Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Pelikan" sala weselna i hotel Aleksandrów Łódzki
Autor Wiadomość
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 2:25 pm   

Zuza12345, zgadzam się z Tobą co do jedzenia. Strasznie ubogo to wygląda na tych zdjęciach, i pusto bardzo na tych stołach. Jednak skromna ta dekoracja w cenie... :-?
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 3:51 pm   

Dziewczyny, jedzenie jest przeciez wystawiane dopiero w trakcie wesela (przekąski po I obiedzie), wiec jadąc na salę wczesniej niei ma mozliwosci aby to ocenic. Co do dekoracji - na stołach moim zdaniem ma byc włąsnie duzo jedzenia a nie dekoracji ;-) Bywałam na weselach, gdzie stoły były przepieknie udekerowane, ale niestety to był przerost formy nad treścią - wychodziłam głodna, bo więcej na stole było kiwatków i innych ozdób niz przekąsek.
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2012 11:53 pm   

czyli mam rozumiec, ze wystroj stolu mlodych nie jest wliczany do dekoracji? To jakas paranoja..jak rozmawialismy przy podpisywaniu umowy to mowili, ze moze byc cos innego zamiast tego naczynia z plywajacymi swieczkami i ze to tez czesc dekoracji. Ta sala coraz bardziej mi sie "podoba".. Wiecie moze kiedy jest najblizsze wesele?
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 12:13 am   

z tego co pamiętam pan Pelikan mówił, że jakaś dekoracja stołu młodych jest w cenie, ale za większą trzeba dopłacić
_________________



 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 08, 2012 12:34 pm   

dekoracja stołu młodych taka,jak na pierwszym zdjęciu na stronie jest w cenie. jeśli chce się większy, ozdobny bukiet (w stylu tego, który jakiś czas temu wstawiła tu agacionek), trzeba dopłacić.
_________________
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2012 9:40 am   

na Facebooku na profilu Pelikana wrzucili filmiki z balu karnawałowego i zdjęcia :)
_________________



 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2012 12:30 pm   

dzięki za info :)

[ Dodano: Czw Maj 10, 2012 12:41 pm ]
Wiecie ile osob bylo na tym balu?
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 10, 2012 6:18 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
Wiecie ile osob bylo na tym balu?

Bardzo dużo, ok 160 chyba, ale nie wiem czy wszyscy bawili się na jednej sali, raczej to niemożliwe.

Przjrzałam forum i zrobiłam krótką listę osób które są na forum i będą miały wesele w Pelikanie.

2012
Andzia86 02.06.2012
Monika.I czerwiec 2012
Sylwiaak90 23.06.2012
Zuza12345 11.08.2012
agacionek 18.08.2012
Ewa_Ewi 22.09.2012
pokrzywica 13.10.2012

2013
białyTulipan 25.05.2013
agnies89 15.06.2013
niezapominajka 22.06.2013


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 6:45 pm   

agacionek napisał/a:
Bardzo dużo, ok 160 chyba, ale nie wiem czy wszyscy bawili się na jednej sali, raczej to niemożliwe.

Chyba jednak na jednej, bo jak inaczej?
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 8:41 am   

Zdjęcie tyc foteli, któraś z Was o to pytała ;)

_________________

Ostatnio zmieniony przez agacionek Wto Maj 29, 2012 8:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 8:55 am   

[quote="agacionek"]Zdjęcie tyc foteli, któraś z Was o to pytała ;)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


[ Dodano: Wto Maj 29, 2012 8:57 am ]
Dziewczyny, robicie plan stolow? W galerii na stronie Pelikana, na 1wszym zdjeciu widze tablice, na ktorej sa chyba kartki z rozmieszczeniem gosci przy stolach (ale nie wyglada to ladnie).
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 2:53 pm   

Ja robię plan stołów, wybieram się teraz w środę na salę przed weselem, zobaczę jak będzie to wyglądać ;)

Fakt te kartki wyglądaja mało estetycznie, ale myślę że sala nie jest zobowiązana do robienia planu, więc jest to zasługa młodych ;)

[ Dodano: Wto Cze 05, 2012 3:01 pm ]

No i według mnie tutaj na tym zdjęciu widać że miejsce dla młodych powinno być bardziej w lewo, bo ta lampa przeszkadza żeby coś zawiesić, no chyb aże na niej :P
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 3:37 pm   

agacionek napisał/a:
le myślę że sala nie jest zobowiązana do robienia planu, więc jest to zasługa młodych ;)
dokładnie, trzeba we własnym zakresie. Będziesz robic fotki sali w srode? Ja jestem ciekawa jak z ta dekoracją za Młodymi, na pewno będę zawieszała duże zdjęcie :)
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 6:34 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
na pewno będę zawieszała duże zdjęcie :)


ja też..

w ogóle co myślicie o czerwonych kwiatach na salę? czy będą pasowały?
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 8:48 pm   

Dziewczyny byłam i widziałam i było pięknie... Po raz kolejny sala mnie urzekła!
Oczywiście wzięłam aparat ale nie wzięłam baterii do niego.
Sala miała fioletowe kwiaty, standardowo eustomy i róże. Przed młodymi stał piękny bukiet z różnych kwiatów, dodatkowo były zaznaczone tiulem dwa miejsca na pokrowcach i zawieszone dwa serca



Przybrane w kolorach fioletu, bardzo ładnie to wygląda, lekko i jest miejsce zaznaczone :)
Chociaż ja rozważam powieszenie materialu za tym jednym lustrem żeby przy zdjęciach i filmowaniu fotograf i kamerzysta się nie odbijali, ale myślę że jeszcze podejdę kiedy będzie wesele z zawieszonym materiałem.

Co do sofy to mnie się ona bardzo podoba, może faktycznie nie zlewa się z tłem, ale ma to coś i jest urokliwa. Przy szatni stał plan stołów.

No i dziewczyny zachorowałam na porowce na krzesła... Sala wygląda obłędnie!! :dribble:
Wiem że wcześniej mówiłam że to zbędny wydatek, ale było tam tak ślicznie że mogłabym usiąść przy stole i patrzeć ciągle na sale.

Wesele na dokładnie 103 osoby, z 4 stołami wzdłuż stołu młodych o różnych długościach. I dla mnie dziewczyny to jest full co tam może być osób. No naciągnięte 108-110.
Przy większej ilości Pan Pelikan mówił że trzeba ustawić stoły w drugą stronę czyli jakby wzdłuż okien.

Tak się rozmarzyłam jak tam stałam :serce:
A i co do ilości jedzenia to wiem z pewnych źródeł że Młodzi po weselu zabrali dwa bagażniki jedzenia, więc... to chyba nie mało nie? :eek:
Do toalety ktoś z sprzątających zagląda co godzinę.
Stół słodki ani wiejski nie były zastawione więc nie mogę się wypowiedzieć, ale mam nadzieje że nasza forumowa dagii powie jak było :)

Zuza12345, uważam że czerwone kwiaty typu takie jak pokazywałaś "maki" (nie wiem jak one dokładnie się nazywają :wink: ) będą pasowały, każdy żywy kolor przełamujący ten budyń będzie śliczny :) A Ty kiedy idziesz tam na wesele?
_________________

Ostatnio zmieniony przez agacionek Sro Cze 06, 2012 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 9:19 pm   

Zuza12345, też myślę że czerwone będą pasowały, bo ten budyniowy jest dość uniwersalny - każdy kolor będzie pasował :)
agacionek, cieszę się z Twojej relacji, bo ostatnio coś te opinie były takie sobie i już się zaczynałam obawiać a wygląda na to że jednak nie jest tak źle :D Sala z pokrowcami rzeczywiście wygląda zupełnie inaczej, ja też się zdecydowałam :razz: Nadal jakoś nie mogę sobie wyobrazić tej dekoracji za młodymi... no bo jeśli zdjęcie - to na tej ścianie między lustrami? W sumie fajnie byłoby wykorzystać ten telewizor, może wtedy jakiś pokaz slajdów?

Cytat:
Chociaż ja rozważam powieszenie materialu za tym jednym lustrem żeby przy zdjęciach i filmowaniu fotograf i kamerzysta się nie odbijali, ale myślę że jeszcze podejdę kiedy będzie wesele z zawieszonym materiałem.

agacionek mówisz o tym lustrze po prawej? (patrząc z perspektywy siedzenia PM)

A ten plan stołów to na wejściu się stawia żeby goście od razu się zorientowali gdzie siedzą?
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 10:20 pm   

pokrzywcia napisał/a:
agacionek mówisz o tym lustrze po prawej? (patrząc z perspektywy siedzenia PM)

To pierwsze lustro jak się wejdzie :p czyli jakby po lewej jak się patrzy na PM.
To po prawej było całkowicie "na parkiecie".
pokrzywcia napisał/a:
A ten plan stołów to na wejściu się stawia żeby goście od razu się zorientowali gdzie siedzą?

Zdecydowanie tak :)
pokrzywcia napisał/a:
bo jeśli zdjęcie - to na tej ścianie między lustrami?

Myślę że krzesła dla PM będą wtedy w takim miejscu żeby zdjęcie było centralnie nad Wami :) Ja bym dała materiał na lustro i zdjęci ena nim, bo tam jest ta rama na której można zawiesić, bo gdzie niby indziej?

Wiesz ja się wypowiedziałam co do wyglądu sali, jest ślicznie.. Jest taka ciepła i przytulna :zakochany: Wiem że tutaj na forum poruszane były kwestie jedzenia, a do tego nie mogę się odnieść.
Ale jestem rozmarzona tymi pokrowcami :p
_________________

 
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 10:28 pm   

Cytat:
Ale jestem rozmarzona tymi pokrowcami :p

mnie się pokrowce marzyły od zawsze,a te w Pelikanie są po prostu pięknie!!!więc nie dziwi mnie Twoja reakcja ;)

a powiedz,czyli młodzi nie siedzieli przed tym lustrem?taki chyba był plan pierwotnie, że to jest właśnie miejsce dla par młodych...
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 10:44 pm   

białyTulipan napisał/a:
,czyli młodzi nie siedzieli przed tym lustrem?taki chyba był plan pierwotnie, że to jest właśnie miejsce dla par młodych...

Tak siedzieli przed lustrem tym po lewo jak się na nich patrzy :)
Tak żałuję że nie miałam tej baterii w aparacie :(
_________________

 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 8:45 pm   

agacionek napisał/a:
A Ty kiedy idziesz tam na wesele?

idę 11 sierpnia na swoje wesele:)

a takich kwiatów maków czy makopodobnych na pewno nie będzie w tym okresie..

[ Dodano: Czw Cze 07, 2012 8:46 pm ]
muszę się wybrać na sale i pogadać w jakieś najbliższe wesele jak tylko będę mieć wolna sobotę
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 3:07 pm   

Byłam w środę na weselu i mogę polecić salę :)
Jedyne na co bym zwróciła uwagę to stół wiejski. No i jak dla mnie sala na max 110 -120 osób :)
_________________


 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 5:07 pm   

dagii, czyli mało na tym stole jedzonka?

a masz może jakieś zdjęcia?
_________________



 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 8:43 pm   

agnies89, zdecydowanie bardzo ubogi wiejski stół:(
ale ogólnie jedzenia raczej nie brakowało ;)
_________________


 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 9:23 pm   

a co Ci najbardziej smakowało?

i jeszcze powiedz jak z tym miejscem do tańca?przy jakiej ilości tańczących można było tańczyć swobodnie?
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 9:36 pm   

białyTulipan, pieczone mięsa były pyszne... galantyna , karczek, itd :)
Obiad też był smaczny, super były kuleczki ziemniaczane, tylko były też podane buraczki i moja znajoma sobie poplamiła sukienkę bo jej kuleczka uciekła przez buraczki:) więc może zrezygnujcie z buraczków?! heh
No niby na weselu którym byłam było około 120 osób... i to zdecydowanie max totalny :(
_________________


 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 9:50 pm   

a jaki był deser? ;>
u nas buraczków na pewno nie będzie,bo za nimi nie przepadamy;)

dagii napisał/a:
No niby na weselu którym byłam było około 120 osób... i to zdecydowanie max totalny :(

ale całe te 120 się mieści na parkiecie?bo obawiam się właśnie,że nie...chodzi mi o taką ilość osób tańczących w tym samym czasie, przy której ma się trochę luzu

i przypomniało mi się jeszcze:jak było z miejscami parkingowymi?

(przepraszam,że Cię tak zarzucam pytaniami :oops: ale mam nadzieję,że rozumiesz... :D )
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 9:56 pm   

białyTulipan, no tańczących myślę , że było tak max z 80 i wtedy było ok.... bo 120 to nie ma szansy aby się zmieściła :)
Jak był pierwszy taniec to część gości stała za stołami bo się nie zmieścili ......
Z miejscami parkingowymi nie wiem jak było bo nie wychodziłam na parking , nie pomogę w tej kwestii :P

Spoko rozumiem, zupełnie mi to nie przeszkadza ;)
_________________


 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 10:01 pm   

dagii napisał/a:
no tańczących myślę , że było tak max z 80 i wtedy było ok....


no to z tym mnie uspokoiłaś,bo ja myślałam,że tam się 40 zmieści...mam wypaczone widzenie perspektywiczne chyba ;)
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 8:46 am   

białyTulipan, wiesz ja nie liczyłam dokładnie..... ale tak mi się wydaje ;)
a na deser były lody z takim syropem malinowym i rozdrobnionymi malinami. Smaczne, tylko się trochę rozpuszczone dostaliśmy, może taki był zamysł.... wyglądało średnio, ale pycha:) Także nie ma się czym martwić....
Serio dziewczyna ja doszłam do wniosku, że jak idziesz się pobawić i z pozytywnym nastawieniem to jest ok.
A jak od początku idziesz by się czepiać i marudzić to będzie źle.....
Moim zdaniem to od ludzi zależy .....

[ Dodano: Sob Cze 09, 2012 9:50 am ]

stół wiejski

[ Dodano: Sob Cze 09, 2012 9:51 am ]

stół młodych
_________________


 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 10:26 am   

Słuchajcie w ramach sprostowania tego co pisze dagii to Pan Pelikan mówil, że zespół był 6 osobowy, jako że na podeście mieszczą się 4 osoby ze sprzętem to 2 musiały rozłożyć się na parkiecie przez co zabrały trochę miejsca :)
A ja liczyłam osoby na planie gości i było dokłądnie 103 ;)
No co do stołu wiejskiego to uważam że nawet to przybranie jest słabe... Można zawsze jakoś inaczej poukładać te smakołyki aby stół zachęcał do spróbowania tych wyrobów, np.


Ten Pan Pelikan to ze mną ma, co mi się nie podoba to zawsze mu to mówię, ale zalezy mi i chyba nam wszystkim aby było pieknie i te kosmetyczne sprawy trzeba poprawiać już teraz :roll:
_________________

 
 
 
SylwiaaK90 

Wiek: 33
Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 10:12 pm   

My również byliśmy oglądać salę 2 czerwca :) Za każdym razem gdy idziemy ją oglądać w dniu wesela, podoba nam się coraz bardziej! Ciągle się zastanawiam nad pokrowcami... a czasu coraz mniej. Na dzień dzisiejszy zrezygnowaliśmy z pokrowców.
A co do miejsca do tańczenia ... u Nas również będzie ok 115 osób, ciasno będzie na początku kiedy wszyscy wejdą na sale i podczas pierwszego tańca ale później to część osób tańczy, część osób siedzi przy stołach a niektórzy wychodzą na zewnątrz :) ja o miejsce do tańczenia się nie martwię :)
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 11:41 pm   

agacionek, no jakoś dużo miejsca zespół nie zabrał.....
O widzisz to trochę gości nie dopisało, słyszałam , że 3 pary odmówiły dzień przed weselem... lipa straszna ;(
_________________


 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 9:36 pm   

SylwiaaK90, z niecierpliwością czekam na Twoja relacje.

[ Dodano: Pon Cze 11, 2012 11:55 am ]
agacionek napisał/a:
Przy większej ilości Pan Pelikan mówił że trzeba ustawić stoły w drugą stronę czyli jakby wzdłuż okien.
jezeli bede miała wieksza liczbe gosci to gdzie i jak zainstaluje to duze zdjecie??? :(

[ Dodano: Pon Cze 11, 2012 10:08 pm ]
agacionek napisał/a:
Ten Pan Pelikan to ze mną ma, co mi się nie podoba to zawsze mu to mówię, ale zalezy mi i chyba nam wszystkim aby było pieknie i te kosmetyczne sprawy trzeba poprawiać już teraz :roll:
Świete slowa! Chcesz pokazać p. Konradowi te fotke wiejskiego stołu? Nie ma tu wiecej tego jedzenia, ale wszystko wyglada duzo bardziej apetycznie i efektowniej dzięki dekoracji - chociażby zwykłym warzywkom :)
 
 
aaness 

Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:40 pm   

Witam.
Mam pytanie do dziewczyn z terminami na 2013 :-) Jakie sa ceny na przyszły rok od osoby??? Zaczynam dopiero oglądać sale, ale patrzac na strone internetowa sala wyglada bardzo interesujaco :) a i wasze opinie kuszace :)
_________________
aaness
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:45 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
Chcesz pokazać p. Konradowi te fotke wiejskiego stołu? Nie ma tu wiecej tego jedzenia, ale wszystko wyglada duzo bardziej apetycznie i efektowniej dzięki dekoracji

Już pokazałam :p
Powiedział zę przyjmie uwagę ;)
_________________

 
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:54 pm   

Oj rzeczywiście ten wiejski stół nie prezentuje się najlepiej... Brakuje dekoracji, brakuje...
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:10 pm   

agacionek napisał/a:
Już pokazałam :p
Powiedział zę przyjmie uwagę ;)
8) 8) 8)
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 2:19 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
agacionek napisał/a:
Już pokazałam
Powiedział zę przyjmie uwagę


:) mam nadzieje ze nie tylko przyjmie ale tez sie zastosuje..a pytalas moze ile tego kupuja? w sensie ile kg kiełbasy, kaszanki itd? zebysmy poprostu mogły porównać czy nam sie opłaca robic go samodzielnie?

:evil: 200 zł za te kilka lisci sałaty i paprykę?? wrr

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


agacionek - mówiłas ze maja jakies nowe wazony? widziałaś je masz fotki? :D
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 2:42 pm   

Zuza12345, na zdjęciach co Daga wstawiła jest przy wiejskim stole taka kulka ze świczką czy kwiatkiem i to to :p
_________________

 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 2:57 pm   

agacionek napisał/a:
i to to

:głupek:
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 4:01 pm   

Bardzo jestem ciekawa jak będzie wyglądał stół rybny...
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 2:13 pm   

Ewa_Ewi, ja bym stołu rybnego nie brała..... bo te rybki co próbowałam w ich wykonaniu nie były najlepsze...
_________________


 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 2:19 pm   

:( a co to bylo? sledzie? Bo z kolei jedna forumka zachwalala jakies.

[ Dodano: Sro Cze 13, 2012 2:20 pm ]
vessna napisał/a:
Przekąski spróbowałam dopiero w domu hehe - śledzik z jabłkiem i śmietaną mniam
- i masz tu babo placek...

[ Dodano: Pią Cze 22, 2012 1:45 pm ]
SylwiaaK90 napisał/a:
My również byliśmy oglądać salę 2 czerwca :) Za każdym razem gdy idziemy ją oglądać w dniu wesela, podoba nam się coraz bardziej! C
Udanej imprezy i wszystkiego najlepszego. Czekamy na Twoją relację! :) powodzenia :)
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Sro Cze 13, 2012 2:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Andzia86 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 9:57 pm   

Jako szczęśliwa mężatka po świetnym weselu w 100% mogę polecić tą salę i Was uspokoić:)

Wesele było super,
poczynając od dekoracji (naprawde warto zainwestować w pokrowce bo sala z nimi wygląda o niebo lepiej),
poprzez dekoracje na stołach i lustrze (wiązanka przed nami wcale nie była taka mała- wystarczająca; też mieliśmy z mężem wielkie obawy co do odbicia lampy w lustrze ale na szczęście dzień przed weselem mnie oświeciło, żeby siedzieć na tle odsłoniętego lustra gdyż daje on niepowtarzalny, orginalny i bardziej dostojny wygląd sali a zdjecia na których widać nasz odbicie lub odbicie gości siedzący nawet daleko naprzeciw nas daje super efekt, lampa z fotografem wcale tak bardzo nie są widoczne a jeśli na jakimś zdjęciu już tak to nie bedzie trudno ich wyretuszować - tak więc szczerze polecam efekt z lustem);

po bardzo sprawną i miłą obsługę, elegancką zastawę, ładne oświetlenia, brak problemów technicznych z rzutnikiem oraz podczas grania orkiestry..

Jedzienie b. smaczne i naprawdę w dużych ilościach (super zawijasy z mięsa wieprzowego z kluseczkami śląskimi i kurczak faszerowany, a jak ktoś lubi kuchnie na ostro to indyk w warzywach, super mięska pieczone na talerzu z wędlinami, pstrąg faktycznie niespecjalny ale łosoś całkiem ok; my mieliśmy na deser kulkę lodów z owocami - no cóż lodów faktycznie tylko kuleczka ale za to bardzo dobre i różnorodne owoce, więc myślę że to był lepszy wybór niż torciki lodowe...(ja oczywiście miałam chęć na te maliny na ciepło do lodów ale biorąc pod uwage porę roku to mnie powstrzymano...), najlepsze ciasta- różne orzechowe

AA i polecam rosół augsburski dla tych osób, które chciały by uciec troszkę od tradycji ale rodzina się nie zgadza na żaden kremik na 1 obiad.... i musi być rosół...

U nas bylo 103 gości (a miało być 130) i myslę, że to jest taka optymalna liczba gości na tą salę.. o ile na parkiecie wszyscy razem nie tańczą to przy stołach może zrobić się ciasno przy większej ilości osób... o ale może faktycznie warto wtedy postawić inaczej stoły i będzie ok...

My niestety mielismy brzydką pogodę więc z ogródka praktycznie nikt nie skorzystał:( i puszczania lampionów też nie było:( a na parking mino naszych obaw chyba nikt nie narzekał...

Ale generalnie zbyt dużo się niepotrzebnie stresowałam bo jeśli były nawet jakieś małe minusiki, które mnie gryzły przed ślubem to w czasie wesela wogóle o nich zapomniałam a tak naprawdę nikt ich nie zauważył(albo tego nie powiedział;P) więc dziewczyny nie macie co się tak martwić -będzie dobrze- ja nie żałuję wyboru sali:)
_________________
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 10:04 pm   

Andzia86, a mogłabyś wrzucić jakieś zdjęcia sali? miałaś wiejski stół lub barmana?
_________________



 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 10:04 pm   

Andzia86, super,że opinia taka pozytywna :smile:
a jak stół wiejski? może mogłabyś wstawić jakieś zdjęcia?
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 10:07 pm   

I stół słodki :P
_________________

 
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 10:38 pm   

Ufff.. ale mnie uspokoiłaś tą relacją, bo mam coraz większe wątpliwości. :roll: Czekamy na fotki wszystkiego co ważne. Mnie szczególnie interesuje ten efekt z lustrem :)
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2012 9:24 am   

Andzia86 , dzięki za relacje :)

SylwiaaK90[b], czekamy na Twoją :)
 
 
kagr 

Dołączył: 01 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 7:47 pm   

Witam, ja do Pelikana spróbuję się wybrać w najbliższą sobotę bo pomalutku kończę mój rekonesans. Przy okazji zobaczę jeszcze kilka innych sal w okolicach Aleksandrowa to później wysmażę jakiś post z aktualnymi informacjami z Pelikana.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl