Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel Konstancja
Autor Wiadomość
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 9:49 pm   

mal_ napisał/a:
Jeśłi tylko od samego początku, wie czego się chce i żądania są ściśle sprecyzowane to w konsekwencji wszystko przebiega zgodnie z planem.

doskonale wiedzielismy czego chcemy, menu ustalone zaraz po podpisaniu umowy (jeszcze przed otwarciem sali), tort na tydzień przed (a i tak przybrania z kwiatów nie bylo) i moge tak mówic dalej...

troszka88 napisał/a:
Coś często pierniczy im się ta klimatyzacja w dniu wesela

ja powiem tak - u nas były 3 wersje: 1- że popsula się dzień przed czyli w pt, 2 - że działa,
3 - że popsuła sie w sobotę... opinie wypowiadane przez obsługe i jeśli dobrze kojarzymy córkę właścicieli... bez komentarza..

Oli 83 napisał/a:
Na stole w miseczce znajdował się groszek ptysiowy gdzie po rozłożeniu na talerze niestety nie starczyło dla wszystkich

u nas tak bylo np z talarkami i ziemniakami - nie było tyle żeby wszyscy mogli zjeść co chcieli... i to wcale nie dlatego że ktoś nasypał sobie np caly talerz talarków...

agulka1989 napisał/a:
Wybacz, ale według mnie nie ma różnicy cz ktoś przychodzi jak to nazwałaś "od konkurencji" czy ma wesele jako jedna z pierwszych par...

a wedlug mnie ma, wiadomo, że jak sala startuje to nie może sobie pozwolic na niewłaściwe potraktowanie klienta; poza tym z tego co pamietam to chyba twoj tata ma zespół muzyczny czy gra w zespole muzycznym na weselach więc wiadomo, że sala odpowiednio zadba żeby wszystko bylo oki bo wiadomo, że zespoły muzyczne maja kontakt z narzeczonymi... no chyba że cos pomyliłam to sorki

słuchajcie każdy ma prawo przekonać sie sam jak to będzie na jego własnym weselu w Konstancji jednak ja nie zdecydowałabym sie na zorganizowanie tam jakiejś kolejnej imprezy bo niestety nie ma jak widać stalego poziomu obsługi i niestety z róznych powodów nie wszyscy są traktowani tak samo... a ja uważam że jak coś sie robi to trzeba to robic zawsze na takim samym poziomie, taka zasadą kieruję się w pracy i może to naiwne ale tego samego oczekuje od innych
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 3:03 pm   

PositiveAga, rozumiem, że pamięć Ci szwankuje i nie kojarzysz już, że o weselu mojego brata ciotecznego potrafiłam wypowiedzieć się nie do końca pozytywnie? I zrobiłam to mimo tego, że wiedziałam jak może się to dla mnie skończyć. Także bardzo Cię przepraszam ale nie wmawiaj mi, że moje opinie nie są obiektywne. Bo ZAWSZE, choćbym nie wiem jak miała się komuś narazić, piszę prawdę.
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 10:16 am   

agulka, i jak było na weselu w Konstancji? Zdasz relację? :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 11:18 am   

kisskiss, to wesele jest za tydzień, 14 lipca :)
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 11:32 am   

Ok, to się pośpieszyłam:) W takim razie uzbrajam się w cierpliwość.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 12:39 pm   

agulka1989 napisał/a:
PositiveAga, rozumiem, że pamięć Ci szwankuje i nie kojarzysz już, że o weselu mojego brata ciotecznego potrafiłam wypowiedzieć się nie do końca pozytywnie? I zrobiłam to mimo tego, że wiedziałam jak może się to dla mnie skończyć. Także bardzo Cię przepraszam ale nie wmawiaj mi, że moje opinie nie są obiektywne. Bo ZAWSZE, choćbym nie wiem jak miała się komuś narazić, piszę prawdę.


agulka1989, wydaje mi się, że PositiveAga doskonale pamięta Twoją opinię o Casa de fiori, ale pisząc swój post tutaj na temat braku obiektywizmu w przypadku wesela własnego brata miała raczej na myśli, że w przypadku tak bliskiej osoby, nawet jeśli coś będzie nie do końca tak jak być powinno - raczej wypada ugryźć się w język i nie obsmarowywać wesela na publicznym forum, nawet w imię zdrady obiektywizmu i wyrażania szczerej opinii (można nie pisać w ogóle). Ja mam takiej właśnie zdanie - obiektywne opinie są ważne, niemniej jednak czasem takt i lojalność wobec bliskiego są ważniejsze (ja nie chciałabym sprawić przykrości własnemu bratu czy siostrze).
_________________


 
 
 
Oli 83 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź Złotno
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 11:20 am   

Agulka1989 na twoich zdjęciach wiejskiego stołu można zauważyć że pierwsze jest z wesela a drugie z poprawin wystarczy się przyjrzeć .I dalej podtrzymuję że za 15zł.od osoby to szału nie ma-mogliby się bardziej postarać.
A i na zdjęciu waszego stołu Młodych widać że jest bardzo mała ilość zakąsek jak dla mnie bardzo skromnie. Byłam na weselach w Czarnym Stawie ,w Agacie,W Jaśminówce i wielu innych salach i naprawdę stoły były bardziej zapełnione.
Odnośnie zdjęć ja nie miałam ze sobą aparatu bo nie poszłam robić zdjęć tylko się bawić, a nawet jak bym takowe posiadała to mam na tyle taktu że skoro młodzi nie wypowiedzieli się na forum i nie udostępnili zdjęć to jakim prawem ja mogłabym to zrobić.
Obsługa jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia...a i jedzenie również-mianowicie jego porcje, smak w mniejszym stopniu choć nic nie powaliło mnie nic na kolana..
Oreska masz rację że tata agulki 1989 jest członkiem zespołu i grał w Konstancji na weselu co też uważam miało wpływ na podejście właścicieli do agulki 1989 .
I oczywiście uważam tak samo jak oreska-że każdego klienta można traktować indywidualnie ale zawsze na tym samym poziomie -czyli równo!!!!
Paula7274 uwierz jest wiele sal na łódzkim rynku które są jeszcze piękniejsze niż Konstancja.
Przychylam się również do wypowiedzi PositiveAga i paulinkaaMu iż ciężko będzie źle napisać o weselu tak bliskiej osoby jak brat….
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 11:48 am   

Oreska, a dałabyś radę wrzucić tu takie zdjęcie stołów żeby były na nim widoczne zakąski?
 
 
kruszyna70 

Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 3:22 pm   

Mam pytanie czy ktoś miał lub był na weselu gdzie był układ dwóch podkówek po przeciwnej stronie? Jestem ciekawa czy nie było za mało miejsca do tańczenia.
 
 
Paula7274 

Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 12:51 pm   

Na stronce wideofilmowania studio quatro jest filmik pary, która miała wesele w Konstancji. Widać tam jak wyglądały stoły tuz przed weselem oraz stół wiejski i słodki. Moim zdaniem warto sobie obejrzeć!
 
 
agami 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 8:10 pm   

agulka1989 napisał/a:
kisskiss, to wesele jest za tydzień, 14 lipca :)


Agulka 1989 możemy liczyć na jakąś relację z wesela?
 
 
Dominisiek 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 9:47 pm   Konstancja

Witam,
na wstępie zaznaczę,iż bardzo się cieszę, że nie zaglądałam do tego wątku wcześniej...
tłumaczę dlaczego...
14.07.2012 roku w Hotelu Konstancja odbyło się moje przyjęcie weselne....
nie zamierzam opisywać mojego wesela minuty po minucie...
Jedyne co chciałabym powiedzieć, to to, iż życzyłabym każdej młodej parze tak cudownych ludzi zajmujących się organizacją poniekąd ich jednym z najważniejszych przyjęć w życiu....
jak wiemy ten biznes jest dość specyficzny, bo nie często młoda para ma doświadczenie w organizacji tego typu imprezy...
każde z nas może dopilnować wszystkiego wcześniej..mamy wpływ na to co ustalimy na sali, w kwiaciarni, z kamerzystą czy tez z fotografem...
jedyne na co nie mamy wypływu to to jak bawić się będą nasi goście, jak zostaną obsłużeni, czy będzie im smakowało jedzenie, czy stoły będą odpowiednio ubrane itd ....

Nie mniej jednak...

rezerwacja sali i każdorazowa wizyta dotycząca ustaleń- przesympatyczna, profesjonalna, zwięzła i na temat
Każda osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami nie tylko przygotowana merytorycznie, ale przede wszystkim bardzo ludzka, ciepła, sympatyczna i dająca poczucie bezpieczeństwa

Obsługa kelnerska- nie zmieniam zdania wypowiedzianego przed rokiem...uśmiechnięta, zawodowa, przesympatyczna, niemalże czytająca w myślach gości...

Jedzonko- przepyszne, ilości nie możliwe do przejedzenia, pięknie podane, smakowicie wyglądające, a przede wszystkim nie ulega żadnej wątpliwości, że świeże i fachowo doprawione....

jeżeli chodzi o salę tzn jej dekorację, wygląd itd...
elegancka, minimalistycznie ze smakiem urządzona... i tu mogę powtórzyć z czystym sumieniem, że stonowany fiolet dodaje jej niezwykłego, wytwornego i niepowtarzanego wizerunku...
dekoracja kwiatowa- gustowna, subtelna

tort- pyszny i fenomenalnie udekorowany żywymi kwiatami...

a jeżeli chodzi o apartament małżeński- (poszukując odpowiednich słów) mogę chyba napisać, iż tak szykownego miejsca dawno nie widziałam....


podsumowując....
zarówno ja jak i mój małżonek nie wyobrażamy sobie, aby nasze wesele mogło odbyć się w innym miejscu.....


Z czystym sumieniem polecamy Hotel "Konstancja " :)

Kończąc:

JESZCZE RAZ CHCIELIBYŚMY BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ P. ANI, P. DOROCIE, P. ASI I CAŁEJ OBSŁUDZE SALI ZA SERCE WŁOŻONE W PRZYGOTOWANIE NASZEGO PRZYJĘCIA WESELNEGO....
:)
z pewnością będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać na niejednej wspólnej imprezie

DZIĘKUJEMY!!!!
Dominika & Łukasz
_________________
Dominisiek
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 9:01 am   

Dominisiek, fajnie, że zdecydowałaś się opisać swoje wesele. Czy mogłabyś wrzucić jakąś fotkę z sali żebyśmy mogły zobaczyć na jakie dekoracje się zdecydowaliście i jak wyglądały stoły?

Ja jestem już spokojniejsza o wesele w Konstancji, bo od 2 osób znajomych, które były na weselach słyszałam już bardzo dobre opinie.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 9:48 am   

agami napisał/a:
możemy liczyć na jakąś relację z wesela?

Tak jak obiecałam :)

Dominisiek już sporo napisała więc w zasadzie niewiele mogę dodać.

Ale żeby nie było, skrobnę kilka słów :)
Jedzenie- naprawdę pyszne, rozpływało się w ustach. Tym razem moimi "faworytami" były de volaille z pieczarkami, paszteciki podawane do barszczu czerwonego i sam barszcz czerwony- no po prostu rewelacja!
Odnośnie zimnych zakąsek mogę powiedzieć w zasadzie tyle, że wyglądały fenomenalnie bo zwyczajnie nie miałam miejsca żeby popróbować. Jedyne co to nie mogłam się powstrzymać i mimo braku miejsca w żołądku zjadłam tortillę z kurczakiem i przyznaję, że była rewelacyjna :)
Ale uspokajam- od wielu gości (w tym od mojego męża) słyszałam pochwały na temat poszczególnych zimnych zakąsek, zatem na pewno były dobre :)
No i ilości były naprawdę ogromne... ilość pojemników jakie Młodzi dostali po weselu- powalająca :)


Na miejscu cały czas obecna była zarówno Pani Ania jak i Pani Olga i widać było, że mają wszystko pod kontrolą :)

Obsługa- uśmiechnięci, nie istniał dla nich żaden problem, na każdą prośbę reagowali natychmiast. Sami przychodzili, pytali czy wszystko w porządku, czy czegoś nam nie potrzeba. Mimo, że stał stół z herbatą, kawą kelnerzy pytali czy ktoś ma ochotę i jeśli istniała taka potrzeba to przynosili gorące napoje do stołu.

Tort- rewelacyjny. Zarówno wygląd jak i smak.

Stół wiejski- same pyszności! Tu moimi faworytami niezmiennie zostają polędwiczki i szynka z nogą- to się po prostu rozpływało w ustach.

Jeśli chodzi o klimatyzację- działała :) Choć mimo to i tak chwilami na sali robiło się dość ciepło.



Podsumowując- Konstancja po raz kolejny spisała się na medal :)
I tym samym ja również chciałabym podziękować. Za wszystko :)
No i dodam tylko, że cudownie było bawić się w Konstancji tuż przed pierwszą rocznicą ślubu :)




edit: Pamiętając, że na jednym z wesel był ponoć problem z winami, dodam jeszcze, że tu wina również stały na osobnym stole ale nie było problemu żeby zabrać je do swojego stolika.

[ Dodano: Sro Lip 18, 2012 1:06 pm ]
Wrzucę kilka zdjęć :)
Dominika jak dostanie od Pani fotograf to zapewne znajdzie takie, na których lepiej widać np dekorację stołu Młodych :)

tu widać ją z daleka


tu jeden ze stolików



no i ten boski tort...

_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Sro Lip 18, 2012 9:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 9:10 am   

nie spodziewałam się innego przebiegu wesela brata agulki1989 bo tak jak pisałam wcześniej nie wydaje mi się, żeby właściciele sali pozwolili sobie na niedociągnięcia u dzieci pana grającego na weselach (także w Konstancji). Widzę także, że Dominisiek i Agulka1989 opisują to samo wesele :razz:

agulka1989 napisał/a:
Pamiętając, że na jednym z wesel był ponoć problem z winami, dodam jeszcze, że tu wina również stały na osobnym stole ale nie było problemu żeby zabrać je do swojego stolika.

to nie był tylko ponoć problem tylko tak faktycznie było - obsługa nie pozwoliła zabrać wina na stoły, gdybyśmy to wiedzieli to byśmy zainterweniowali ale goście nie chcieli nam zawracać głowy, nawet na płycie dvd z wesela widać jak goście latają do stolika żeby nalać sobie wina

kisskiss napisał/a:
a dałabyś radę wrzucić tu takie zdjęcie stołów żeby były na nim widoczne zakąski?

oprócz tych zdjęć które już wrzucałam znalazłam jeszcze takie 3, więcej nie mam w tej chwili bo jeszcze się niestety nie widziałam z świadkową a zrobiła ona dużo zdjęć więc może u niej coś więcej będzie widać, jak dostanę zdjęcia na pewno wrzucę :)




patrząc teraz na zdjęcia jeszcze przypomniało mi się coś zabawnego ;) obsługa do kwiatów, które dostaliśmy od gości przyniosła ciepłą wodę (interweniowała świadkowa) :o a ja gdy poprosiłam o wazonik na wiązankę o dziwo też dostałam... ciepłą wodę :razz:

dsc_4002-artisticzoom-800w7.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1025 raz(y) 78.79 KB

DSC_4003-Resizer-800Q100W7.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1018 raz(y) 23.9 KB

DSC_4038-Resizer-800Q100W7.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 947 raz(y) 45.39 KB

Ostatnio zmieniony przez oreska Sro Lip 25, 2012 9:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Oli 83 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź Złotno
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 1:54 pm   

Trochę mnie nie było a tu tyle zdjęć..
Dla mnie też żadna nowość że wesele z 14.07 będzie opisane w samych superlatywach..bo jakże inaczej mogłyby to zrobić te Panie...
Jak dla mnie zdjęcia mówią same za siebie- szału nie ma,na stołach jest mała ilość przystawek które w trakcie wesela nie są dokładane.Surówki na obiad też podane w małych miseczkach gdzie nie starcza dla wszystkich.Niestety ja swojego zdania nie zmienię, że za ceny jakie proponują w Konstancji jest mało jedzenia.Może nazwy są wymyślne, rodzaj ilościowy zimnej pyty duży na menu ,ale ilość na stołach minimalna.
 
 
Dominisiek 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 12:16 pm   

Drogie Panie
mam takie wrażenie, że nie poszukujecie w naszych i nie tylko naszych postach obiektywnych relacji czy też stwierdzeń, a jedynie potwierdzacie swoje wcześniej wymieniane argumenty....
Gwarantuję, że swoje wesele opisałam najuczciwiej jak potrafiłam i nie brałam pod uwagę tego czy też Mój Teść jest jak to zostało ujęte "panem grającym" na weselach także w Konstancji czy też nie...
Nie sądzę, abyście znały mnie osobiście, więc nie rozumiem na jakiej podstawie zarzucacie mi stronniczość.....
na wesele wybrałam tę salę, która wedle mojego uznania była i nadal jest ładna...
przygotowując przyjęcie weselne obcowałam z ludźmi, którzy w stosunku do mojej osoby, byli uprzejmi, życzliwi, opiekuńczy i pomocni a także a może przede wszystkim profesjonalni....
w ostatnim zdaniu podkreśliłam fakt, iż piszę o swoim weselu, aby uświadomić, że często i nawet prawie w 100% jest tak, że pojawia się tyle opinii ile jest osób opiniujących...wynika to z tego, że każde z nas na coś innego zwraca uwagę.....
zatem może nie warto oceniać na forum używając zdań twierdzących, że miski z surówkami były małe czy też ilość przekąsek na stole była niewielka....
tak jak napisała wcześniej Agulka nie omieszkam wstawić zdjęcia po ich otrzymaniu od P. Fotograf....
_________________
Dominisiek
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 3:15 pm   

przede wszystkim nikt ci nie zarzuca stronniczości; poza tym jak najdalej mi do jakiś oskarżeń bo zawsze staram się znaleźć jakieś logiczne wyjaśnienie dla postępowania innych osób dlatego komentarzem niech pozostanie mój wcześniejszy wpis

"każdy ma prawo przekonać sie sam jak to będzie na jego własnym weselu w Konstancji jednak ja nie zdecydowałabym sie na zorganizowanie tam jakiejś kolejnej imprezy bo niestety nie ma jak widać stalego poziomu obsługi i niestety z róznych powodów nie wszyscy są traktowani tak samo... a ja uważam że jak coś sie robi to trzeba to robic zawsze na takim samym poziomie, taka zasadą kieruję się w pracy i może to naiwne ale tego samego oczekuje od innych"

pozdrawiam
 
 
krzys85 

Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 14, 2012 10:35 am   

Mieliśmy nasze wesele 07.07.12. Zazwyczaj nie piszę recenzji ani nawet nia mam czasu na fora, ale teraz to zrobię ponieważ impreza wyszła niesamowicie. Mieszkamy za granicą i wszystko załatwiali rodzice. Ustalenie spraw było raczej bezproblemowe a właściciele są ugodowi i widać, że zależało im na tym głównie byśmy się dobrze bawili. Samo to już dobrze wróży.

Wesele było na 72 osoby, kupiliśmy 50 butelek Żubrówki Białej (której nie polecam, Pan Tadeusz na weselu znajomego był dużo lepszy) i koło 30 butelek różnych win. Wszystko schowaliśmy do składziku z chłodziarkami z którego mogliśmy wybierać alkohol na bierząco.

Jedzenie wybraliśmy klasyczne i było świetne. Hitem dla mnie był schabowy z kurczaka z ananasem i serem ... wow :) Poza tym fontanna czekoladowa z owocami była extra i stolik wiejski przeżył oblężenie. Jedyne co nie zebrało pochwał był zielony bimber który wg gości był 'olejisty' ... ja nie piłem ;)

Plusy :
* śliczna sala
* szybkie załatwienie spraw
* dobre jedzenie
* pomocni kelnerzy, było gorąco i poproszeni od razy podawali lód do napojów
* ogólnie bardzo ładny obiekt
* następnego dnia dostaliśmy resztę alkoholu i całe pozostałe jedzenie (poza sałatkami które nie wytrzymały)

Minusy :
* zielony bimber (żółty był ok)

Po imprezie usłyszeliśmy od kilku gości, że bardzo wysoko postawiliśmy poprzeczkę i że było to najlepsze wesele na którym byli ... wow :) miło to usłyszeć.

Polecam zobaczyć salę, dla nas było bardzo dobrze :)
Ostatnio zmieniony przez krzys85 Wto Sie 14, 2012 10:41 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
żurawina 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 8:18 pm   

Bardzo się cieszę z pozytywnych opinii. Sama do Konstancji trafiłam przyoadkiem, najpierw na imprezę firmową a póżniej na konsolację. W pierwszym przypadku było świetnie, w drugim oczywiście mniej zabawowo ale bez zarzutu jeśli chodzi o obsługę i jedzenie. Zanim podjęłam decyzję przeczytałam wątki o wielu salach i jak i widzę, prawdą jest, że" jeszcze się taki nie narodził..." Po ochłonięciu po tej lekturze, przekonałam się że do wszystkigo trzeba nabrać dystansu, bo jak widać można za negatyw uznć brak papierowych serwetek na stole jak i ich obecność ( uwagi o Białym Pałacu), mało jedzenia wydanego do domu jak również dużo ( Konstancja), oraz posłużyć się bezinteresownym ( a może jednak interesownym ?) kłamstwem- wątek o Saxonii.
Do wesela kilka miesięcy, a po drodze może jeszcze coś firmowego ( ale nie jestem pewna, bo nie odemnie to zależy) to znowu będzie okazja sprawdzić jedzonko.
Jestem dobrej mysli, ale... czekam na wsparcie innych Pozytywnie Nastawionych.
Pozdrawiam
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 8:56 pm   

żurawina, ja mam podobnie, choć już chwile paniki mnie dopadały po przeczytanych komentarzach. Na razie staram się opierać na opiniach osób znajomych, które były w Konstancji na weselach i były b.zadowolone. No, ale właśnie - ile osób tyle gustów i opinii i na razie trzymam się tego, że w Konstancji po prostu podoba mi się wystrój i smakuje jedzenie. A co będzie to się jeszcze okaże... Bo salę zawsze jeszcze można zmienić, np. jeśli dowiem się o fajniejszej i pewniejsze przede wszystkim. Mnie się cały czas marzy prawdziwy dworek/pałacyk (wspomniany wyżej Biały Pałac, który został z fabryki przekształcony w pałac w 2012 roku, to absolutnie nie ten klimat).
 
 
żurawina 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 10:16 pm   

Dzięki za odpowiedź-dopiero sie zarejestrowałam na forum, nie wiedziałam, że taka rozmowa daje tyle frajdy... A znasz Pałac Piorunów w Kwiatkowicach? Może tam Ci się spodoba?
Ostatnio zmieniony przez żurawina Wto Sie 28, 2012 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 8:44 am   

żurawina, podoba mi się bardzo nawet, ale rodzice byli tam na 2 imprezach i odradzili to miejsce ze względu na niesmaczne jedzenie. Ja się zakochałam w Giemzowie, ale niestety to miejsce też odpadło.
 
 
krzpap 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 9:23 am   

My również wybraliśmy Konstancję sugerując się po trochu opiniami na forum. Wcześniej oglądaliśmy Saxonię (wszystko ładnie pięknie ale ten hotel dla robotników troszkę nas przeraził), Kaprys, Casa de fiori (właścicielka zapomniała że umówiła się z nami na obejrzenie sali). W przyszłą sobotę jedziemy obejrzeć salę w Konstancji przygotowaną do wesela. Jak uda mi się zrobić fotki to na pewno wrzucę na forum.
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 10:51 am   

No to i ja postanowiłam załączyć swoją opinie :) Po przeczytaniu tych na forum aż mnie ciarki przeszły i od razu telefon do kuzynki ,że oszalała, że tam wesele robi , szłam na wesele negatywnie nastawiona przez co wysoko postawiłam poprzeczkę . Bardzo pozytywie jestem zaskoczona :smile: Naprawdę , normalnie nic z tych opinie się nie sprawdziło . Jedzonko pyszne , wszystko ślicznie udekorowane aż chciało się wszystkiego spróbować , mięska bardzo nam smakowały , a takiego pięknego tortu to jeszcze nie widziałam naprawdę boski . Sala ciepła, ładnie udekorowana kwiatami . A obsłucha naprawdę profesjonalna . Jeden jest wniosek że nie należy się sugerować opiniami na forum ale ja to świetnie znam ze swojego wesele :) Z czystym sumieniem mogę polecić Konstancję :D
_________________
 
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 12:47 pm   

risonia, a jak było z ilością przystawek? I jeśli kogoś nie było przy stole, to zostawiane dla niego było danie lub deser, czy mu przepadało?
 
 
agami 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 12:57 pm   

Agulka, możesz nam jeszcze napisać jak udał się grill jako jeden z ciepłych posiłków?
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 1:13 pm   

Wiesz jak dla mnie przystawek było ok nie za dużo nie za mało i były bardzo smaczne i ślicznie wyglądały na półmiskach . Grill też był u kuzynki i to naprawdę super pomysł i smaczny przy okazji :wink:
_________________
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 1:22 pm   

agami, nie był rozpalany ten grill na zewnątrz. Po prostu jeden z posiłków to było grillowane mięsko (szaszłyki, karkówka). Mi karkówka smakowała, choć według mnie mogłaby być mocniej doprawiona, ale wiadomo-kwestia gustu. Na szaszłyka nie miałam już miejsca, ale jadł mój mąż i mówił, że rewelacyjny :)
_________________
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 2:08 pm   

kisskiss zapomniałam ci odpowiedzieć na pytanie ;) pewnie chodzi ci o to czy jeśli tańczyłaś lub byłaś gdzie indziej czy zostawiano ci porcję to tak było tak . Chyba że poprosiłaś żeby ci nie zostawiali :) Na prawdę żadem posiłek mnie nie ominą . :smile: A wszystko było mniam
_________________
 
 
 
kasiunia_knz 

Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź/Konstantynów
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 6:38 pm   sala

witam forumowiczow.
dzis bylismy ogladac sale w konstancji i zrobila na nas super wrazenie. Jednak po Waszych komentarzach mam bardzo mieszane uczucia i sama juz nie wiem co myslec:(
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 11, 2012 2:40 pm   

Chciałam napisać całkowicie obiektywną i świeżą opinię na temat Konstancji:) Wszystkie osoby, które mają wątpliwość, co do wyboru sali mogą być spokojne i zarezerwować Konstancję. Sala jest bardzo ładna, dość przestronna. Myślę, że 90 gości, to tak optymalnie na tą salę. Jedzenie bardzo smaczne (jak na moje możliwości zjadłam dużo, a to już o czymś świadczy :wink: ). Obsługa kelnerska (jedna pani, trzech panów) bardzo sprawna, natychmiast były wymieniane brudne talerze, puste buteleczki po napojach (w tym także wyskokowych) na pełne. Ciepłe posiłki również były wydawane bez zarzutu. Nie było sytuacji, żeby ktoś dostał zimne jedzenie, nawet jak tańczyłam z mężem i w tym czasie był podawany strogonow to nie stał on i nie stygł, tylko jak wróciliśmy do stolika to został nam natychmiast podany. Kelnerzy podchodzili do stolików i pytali, czy coś podać, czy zrobić kawę bądź herbatę, mimo że można było sobie zrobić ją samemu. Klimatyzacja również działała bez zarzutu. No to na tyle o moich wrażeniach z Konstancji z perspektywy gościa :) Myślę, że mogę tą salę bez wyrzutów sumienia polecić wszystkim przyszłym Parom Młodym :D
_________________


 
 
ola_łódź 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 12:28 pm   

Był ktoś na spotkaniu organizowanym przez Konstancję? Ciekawa jestem jak wrażenia innych.
 
 
zuza1 

Wiek: 44
Dołączyła: 14 Gru 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 2:21 am   

ja byłam na warsztatach, sala jest śliczna, obawiałam się, ze będzie za duża na 100 osób, ale jest ok ( na zdjęciach i na filmiku wyglądała na bardzo dużą), jedzenie super :-) ogólnie mam bardzo pozytywne wrażenia; cały czas zastanawiam się czy zdecydować się na tę salę martwią mnie opinię na tym forum :(

Ola, byłaś na warsztatach? jęsli tak jak Twoje wrażenia?
 
 
ola_łódź 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 2:03 pm   

Byłam chociaż nie z myślą o własnym weselu. Też mi się podobało. (jedzonko mniam... ;-) ) Gdyby chodziło o mnie to pewnie bym właśnie tą salę wybrała ale moja rodzina się zastanawia... Opinie...Cóż... Nie wiem czy warto tak do końca się nimi sugerować... Tak czy inaczej powodzenia w wyborze sali. Ważne jest przecież zadowolenie i spokój młodych. Tego właśnie życzę. :-)
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 9:03 pm   

02.02.2013 Konstanca organizuje bal Karnawałowy dobry pomysł aby przekonać się jak tam jest , jakie jest jedzenie , klimat i organizacja :)
_________________
 
 
 
FantasyGirl83 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 5:21 pm   

Witam!
13 kwietnia 2013 roku mieliśmy wesele zorganizowane w restauracji "Konstancja" w Niesięcinie koło Konstantynowa Łódzkiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru miejsca na naszą Ucztę Weselną. Robiliśmy tam imprezę po raz pierwszy, na pewno jeszcze wrócimy w to cudowne miejsce. Na naszym weselu nie było ani jednej osoby, której by się nie spodobała sala, jedzenie, obsługa kelnerów i wyjątkowa atmosfera w tym magicznym miejscu. Wszystko było idealne i nie wyobrażamy sobie, żeby nasze wesele mogło się odbyć w innym miejscu. Goście byli również zachwyceni, mówili że jeszcze nigdy nie widzieli tak ładnej sali i profesjonalnej obsługi wesela. Jedyne obawy jakie mieliśmy przed zorganizowaniem tam wesela dotyczyły jedzenia, które nie do końca przypadło nam do smaku (za mało przyprawione) podczas organizowanych w Konstancji Warsztatów Weselnych, ale na szczęście po uprzedniej prośbie do kucharza, aby jedzenie było bardziej pikantne, na samym weselu jedzenie było po prostu pyyyyycha :) Co prawda ja i mąż nie jedliśmy za dużo (stresior), ale to co udało nam się spróbować było rewelacyjnie smaczne :) Gościom także wszystko bardzo smakowało i chwalą jedzenie do tej pory. Wszystko co nie zostało zjedzone, w niedzielę dostaliśmy profesjonalnie zapakowane na wynos (a było tego cała góra). Kelnerzy uwijali się jak mrówki podczas imprezy, byli bardzo mili i pomocni - 100% profesjonalizm. Dekoracje kwiatowe również były ładne, aczkolwiek w zupełnie innym kolorze niż zamawialiśmy - to był chyba jedyny minus. Pani bukieciarka ("Firma Piątek" Mariola Piątkowska), która dekoruje salę, również robiła dla mnie bukiet ślubny i mimo, że dostała ode mnie wzornik koloru różu, to kolor był zupełnie inny przez co bukiet nie pasował mi do sukienki i chyba do całej sali też nieszczególnie. Więc na to trzeba zwrócić szczególną uwagę, gdyż do fioletu niestety nie pasuje każdy odcień różu. Przez ten inny odcień różu w bukiecie musiałam zmieniać kolor mojego makijażu, co tylko wywołało niepotrzebny stres.
Wracając do meritum, każdemu z całego serca polecamy salę "Konstancja" - jest to naszym zdaniem najpiękniejsza sala w Łodzi i okolicach, a także Panie menadżerki - Pani Joasia i Pani Ania to wyjątkowo kompetentne i miłe osoby. Goście mówili, że jeszcze nigdy nie byli na tak perfekcyjnie zorganizowanym weselu, a niektóre pary stanu wolnego były tak zachwycone salą, że prawdopodobnie same będą organizować tam swoje wesela. Gdyby ktoś chciał wiedzieć, jakie mieliśmy menu, proszę pisać na priva, chętnie napiszę - nasi goście byli zachwyceni:)
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 3:55 pm   

Dobrze jest to czytać na miesiąc przed weselem :) A czy możesz podesłać zdjęcia dekoracji sali?
 
 
zuza1 

Wiek: 44
Dołączyła: 14 Gru 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 7:54 pm   

FantasyGirl83,

cześć, czy mogłbyś mi podesłać swoje menu prosze , my mamy wesele 11 maja i wszelkie rady mile widziane bardzo sie cieszę z powdzenia waszej imprezy pozdrwiam,zuza1
 
 
FantasyGirl83 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 9:48 pm   zdjęcia sali Konstancja

Hej,
podsyłam kilka fotek sali :)
Zapomniałam wcześniej dodać, że warto zamówić tort w Konstancji - jest wyjątkowo smaczny - my mieliśmy śmietankowy z malinami - niebo w gębie :) nie dość, że pięknie udekorowany kwiatami i płonącymi racami, to do tego fantastycznie smaczny :)
Sala ma poza tym bardzo ładne oświetlenie i nagłośnienie, dzięki czemu impreza przebiega w super atmosferze.
Bezpośrednio przy sali znajduje się pokoik z zamrażarkami na alkohol zamykany na klucz - przywieźliśmy go dzień przed ślubem więc był idealnie schłodzony - kelnerzy roznosili butelki, zbierali puste, nikt z gości nie musiał sobie zawracać głowy uzupełnianiem alkoholi na stole.

Zamiast stołu wiejskiego skorzystaliśmy z usług barmana - Radka Nadobnego z Łodzi - robił genialne drinki i pokaz ogni, goście byli zachwyceni - ja również, bo nie lubię wódki, a drinki bardzo mi smakowały, zwłaszcza mój ulubiony Arbuzzio z syropem arbuzowym i kawałkami arbuza mniam mniam - gdyby ktoś chciał namiary na barmana, proszę pisać na priva :)

Konstancja oferuje też pokoje hotelowe w atrakcyjnej cenie - Wasi goście będą mieli gdzie przenocować a rano czeka ich pyszne śniadanko :)

[ Dodano: Pią Maj 03, 2013 10:54 pm ]
:)

P1130317.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 800 raz(y) 86.11 KB

P1030835.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 758 raz(y) 85.98 KB

P1030762.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 717 raz(y) 93.19 KB

STP62212.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 728 raz(y) 99.51 KB

IMG_1497.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 755 raz(y) 92.41 KB

2013-04-13 17.29.24.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 764 raz(y) 69.96 KB

2013-04-13 17.29.09.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 740 raz(y) 80.93 KB

 
 
agamat 

Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 04, 2013 10:30 pm   

Konstancja podaje, że organizuje wesela do 150 osób. Z Waszych postów wynika, że odbywają się tam głównie nieco mniejsze wesela, 70-90 osób. Planujemy nasze wesele na ok. 120-130 osób i stąd mamy pytanie: czy wg Was sala nadaje się na taką ilość osób? Czy stoły nie zajmą wtedy za dużo miejsca, a parkiet nie będzie za mały?
 
 
FantasyGirl83 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 04, 2013 10:47 pm   

Hej,
my już jesteśmy po weselu w Konstancji i wg mnie impreza na 120-130 osób będzie dla tej sali w sam raz. Zawsze można podjechać i obejrzeć salę, bo jest naprawdę śliczna i urządzona ze smakiem - tyczy się to nie tylko sali, ale i całego obiektu. My już myślimy o wyprawieniu tam naszej rocznicy :)
 
 
agamat 

Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 12, 2013 8:39 am   

Dzięki za odpowiedź :)
Salę widzieliśmy i bardzo nam się podoba, jedyne co nas martwi, to właśnie ta wielkość parkietu przy większej ilości osób.
Czy ktoś miał lub był na weselu przy ustawieniu 2C? Jest to dość oryginalny układ, tylko czy praktyczny?
 
 
Kate87 

Dołączyła: 09 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 9:54 pm   

Witajcie,
planujemy wesele w Konstancji w przyszłym roku. Jeszcze nie podpisaliśmy umowy. Jako, iż większość wpisów pochodzi z lat ubiegłych, a zdania są podzielone, zwracam się z prośbą o opinie i uwagi od osób, które organizowały tam wesele w 2013 r. W szczególności interesuje nas kwestia jedzenia - czy menu podstawowe jest wystarczające - czy tez warto coś dokupić, a także jakość obsługi i sprawność klimatyzacji.
 
 
fornina 

Dołączyła: 09 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 09, 2013 10:57 pm   

Kochani,
nasze wesele odbyło się tydzień temu - 1 czerwca 2013r. Nie wiem jak wyrazić słowami szczęście i nasze zadowolenie. Może zacznę od tego,że długo czekaliśmy na ta salę i mieliśmy różne odczucia co do decyzji czy zrobić tu nasze wesele czy też nie,ponieważ cały czas śledziliśmy to forum - a opinie były różne. Jednak zaufaliśmy Pani Ani i Pani Asi,że wszystko wypadnie dobrze.Nasze wesele było cudowne,począwszy od wspaniale zaprojektowanej sali,która znakomicie się sprawdziła jeśli chodzi o ustawienie stołów,oświetlenie które się zmieniało w zależności od momentu wesela czyli np. kiedy wjeżdżał tort z racami cała sala zapadła w półmrok i zostały tylko klimatycznie oświetlone witraże. Sala wyłożona jest drewnianym parkietem na którym dobrze się tańczy, jest dużo miejsca i nie ma ryzyka poślizgnięcia się. Ułożenie stołów jest dowolne - ale gorąco polecam tzw. grzebień - wspaniale się sprawdził, bo wszyscy siedzą niedaleko siebie a jednoczenie jest dużo miejsca. Jeśli chodzi o obsługę kelnerską - to nie mamy żadnych zarzutów: uśmiechnięci, grzeczni, szybcy (4 panów) "nieznudzeni życiem" kelnerzy :) bardzo mili i uczynni - sprawnie podawali i zabierali brudne naczynia, nie byli nachalni a zarazem wszystko ogarniali, bez pogaduszek i zbędnych uśmieszków - naprawdę pełen profesjonalizm ( oni także wymieniali butelki z wódką i donosili pełne - spokojnie można im zaufać w tej kwestii - nic nie zginęło :) ). Na forum aż trzeszczało od tematu jedzenia - więc: z całym sercem polecam pyszne menu proponowane przez "Konstancję" - jedzenie było PRZEPYSZNE świeżutkie, wykwintnie i elegancko podane - nasi goście oraz my nie mogliśmy się nadziwić - jak pięknie jest udekorowane. Goście do tej pory wspominają to jedzenie a zwłaszcza tortillę z kurczakiem...mmmmm pyha :) Wszystko gorące i świetnie doprawione! Ciasta - wspaniałe, zwłaszcza czekoladowe! Tort malinowy z bita śmietaną z dekoracją świeżych kwiatów - my mieliśmy piękne piwonie był tak wspaniały, delikatny że nasi goście prosili o drugą porcję. Jeśli chodzi o dekorację stołów - to proszę zaufać Pani która się tym zajmuje, naprawdę stoły wyglądały rewelacyjnie, pływająca świeczuszka na wodzie z żywymi kwiatuszkami dodawała kropkę nad i :D Wszędzie było czyściutko i pachnąco - jak tylko w toaletach skończył się papier czy mydło lub gdzieś się nabrudziło - natychmiast miła i uśmiechnięta obsługa wszystko nadrobiła :) Wspaniały klimat tworzył się na tarasie, tam można było odetchnąć po harcach i usiąść na krzesełkach z poduszeczką przy stolikach - a jednocześnie obserwować przez przeszklenie co się dzieje na sali.Polecam również jako drugie danie "Grill" - smaczne i fajne rozwiązanie. Sala też oferuje duży parking samochodowy - ma pięknie zadbany ogród w którym jest mały plac zabaw i trampolina dla dzieci :) Po weselu zostaje duuuuuużo jedzenia które dostaje się w hermetycznie zamkniętych folią plastikowych pojemnikach - dobre rozwiązanie, bo spokojnie można układać pudełko na pudełko w bagażniku :) ! Pokoje czyste, pachnące - świetnie wyciszone - wygodne łóżka:) a pokój nowożeńców - marzenie :) )) noc poślubna w raju :) )) Stół wiejski - nie da się opisać słowami jak przepyszne były te wyroby - smalec i bimber wspominamy za każdym razem - tego nie może zabraknąć - kolejka się nie kończyła ...:) Pięknie wyglądała także fontanna z czekoladą - jaka to frajda dla dzieci zwłaszcza że ta czekolada była naprawdę pyszna.Generalnie moglibyśmy pisać i pisać o tej sali bo naprawdę cudowne wesele mieliśmy dzięki niej i wszystkim gorąco polecamy i zachęcamy :) Jeśli będziecie mieć jakieś pytania to podaję maila - chętnie odpowiem :) fornina@tlen.pl Pozdrawiam weselnie :) Nina

[ Dodano: Nie Cze 09, 2013 11:58 pm ]
aha klimatyzacja sprawna!

[ Dodano: Nie Cze 09, 2013 11:59 pm ]
mieliśmy wesele na 100 osób i spokojnie weszło by jeszcze 20-30
 
 
amelia45 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 5
Skąd: :)
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 4:04 pm   

Jak myślicie czy 140-150 osób zmieści się w Konstancji przy stołach prostokątnych? Czy nie będzie za mało miejsca do tańczenia?
Jaki jest tam teraz poziom obsługi kelnerskiej i jak smakuje jedzenie? Czy ktoś może wie/przypuszcza dlaczego ostatnio pojawiają się same pozytywne opinie ? :)
 
 
Elleliz 

Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 10:07 am   

Rowniez zastanawiam sie nad weselem w konstancji ale jest kilka minusow ktore przemawiaja na niekorzysc...
Pomijając brak terminow (cena 190zl jest niezalezna od pory roku wiec wolimy zrobic wesele w cieplym miesiacu skoro i tak mamy tyle wydac )
Nie podoba mi sie jeszcze akustyka sali... wydaje mi się ze bedzie bardzo glosno i goscie beda musieli sie przekrzykiwac (bylam juz na takim weselu wiec chce oszczedzic tego swoim gosciom)
Drugi minus to pomieszczenie na alkohol do ktorego wchodzi sie z sali ...wszystko widac i jest to takie malo eleganckie moim zdaniem.
No i brak tortu w tej cenie tez sklania mnie by jeszcze szukac gdzie indziej.
Aha i jeszcze wazna kwestia dla mnie(bo mam duża czesc rodziny spoza Lodzi ktorym trzeba zapewnic nocleg) Pokoje sa b drogie. 175/2osobowy to duzo:(
 
 
aganor 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 9:33 pm   

Jeśli chodzi o akustyke sali to już rozmawiałem z ludzmi, dj i wodzirejem i bez większych problemów, ludzie mogli rozmawiać. Jeśli chodzi o pokoj na alkohol to gdzie byście chcieli mieć? na piętrze gdzieś aby ktoś musiał chodzić? i wyłożony diamentami? Myśle, że bliskość tego pomieszczenia ma duże plusy. A jesli chodzi o cennik to zależy co chcecie mieć, jesli chodzi o wesele eleganckie i aby ludzie byli zadowolenie to napewno okolo 200 zł trzeba wydac za talerzyk bez poprawin. Chyba że nie ma to znaczenia to można zrobić wesele w tzn "supermarkecie weselnym" sala z czerwonymi krzesłami, złotymi wykończeniami i balonikami na ścianie za 150-160 zł z lat 80 w stulu retro wiejskim (bez obrazy). Niestety Łodź jest 3 co do wielkości miastem w Polsce i ceny w dużych miastach do małych nie należą. Jęsli chodzi o kwestie noclegów to rzeczywiście drogo, ale wystarczy troszke poszukać na około i sie znajdą tanie :)

Pozdrawiam
 
 
FantasyGirl83 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 9:44 pm   

Witam :)

Nie ma co się dziwić, że jest tyle pozytywnych opinii o Konstancji - po prostu jak ktoś robi coś dobrze, to prędzej czy później zostanie doceniony :) i właśnie tak się stało w przypadku Konstancji. Wg mnie jest to najwspanialsze miejsce na udane w każdym calu wesele (w Łodzi i okolicach).
Mimo, że od naszego wesela w Konstancji minęły już 3 miesiące z ogonkiem, wciąż czule rozpamiętujemy naszą imprezę i miły kontakt z organizatorkami imprezy - Panią Asią i Panią Anią - tak bardzo nam się podobało :)
Odwiedziliśmy Konstancję jakiś tydzień po naszym ślubie i ku naszemu zaskoczeniu nie zostaliśmy potraktowani jak zbędni goście, od których już wyciągnięto kasę i nie warto im poświęcać uwagi, tylko jak mile widziani Nowożeńcy. Zaproszono nas na kawę i w miłej atmosferze zapytano nas o wrażenia z wesela, czy wszystko smakowało, czy mamy jakieś uwagi itp. To świadczy o tym, że Konstancja dba o swoich klientów i stara się, żeby sprostać wymaganiom Młodych i sprawić by udane wesele na długo pozostało w ich pamięci.
Pozdrowienia dla wszystkich Narzeczonych :)

[ Dodano: Sro Lip 17, 2013 11:14 pm ]
PS. Co do akustyki sali jest w porządku - goście nie mieli problemu z rozmową. Co do pomieszczenia na wódkę - to fajnie, że jest przy sali - trunek jest pod ręką i proszę mi wierzyć, że goście podczas wesela są zajęci jedzeniem i zabawą a nie przyglądaniu się pracy obsługi, która roznosi wódkę na stoły. Poza tym do takiego pomieszczenia łatwo jest po skończonej imprezie poznosić butelki z wódką, które zostały na stołach. Na koniec podsyłam linka do naszego pierwszego tańca - walca wiedeńskiego do muzyki Whitney Houston - I have nothing. Forum blokuje linka dlatego proszę wejść na youtuba i wpisać: julia i przemek pierwszy taniec.
Sala: Konstancja. Kamerzysta: Sunrisefilm. Oprawa muzyczna: DJ Simon.
 
 
MQK 

Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 12:44 pm   

20.07.13 odbyl sie nasz slub. Mielismy miedzynarodowe przyjecie weselne wlasnie w Konstancji.

Wszyscy goscie bawili sie bardzo dobrze mimo ze bylo 11 narodowosci!
Bardzo serdecznie chcielismy podziekowac Pani Joannie i Pani Annie za duza elastycznosc, cierpliwosc i wyrozumialosc. Wszystko o co poprosilismy bylo spelnione, obsluga super, jedzenie bardzo smaczne, pokoje bardzo ladne i czyste, sala piekna. Wszyscy nasi goscie czuli sie wspaniale.

Polecamy goraco KONSTANCJE wszystkim przyszlym nowozencom!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl