Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Pią Kwi 06, 2018 10:21 am
Sukienka na wesele
Autor Wiadomość
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2017 10:57 am   Sukienka na wesele

Z góry przepraszam, jeśli taki temat gdzieś już istnieje, ale starałam się znaleźć podobny i nie mogłam, więc pomyślałam, że napiszę w luźnych rozmowach.
We wrześniu idę na wesele do najbliższej rodziny i poszukuję sukienki do 150 zł maksymalnie. Znacie może w Łodzi jakieś sklepy warte polecenia? Myślałam, żeby zacząć od sieciówek poszukiwania, ale wiadomo jak to jest w sieciówkach. Nie pogardzę też sprawdzonymi stronami internetowymi. Kiedyś kupiłam sukienkę przez internet, ale ten sklep już zamknięto i nie robią wysyłek. Allegro w moim przypadku całkowicie odpada. Któraś z Was ma jakis pomysł gdzie, co i jak, żebym nie zbankrutowała? :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hachiko Wto Maj 23, 2017 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2017 11:50 am   

Lollipop na Legionów. Mają swój profil na Facebooku. Możesz tam sobie obejrzeć jakie mają sukienki i zapytać o ceny konkretnych modeli jeśli coś Ci wpadnie w oko.
_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2017 12:00 pm   

alekul89, ten sklep to ja znam, ale odpada, bo ceny mają powyżej 250 zł :(
_________________

 
 
czarnamagia 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 21
Skąd: warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Maj 23, 2017 12:48 pm   

zgadza sie ceny maja z kosmosu
 
 
alb.kla 

Wiek: 36
Dołączyła: 09 Maj 2017
Posty: 3
Skąd: Radom
Ostrzeżeń:
 7/3/7
Wysłany: Sro Maj 31, 2017 12:31 pm   

na pewno znajdziesz coś w sieciówkach
_________________
alb.kla
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 5:39 pm   

Kochana polecam Ci fasardi z Pabianic! Jak jedziesz od Ksawerowa główną ulicą na Pabianice jest taki duży niebieski budynek, to Pabia i tam znajduje się ich sklepik. Znajdziesz też w tym budynku inne małe butiki. Fasardi ma swoją stronę internetową. Na pewno wujek google znajdzie ;) W fasardi koleżanka kupiła ostatnio piękną sukienkę na komunie brata i dała niecałą stówkę! A kiecka naprawdę robi wrażenie. Jeszcze tam nie byłam i nie kupowałam ale po sukience koleżanki śmiało mogę polecić. :)
_________________
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 6:13 pm   

W saspolu ( piotrkowska/struga). Tam są 2 sklepy z sukienkami. Ten pierwszy jest tanszy. W drugim sukienki niestety kosztują wiecej. Ale naprawdo warto zobaczyc :) jak idzie sie struga od piotrkowskiej to takie sukienki widac na wystawie . Naprawde polecam :)
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 10:08 pm   

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi! Na pewno zajrzę do tych przystępniejszych cenowo! :-) A wiecie może jak kształtuje się to w Ptaku? Warto tam pojechać czy nie? Bo ja tam ostatnio btłam jako dziecko i były tylko chińskie stragany :-D
_________________

 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 6:44 am   

Byłam w Ptaku ze 3 tygodnie temu, szukałam sukienki na wieczór panieński / poprawiny i zawiodłam się... jak coś mi wpadło w oko kosztowało około 300 zł, tańsze sukienki były naładowane błyskotkami i wyglądały tandetnie... bardziej nasze mamy i babcie tam coś znajdą ;-) byłam wczoraj w Porcie i polecam Ci Orsay! Sukienki z nowej kolekcji kosztują 159 zł i są przecudne <3 niektórych jeszcze nie ma dostępnych w sklepie, ekspedientka zamówiła mój rozmiar na poniedziałek, wtedy poprzymierzam i wybiorę coś na panieński ;-) a żeby nie być gołosłownym wstawiam zdjęcia ;-) najbardziej podoba mi się nr 1!











_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Cze 02, 2017 8:13 am   

a ja sobie strzeliłam teraz piękną, kremową kieckę - kupiłam rzutem na taśmę w Mon Amie! w Porcie

_________________


Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Cze 02, 2017 8:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 3:13 pm   

Dorotka_, baaardzo stylowa kieca, wyglądasz kwitnąco <3
kfr89, ja też jestem na etapie poszukiwań - dokładnie tak jak Ty - kiecki na poprawiny i drugiej - na wieczór panieński.
Mam swoje typy, więc myślę, że jeszcze w tym miesiącu ogarnę temat, bardziej obawiam się o kreację dla mojej mamy, głównie dlatego, że ze względu na to, że moja mama nosi dość spory rozmiar i ciężej będzie dopasować coś co jej się spodoba, będzie wygodne i stosowne jak na taką ważną uroczystość :-?
Teściowa też prosiła mnie o radę, ale boję się chyba iść z nimi dwiema razem do sklepu, nie wiem czy to dobry pomysł. Z teściową nosimy zbliżony rozmiar ubrań, zastanawiam się czy moja mama będzie się czuła przy niej podczas przymiarek komfortowo, no i ogólnie czy takie doradzanie przy zakupach to faktycznie będzie miłe doświadczenie dla każdej z nich, bo nie znają się aż tak super dobrze. Teściowej podobają się modne teraz kombinezony - spodnium, ale zastanawia się czy jako mama Pana Młodego może coś takiego założyć - ja osobiście uważam, że jeśli pasuje jej to do figury to czemu nie, tym bardziej że zazwyczaj unika sukienek i w czymś takim będzie pewnie czuć się o niebo lepiej :) Czy mama na weselu zawsze musi mieć długą kiecę/kostium ze spódnicą, jeśli jej to średnio pasuje? :|
Pytanie - może znacie jakieś sklepy z nie-babciną odzieżą dla puszystych kobitek (rozm.>50), gdzie mogłabym zabrać mamę? Szczerze mówiąc poza interentowymi sklepami trochę nie mam weny, bo mama zazwyczaj ubiera się dość zwyczajnie, a w galeriach handlowych rzadko można spotkać modele kiecek większe niż 46-48 :/
_________________

 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 10:15 pm   

LinaMiódMalina, a gdzieś w Ptaku/ Polrosie nie będzie takich większych rozmiarów. Wydaje mi się, że w Centralu można dostać taką rozmiarówkę, ale pewności nie mam.
Ja bym nie poszła z mamą i teściową na poszukiwanie sukienek, wybrałabym się z każdą osobno. Poza tym jeżeli się za bardzo nie znają to raczej głupio im będzie, bo wiadomo bywa, że zakładasz piękną kieckę, ale wyglądasz w niej jak strach na wróble :wink:
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 7:33 am   

LinaMiódMalina, chyba w Monnari są większe rozmiary. W Kappahl - ale teraz tylko internetowo, bo w Łodzi zlikwidowali. W Marks&Spencer też do 52 są rozmiary
_________________


 
 
Sonia99 

Dołączyła: 06 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 8:12 am   

I na co się zdecydowałaś, bo stoję przed podobnym wyborem :D

usunięty podpis z linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Kwi 06, 2018 8:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 6:03 pm   

Kiecka mamy była z Zalando, a moja poprawinowa z Ptaka, konkretnie ze sklepu Ptak Moda - polecam, byłam mega zadowolona. Teściowa też tam kupiła dla siebie eleganckie spodnium :)
_________________

 
 
kk001 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Cze 2018
Posty: 2
Skąd: ssss
Wysłany: Pią Cze 28, 2019 12:09 pm   

W sieci jest sklep z sukienkami , z którego zarówno ja jak i matka panny młodej z niej zamawiała. Jakość naprawdę dobra. Dodatkowo jest taka jedna, która skradła mi serce. N priv wyśle 8)
Ostatnio zmieniony przez kk001 Pią Cze 28, 2019 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dispensablep 

Wiek: 28
Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Gru 11, 2019 1:54 am   

Witam gorąco was
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2022 3:04 pm   

Popatrz na vinted lub w second handach, zobaczysz jakie skarby można tam znaleźć. :)
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl