Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Pelikan" sala weselna i hotel Aleksandrów Łódzki
Autor Wiadomość
Monika.I 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 1:32 pm   

Witam wszystkich,

Również chciałabym podzielić się opinią na temat sali, już jako szczęśliwa mężatka :)
Nasze wesele odbyło się 16.06 2012 w Pelikanie i możemy z mężem szczerze polecić to miejsce. Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru.
Po pierwsze - niezwykle profesjonalna i sympatyczna ekipa Pelikana. Goście weselni do tej pory zachwalają obsługę kelnerską, która była przemiła, od razu reagowała na potrzeby gości. Wszyscy byli uśmiechnięci i wykazywali ogromną kulturę osobistą , na przykład przy każdym podaniu i zabieraniu talerzyka zawsze dziękowali, uśmiechali się, pytali czy wszystko w porządku, czy
czegoś nie podać, reagowali natychmiast itd, itp, a przy tym byli nienachalni. Wbrew pozorom to się rzadko zdarza...
Po drugie - przepyszne jedzenie. Polecam rosół augsburski ( w całości zjadła go nawet moja chrześnica, która w domowych warunkach dziabnęłaby dwie łyżki i finito ). Przepyszna również była szynka po staropolsku ze wspaniałym sosem grzybowym. Śledzie - niebo w gębie, sałatka cezara również. Ogólnie jedzenie na 5+ . My nie braliśmy stołu wiejskiego, ale to dobrze, bo jedzenia było w bród, jak to mówią, nie dało się przejeść. Po weselu obdarowaliśmy pół rodziny a i sami mamy cały zamrażalnik :)
Po trzecie- niesamowity klimat sali,ogrodu, wystrój przepiękny. Polecam pokrowce, bo jednak nadają taki specyficzny urok. Nasi goście z ogrodu korzystali i bardzo zachwalali. Było bardzo gorąco tego wieczoru i w przerwach w tańcu chętnie z niego korzystali. My zresztą też :)
Nie wiem co mogę jeszcze napisać. Ogólnie wszystko było na jak najwyższym poziomie i gdybyśmy mogli cofnąć się w czasie i móc jeszcze raz dokonać wyboru, nic byśmy nie zmienili. Z całego serca polecam.

Pozdrawiam, Monika
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 1:35 pm   

Miło słyszeć taka opinie :) a jak stół słodki? Ilu mieliście gości? Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego :)
 
 
Monika.I 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 7:12 pm   

Ze słodkości był sernik , z puszystą pianką - super, jabłecznik, rafaello i snikers. Na stole były również owoce, kawa, herbata, wszystko elegancko ułożone i przystrojone. U nas było 75 osób plus zespół, fotograf i kamerzysta. Miejsca i na 130 osób by wystarczyło. Kwestia ustawienia stołów, a parkiet wbrew pozorom jest na prawdę duży.

Dziękuję za życzenia :) i życzę powodzenia w przygotowaniach.

Ps. Moja osobista rada - nie warto się stresować i przejmować drobnostkami, bo się niechcący negatywnie zacznie nakręcać, a i tak w gruncie rzeczy wszystko wychodzi przepięknie :wink: Powodzonka!
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 8:20 pm   

Monika.I, a masz może jakieś zdjęcia sali i szczegółów?

[ Dodano: Sro Lip 04, 2012 4:11 pm ]
jadę w sobotę obejrzeć salę przed weselem :) macie jakieś pytania do pana Pelikana? jakieś konkretne zdjęcia mam zrobić?
_________________



 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:18 am   

agnies89 napisał/a:
jadę w sobotę obejrzeć salę przed weselem
ja tez :) w drodze na degustację tortu ;)
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:33 am   

Ewa_Ewi, a o której będziesz? my przy okazji zjemy nasz rocznicowy obiad :) spróbujemy tego co jest w menu weselnym ;) zdam relację potem :wink:
_________________



 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:34 am   

Jeszcze nie wiem, czy przed degustacją (ok. 10.30), czy po (ok.13.00).
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:37 am   

no my będziemy pewnie kolo 15 :) rozumiem, że jedziesz do Aspal degustować?
_________________



 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:43 am   

tak i mam nadzieje, że bedzie nam smakowało i zamowimy
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 11:03 am   

to licze na relację z degustacji :) bo sami chcemy tam zamówić :smile:
_________________



 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 8:35 pm   

agnies89 napisał/a:
macie jakieś pytania do pana Pelikana? jakieś konkretne zdjęcia mam zrobić?

Dekoracji za młodymi, stół wiejski jeżeli będzie, stół słodki i jakby był już gotowy samochodzik to też z przystrojeniem :)
_________________
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 8:11 pm   

Cześć. Planuję wesele na maj 2014. I bardzo spodobała mi się oferta tej sali, gdyż muszę ponad połowę swoich gości przenocować. Ale mam pewne obawy czy przy 120 gościach będzie wystarczająca ilość miejsca do tańczenia. Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na ten temat? zaznaczę, iż moja rodzina i rodzina mego narzeczona uwielbia tańczyć.

A czy korzystał ktoś na weselu z usług barmana? Czy dużo więcej alkoholu trzeba zaplanować?
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 1:10 pm   

Kleoo, Twoje obawy dzielimy wszyscy ;-) i Trudno odpowiedziec na to pytanie. Prześledz cały wątek.
agnies89 napisał/a:
to licze na relację z degustacji :) bo sami chcemy tam zamówić
- info w wątku dot. As-Pal.
agnies89 napisał/a:
no my będziemy pewnie kolo 15
jak bedziesz miala fotki to wrzuc prosze, my jednak nie podjechaliśmy tam dzisiaj (mijalismy tylko). Wymienili zewnętrzne szyldy przy bramie wjazdowej - prezentuje sie to teraz duuuuuzoooo lepiej :)
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 7:51 pm   

Dziewczyny byłam w sobotę obejrzeć salę i już jestem spokojna..uff.. pomimo że nie była jeszcze w pełni gotowa to wyglądała przepięknie!!! Pokrowce na krzesłach dodają uroku, polecam! Wydawało mi się że dekoracja na stołach (kwiaty) będzie skromna, ale była wystarczająca - akurat były róże i pięknie się komponowały. Za młodymi na lustrze wisiały serca, ale Pan Pelikan mówił że materiał (złoto - ecru) się szyje :wink: Wesele było na 86 osób, ale było jeszcze sporo miejsca przy stołach jak i do tańczenia (mimo że orkiestra się ze swoim sprzętem dość szeroko rozłożyła). Stół wiejski niestety skromny tak jak pisałyście, ale to jedyny minusik. Poza tym wszystko pięknie wyglądało, także dziewczyny nie ma się czym martwić!!!!! Fotek nie mam niestety bo weszłam przy okazji po drodze, na szybko.
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 8:36 pm   

super ze tyle pozytywnych opinii, ja tez niedawno wpadłam tam na chwile sala nadal mi się podoba.. także jest dobrze:) i co z nowości to na ciasto na stół słodki zakupili coś takiego

tylko o ile pamiętam z 4 talerzami także jest szansa na to ze ciasta będą ładniej wyeksponowane
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 8:47 pm   

Mogliby jeszcze takie coś na wiejski stół, tzn żeby nie wszytsko było na stole tylko tez na "podniesieniach" :P Nie wiem jak to nazwać :)
_________________

 
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 8:52 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________



 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 2:50 pm   

zerknęłam na waszą salę i zdecydowanie Agata bierz pokrowce ;)
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 8:16 pm   

a czy ktoś miał wesele lub na weselu w Pelikanie na ponad 100 osób? bo jestem ciekawa jak z ilością miejsca do tańczenia przy takiej ilości osób. Bo ja bardzo bym chciała tę salę, ze względu na dobrą cenę z noclegami, których muszę zamówić dość dużo. Ale nie wiem czy przy takiej ilości wystarczy miejsca na tańce, hulanki, swawole.
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 8:43 pm   

Te pokrowce są rewelacyjne :)
pokrzywcia napisał/a:
ale Pan Pelikan mówił że materiał (złoto - ecru) się szyje
swietnie! :) Te patery na ciasto też są b. fajne. W ogole przez ten rok od podpisania przez nas umowy wprowadzili pare szczegolow, dzieki ktorym ta sala zyskuje na uroku jeszcze bardziej :-) .
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 8:51 pm   

Kleoo, proponuję prześledzić watek a znajdziesz odpowiedzi ;)
_________________


 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:11 pm   

Cytat:
zerknęłam na waszą salę i zdecydowanie Agata bierz pokrowce

Kochana nie ma innej opcji, jak je tylko zobaczyłam na sali musiałam je mieć!! :smile:
_________________

 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 6:35 pm   

rozważałam tę salę, zanim znalazłam swoją, w środku jest bardzo ładnie :)
_________________


 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:02 pm   

na facebooku Pelikana wrzucili nowe zdjęcia z wczorajszego wesela:)
_________________



 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:08 pm   

i znowu te oszałamiające pokrowce... nie mogę się napatrzeć :smile:
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 5:30 pm   

Ewa_Ewi, fakt wygląda to cudnie :) a jeszcze ładniej z całym oświetleniem ;D
_________________



 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 9:05 am   

agnies89 napisał/a:
na facebooku Pelikana wrzucili nowe zdjęcia z wczorajszego wesela:)

Kilku moich znajomych było na weselu i wrzucili zdjęcia z zabawy, sala wyglądała obłędnie przy zgaszonych światłach :)
_________________

 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 9:10 am   

haaaa.. w minioną sobotę nawet mój Dj grał w Pelikanie, jakby co mogę o coś podpytać :)
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 9:54 am   

agacionek napisał/a:
sala wyglądała obłędnie przy zgaszonych światłach
a mogłabys tu jakos wrzucic kilka fotek?
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2012 8:34 am   

Dziewczyny, czy wiecie może coś na temat możliwości serwowania drinków przez kogoś z Pelikana? Nie chodzi mi o typowy drink - bar i profesjonalnego barmana, tylko tak sobie pomyślałam żeby kupić parę butelek różnych alkoholi jakby ktoś miał ochotę. Tylko pytanie czy ktoś z obsługi mógłby jakiegoś prostego drina wykręcić? Jak myślicie? Będę jeszcze w sobotę pytać Pana Pelikana, ale może któraś z Was już się dowiadywała w tym temacie ;)
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2012 9:32 am   

pokrzywcia, troszkę nie widzę Twojego pomysłu... Jak już są driny na weselu, to Panie zawsze okupują bar do upadłego :) ,więc ten biedny kelner zalatałby się na śmierć.
 
 
aaness 

Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 10:21 am   

Witam
My mamy wesele 1.06.2013r. Odnośnie serwowania drinków to jest tam możliwosć wykupienia barmana na co my sie zdecydowalismy. z tego co nam wytłumaczyl pan z ktorym rozmawialismy to mozemy sobie wybrac ok 5 drinkow (mowil ze tyle bedzie wystarczajaca ale wiecej tez mozna miec) i barman bedzie stal za barem ktory tam jest i bedzie te drinki serwowal :) oczywiscie alkohol na drinki we wlasnym zakresie :)
_________________
aaness
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 3:53 pm   

Byłam dzis w Pelikanie, przed weselem Zuzy12345 - wszystko wyglądało pięknie! Wzieli sobie do serca uwagi co do wiejskiego stolu (są juz dekoracje). Super, ze za Młodymi na lustrze jest powieszony materiał - można bez problemu zawiesic dowolna dekorację. Ogolnie jestem zachwycona :) My sie decydujemy na stol rybny i jego zdjecia, ktore wrzucili na strone i Fejsa są po prostu boskie ;-)
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 10:02 am   

Czesc, przepraszam ze dopiero teraz, ale jakos czasu nie mogłam zagospodarowac.. Jeśli chodzi o salę nie ma sie do czego przyczepic, obsługa bardzo miła i sprawna, jedzenie dobre, u nas były 4 posiłki ale dla mojej rodziny to spokojnie starczylo, bardzo dobry żurek i szynka z ziemniakami, całość menu mam wrzucone w dzienniczku ślubnym jakby ktoś chciał podejrzec.. Stół wiejski i słodki cieszyły sie ogromnym powodzeniem, wszystko wyglądało tak jak powinno bo tak jak pisałyście wczesniej wzięli sobie nasze sugestie do serca.. Stół wiejski wyglądał rewelacyjnie jak tylko będę mieć jakieś fotki to powrzucam. Jedzenia było bardzo duzo, wszystko co zostalo zapakowała nam obsługa i mogliśmy zabrać.. Nam wyszlo okolo 90 pojemnikow do zabrania do tego soki i napoje.. Ogólnie jak to powiedział moj juz mąż "nawet jakbyśmy chcieli nie mamy sie do czego przyczepic" jak macie jakieś pytania to piszcie postaram sie odpowiedzieć. Pozdrawiam
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 10:35 am   

mam chwilkę to piszę. Jeśli chodzi o jedzenie fakt doczepić nie ma się do czego (jedynie sakiewki były suche a karkówka- zelówa- zapewne od odgrzewania)
Na stołach nie brakowało nic- jeśli kończył się sok za chwilkę był podawany kolejny :) Czerwony barszcz rewelacja :)

Jeśli chodzi o salę- moim zdaniem 90 soób to max. chyba, że będzie więcej a połowa nie będzie tańczyć.
Fajnym rozwiązeniem są stoliki na zewnątrz, zawsze można odpocząć od hałasu- w sensie muzyki.
Ogólnie salę polecam :)
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 4:05 pm   

Zuza, super! :) Zuza, Kakonka - mozecie polecić albo odradzić jakieś przekąski? Zuza miałaś lampiony do nieba (jak wyszlo)? Byloby cudnie jakbys wrzuciła fotki stołów :)

[ Dodano: Wto Sie 21, 2012 5:09 pm ]
Zuza, jeszcze jedna prośba - napisz proszę jak tort z cukierni Aspal.
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 2:37 pm   

Ewa_Ewi, tak mysle..z tych rzeczy, ktore w ogole byly nie ruszone to pomidory faszerowane, ale to raczej nie kwestia smaku tylko duzej ilosci jedzenia.. To co mogę zdecydowanie polecić to schab w galarecie, patera wędlin,gyros, deska serów tez byla fajna tylko szkoda ze nie byla podana zgodnie z nazwa na desce a na normalnym talerzu, noga ze stolu wiejskiego pycha, ogólnie całość stolu byla bardzo smaczna i smalec, pasztet, grzybki, kiełbaski.. Mniam jeśli chodzi o stół słodki to polecam babeczki, i sernik którego nie chciałam na początku bardzo dobry miękki i wilgotny, i my mieliśmy jeszcze ciasto jagodowe tez pycha ogólnie bardzo duzo nam zeszło ciasta.. Reszty nie pamiętam na samym weselu zjadłam tylko 1 danie czyli rosół augsburski bardzo fajny pomyl na rosół, pozniej szyjkę i żurek i wszystko mi smakowało.. Resztę rzeczy które były chyba nie udało mi sie spróbować.. Takze ja nie mam co narzekac o torcie napiszę zaraz w watku as palu

[ Dodano: Pią Sie 24, 2012 4:41 pm ]
a teraz mi sie przyponialo..jedyne przed czym mogę przestrzec to ze jeśli któraś z was robi prezentacje zdjęć to niestety musi przynieść swojego laptopa i zrobić sobie pokaz próbny.. My liczyliśmy na sprzęt pana pelikana, bo tak bylo na początku mówione, a pozniej okazało sie ze nie mają power pointa i trzeba bylo na szybko szukać od kogoś laptop bo my niestety nie jestesmy szczęśliwymi posiadaczami tak zaawansowanego sprzętu.. I przez to wynikło sporo problemów zarowno przed i podczas samego wesela.. Takze polecam sobie to sprawdzić
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 4:23 pm   

Zuza12345 napisał/a:
jeśli któraś z was robi prezentacje zdjęć to niestety musi przynieść swojego laptopa
dobrze wiedziec. A Wasz zespol nie mial swojego laptopa?
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 4:28 pm   

Dzięki za info o jedzeniu. No i liczymy jeszcze na jakieś fotki z efektami, bo ja tylko widziałam jak jeszcze było przed :)
A te problemy z prezentacją, to chyba wyszły już rano? Bo jak byliśmy na sali koło południa to właśnie z Panem Pelikanem o tym rozmawialiśmy i sam nas przestrzegał że tak wyszło i żebyśmy jak chcemy prezentację to wcześniej przyszli wypróbować czy w ogóle ruszy.
Mieliście też chyba swoje driny hm? Coś kojarzę jakieś whiskacze na stole słodkim wystawione? Sami sobie goście robili? Jak to wyszło?
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 5:52 pm   

pokrzywcia, whisky fakt było i osoby które miały ochotę same sobie robiły- wiesz jedni piją z wodą inni z colą a jeszcze inni samo. Kto jak woli :) Nie widziałam żeby były z tym jakiekolwiek problemy a kilkoro panów przechadzało się ze szklaneczkami z tymże trunkiem :D

co do faszerowanych pomidorów- dostaliśmy od Państwa B. :D - ogólnie dobre ale cały smak zabijała bazylia- ale to na mój gust :P

prezentacja (świetna) w końcu poszła na naszym laptopie ale 2 razy był falstart, bo były niewielkie problemy z połączeniem laptopa z rzutnikiem.

Rosół o którym pisze Zuza był dla wielu osób zaskoczeniem ale był na prawdę dobry :D
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 6:00 pm   

kakonka napisał/a:
Rosół o którym pisze Zuza był dla wielu osób zaskoczeniem ale był na prawdę dobry
wszyscy go chwalą; czym sie rozni od tradycyjnego?
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 9:21 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
kakonka napisał/a:
Rosół o którym pisze Zuza był dla wielu osób zaskoczeniem ale był na prawdę dobry
wszyscy go chwalą; czym sie rozni od tradycyjnego?


przede wszystkim jest mniej tłusty a w nim pływają mini pulpeciki i makaron ryżowy :D
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 8:03 am   

To faktycznie dość innowacyjnie ;-)
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 9:49 am   

oj tak rosołek bardzo dobry.....:)
_________________


 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 5:08 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
A Wasz zespol nie mial swojego laptopa?

nie wiem szczerze mówiąc.. nawet nie wpadłam na pomysł żeby zapytać .. było mineło..

a jeszcze z jedzenia to mogę polecić..to kurczak faszerowany zawijany w bekonie.. pycha.. właśnie jedliśmy na go obiad.. i nawet po odmrożeniu nam smakował :)

a co do drinków to był tylko whiskacz i było dokładnie tak jak pisała kakonka, zdjęcia najprawdopodobniej będę mieć w tym bądź na początku przyszłego tygodnia..
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 5:09 pm   

nie moge sie doczekac :smile:
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 1:42 pm   

Ewa_Ewi, na moim trailerze troche widac zaraz ci podeśle na priv

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2012 6:57 pm ]
mam fotki już się dzielę..

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


[ Dodano: Czw Wrz 06, 2012 7:07 pm ]
stół słodki




tak jak pisałam wcześniej bardzo dużo nam zeszło ciasta, a to pewnie dlatego, że wszystko było naprawdę dobre i każdy brał to co lubi, czy sernik czy z jagodami czy babeczki..

i stół wiejski..



no i noga.. pychotka



chcecie jeszcze jakieś fotki?? poszukam może coś znajdę
Ostatnio zmieniony przez Zuza12345 Czw Sie 30, 2012 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 9:21 am   

Zuza12345 napisał/a:
chcecie jeszcze jakieś fotki?
pytanie retoryczne hehe. dawaj! wszystko wyglada pieknie!!!
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 9:55 am   

podglądam :cool:
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 9:59 am   

Zuza12345, omg, jestem na diecie i jak widzę takie cuda.... pięknie to wyglądało!
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl