Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dom weselny Bachus w Czarnocinie
Autor Wiadomość
Agaort1 

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 11:03 am   Dom weselny Bachus w Czarnocinie

Hey,
dom weselny Bachus w Czarnocinie to jest nowy dom weselny. Ja mam swoje wesele w czerwcu 2012 i chciałabym tam zrobić przyjęcie, ale nie słyszałam jeszcze żadnych opinii. Czy któraś z was może była tam na jakiejś imprezie? Co wam sie podobała, a co nie?
Ostatnio zmieniony przez Agaort1 Nie Lut 27, 2011 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 9:46 pm   

Nie wiem jak bywa na weselach, ale ludzie którzy byli tam na sylwestra bardzo sobie chwalili te salę (wystrój, jedzenie)
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
bax 

Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: wardzyn
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 7:37 pm   

witam! Muszę się pochwalić że miałam ogromną przyjemność bawić się na sylwestrze organizowanym w BACHUSIE, i muszę przyznać że do dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca. Niesamowity klimat,wystrój,niezwykle smaczne jedzonko,przemiła obsługa to tylko niektóre zalety tego miejsca.Jednym słowem profesjonalizm na najwyższym poziomie! GORĄCO POLECAM!!!
 
 
aroska01 

Dołączyła: 09 Mar 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 2:59 pm   

Witam,

Ja byłam tam na weselu w czerwcu 2011 i przyznam, że byłam zachwycona. Sala jest nowa, duża i bardzo fajnie zrobiona - na wysokim poziomie (pomieści spokojnie ze 200 osób). Dodatkowo posiada antresole na której zorganizowany był barek i stół wiejski no i można było popatrzeć sobie "z góry" na tańczących gości. Jedzenie rewelacyjne - różnorodne i bardzo smaczne. Mój misio do dziś wspomina golonkę z poprawin. Podobno na sali są na stałe zatrudnieni kucharze, więc myślę, że można liczyć na dobre żarcie.
A i jeszcze właściciel planuje podobno pokoje dla gości - byłoby super, bo przyznam, że to trochę daleko od Łodzi a my właśnie z Łodzi jechaliśmy.
Nie wiem, jak to wygląda cenowo, ale moja kuzynka Kasia planowała początkowo wesele na sali w Piotrkowie i zmieniła, bo było sporo taniej i bliżej. Jak chcesz to zapytam ile płacili za wesele i poprawiny. Szczerze mówiąc jak się już mój Misiek zdecyduje na oświadczyny, też się zastanowię nad Czarnocinem - może i daleko, ale sala ma fajny klimat a i można zaoszczędzić...

Generalnie gorąco polecam :)
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 4:54 pm   

Odkurzę trochę wątek :) W ten weekend byłam tam na weselu przyjaciółki. Wesele huczne, z poprawinami, ludzi ponad 150. Moje wrażenia są raczej pozytywne. Sala jest naprawdę duża i pomieści więcej niż to 150 osób ale stoły były jakoś tak niefortunnie rozplanowane że było dość ciasno i trzeba było się przeciskać. Także tutaj mały minusik. Sama sala jest ładna, ale jakoś specjalnie nie urzeka - widziałam i lepsze i gorsze, kwestia gustu. Na pewno ratowała ją dekoracja kwiatowa - bardzo elegancka, estetyczna i trwała (ale to już zasługa wynajętej, prywatnej dekoratorki). Jedzonko dobre. Nie mogę się przyczepić :)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Pią Lip 21, 2017 6:23 pm   

Ma ktoś jakieś nowe opinie o tej sali? :-)
_________________
 
 
aroska01 

Dołączyła: 09 Mar 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2017 11:56 pm   

Witam,
Byłam ostatnio na weselu w Bachusie u siostry ciotecznej i muszę powiedzieć, że było super. Z tego co wiem cena spoko, jedzenie było przepyszne, pięknie podane, wszystkiego pod dostatkiem. Mega super był tort - najlepszy jaki w życiu jadłam!!! Robi je Szef Kuchni, podobno pół Łodzi się u niego zaopatruje. I desery (taki stół z deserami przekąskami) też podobno robione na miejscu, jak dla mnie poezja smaku. Obsługa w porządku, sala duża, ogólnie nie było się do czego przyczepić. Siostra zachwycona, szykujemy się niedługo na chrzciny :razz: :D

[ Dodano: Sro Cze 06, 2018 10:12 am ]
Wiadomość z ostatniej chwili. Byliśmy tydzień temu na komunii w Bachusie i sala jest świeżo po remoncie. Wygląda suuuuuper :lol: :lol: :lol:
Duży plus dla sali za organizację animacji, jedzenie pyszne, obsługa ok. Nie ma się do czego przyczepić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl