Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
restauracja z ogrodem
Autor Wiadomość
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 12:09 pm   restauracja z ogrodem

szukam sali/restauracji w Łodzi i okolicach na przyjecie dla ok 30 osob gdzie bylby tez ogrod, ewentulanie bliskie sasiedztwo parku lub jakiegos lasku, zeby po sutym obiedzie moznaby bylo wyjsc i sie przewietrzyc
kazde sugestie beda mile widziane
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 12:50 pm   

Czarny Staw lub Grotniki...
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 1:37 pm   

A może Dworek u Zielińskich na Rogowskiej?
Wydaje mi się, ze w czarnym Stawie i Grotnikach są duże sale (Grotniki sala na 120osób, a czarny Staw najmniejsza to Pałacowa do 85osób) i będzie problem z przyjęciem na 30osób, bo każą sobie płacić za minimalna liczbę osób, ale mogę się mylić.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Pon Lut 21, 2011 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 12:15 pm   

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe “Dzikie Wino”
Wiewiórczyn k/Łasku. Ja również organizuję nieduże przyjęcie weselne(tak na ok.30 osób).Wybrałam Dzikie Wino w Wiewiórczynie koło Łasku.Jest tam bardzo elegancko( stylowe wyposażenie,piękna kolorystyka wnętrz).Mają do wyboru 6 sal klimatyzowanych(wielkość sal do wyboru).Na terenie parking,mnóstwo zieleni,2 tarasy(jeden zadaszony z cudownymi meblami ogrodowymi),2 oczka wodne...itd.Myślę,że wyjdą mi tam piękne zdjęcia z reportażu ślubnego.Ceny też przystępne!!! Trzeba pojechać,zobaczyć wszystko na własne oczy!!!Po przedstawieniu kwoty jaką się chce wydać na przyjęcie,szef kuchni ustali z Wami Menu!!!

[ Dodano: Nie Lut 27, 2011 12:24 pm ]
http://www.dzikie-wino.com/images/slajd2.jpg

[ Dodano: Nie Lut 27, 2011 12:25 pm ]
http://www.dzikie-wino.com/images/slajd4.jpg

[ Dodano: Nie Lut 27, 2011 12:26 pm ]
http://www.dzikie-wino.com/images/slajd1.jpg

edit Kati
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kati Sro Mar 16, 2011 8:02 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
MaryAnn 

Dołączyła: 22 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 5:35 pm   Sala z ogrodem

Witam wszystkich :) Szukam miejsca na wesele z dużym, ciekawym ogrodem (coś w stylu Czarny Staw lub Nostalgia) ale bliżej Rzgowa. Nie jestem z Łodzi, miejscowości mi za dużo nie mówią a wszystko co do tej pory fajnego znalazłam było niestety bardziej na północy Łodzi a jechanie z Kościoła 40 km i to przez całą Łódź trochę mnie przeraża :/
macie jakieś pomysły? :)
 
 
malpawzoo 

Dołączyła: 02 Lip 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 10:53 am   

Blisko Rzgowa w kierunku południowym jest Dwór w Kruszowie. Inne sale w okolicy z kawałkiem ogrodu to Pałac Ksawerów, Dworek Borowa i wszystkie na ul.Kolumny, ale tam ogrody są dużo mniejsze.
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 1:01 pm   

A w Czarnocinie? Wydaje mi się że tam jest sala ze sporym ogrodem ale nie pamiętam nazwy.. :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl