Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
mala sala + muzyka
Autor Wiadomość
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 7:15 pm   mala sala + muzyka

Witam wszystkich!
Z moim narzeczonym szukamy malej sali/restauracji na przyjecie weselne w Lodzi. Liczba gosci nie przekroczy pewnie 30 osob. I tu pojawia sie moj problem, bo pomimo tego, ze to bedzie bardzo male przyjecie to mimo wszystko nie chcialabym rezygnowac z tancow. Tylko, ze wynajmowanie prywatnego dj'a albo zespolu raczej nie bedzie mialo sensu,bo po pierwsze to beda koszty, po drugie, nie chce, aby moi goscie w tak malej liczbie czuli sie zmuszeni do tanczenia.
A wiec, czy znacie moze jakas restauracje/sale gdzie np moi goscie siedzieliby w odzielnej sali, a w tym samym lokalu byliby tez inni ludzie i jakas muzyka (np jakis wieczorek taneczny albo cos w tym stylu). w ten sposob moi goscie mogliby przylaczyc sie do tancow gdyby chcieli, ale nie byliby zmuszeni.
jakies propozycje? z gory dziekuje
 
 
apasionata 

Dołączyła: 30 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 7:09 pm   

witam, myślę że odpowiednim miejscem może być Szafiarnia, bardzo przyjemne miejsce byłam tam wiele razy. właściciele napewno poradzą Wam coś odnośnie muzyki ale musisz skontaktować się osobiście i zasięgnąć informacji.
_________________
a.
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 9:26 pm   

dzieki, ale czy to nie jest przypadkiem lokal w Zgierzu? bo wolalabym cos w Lodzi ze wzgledow logistycznych
a wiecie moze cos o Cud i miod na wlokniarzy? bo z innych forow wnioskuje, ze moze w piatki i soboty jest tam jakas muzyka. czy ktos kiedys dolaczal sie do zabawy?
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 11:10 am   

Tak rzeczywiscie, mogę polecić Cud i miód. Moi znajomi tzn znajomi moich rodziców zrobili tam sobie 30 lecie. I tez była to impreza na ok 30 osob. Miejsce moim zdaniem jest naprawde idealne do takich własnie mniejszych przyjęc. Jeśli chodzi o oprawe muzyczną to fakt - wzięli zespół, ale wiem że nie była to jakaś kolosalna suma, a impreza była świetna. Wiem, żę w tym zespole były 3 os. i ciocia mówiła, że zapłaciła im ok.1000 zł za 8 godzin pracy. Wiesz, to jest Twoje wesele - więc ja naprawde polecam jakiś grajków czy DJ, bo bez nich może wyjść lipa...
 
 
malina85 

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 1:19 pm   

ania2011 spróbuj może w Karczmie Polskiej na Włókniarzy, tam w soboty mają muzykę na żywo i jest bardzo fajnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl