Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Pelikan" sala weselna i hotel Aleksandrów Łódzki
Autor Wiadomość
vessna 

Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 9:33 am   

I po balu:))
Niesamowicie się cieszę, że na wesele wybraliśmy Pelikana - dosłownie wszystko było na medal. Ale od początku.
Wszelkie ustalenia z właścicielami przed weselem bardzo pozytywnie, w wielu kwestiach bardzo dobrze doradzili, a i nasze różne wizje nie były problemem.
Sama sala prezentowała się elegancko, ładnie udekorowane stoły (u nas znowu był fiolet i ecru) + oświetlenie=fajny klimat. Jedzonko przepyszne, ładnie podane, co miało być ciepłe- ciepłe było. Przy komponowaniu menu Pani Alicja poleciła nam kilka dań, które okazały się boskie, także polecam słuchać Pani Alicji:))
Do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz goście przychodzili do mnie zachwalać jaka jest sympatyczna i sprawnie działa.
Przy naszych 106 osobach miejsca co tańca było akurat, zupełnie niepotrzebnie się zamartwiałam. Parkiet dobrze przyczepny, kontuzji nie stwierdzono :)
A i dziękujemy za możliwość zwodowania kajaka w oczku wodnym w ogrodzie: :lol:

Pewnie nie wszystko opisałam, jakbyście chcieli wiedzieć więcej to chętnie dopowiem.
Myślę, że najlepszym podsumowaniem bardzo dobrej organizacji jest to, że mogliśmy poświęcić się wyłącznie zabawie i o nic nie martwić.
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 6:17 pm   

dziekujemy za wszelkie przekazane informacje, bardzo sie ciesze ze jestescie zadowoleni :)

ale skoro już możemy pytać:) to pytam :)
po 1 :) ) czy mozemy poprosić zdjecia? bo z tego co wiem to wy za soba mieliście ten stelaż? a jeszcze nie widziałam jak to wyglada u nas na sali
no i pytanie nr 2 .. czy ciasta mieliście oddzielnie czy razem na stołach? jeśli oddzielnie baaardzo mnie interesuje ile tego bylo??? jaka opcje cenową wybraliscie?
pytanie 3 czy możecie polecic cos co naprawde was zachwyciło z menu?? u nas jeszcze dlugo do wybierania, wiec dobrze by bylo dostac rade od osoby ktora jest juz po:)
pytanie 3..czy jest już może stół wiejski?


hmm no i pewnie kilka innych pytan sie urodzi, ale wstydze sie juz pytac :oops:

pozdrawiam i jeszcze raz gorrace gratulacje :bukiet:
 
 
vessna 

Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 7:59 pm   

Stelaża za parą młodą ostatecznie nie było, bo efekt ponoć super nie był i telefonicznie uzgodniliśmy, że będzie bez dekoracji. Za nami więc było samo lustro, które mi się bardzo podoba i jak dla mnie nie potrzeba niczego więcej.
Ciasta były na osobnym stole z kawą i herbatą - sernik i marchewkowe były boooossssskie! Ilość wystarczająca bo mimo że dobre, to z każdego rodzaju trochę zostało.
Jeśli chodzi o menu to u nas była wersja za 140. Z mięs dla mnie hitem były takie roladki z indyka czy tam kutaka zawinięte w boczek - chyba nazywa się to udka po francusku - bardzo polecam. Zupy brokułowa i serowa też pyszniutkie, szczególnie ta druga (jest w standardowym menu w restauracji, można przetestować). Przekąski spróbowałam dopiero w domu hehe - śledzik z jabłkiem i śmietaną mniam, sałatka brokułowa i pieczarkowa też, wszelkie pieczenie na zimno super (szczególnie zajadam się roladą z kurczaka na słodko). Podobał mi się sposób podania deski serów - w wydrążonej gruszce była żurawina + winogronka dla dekoracji.
Najmniej mi podeszły faszerowane jajka. A i torciki lodowe to nie są torciki tylko lody w pucharku po prostu.

O stole wiejskim nic nie wiem, my się nie interesowaliśmy tym.

Jakby coś jeszcze to się polecam, ale za jakieś 10 dni odpowiem bo wybywamy na wakacje jupi:))
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 16, 2011 7:03 pm   

Kiedy będzie kolejne wesele w Pelikanie? Ktoś wie? :)
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Paź 22, 2011 11:12 am   

Pan Pelikan napisał:
- Film będzie prawdopodobnie dopiero w grudniu.
- Stelaż jest zrobiony ale nie są zadowoleni z jego efektu końcowego, będą myśleli nad innym rozwiązaniem.
- Wesela są jutro tzn. jest wesele w restauracji natomiast na dużej sali jest 18-tka dla rodziny także można podjechać tak do 15-16. Potem dopiero w marcu i kwietniu i możliwe że w styczniu.

jeśli chcecie to proponuje zadzwonić do Pana i się z nim omówić.
 
 
Monika.I 

Wiek: 38
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 7:57 pm   

Witam,

To i ja dopiszę swoją opinię na temat sali. Wcześniej nie udzielałam się specjalnie na forum, bo nie było na to czasu :-? Jednym zdaniem - przekładaliśmy z T. termin w Kościele byleby wesele odbyło się właśnie tam. Sala jest na prawde na wysokim poziomie, właściciele kompetentni i niezwykle sympatyczni, a i ceny za talerzyk zupełnie normalne ( czytaj ludzkie ). Nie widzieliśmy co prawda na żywo udekorowanej już sali na przyjęcie weselne, natomiast jej wygląd nawet bez żadnych ozdób jest taki jak należy. Białe obrusy, żywe kwiaty, parę innych dodatków, MY i będzie pięknie :P Nie wydaje mi sie, żeby przy 120 osobach brakowało miejsca. Kwestia ustawienia stołów. U nas będzie troche mniej gości, więc raczej obawiam się że będzie za pusto...Ale dobra muzyka mam nadzieję zachęci do zabawy :-) Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do orgizowania imprezy właśnie tam, ale wiadomo, szczegółowo wypowiedzieć się będę mogła dopiero w czerwcu.Wszysko jednak wskazuje że dokonaliśmy właściwego wyboru :) I wierzcie mi, nie działam w imieniu konkurencji , postanowiłam w końcu napisać coś od siebie :wink:

Pozdrawiam wszystkich
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 8:50 pm   

cześć czy któraś z was była może na sylwestrze na naszej sali?
może ktoś znajomy? jakieś relacje?
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 10:14 pm   

Widziałam że kilku moich znajomych było, już wysłałam im listę pytań co do sali itp, jak tylko będę coś wiedziała to dam znać :)
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 8:57 pm   

A wiecie kiedy odbędą się najbliższe wesela w Pelikanie?
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 10:13 pm   

21 i 28 stycznia
_________________

 
 
 
Margerita 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 8:03 pm   

A miał ktoś przyjęcie/obiad weselny w Pelikanie na małej sali :?:
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 8:26 pm   

Witam, ja również dołączam do Pelikanowych weselników (umowa już podpisana :smile: )


vessna napisał/a:
Przy naszych 106 osobach miejsca co tańca było akurat, zupełnie niepotrzebnie się zamartwiałam. Parkiet dobrze przyczepny, kontuzji nie stwierdzono :)
)
Jak były ustawione stoły? Ja również planuję wesele na ok. 100 osób i zaczynam kombinować z tym ustawieniem.. jakoś to pokazane na stronie nie do końca mi pasuje...
A Wy dziewczyny jak macie lub miałyście ustawione stoły?
Ktoś próbował już wiejskiego stołu?
No i jak to jest z tymi kwiatami do dekoracji? Czy faktycznie jest to dekoracja czy może 2 kwiatki na krzyż w wazonie? :wink:
Pozdrawiam
_________________
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 1:35 am   

Cześć dziewczyny :)

Ja tez na 90% dołączam do Pelikanowej ekipy. Prawdopodobnie jutro podpiszemy umowę :D

pokrzywcia jaki termin zarezerwowałaś?
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 1:45 pm   

pokrzywcia napisał/a:
No i jak to jest z tymi kwiatami do dekoracji? Czy faktycznie jest to dekoracja czy może 2 kwiatki na krzyż w wazonie?


No tez jestem ciekawa jak to jest...

Napiszcie dziewczyny jakie macie terminy i czy myślałyscie ju o jakiejs dekoracji?
Jakie kwiaty?
Co za młodymi? :)
_________________

 
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 8:45 pm   

Mój termin - 13.10.2012 :lol:

agacionek napisał/a:
Co za młodymi? :)


To zależy chyba od ustawienia stołów, raczej za młodymi jest lustro.. przynajmniej tak wychodzi w większości ustawień stołów. Podobno mają jakąś "konstrukcję" ale nie wygląda to dobrze i nie oferują.

agacionek napisał/a:
Jakie kwiaty?

Pani Pelikanowa zaproponowała żeby to były kwiaty, które będą akurat w sezonie - podobno koniec lata to sezon na eustomy, ale oczywiście można dostosować. Ciekawa jestem tylko tej ilości dekoracji..planuję motyw fioletowo - ecru tak jak jest na zdjęciach ze strony. Na stronie ta dekoracja kwiatowa jest chyba tak w sam raz, ciekawe jak w rzeczywistości? Widział ktoś inny sposób dekoracji, albo może któraś z Was może wrzucić zdjęcia ze swoich wesel?
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 10:04 pm   

Kwiaty na które jest akurat sezon będą tanie to oczywiste- jak z truskawkami :D
Jak jest sezon to są tanie.

Zdjecia od jednej z forumek





Jak dla mnie trochę skromnie.

Niestety nie ma nikogo kto mógłby wrzucić zdjecia z wesela...
_________________

Ostatnio zmieniony przez agacionek Wto Sty 24, 2012 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 10:18 pm   

No my właśnie jesteśmy po podpisaniu umowy :)

Nasza data 15.06.2013 :)

W sobotę jest wesele mniejsze na 60 osób, podjadę zobaczyć jak to wygląda, jeśli będzie można zrobię zdjęcia.

Co do dekoracji za młodymi Pan Konrad mówił ze mają coś nowego zrobić, ale nie wiem czy na ten rok zdążą czy nie.

Jeśli byłby ktoś ciekawy mogę powiedzieć coś na temat jedzonka :) Rozmawiając i czytając umowę skosztowaliśmy szarlotki z lodami i serniczek, a Mój z moim tatą pierogi z mięskiem. Po prostu pychota. Prawdziwe domowe jedzonko :) planujemy jeszcze parę razy podjechać i popróbować innych dań, bo dużo tego do wyboru i coś czuję, że nie będziemy mogli się zdecydować :D
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 10:27 pm   

agnies89, super że zamieściłaś opinie na temat jedzenia, ja moze tez wyciagne mojego na skosztowanie czegoś ;)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 2:53 pm   

Przyglądam się temu wątkowi już jakiś czas, bo sami zastanawiamy się na Pelikanem. Na stronie www Pelikana są zdjęcia autorstwa Marty Kuleszy. Na jej stronie z kolei, sala ładnie się prezentowała, łącznie z dekoracją na stołach. Ale teraz przeglądam i już tych zdjęć nie ma, tylko kilka sztuk.
Może to, co jest na stołach to indywidualny gust pary młodej?
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 3:31 pm   

Postaram się później dorzucić kilka moich fotek z Pelikana. Dekoracja - indywidualna rzecz do uzgodnienia z właścicielami (kolorystyka, kwiaty, pokrowce na krzesła - z czy bez itd). Ja nad nami planuje zainstalować zdjęcie dużego formatu, chcę to wydrukować na lekkiej piance i jakoś przytwierdzić do lustra ;-) . Myśle, ze warto przejechac sie na salę jak będzie wesele ze stołem wiejskim, fontanną czekoladowa itd zeby miec szerszy ogląd sytuacji ;) .
P.s.1 Opinie o jedzeniu, które do mnie docierają - same pozytywne :)
P.s. 2 Gdzie będziecie zamawiały tort - w jakiejś cukierni w Aleksandrowie?
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 6:58 pm   

Ewa_Ewi czekamy na fotki z niecierpliwością :) Z tym zdjęciem super sprawa !! ! Ciekawe czy Pani Pelikanowa Ci pozwoli na ingerencje w lustra czy ściany hehe :wink:

Co do dekoracji mi osobiście bardzo podobają się te wysokie wazony i chyba na nich poprzestanę, ewentualnie jeszcze jakieś dodatkowe kwiaty przy nas - młodych :) Wydaje mi się że reszta dekoracji może i jest widoczna i ładnie się prezentuje jak nie ma innych dań ani przystawek, butelek itd - czyli jednym słowem do pierwszego obiadu. Potem i tak jest taki miszmasz na stole, że obawiam się że dekoracje by zniknęły. Chyba jeszcze pomyślę o jakiś świeczkach :)

Cukierni jeszcze nie wybrałam, ale z Aleksandrowa polecali mi cukiernię "Krakowiak".

agnies89 byłaś zobaczyć salę w weekend?
_________________
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 9:50 pm   

pokrzywcia, niestety nie byłam :( samochód odmówił nam posłuszeństwa, no i stwierdziliśmy, że pojedziemy jak będzie wiosna, zobaczyć salę razem z ogrodem :)
_________________



 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 11:10 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Wto Sty 31, 2012 11:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 1:04 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________



 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 1:38 pm   

przyglądam się :)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 3:33 pm   

motylica, przygladaj bo wiesz ;)
_________________

 
 
 
niezapominajka1 


Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 12:42 am   

hej :)

my też podpisalismy juz umowe z Pelikanem na termin 22.06.2013 i również jestem bardzo ciekawa fotek z tej sali.
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 8:58 am   

agacionek napisał/a:
motylica, przygladaj bo wiesz ;)


wiem wiem :smile: wyniucham zresztą pewnie osobiście - przejadę się jak już ciepło będzie :wink:
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 4:43 pm   

widzę, że coś się ruszyło w wątku.. ale niestety jestem nadal pierwszą z forumek, która będzie mieć tam przyjęcie weselne :(


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 4:56 pm   

A czym tam różni się wesele od przyjęcia weselnego ?? Przecież założenia są takie same :wink: i zabawa może być równie udana :)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 5:24 pm   

Wiem ze teraz byly dwa wesela ale niestety nikogo z forum :?
Pisalam o zdjecia ale nie maja oczywiscie...
Pan Pelikan napisal domnie ze jest film i mozna podjechac i go obejrzec. A kolejne wesele w kwietniu, tylko czyje...
_________________

 
 
 
Andzia86 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 12:21 pm   

Witam,
ja będę miała wesele w Pelikanie w czerwcu i powiem szczerze że te niedopowiedziane kwestie o których czytam na forum (i najgorsze, że ciężko jest się czegoś konkretnego dowiedzieć na ten temat od właścicieli) też zaczynają spędzać mi sen z oczu.. :/ :(

Wydawało mi się, że 2 sezon weselny to już najwyższy czas, aby posiadać na sali odpowiednią dekorację, która wyróżniłaby miejsce dla młodych.. tym bardziej, że to wielkie lustro może być utrudnieniem przy wykonywaniu zdjęć.. Nie bardzo też rozumiem jak można oferować w ofercie stół wiejski nie posiadając go... zbicie drewnianego stołu przez stolarza z odpowiednią dekoracją (którą można ściągnąć ze pięknych zdjęć stron internetowych niejednej sali weselnej) nie powinno raczej należeć do trudnych rzeczy... więc mam nadzieję, że jednak ten stół posiadają...

Także jestem niezmiernie ciekawa jak tak naprawdę wyglądają zastawione stoły (było by BARDZO BARDZO miło jakby któraś ze szczęśliwych młodych małżonek zamieściła zdjęcia ze swojego wesela w Pelikanie lub dała znać o takiej możliwości na priv <prosi>) no bo od właścicieli no cóż... raczej tego się nie dowiemy.. :-?

Ja zamawiałam sale ponad rok temu, więc było to trochę w ciemno... i nie wiem już tego trochę nie żałuję.. nie samej sali tylko tego, że moje wyobrażenie -co miało być - nie do końca będzie odpowiadało rzeczywistości...
Pozdrawiam
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 4:37 pm   

Andzia86, super ze jednak ktos będzie mil wesele w Pelikanie przede mna [smilie=4.gif]

Andzia86 napisał/a:
Nie bardzo też rozumiem jak można oferować w ofercie stół wiejski nie posiadając go


tu moge juz ciebie i pozostałe osoby uspokoic, iż dostałam zdjecia stołu wiejskiego !! wprawdzie nie zastawionego :lol: ale jednak.. a zatem stół jest.. jak ktos chce niech pisze to wysle fotki..

Pozatym Pan Pelikan napisał ze na imprezie karnawałowej(28 stycznia - moze ktos sie wybiera ?? , albo byl na sylwestrze??) powinien miec jeszcze fotki zastawionego stołu.
co do bimbru to:

"Bimber tak jak mówiłem od początku jest w Waszym zakresie (niestety ale jest nielegalny i ze względu na posiadaną koncesje na sprzedaż alkoholu nie możemy go proponować) za to mamy na niego ładną dębową beczkę 4 litrową z miedzianym kranikiem" - Pan Pelikan

A co z szmapanem i chlebem na powitanie?? pamietacie bo mi juz głupio do niego pisac i dopytywać.. mam postepujaca sklerozę :P nic nie poradzę

Andzia86, mam tez foty sali z wesela gdzie robila zdjecia moja Pani fotograf, i foty, ktore robilam sama przy ogladaniu sali z rodzicami :)
jak chcesz to podaj majla moge ci przesłac.. było wtedy jasno ;)

gosza napisał/a:
A czym tam różni się wesele od przyjęcia weselnego

a tak mi sie jakos napisało :) sadze ze to jedno i to samo...

Pozdrawiam
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 5:04 pm   

Zuza12345, szampan i chlebek jest w cenie :) nie wiem czy dostałaś taką rozpiskę od Pana Pelikana, jest tam wszystko napisane co jest za jaką kwotę, razem z menu do wyboru :-)

co do stołu wielskiego to sama widziałam go osobiście :) tak więc jest :smile:
_________________



 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 7:22 pm   

Zuza12345, wstaw zdjecia tutaj- chyba nie jest to zabronione, a napewno ulatwi innym wybor ;)
_________________

 
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 8:10 pm   

też chętnie zobaczę zdjęcia :)
_________________



 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 10:40 pm   

no właśnie zastanawiałam się czy mogę.. czy ACTA mnie nie dopadną :P
zresztą tu zawsze problem bo muszę formaty pozmieniać.. ech jak ja tego nie lubię..

[ Dodano: Pią Lut 03, 2012 3:38 pm ]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

przepraszam ze takie wielkie te fotki

[ Dodano: Pią Lut 03, 2012 3:58 pm ]
a i jeszcze raz oglądałam zdjecia od mojej Pani fotograf.. i na 2 zdjeciach udalo mi sie znaleśc zdjęcia zastawionych stołów(tych zdjęć napewno nie moge umieścić - musiałabym napewno zapytac autora fotek o zgodę) powiem Wam że ładnie to wygląda.. nie jest naćkane nie stoi talerz przy talerzu, ale tez nie jest tego mało.. i wygląda apetycznie.. sa też ustwione duże bukiety kwiatów w holu.. no i czerwony dywan na wejscie :razz:
a i maja fajne cynkowane wiaderka na kwiaty..

i napisałam jeszcze raz jednak do Pana Pelikana z zapytaniem o koszyk na wódke jak dostanę odpowiedź dam znać..

pozdrawiam
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 5:13 pm   

agacionek napisał/a:
Pan Pelikan napisal domnie ze jest film i mozna podjechac i go obejrzec. A kolejne wesele w kwietniu, tylko czyje...

agacionek film widziałam.. co prawda nie oglądałam całego tylko wyrywkowo, ale nic szczególnego na nim nie widać raczej tylko zabawę gości weselnych :-? stołu wiejskiego tym bardziej bo to od niedawna mają w ofercie...

Zuza12345 napisał/a:
A co z szmapanem i chlebem na powitanie?? pamietacie bo mi juz głupio do niego pisac i dopytywać.. mam postepujaca sklerozę :P nic nie poradzę

jest w cenie, nie wiem co prawda jak wygląda (chlebek) - może któraś z dotychczasowych weselniczek ma fotki? ciekawe też jak z szampanem, czy można dodać np. truskawki do kieliszków?

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Andzia86 napisał/a:
Wydawało mi się, że 2 sezon weselny to już najwyższy czas, aby posiadać na sali odpowiednią dekorację, która wyróżniłaby miejsce dla młodych.. tym bardziej, że to wielkie lustro może być utrudnieniem przy wykonywaniu zdjęć..


Też planuję to jakoś zasłonić - podobno można robić "modyfikacje" w wystroju bez większej ingerencji w sufity i ściany :razz:

A wiecie może jak jest z owocowym i ciastowym stołem? Dosyć skromne są te stoły na zdjęciach... czy są one uzupełniane w czasie imprezy?
Fajnie, że coraz nas więcej Pelikanowych weselniczek ;)
_________________
 
 
Andzia86 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 6:17 pm   

Dzięki Zuza12345 za zdjęcia!!:) i za wszelkie informacje - uspokoiłaś mnie pisząc, że widziałaś zastawione stoły i były w porządku :)
ze stołem wiejskim jak się okazuje też nie miałyśmy co się stresować bo wygląda na tym zdjęciu naprawdę fajnie (przynajmniej jak dla mnie i mojego narzeczonego) no i duży plus że sala posiada stylową beczkę na bimberek :super:

Ja posiadam kilka zdjęć z oglądania sali przed jakimś innym weselem.. ale w sumie wszystko wygląda tak samo tylko kolorystyka kwiatów jest nie różowa a fioletowa - czyli taka jaka jest pokazana na stronie Pelikana, więc nie ma sensu ich zamieszczać..

Jeśli chodzi o dekorację to ma być gotowa na kwiecień i tak jak mówili wcześniej planują cos z metaloplastyki i kwiatów.. hmm.. jestem bardzo ciekawa co wymyślą..
Zuza12345 może akurat ten "stelaż" będzie dobrą podstawa do zamocowania zdjęć zgodnie z Twoim pomysłem...:) My osobiście myślimy o jakiejś prezentacji puszczanej na plaźmie...

A odnośnie szampana... to widziałam, że serwują go z wisienkami (co go ładnie zabarwia ale nie wiem czy były one świeże czy jakoś przetwarzane uprzednio) ale myślę, że nie będzie problemu aby zamienić je na truskawki (o ile będzie na nie wmiare sezon i cena nie będzie zawrotna jak za te sprowadzane co tylko wyglądem przypominają truskawkę..)
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 8:22 pm   

pokrzywcia napisał/a:
może któraś z dotychczasowych weselniczek ma fotki? ciekawe też jak z szampanem, czy można dodać np. truskawki do kieliszków?


z wesela z którego ja ogląda lam zdjęcia były jakieś owoce wrzucone do szampana.. podejrzewam, ze właśnie truskawki :)

chlebek tez był.. taki mały tzn wielkość mniej więcej 2 dłoni ..

pokrzywcia napisał/a:
Myślicie, że można się dogadać żeby coś więcej dołożyli?


z tego co się deklarują to nie ma z tym problemu..

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Andzia86 napisał/a:
(przynajmniej jak dla mnie i mojego narzeczonego)

nam też- taki bardziej "ludowy" do tej sali by nie pasował.. tylko ja u siebie odpuszczę sobie te sztuczne słoneczniki w wazonie ;)

Andzia86 napisał/a:
metaloplastyki i kwiatów.. hmm.. jestem bardzo ciekawa co wymyślą..

brzmi frapująco :cool:

Andzia86 napisał/a:
Zuza12345 może akurat ten "stelaż" będzie dobrą podstawa do zamocowania zdjęć zgodnie z Twoim pomysłem...:) My osobiście myślimy o jakiejś prezentacji puszczanej na plaźmie...

ee no tu musze powiedzieć że Pan Pelikan powiedział ze jak będzie potrzeba wkręci się mało niewidoczne haczyki i zawiesi na żyłce :razz: ale sądzę ze damy jakoś radą bez robienia im dziur w ścianach :)

Prezentacje planowaliśmy zrobić podczas tortu za nami na tym dużym ekranie.. z telewizorka od razu zrezygnowałam, bo..
1) na nagraniach na kamerze nie wyglądało by to dobrze - kojarzycie ten efekt jaki sie robi gdy się nagrywa coś bezpośrednio z telewizora..
2) na zdjęciach - to samo co wyżej, i jednak jakieś światło tv daje i mogłoby dla mojej urody okazać się mało korzystne :P
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 12:40 pm   

Super, gdyby pojawiło sie zdjęcie zastawionego stołu wiejskiego :) Dziewczyny dawajcie na bieżąco znać jak kwestia dekoracji za Młodymi, ja tez chcę zasłonić lustro (i powiesić duże zdjęcie:) Gdzie robicie stolik dla zespołu/fotografa/kamerzysty? Będziecie wypuszczać lampiony w niebo?
 
 
niezapominajka1 


Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 6:35 pm   

Co do lampionow to slyszalam ze jest mozliwosc puszczania ich, ale tylko przy duzym wietrze, bo obok sa budynki i jak nie ma wiatru to zatrzymuja sie na tych budynkach ( tak uslyszalam przez telefon, chyba ze zle zrozumialam ) :smile:
_________________
 
 
Dekoracje BK 
Firma


Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 8:35 pm   

niezapominajka1 napisał/a:
Co do lampionow to slyszalam ze jest mozliwosc puszczania ich, ale tylko przy duzym wietrze, bo obok sa budynki i jak nie ma wiatru to zatrzymuja sie na tych budynkach ( tak uslyszalam przez telefon, chyba ze zle zrozumialam ) :smile:


Raczej źle zrozumiałaś, bo gdy puszcza się lampiony przy dużym wietrze to one od razu lecą na sąsiednie budynki, druga sprawa że przy dużym wietrze trudno w ogóle odpalić i zapanować nad lampionami przy ich rozgrzewaniu.

Natomiast jeśli nie ma wiatru to lampiony można spokojnie odpalić, poczekać aż się napełnią ciepłym powietrzem a gdy są już gotowe do startu to lecą powolutku prosto w górę i dopiero wysoko lecą z wiatrem aż się wypalą i zgasną (ale tego już nie zobaczycie bo znikną wam z oczu)
 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 2:50 pm   

jest kosz na wódke na Sali do Naszej dyspozycji jakby ktoś był zainteresowany..
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 12:57 am   

Zuza12345, masz jakies wiadomości jeszcze?
Bo Ty same ciekawostki piszesz ostatnio na temat sali ;)
_________________

 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 1:31 pm   

nie no już więcej nie pisałam do pana Pelikana.. także nie mam nowych wieści :0 a macie może jeszcze jakieś zapytania? bo może mi to do głowy jeszcze nie wpadło a warto by zapytać.. trudno najwyżej będę najbardziej upierdliwą PM w Pelikanie :roll: .. ale kto pyta nie błądzi.. prawda?
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 11, 2012 4:30 pm   

Zuza12345 napisał/a:
jest kosz na wódke na Sali do Naszej dyspozycji jakby ktoś był zainteresowany..

i jak ten kosz? :) taki wilkinowy jakiś ?

Zuza12345 napisał/a:
a macie może jeszcze jakieś zapytania?


to ja mam :z jezorem: : nie wiem dziewczyny czy też macie zamiar korzystać z Rolls Royca, ale jeżeli tak to wiecie coś na temat przystrojenia auta? Czy to jest w cenie?
_________________
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 1:34 pm   

pokrzywcia, z tego co pamiętam przystrojenie auta to koszt ok 50zł, kolorystyka kwiatów taka sama jak na sali, niestety nie wiem jak to wygląda i czy dużo tych kwiatów
_________________



 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 4:24 pm   

Ostatnie wesele w pelikanie :)

_________________

 
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 2:48 pm   

dziewczyny wiecie może kiedy jest następne wesele w Pelikanie? ;)
_________________



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl