Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Leśny Dworek - Brzeziny
Autor Wiadomość
ciko 

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 11:26 pm   Leśny Dworek - Brzeziny

Witam,

Myślę o zrobieniu wesela w Leśnym Dworku w Brzezinach.
Niepokoi mnie to, że nigdzie w internecie nie znalazłem żadnej opinii o nich.
Czy ktoś robił tam wesele albo był tam na jakiejś imprezie i może się wypowiedzieć co i jak?

Z góry dziękuje,
Pozdrawiam CIKO
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lip 06, 2016 1:58 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
skorpionka27 

Dołączyła: 23 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2011 1:19 pm   

Witam serdecznie,

ja tez poproszę o jakieś info o Leśnym Dworku w Brzezinach.
Nie widziałam jeszcze tej sali na żywo, ale z tego co widziałam w necie, bynajmniej z zewnątrz prezentuje się fajnie :-)

Pozdarwiam
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 11:46 am   

Zastanawiam się również nad tą salą. Ciekawe dlaczego nigdzie nikt o niej nie napisał?! Naprawdę nikt tam nie był??
_________________
 
 
Ola Gwiazda 

Dołączyła: 04 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 05, 2011 12:18 am   

Leśny Dworek to jeden koszmar dla nas. Sprawa w sądzie i same problemy. Podpisalismy umowe na wesele , miały być poprawiny i tygodniowy pobyt dla 30 zagranicznych gości.
Pół roku przed weselem powiedzieli że nam go nie zrobią !! !!!. Załatwiony kościół , zaproszenia , muzycy - wszystko zapłacone lub zaliczkowane . Podobno wzieli dwie zaliczki od dwóch par!!!
Do dziś nie oddali nam ani zaliczki ani innych poniesionych kosztów . Sprawa trafiła do sądu.
Wiecie jakie to przeżycie !! !!!!!!!!! szukać sali na pół roku przed weselem.
Ostatnio zmieniony przez Ola Gwiazda Pon Gru 05, 2011 12:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yen_na 

Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 9:52 am   

Odświeżam temat, czy któraś z was była ostatnio oglądać Leśny Dworek lub bawiła się tam?
 
 
dżasta123 

Dołączyła: 14 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2014 3:00 pm   

Miałam wesele w tym miejscu w czerwcu 2012 i moge szczerze polecić. Miejsce jest piekne, ogród ogromny, wszystko wygląda stylowo i elegancko. Goście chwalili jedzenie, nie bylo problemu z indywidualnym menu dla wegetarian. Polecam opcje wiejskiego stołu- naprawde wart swojej ceny. Jest mozliwość wybrania stołów - tradycyjne lub okrągłe, oraz tego czy impreza odbedzie sie na jednym czy na 2 poziomach. Bardzo dobry stosunek jakosci do ceny, mozna sie dogadac w każdej kwesti. Wlasciciel ma doswiadczenie w organizacji wesel i potrafi trzeźwo doradzic co jest dobrym pomyslem a co nie koniecznie - wiadomo parę młodą potrafi ponieść fantazja ;) polecam
 
 
agnes35 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pon Gru 07, 2015 6:52 pm   

Ja mialam tam wesele w sierpniu 2014roku. Wszystko poszlo super. Goscie byli zachwyceni sala, okolica i pysznym jedzeniem. Piekny plener. W tym roku otworzyli tez nowa sale z basenem. Szczerze polecam
 
 
amina88 

Dołączyła: 28 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 4:51 pm   

Mam prośbę o opinie o dworku leśnym osoby które organizowały tam wesele lub były jako goście weselni w ostatnim czasie. Pozdrawiam :)
 
 
Lawstory 

Dołączyła: 11 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2016 11:54 am   

Właśnie ja też podpisuję umowę z Lesnym Dworkiem w tym tygodniu, i chciałabym się zapytać o waszą opinię o jedzeniu, piciu, podawaniu, obsłudze i ilości :) Zamawiamy full- czyli 5 posiłków, 2 dniowe wesele, z wiejskim stołem i (chyba) bar tez weźmiemy :)

Amina88- miejsce jest piękne, czyste, efektowne, spokojne, dokładnie takie jak sobie wymarzyłam- czyli w lesie, duży obszar do spacerów. W środku czysto, pokoje dla gości w porządku, pokój dla młodych- jak dla mnie idealny, duży, wygodne łóżko :P - to Ci mogę powiedzieć po wizycie w tym miejscu :)

Pytam o jedzenie i obsługę , bo podoba mi się na zdjęciach, ale wiadomo jak to jest ze zdjęciami :)
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2017 1:27 pm   

Czy ktoś był tutaj na jakimś weselu i może bliżej coś powiedzieć? Sala wydaje się piękna, jeszcze tam nie pojechaliśmy, ale może pojedziemy. Dostaliśmy już cenę za osobę, ale menu odpisali, że uzgadnia się indywidualnie, więc nie wiem ile jest ciepłych posiłków, itp. Zatem czy ktoś wie, czy dobre mają jedzenie, a ludzie głodni nie wyjdą? :razz: Jak wygląda obsługa i współpracą z właścicielką?
_________________

 
 
anka204@vp.pl 

Dołączyła: 19 Cze 2017
Posty: 4
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Wto Cze 20, 2017 5:49 pm   Doradzcie

Warto tam zrobić wesele?
Orientujecie się jaka jest cena za talerzyk? Co wstawiają młodzi?
Jak z jedzeniem, smacznie, dużo?
 
 
janppp1 

Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 13, 2022 11:06 pm   Leśny Dworek Brzeziny ul Wojska Polskiego 69

Przestrzegam forumowiczów przed tym miejscem! moja historia jest taka, że Pan Czerwiec przy pomocy bandytów powykręcał ręce moim rodzicom, którzy mają po 77 lat. Proszę mieć świadomość co to jest za człowiek. W hotelu za który zapłaciłem, Pan Czerwiec zaprasza pijanych bandytów i biję ludzi. Proszę być naprawdę ostrożnym!

[ Dodano: Wto Gru 13, 2022 11:13 pm ]
Pierwszy raz miałem tak przykre i przerażające doświadczenia, sprawa jest już odpowiednio zgłoszona, ale proszę mi wierzyć, że nie jem od miesiąca, a ostatnie dni w ogóle nie śpię.

Pisze z przestrogą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl