 10:11 am   

malenstwo12, jeśli jest to dla Ciebie ważne jak taki pokój będzie wyglądał, to nie pozostaje nic innego - jak tam pojechać i zobaczyć na własne oczy :)

póki co na stronie jest zdjęcie pokoju z sali Diamentowej (tzn. zdjęcie łóżka tylko), ale sądzę, że sala Perłowa będzie miała taki sam pokój

_________________
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 11:45 am   

Planujemy tam podjechac, ale to dopiero za jakieś 2-3 tyg, bo wcześniej nie wrócimy do Łodzi:) Dzięki za zdjęcie, nie spojrzłam na Salę Diamentową, więc jest to cenna dla mnie uwaga:)
Pokój całkiem, całkiem, choc bez szaleństw...
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 10:04 am   

Hej :) Witam wszystkich serdecznie, jestem tutaj nowa i nie bardzo wiem jak się tutaj poruszać, dlatego liczę, na Waszą wyrozumiałość i pomoc:) Jestem zauroczona Białym Pałacem, ale mam pewne obawy. Po pierwsze, wiecie może jak jest rozwiązywana kwestia wspólnej kuchni? Bo z tego co mówił manager, to jest jedna kuchnia dla 3 sal i nie wiem jak jest z jedzeniem, które zostaje po weselu... Druga sprawa, może dosyć błaha, ale obawiam się, że wystrój jest zbyt jasny i panna młoda może się zlewać z tłem. Jak myślicie? I po trzecie chciałam zapytać czy ktoś z Was może widział wizualizację tej największej sali, ponieważ z naszą liczbą gości dwie pozostał odpadają:( Mam nadzieję, że uda Wam się rozwiać moje wątpliwości i podobnie jak Wy będę się cieszyła weselem w Białym Pałacu:)
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 10:41 pm   

tibidibi napisał/a:
ak jest rozwiązywana kwestia wspólnej kuchni? Bo z tego co mówił manager, to jest jedna kuchnia dla 3 sal i nie wiem jak jest z jedzeniem, które zostaje po weselu...

z tego co pamiętam, to przed weselem mamy przywieźć podpisane pojemniki do których pakowane jest jedzenie (jest ono pakowane każdorazowo po danym posiłku, a nie na sam koniec hurtowo) i odrazu zanoszone jest takie pudło do chłodni
powiem tak: pewnie ciężko im jest to wszystko ogarnąć - że np. z sali 1. zostało 15 sztuk mięsa, a z 2. 5 sztuk mięsa i to jakoś szacują... nie wiem, proponuję zadzwonić i się dopytać :) a jak już się dowiesz, to podziel się tutaj z nami
_________________
Ostatnio zmieniony przez szpilka86 Czw Lip 19, 2012 10:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 12:22 pm   

Jak tam po sobotnich weselach w Białym Pałacu? Która sala wydawała się ładniejsza?
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 12:25 pm   

Byłam po raz kolejny w Białym Pałacu, żeby rozwiać wątpliwości. Co do tego jedzenia to jest dokładnie tak jak mówiłaszpilka86, po każdym posiłku na danej sali jest wszystko pakowane, podpisywane i znoszone do chłodni, także z tym nie ma problemu:) Ja jednak mimo wszystko odpuściłam sobie biały pałac z nieco innych względów.
 
 
mala89 

Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 4:03 pm   

Czy posiada ktoś może zdjęcia, wizualizacje największej z sal "Sali Królewskiej" ?
Pozdrawiam :)
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 5:07 pm   

Jak ostatnio rozmawiałam z Panią właścicielką to mówiła, że nie ma wizualizacji, bo sala tworzona jest przez artystę, który ją tworzy wg własnego uznania a nie wg projektu. Moim zdaniem warto pojechać i zobaczyć cały kompleks na żywo wtedy można wyrobić sobie już jakąś opinię:)
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lip 26, 2012 10:52 pm   

Przeczytaliśmy cały temat od początku i o ile sam Pałac w Niesięcinie naprawdę robi wrażenie tak zastanawia nas jedna sprawa - podejście właścicieli i managera do klientów czyli tak naprawdę do Was - możliwość 3 przyjęć jednocześnie? Pomijamy już fakt że zakładając, że wszystkie sale będą zapełnione na 100% (czyli niemalże 500 osób podzielonych na 3 grupy) to jest to ogromne wyzwanie logistyczne dla całego personelu i obawiamy się żeby nie odbiło się na jakości obsługi.
Po drugie - istnieje prawdopodobieństwo że o "późnej porze" goście po prostu się pogubią i wymieszają między sobą.
Po trzecie - zastanawia nas kwestia oczepin/czy głównej atrakcji wieczoru - załóżmy że każda z tych trzech par będzie chciała zorganizować pokaz fajerwerków o północy - jak to ma wyglądać??
Nie mieliśmy jeszcze okazji być w Pałacu, ani spotkać się z managerem, dlatego nie wiemy również jak wygląda kwestia jednoczesnej gry zespołów/DJ na przyjęciach - może miałyście okazję sprawdzić czy muzyka się na siebie nie nakłada.

Podsumowując - zorganizowaliśmy już kilkaset przyjęć na terenie całego kraju i z doświadczenia wiemy że lepiej sprawdzają się miejsca gdzie odbywa się tylko jedno przyjęcie - jest to po prostu większy komfort gości i Pary Młodej.
Pałac nie należy do najtańszych miejsc na wesele i wydaje nam się że w tej cenie Para powinna mieć zagwarantowaną wyłączność.
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 11:57 pm   

Perfect Moments, Postaram się ustosunkować do tego co napisaliście. Otóż sama byłam zachwycona Białym Pałacem, jednakże za każdym następnym razem kiedy byłam go oglądać i rozmawiać z właścicielami i managerami tym bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że nie chcę tam mieć wesela. Decydującym argumentem przeciw okazało się to na co Wy również zwróciliście uwagę czyli muzyka. Zmroziło mnie jak podczas oglądania sali królewskiej na sali obok zaczęła grać muzyka, którą doskonale było słychać, a ponieważ byliśmy zainteresowani salą środkową, bylibyśmy narażeni na dźwięki dobiegające z dwóch stron. Pozostałymi minusami jakie przemawiały na niekorzyść tej sali była naszym zdaniem mała ilość przystawek i ciast na stołach. Poza tym Pani właściciel negowała wszystkie nasze pomysły, które wybiegały poza sztywne ramy, w związku z czym wydała nam się mało elastyczna. O trzech weselach jednocześnie chyba nie muszę nawet wspominać, bo wiadomo, że każda Kobieta marzy o tym aby być jedyną i niepowtarzalną Panną Młodą w swoim dniu a nie jedną z trzech.
Zatem, pomimo cudownego wystroju, który niewątpliwie wyprzedza wszystkie sale w okolicy Łodzi dla mnie Biały Pałac ma zbyt wiele minusów... a szkoda bo naprawdę ma zadatki na coś wspaniałego.
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 1:00 am   

A może wypowiedziałyby się osoby, które miały już przyjemność być w Pałacu na swoim/czyimś ślubie? Podobna sytuacja(kilka wesele w jednym obiekcie) miała miejsce w Czarnym Stawie i jakos nic ze sobą nie kolidowalo. Mam jednak nadzieje, że tu będzie podobnie.

Sale są przecież wyciszone i żadne dźwięki muzyki mają nie dochodzic do innych - zapewnienia organizatora. Co do elastyczności właścicieli, szczerze mówią jakoś nie zauważyłam, żeby do tej pory był z tym problem, więc nie wiem skąd te negatywne opinie.
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 1:22 pm   

Nie chciałam nikogo urazić, po prostu napisałam o swoich odczuciach. Oczywiście mogę się mylić. Jednakże z tego co mi wiadomo to w czarnym stawie wejścia są z różnych stron. a co do wyciszenia sali to napisałam to co słyszałam na własne uszy. Mam jednak nadzieję, że moje obawy okażą się bezpodstawne i wszystkie wesela odbędą się tam tak jak byście sobie tego życzyli :)
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 9:30 am   

My również nikogo nie chcemy urazić, bo tak jak napisaliśmy nie mieliśmy okazji spotkać się z menedżerem jeszcze. Miejsce jest przepiękne i ma duży potencjał na organizowanie wyjątkowych, stylizowanych uroczystości.
Nie była to negatywna opinia a po prostu kilka pytań/wątpliwości które pojawiły się nam po zapoznaniu się z ofertą Białego Pałacu :) .
Mamy nadzieję, że wszystkie przyjęcia które odbędą się w tym miejscu udadzą się bez problemów :)
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
justys 

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 53
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 1:12 pm   

Może ja się wypowiem, bo miałam tam wesele. Po pierwsze z tego co wiem Sala Królewska (największa) jest jeszcze w remoncie w związku z czym nie jest jeszcze odpowiednio wyciszona. Po drugie w trakcie naszego wesela odbywało się jeszcze jedno i nasi goście byli zdziwieni jak im mówiliśmy że trwają dwa wesela bo ani nie było nic słychać ani goście się nie mieszali. A co do ilości przystawek i ciast, to był tego taki ogrom że goście nie byli w stanie spróbować wszystkiego. Część nawet w ogóle nie jadła przystawek bo po ciepłych posiłkach się po prostu nie dało i jedzenia zostało naprawdę bardzo dużo (głównie ciast i przystawek). Co do pokoju małżeńskiego to owszem, wygląda tak jak na zdjęciu a nawet lepiej, w dodatku w pokoju jest też sejf co uważam że jest bardzo przydatne. Podsumowując, w trakcie naszego wesela nie musiałam się niczym martwić bo wszystko było dopięte na ostatni guzik, kelnerzy jak tylko czegoś zabrakło donosili (nie trzeba było ich prosić) i byli praktycznie niewidzialni. Zdecydowanie mogę polecić Biały Pałac, lepszej organizacji tego typu przyjęć nie widziałam.
_________________

 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 3:19 pm   

justys, :*
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 3:25 pm   

szpilka86, miałaś jakiekolwiek wątpliwości? ;p
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 3:59 pm   

justys - dziękujemy za opinię :) . Rozwiałaś nieco nasze wątpliwości, zaczynamy właśnie szukać sali dla jednej z Par i pewnie Biały Pałac wpadnie im w oko bo tak jak już to podkreślaliśmy - wnętrza są naprawdę ładne. Także proszę nie bierzcie naszych wątpliwości z postów powyżej do siebie, bo nie mieliśmy na celu zniechęcania kogokolwiek :)
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 7:17 pm   

No to mnie trochę uspokoiłaś Justys:) Dziękujemy za opinię!
 
 
Veela 

Wiek: 35
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 8:47 am   

Ja miałam wesele w Czarnym Stawie i muzyki z innych wesel nie było słychać, obsługa też była perfekcyjna, więc chyba organizację 3 wesel naraz mają opanowaną.
Jedzenie rano czekało na nas zapakowane w pojemniki, które dostarczyliśmy:)
Ostatnio zmieniony przez Veela Pon Sie 06, 2012 8:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl