Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Pelikan" sala weselna i hotel Aleksandrów Łódzki
Autor Wiadomość
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 9:27 pm   

agnies89, chyba jakos w kwietniu, po Świętach bo teraz post :)
_________________

 
 
 
SylwiaaK90 

Wiek: 33
Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 5:52 pm   

Witam,
widzę że jest Nas coraz więcej :) więc my też dołączamy do "Pelikanowej grupy" :)
jesteśmy już dawno po podpisaniu umowy ... nasza data to 23.06.2012 :)
Myślę że już po tym wyjątkowym dniu zamieszczę trochę zdjęć na mojej stronce i wtedy umieszczę tutaj linka więc będziecie mogły sobie na spokojnie zobaczyć :)
Któraś z Was pisała coś o filmiku promującym sale Pelikan ... może wiecie coś więcej na ten temat... czy może jest już ten filmik bo chętnie bym go obejrzała ;)

Pozdrawiamy
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 6:27 pm   

SylwiaaK90, Witamy kolejną PM :smile:

masz jakąś kolorystykę wybraną na "naszej" sali? :wink:
_________________



 
 
SylwiaaK90 

Wiek: 33
Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 7:00 pm   

w sumie jeszcze się nie zastanawialiśmy ale mi osobiście podoba się fiolet i ecru :)
a masz jakieś propozycje ? chętnie poczytam ;)
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 7:53 pm   

ja się zastanawiam nad trzema kolorystykami :)


1.


2.




3.


1196458.jpeg
Pobierz Plik ściągnięto 982 raz(y) 32.19 KB

DSC00513.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 903 raz(y) 32.78 KB

orange tulip wedding bouquet.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 903 raz(y) 79.9 KB

6a01127918a34b28a40133f5dea4e0970b-800wi.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 924 raz(y) 40.52 KB

_________________



 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 8:12 pm   

SylwiaaK90 napisał/a:
w sumie jeszcze się nie zastanawialiśmy ale mi osobiście podoba się fiolet i ecru

podpisuje się rękami i nogami!:) ja też planuję taki wystrój.. plus elementy zieleni :razz:
Narazie mam zamysł, że w kolorystyce ecru pozostanie wystrój podstawowy - takie są ściany, obrusy, serwetki, talerze i ogólnie baza. A pozotałe dodatki we filolecie i trochę zielonego. Chciałabym trochę dołożyć kwiatów do tych dekoracji standardowych w tych wysokich wazonach, do tego dodatkowy bukiet przed nami PM.. Dzięki forumkom i ich pomysłom myślę też o zakupieniu kilku wazonów/kielichów (mam nadzieję że uda się upolować coś w sklepach po 5zł) i włożeniu tam fioletowych grubych świec - coś jak na ostatnim zdjęciu od agnies89.
Co myślicie? :)

agnies89 pierwsza opcja prześliczna!

Odświeżę jeszcze temat tego co za PM.. coś się pojawiło w tej sprawie? Trochę mnie to lustro zniechęca bo nawet zdjęcia nie będzie można dobrze zrobić, kamerzysta też będzie miał problem. Podobał mi się pomysł zawieszenia dużego zdjęcia, ale planuję pokaz slajdów na telewizorkach i nie wiem czy nie będzie za dużo tych naszych gęb :wink: Może zasłonić to materiałem i dołożyć np. takie zwisające światełka? Oczywiście materiał w kolorze fioletu, światełka białe :P

Nie umiem jeszcze wklejać zdjęć, ale jak się nauczę to pouzupełniam :lol:
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 9:53 pm   

Ojej ale się cieszę że temat zaczyna życ :)
Super dziewczyny im nas więcej tym lepiej.
agnies89, ja wybieram ostatnia inspiracje.
U nas będzie delikatny pudrowy róż i zieleń. Wszystko subtelnie i delikatnie :)

pokrzywcia, Pomysł z materiałem i światełkami bardzo mi się podoba. Trzeba podpowiedzieć "Panu Pelikanowi" to może coś wykombinują :)
Tylko że wolałabym inny kolor materiału, ale może uda się ich namówić aby zainwestowali w jakieś materiały.
Za nami chcemy coś takiego

Lub jakieś dwa serca z gipsówki :)
Do tego lampki wyglądałyby bosko ;)

Ogólnie cały wystrój chce dość delikatnie jak tu

Mam takie wazony więc też je pozabieram i do tego świece tak jak pisała agnies89,

Podrzuce Wam jeszcze kilka inspiracji, może coś się Wam spodoba :)

Kontunuując moje kolory przewodnie chce przed nami mniej więcej coś takiego:

Bukiet:




A tu może znajdziecie coś dla Was.
Można zawiesić coś takiego, tylko np w jednym kolorze- fioletowym ;)



Są już chyba dwa filmy z dwóch różnych wesel więc trzeb atam zadzwonić i dowiedzieć się co i jak :)

A i jest możliwosc postawienia inaczej stołu młodych... Tzn tak żeby siedzieć tyłem do wejścia...
W sumie to dobra opcja tylko ciekawe jak pozostałe stoły rozmieścić :)
Chciałabym żeby było nas widać, ale może być ciężko...
_________________

Ostatnio zmieniony przez agacionek Pon Mar 05, 2012 9:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 10:07 pm   

pokrzywcia, myślę, że świece w takich wazonach, świecznikach to świetny pomysł, sama nad tym myślę :)





również dodam więcej kwiatów do wazonów :smile:

co do dekoracji za PM to nic nie wiem, ale planuje umieścić nasze zdjęcie, ewentualnie nasze inicjały z gipsówki albo ze styropianu, czymś dodatkowo ozdobione, ale nad tym jeszcze myślę :)

też planuję pokaz zdjęć z sesji narzeczeńskiej, ale tylko podczas obiadu, póżniej i tak nikt nie będzie patrzył na telewizor

myślę, że nie będzie za dużo naszych mordeczek :) w końcu to nasz dzień :)

b0ab8f44a6ea99470c3e29e39b9bc5d3_m.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 928 raz(y) 24.49 KB

53fd264fffb909227c2d1bbc7dc13a6b_m.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 868 raz(y) 38.37 KB

_________________



 
 
85Niebieskooka 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 10:19 pm   

Oglądałam salę i muszę przyznać, że jest naprawdę ładna i ma całkiem korzystne ceny. Wydaje mi się również, że nie będzie problemu z dogadaniem się z właścicielami (ja poznałam młodego chłopaka i jego mamę).

Ja co prawda tej sali nie wybrałam, ale uważam, że jest ona godna rozważenia (szczególnie jeśli mieszka się gdzieś w okolicy).
Wszystkim przyszłym "pelikanowym" parom młodym życzę udanego wesela! :)
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 2:43 pm   

85Niebieskooka, bierzemy ślub tego samego dnia,ale my właśnie Pelikana wybraliśmy i dziś jedziemy podpisać umowę:)
_________________
 
 
85Niebieskooka 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 3:20 pm   

białyTulipan napisał/a:
85Niebieskooka, bierzemy ślub tego samego dnia,ale my właśnie Pelikana wybraliśmy i dziś jedziemy podpisać umowę:)


Podejrzewam, że to właśnie Wy przejęliście naszą rezerwację w Pelikanie ;) Bo mieliśmy zarezerwowany ten termin do końca lutego :) ale w międzyczasie zadzwonił właściciel i powiedział, że inna para jest zainteresowana akurat 25.05 :) więc nie chciałam blokować terminu i powiedziałam, żeby inna para skorzystała.

A my ostatecznie zdecydowaliśmy się na inną salę :) w której jestem jak na razie bardzo "zakochana" ;)
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 12:29 pm   

agacionek napisał/a:
Ojej ale się cieszę że temat zaczyna życ
Super dziewczyny im nas więcej tym lepiej.

podpisuje sie pod tym :)

ja ma problem z kolorystyka, bo wybralismy sobie zaproszenia (z czerwonymi makami) i dopiero pozniej wpadliśmy na pomysł zeby wszystko do siebie pasowalo, ale bylo juz za późno..
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 1:46 pm   

Ja kupiłam podobne wazony jakiś czas temu w Carrefour ;)
_________________
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 8:19 pm   

agacionek te literki z gipsówki są śliczne, z resztą oglądałam już Twoje pomysły w dzienniczku super to wygląda! a to się nie będzie sypać?
Ten pudrowy róż z zielenią też mnie kusi.. na "naszej" sali będzie tak pałacowo i dostojnie w tych kolorach ;) Gdyby nie to że już tyle załatwione we fiolecie chyba też bym się zdecydowała na Twoje kolory...

agacionek napisał/a:
A i jest możliwosc postawienia inaczej stołu młodych... Tzn tak żeby siedzieć tyłem do wejścia...
W sumie to dobra opcja tylko ciekawe jak pozostałe stoły rozmieścić :)


Obmyślałam już wszystkie możliwe opcje (bez okrągłych stołów), w załączeniu moje "wyliczenia" dla ok. 100 osób. Pierwsza opcja to według zdjęć ze strony. Konsultowałam to z Panem Pelikanem i nie wiem jak tam się mieści więcej osób :-) Druga opcja to właśnie z młodymi tyłem do wejścia. Akurat jak byliśmy oglądać salę, to były w ten sposób ustawione stoły na jakieś przyjęcie. Co prawda na mniej miejsc (ok. 50), ale powiem szczerze że średnio to wyglądało, te kolumny trochę przysłaniały.

Dzisiaj weszłam przypadkiem do sklepu po 5zł na Piotrkowskiej - do wyboru ok 20 różnych rodzajów wazoników w cenie 5,99/ szt. Już widzę je na stołach :P

wzdluz.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 859 raz(y) 37.43 KB

lustro.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 842 raz(y) 28.97 KB

_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 9:22 pm   

pokrzywcia, fajne te plany zrobiłaś!!
Bardzo przydatne :)
No ustawienie stołów jest minusem tej sali... Chcicłabym żeby każdy nas widzial i nikt nie siedzial przed nami...
_________________

 
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 10:54 pm   

my planujemy na jakieś 110-115 osób i jakoś boję się, że będzie za ciasno i za mało miejsca do tańczenia :(
_________________



 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 7:25 pm   

Dziewczyny, dzisiaj byłam w Ikei i w promocji są świece, takie grube właśnie do włożenia do wazoników. 10cm wysokości, 7cm średnicy, kolory: fiolet, czerwony lub zielony, nazywają się Florera Fin. Cena: 2,99/szt. Zakupiłam 15.. chyba starczy :lol:

agnies89, myślałaś już nad ustawieniem stołów? Jak patrzę na te zdjęcia ze strony gdzie ma być ustawienie na ok 100 osób, to nie wyobrażam tam sobie wcisnąć jeszcze gdzieś kilka miejsc.. Szkoda że te okrągłe stoły za dopłatą..
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 7:34 pm   

.pokrzywcia, hej.. ale z tego co kojarzę dekoracja jest w cenie..więc ...

pokrzywcia napisał/a:
Szkoda że te okrągłe stoły za dopłatą..

a w ogóle jest u nas taka możliwość?
Ostatnio zmieniony przez Zuza12345 Pon Mar 12, 2012 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 7:50 pm   

Zuza12345, jest w cenie, to prawda ale... dość skromna jak dla mnie i będę chciała trochę "ulepszyć". A te wazoniki ze świeczkami są cudne... :razz:

Stoły okrągłe są za dopłatą 80zł/stół i jest jak najbardziej taka możliwość, z tym że Pan Pelikan mówił że one muszą być jakoś tam specjalnie dopasowywane i mam obawy, tym bardziej że z tego co wiem raczej rzadko praktykują tego typu ustawienie. No ale jeszcze to przemyślę, bo zawsze mi się marzyły okrągłe i coraz bardziej mam wątpliwości do zmieszczenia na tej sali swobodnie 100 osób.
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 8:15 pm   

pokrzywcia napisał/a:
coraz bardziej mam wątpliwości do zmieszczenia na tej sali swobodnie 100 osób.

ja tak samo szczególnie po tym rozmieszczeniu stołów co wrzuciłaś wcześniej..

Cytat:

Ja kupiłam podobne wazony jakiś czas temu w Carrefour ;)


w Carrefour obecnie są promocje na bibeloty tego typu.. 0,99zł do ok 7 zł te większe(mam foty jak chcecie - robiłam z myślą o was:) )

dopytałam Pana Pelikana o koszyk - tak wiklinowy..

nie maja o nowych fotek ale na miejscu mogą udostępnić filmy z 2 wesel do obejrzenia..

a i na stronie widzę ze w końcu dodali fotki tego co na stołach..
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 10:51 pm   

agnies89 napisał/a:
my planujemy na jakieś 110-115 osób i jakoś boję się, że będzie za ciasno i za mało miejsca do tańczenia :(


Jak byliśmy w Pelikanie przed podpisaniem umowy to oglądaliśmy film z balu karnawałowego, właściciel powiedział że było około 150 osób, praktycznie wszyscy tańczyli, fakt faktem sporo ludzi i było mało miejsca, ale chyba przy Waszej ilości nie będzie źle :-)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 11:56 am   

białyTulipan napisał/a:
właściciel powiedział że było około 150 osób

Na balach idą ludzie którzy ciągle się bawią, a na weselu są też ludzie starsi którzy nie tańczą, poza tym będzie ciepło i będzi emożna wyjść.
Nigdy nie jest tak że ludzie bawią się ciągle, część tańczy, część jest w ogrodzie :) także myślę że spokojnie się zmieści 100-115 osób ;)
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 12:05 pm   

[quote="agacionek"]
białyTulipan napisał/a:

Nigdy nie jest tak że ludzie bawią się ciągle, część tańczy, część jest w ogrodzie :) także myślę że spokojnie się zmieści 100-115 osób ;)

mam taką nadzieję :) Ja generalnie wole duże, przestronne sale, z wysokim sufitem itd, tymczasem moj PM nie lubi - jak to okreslil - "szukania się na parkiecie". Dałam sie przekonać :)
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Nie Mar 25, 2012 12:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 7:15 pm   

Dziewczyny, kolejne wesela 21 i 28 kwietnia, może się wybiorę zobaczyć jak wygląda sala, jak się uda cyknę parę fotek :wink:
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 9:30 pm   

Jesli bedziesz miec fotki - poprosimy. Dzwonił do Was p. Konrad w sprawie cen na 2012r.? wzrosły tylko o 5 zł/os. Zapłacimy zatem za opcje max. 185 zł :) )).
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 3:03 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
Jesli bedziesz miec fotki - poprosimy. Dzwonił do Was p. Konrad w sprawie cen na 2012r.? wzrosły tylko o 5 zł/os. Zapłacimy zatem za opcje max. 185 zł :) )).

niestety dzwonił w mojej wersji cenowej wzrosło aż o 10 zł !! hej o co chodzi.. bede musiała napisac do Pana Pelikana :( zreszta była mowa o podwyzkach inflacyjnych jedynie.. czyli wg różnych źródeł inflacja jest obecnie koło 4,1%..ech ja to mam zawsze w zyciu pecha :( :cry:
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 3:32 pm   

Widocznie zależy to od opcji cenowej, jaką Ty masz? Dotąd było chyba 140, 160, 180 zł.
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 5:29 pm   

Ja jak byłam podpisywać umowę w styczniu dostałam ofertę na rok 2012, są tam takie ceny 150, 165 i 185 zł.
_________________



 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 7:26 pm   

Zuza12345, ja liczyłam się z tym że będzie taki wzrost cen... Ale jak będziesz walczyła o jakąś zniżkę to daj znać, ja Cię poprę :*
_________________

 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:25 pm   

agacionek, no ja też.. Tylko wydaje mi sie nie fair to ze najtanszy pakiet wzrosl najwięcej.. Pan Pelikan wzrost ceny wuprawiedliwial tym ze wszystko jest droższe jajka,paliwo itd a po stawce wzrostu wygląda jakby tutaj w pakiecie za 140 bylo najwięcej dań na które trzeba te droższe produkty kupić.. A nie dostałam żadnej informacji aby cos jeszcze zostało do niego dorzucone?jakas dodatkowa przystawka czy moze samo dodatkowe ciepłe danie? To 10 zł by mnie nie zdziwiło jesli każdy pakiet wyrósl by o tyle samo bądź proporcjonalnie do swojej poprzedniej ceny.. Chodzi mi właśnie o porównanie do cen innych pakietow..
A wy jakie wariant macie wybrany? 1,2,czy 3?
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 12:34 am   

Zuza12345, My mamy wariant 3 :)
_________________



 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 8:23 am   

[quote="Zuza12345"]agacionek, no ja też.. Tylko wydaje mi sie nie fair to ze najtanszy pakiet wzrosl najwięcej.. P

Wzrósł najwięcej ale wydaje mi się, że dlatego, że po prostu właściciele Pelikana chcieli dostosować ceny do tego, co jest na rynku. Nie ma chyba w Łodzi i okolicach sal o takim standardzie i z taką oferta jak Pelikan - z opcją poniżej 150 zł za talerzyk. Wydaje mi się, że inne sale od 2012 podniosły bardziej ceny. Uważam, że w Pelikanie nadal są one bardzo dobre i jest duża rozpiętość cenowa między tymi wariantami. W innych salach często nie ma takiej opcji albo są małe różnice cenowe po to, żeby kazdy od razu decydował sie na opcje max. Nie chcę bronić wzrostu cen, ale jestem w stanie zrozumieć podejście właścicieli. Może przy ostatecznym podliczeniu kosztów (końcowych ustaleniach) warto zapytać o jakiś mały rabat?
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Wto Mar 27, 2012 8:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 8:33 pm   

Zuza12345 napisał/a:
A wy jakie wariant macie wybrany? 1,2,czy 3?

Ja mam opcję 1, ale już za 150zł i narazie jeszcze nic nie słyszałam o zmianie ceny. A kiedy podpisywałyście umowy?
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 12:33 pm   

pokrzywcia, ja hmm w okolicach cerwca zeszloego roku?? albo wczesniej.. takze u mnie była zniana ze 140 na 150

niestety nic nie wskurałam..
ale nie zmienie zdania, że to nie fair...
poprostu jestem bardzo wyczulona na wszelką niesprawiedliwość tego świata..a szczególnie jesli mnie dotyka :wink: tak juz mam .. hehe
ale poprawia mi humor to ze znalazlam kwiaciarke ktora zrobi mi bukiecik z anemonów w sierpniu i nie marudzila ze nie bedzie ich wtedy :)
i oczywiście planuje powtórzyc te kwiatki w wystroju sali :)
Ostatnio zmieniony przez Zuza12345 Sro Mar 28, 2012 12:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 12:12 am   

zmieniając nieco temat w wątku chciałam powiedzieć, że byliśmy wczoraj zobaczyć, jak sala prezentuje się tuż przed weselem i powiem Waaaaam, żeeee jak tam weszłam, to ciężko mi było opuścić to miejsce- tak było pięknie :smile: :smile: :smile:
dużo uroku dodają pokrowce na krzesła- wygląda to po stokroć dostojniej, odświętniej, piękniej, niż na zdjęciach na stronie :)
dekoracja kwiatowa składała się z białych tulipanów, rumianków i czerwonych goździków i wyglądała ciekawie, a co do zakrycia lustra, to zawieszony jest nad nim karnisz (taki jak nad oknami i drzwiami do ogrodu), do którego doczepia się biały materiał, a za nim lampki. na tym materiale mają być dwa serca z żywych kwiatów (ale nie widziałam na żywo, gdyż przy tym ustawieniu stołów, PM siedzą pomiędzy lustrami).
generalnie bardzo mi się podobało :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez białyTulipan Pon Kwi 30, 2012 12:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 11:28 am   

białyTulipan, fajnie że to wszystko ładnie wyglądało, ale ja słyszałam że lipa to wesele, nie było miejsca do tańczenia (wesele na 70 osób), nie było gdzie stołu wiejskiego ustawić, jedzenie pod psem.
To opinia babci młodej, ale postaram się dotrzeć do młodej i zapytać jakie są ich odczucia, wtedy Wam napisze dokładnie :)
_________________

 
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 3:52 pm   

stół wiejski stał przy kominku, więc miejsce dla niego było...fakt, że nie był zastawiony, ale to jak sądzę decyzją młodych... co do miejsca do tańczenia ciężko stwierdzić, choć być może była to wina kiepskiego ustawienia stołów, ale p. Konrad mówił, że tak sobie zażyczyli młodzi... próbowaliśmy też dwóch rodzajów ciast i nam smakowało, więc mimo tego, co mówiła babcia młodych mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 02, 2012 12:44 pm   

Ja też mam taką nadzieje że będzie dobrze.
Postaram dowiedziec sie czegos od młodych, bo wiadomo jak to starsi ludzie :/
Poza tym to była opinia jednej osoby, a nie całego wesela i wiem że przy 70 osobach to jest spokojnie miejsca.
białyTulipan, masz może zdjęcia z soboty?
_________________

 
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 02, 2012 11:05 pm   

Mam zdjęcia. :) Choć nie oddają one w pełni uroku sali widzianej na żywo... Oto one:
1)

2)

3)

4)

5)

6) Widok ogrodu, ślicznie wygląda. :wink:

7)


To było by na tyle. W rzeczywistości lepiej to wygląda, a także mimo dużego upału na dworze na sali było przyjemnie chłodno. :smile:
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 2:39 pm   

białyTulipan napisał/a:
...fakt, że nie był zastawiony, ale to jak sądzę decyzją młodych... co do miejsca do tańczenia ciężko stwierdzić, choć być może była to wina kiepskiego ustawienia stołów, ale p. Konrad mówił, że tak sobie zażyczyli młodzi..

tzn jak były ustawione te stoły? na zdj wydaje się, że standardowo. Ja cały czas martwię sie mjescem do tanczenia (bedzie ok. 100 gosci). Oberwie sie najwyżej PM bo to on uparł się na te sale ;) ja od poczatku miałam watpliwosci co do tej powierzchni tanecznej:( Jezeli chodzi o jedzenie - tu bym nie ufała opinii babci.

[ Dodano: Sob Maj 05, 2012 2:43 pm ]
Piekne te pokrowce, o niebo lepiej to wyglada niz bez :) Ja nadal nie moge zdecydowac sie na kwiaty i kolorystyke :( Chcę eustomy, to na pewno, ale jaka kolorystyka? Miotam się miedzy zdecydowanym fioletem a pastelami - róż, zielen, ecru. Nie moge sie zdecydowac.
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Sob Maj 05, 2012 2:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 7:59 pm   

Kurcze dziewczyny patrzę na te fotki i faktycznie mało miejsca, chociaż ustawienie dość z szeroko ustawionymi tymi stołami "w poprzek"... nie wiem czy jednak nie zdecyduję się na okrągłe stoły.
Ewa_Ewi, też mam w planie ok. 100 i nie wiem jak to rozwiązać, a Ty jak myślisz? Kwiaty też planuję w kolorze fioletowym z elementami ecru.

białyTulipan napisał/a:
a co do zakrycia lustra, to zawieszony jest nad nim karnisz (taki jak nad oknami i drzwiami do ogrodu), do którego doczepia się biały materiał, a za nim lampki. na tym materiale mają być dwa serca z żywych kwiatów (ale nie widziałam na żywo, gdyż przy tym ustawieniu stołów, PM siedzą pomiędzy lustrami).

białyTulipan, to było zapewnione przez salę, czy PM sami organizowali? szkoda że nie masz zdjęć bo ciekawa jestem efektu..
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 10:04 pm   

Ja planuje stoły standardowo, tylko mam wrazenie, że tu ten stoł z młodymi był krótki. Ten, który my widzielismy przed jakims weselem byl długi tzn na ponad 20 osob ( i my tak będziemy mieć), a tu jest chyba 10. Też bym chetnie zobaczyła te dekorację nad młodą parą. Ja zostaję przy swoim pomysle dużego zdjęcia :)
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Sob Maj 05, 2012 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 10:11 pm   

Cytat:
widzielismy przed jakims weselem byl długi tzn na jakieś 20 osob ( i my tak będziemy mieć), a tu jest chyba 10

Dokładnie!
My tez planujemy wesele na 100 osób, i uwazam że na tej sali zmiesci sie spokojnie tyle, nie trzeba tanczyc tylko na panelach, sprawdzałam płytki w obcasach i spokojnie mozna śmigac ;)
Tutaj stoły są za szeroko

Normalnie powinno być tak


[ Dodano: Sob Maj 05, 2012 10:25 pm ]
Tak żeby ten stoł przylegał do tego stołu młodych
_________________

 
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2012 10:39 pm   

Ewa_Ewi napisał/a:
tzn jak były ustawione te stoły?

był właśnie krótki stół ten dla młodych,tylko na 10 osób,do tego ten ostatni stół przy parkiecie (nie wiedzieć czemu) był najdłuższy,bo na 24 osoby, przy czym 3 miejsca były puste z jednej strony...uważam,że można to było inaczej rozwiązać.

Ewa_Ewi napisał/a:
Ja cały czas martwię sie mjescem do tanczenia (bedzie ok. 100 gosci).

ja też się trochę martię...ale ostatnio spotkaliśmy się z panem z zespołu, który grał w Pelikanie i powiedział,że na 100 osób to miejsca spokojnie wystarczy...nie wiem,czy powiedział tak,żeby nas nie stresować,czy faktycznie tak jest,ale optymistycznie mam nadzieję na prawdziwość tej drugiej opcji :lol:

pokrzywcia napisał/a:
nie wiem czy jednak nie zdecyduję się na okrągłe stoły.

oj nie wiem,czy okrągłe stoły nie zajmują więcej miejsca...

pokrzywcia napisał/a:
białyTulipan, to było zapewnione przez salę, czy PM sami organizowali? szkoda że nie masz zdjęć bo ciekawa jestem efektu..

na tym weselu nie było dekoracji lustra,gdyż młodzi mieli miejsce na tle ściany...ale karnisz już wisi i Pan Konrad opisał nam jak to ma wyglądać.
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 10:19 am   

No własnie, przejrzałam moje zdjecia z pelikana i faktycznie te stoły tutaj są ustawione bardzo szeroko, czyli na 70 osob a miejsca zajete tyle co przy 100 (lub ponad). Chyba jednak nie ma sie o co martwic. zobaczymy.
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 10:25 am   

Ewa_Ewi, no mam nadzieje że będzie dobrze ;)
A Wy kiedy macie dokładnie wesele?
I jak przygotowania? Robicie winietki? Jakies podziękowania dla gości? :)
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 10:33 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Nie Maj 06, 2012 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 6:55 pm   

70 osób i było ciasno? wątpię.. stoły rzeczywiście dziwnie ustawione, no ale bez przesady.. są ludzie którym się nigdy nie dogodzi, także nie powinniśmy się tym przejmować..

ja będę mieć około 100 osób także dam wam znać czy było nam ciasno czy nie :)

mnie martwi jedzenie a dokładnie jego ilość.. trochę za ubogo..
stół wiejski mam nadzieję, że ostatecznie uda mi się zrobić samodzielnie - przy pomocy jednej z forumek :)
a ze słodkim będę musiała ponegocjować..

agacionek,
udało ci się porozmawiać z ta panna młodą?

[ Dodano: Nie Maj 06, 2012 6:56 pm ]
białyTulipan, a masz może zdjęcia kwiatów i świeczników z bliska?
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 8:31 pm   

Zuza12345 napisał/a:
agacionek,
udało ci się porozmawiać z ta panna młodą?

Niestety nie udało się, bo Ci ludzie poprostu nie istnieją :D haha tzn nie mają facebooka ;)
Cytat:
białyTulipan, a masz może zdjęcia kwiatów i świeczników z bliska?

Też jestem ciekawa :)
Zuza12345 napisał/a:
mnie martwi jedzenie a dokładnie jego ilość.. trochę za ubogo..

Na tym zdjęciu co wstawiłam bylo dość sporo tego jedzenia, wiec mam nadzieje że bedzie dobrze :)
_________________

 
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 11:23 pm   

Cytat:
białyTulipan, a masz może zdjęcia kwiatów i świeczników z bliska?


nie mam,szczerze mówiąc nie pomyśleliśmy o tym :oops:
ilościowo wyglądało to podobnie jak na stronie, świecznik też, tylko świeczka była czerwona, natomiast przed PM była zrobiony taki większy dekoracyjny bukiet,ale to za dodatkową opłatą
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl