Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Cze 26, 2007 9:26 pm
Księga ślubna (księga gości)
Autor Wiadomość
Misiamo 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 3:50 pm   

My kupiliśmy naszą księgę na Allegro. Zapłaciliśmy 37 zł. Jest w białej oprawie i jest bardzo dobrze wykonana. Czytam właśnie wpisy gości. Na puste strony powklejam kartki z życzeniami. Będzie pamiatka na całe życie.
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 11:36 pm   

My też kupilismy na allegro. Ponizej zalaczam zdjęcie. Zastanawiam się tylko co wpisac na pierwszej stronie. Na pewno wkleję kwiatki z rafii takie same jakie były na zaproszeniu. Ale co wpisac? Pomózcie Drogie Dziewczęta :)

124181401.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 725 raz(y) 32.69 KB

 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:18 am   

angi sprobuj ze strony nikitki jakies pomysly zaczerpnac... nie pamietam adresu strony... czekaj czekaj...

http://www.fotoalbumy.com/index.php?modul=6

trzeba sie zarejestrowac i mozesz tworzyc swoja ksiege online... A ty mozesz po prostu podpatrzec pomysly :D :D

a mi z albumow slubnych zdecydowanei najbardziej podoba sie ten

martwie sie tylko ze nie bede miala gdzie go trzymac, ze szybciej mi sie zniszczy i ze malo praktyczny... echh.. jeszcze pomysle :D






slubne_miski_duze4.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 791 raz(y) 22.72 KB

slubne_miski_duze3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 610 raz(y) 24.96 KB

slubne_miski_duze2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 648 raz(y) 24.19 KB

slubne_miski_duze1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 685 raz(y) 26.13 KB

Ostatnio zmieniony przez emilkaa Wto Wrz 12, 2006 8:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mls 

Wiek: 39
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 6:43 pm   

emilkaa napisał/a:
http://www.fotoalbumy.com/index.php?modul=6


My właśnie stąd będziemy zamawiać album ślubny, 2 księgi dla rodziców i ksiągę gości. Wszystkie będą w drenie :D
 
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 11:34 am   

Księga gości okazała się rewelacyjnym pomysłem. Wpisy, które poczynili goście są... ech.. pamiątka na całe życie.
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 12:02 pm   

oj tak ...
wczoraj podczas wizytacji rodziców, przytoczyliśmy niektóre.
szkoda, że nie wszyscy się wpisali, ale zostało jeszcze trochę miejsca, więc można to zawsze nadrobić.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 2:18 pm   

Bo nie do wszystkich dotarła księga... :evil:
Chętnie... ;)
_________________
chez alma |
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 4:46 am   

Hmmm szczerze mówiąc, to nigdy dotąd nie słyszałam o takim wynalazku jak księga gości na weselu. Ale w sumie pomysł mi się spodoba! :D Trzeba będzie wcielić go w życie :)
 
 
Kropek 

Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 8:19 am   

Pomysl super!

Pogadam z T. co o tym mysli, ale mysle, ze podzieli moj zapal :-)

Ksiege albo kupie gotowa (mam dwie lewe rece do wszelkich plastycznych wyzwan... :-( ) albo poprosze Siostre - artystke, zeby zrobila mi w prezencie slubnym.. Ha! tak zrobie ;-)
A potem razem zapelnimy ja pamiatkami...

Mam pytanko: Jaki papier bylby najlepszy, zeby go uzyc w srodku? Usztywniony papier, taki do pisania?
_________________


[/url]
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 9:34 am   

Kropek, możecie kupić ładny album na zdjęcia.
moim zdaniem papier nie powinien być zbyt gruby, ale znów nie taki zeszytowy.
_________________
 
 
NiuniaOstry 

Dołączyła: 28 Sty 2007
Posty: 17
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 4:14 pm   

czy mozecie mi powiedziec , kiedy goscie sie wspisuja do tej ksiegi? gdzie ja polozyc.......itp ? bardzo prosze!
_________________
*** 16. 06. 2007r *** Nasz Najpięknieszy Dzień !! !

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 8:34 pm   

U nas leżała na barze (nieczynnym) i orkiestra w którymś momencie wesela o tym powiedziała i poprosiła w naszym imieniu o wpisy.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
NiuniaOstry 

Dołączyła: 28 Sty 2007
Posty: 17
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 12:56 pm   

aa rozumiem, to chyba dobry pomysl !

A jesli chodzi o ksiegi, niektore ksiegi sa rowneiz zwane albumami, i wydaje mi sie ze maja kartki przystosowane do wklejenia zdjec, czy ksiega gosci zawsze jest przystosowana do pisania zyczen? jak myslicie?
_________________
*** 16. 06. 2007r *** Nasz Najpięknieszy Dzień !! !

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 10:19 pm   

Różnie. Część to tylko jakby pamiątka wspólnych lat przed ślubem + jakieś anegdoty i inne pierdoły, inne to faktycznie tylko wpisy gości na wzór zagraniczny, a jeszcze inne to połączenie obu tych typów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 5:33 pm   

my po dłuzych poszukiwaniach postanowiliśmy sami wykonac taką księgę.może niezupełnie sami ale napewno nie kupimy gotowej.chcielibyśmy mieć taką ze skórzaną oprawą lub skóropodobną dlatego pytam was dziewczynki czy znacie jakąś dobra inroligatornię w łodzi?
_________________
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2007 10:15 am   

kochecka napisał/a:
my po dłuzych poszukiwaniach postanowiliśmy sami wykonac taką księgę.może niezupełnie sami ale napewno nie kupimy gotowej.chcielibyśmy mieć taką ze skórzaną oprawą lub skóropodobną dlatego pytam was dziewczynki czy znacie jakąś dobra inroligatornię w łodzi?

witaj, ja wlasnie do takiej dzwoniłam, bo pomysł z ksiegą wydał mi sie super...
organizuje wesele bratu postanowiłam mu zrobić kilka niespodzianek, miedzy innymi te ksiege...
Introligatornia, Kilinskiego 47, tel. 42 632 23 98... zresztą wpisz w google 'intrologatornia Łódź' i wyskoczy Ci kilka firm:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 6:43 pm   

Kolejny wydatek... a nie długo nikt nie będzie sobie bez tego wyobrażał wesela Ja mówię NIE
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 11:07 am   

A my taką księgę dostaliśmy od rodziców, zrobili nam niespodziankę i wręczyli na weselu. Sami też zastanawialiśmy się nad jej kupnem, ale w końcu brakło czasu.
Księga została zapisana do ostatniej strony, mój brat zajął się jej przekazywaniem wśród gości. Warto mieć taką osobę, bo jak byliśmy jakiś czas temu na weselu, to księga utknęła u jakiejś cioci i pół wesela nie zdążyło się wpisać.
A pamiątka uważam, że jest super, na okładce są nasze imiona.
Miło i ze w łzami w oczach (zarówno ze wzruszenia jak i ze śmiechu) czytaliśmy z M. wpisy. Dla mnie jest to tak samo ważna pamiątka jak zdjęcia czy kartki z życzeniami.
Niektórzy goście naprawdę napocili się przy wpisywaniu :)
_________________


 
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sro Sie 15, 2007 6:48 pm   

Ja swoja ksiege zrobilam sama. W prawdzie zajelo mi to troche czasu na znalezienie odpowiednich materialow i wykonanie ale za to satysfakcja byla ogromna. Ksiega sie trzyma do tej pory :!: ;)
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 2:11 pm   

bruni napisał/a:
Introligatornia, Kilinskiego 47, tel. 42 632 23 98...

z calego serca polecam tego introligatora, oprawialam u nich moja bardzo nietypowa prace mgrska i jestem umowiona na oprawe ksiegi gosci.. juz zrobilam wydruk wnetrza i teraz szukam tkaniny na oprawe..
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 2:12 pm   

my mieliśmy zrobić właśnie sami księgę, ale kolega który miał wykonać nam projekt wnetrza nie wywiązał się z obietnicy więc z braku czasu zamówiliśmy księgę w Cartalii

[ Dodano: Wto Wrz 11, 2007 2:45 pm ]
ja właśnie odebrałam naszą księgę i jestem z niej baaaardzo zadowolona, więc dla osób które chcą kupić gotową księgę mogę bez wahania polecić firmę Cartalia

_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 2:46 pm   

Jak ktoś chce się pobawić, albo nie podobają mu się księgi gotowe, to można ją zrobić samemu. Trzeba obliczyć ile potrzebujemy kartek, wybrać format, kupić papier, ewentualnie coś na nim wydrukować (domową drukarką lub w jakiejś poligrafii), na koniec oprawić dowolnie u introligatora. Można wtedy wydrukować strone tytułową i co się jeszcze chce. Ja w ten sposób zrobię swoją księgę gości. Dodatkowo tak samo oprawię albumy na zdjęcia ślubne.
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 8:44 pm   

Ewo, to swietny pomysl ale i duzo pracy. Ale za to ile satysfakcji... tez chce zrobic nasz album ze zdjeciami wlasnorecznie, mysle ze jest przy tym sporo fajnej zabawy, i w sumie mozna poprosic o pomoc przyjaciolki, zrobic jakis wspolny wieczorek, troche powspominac...
Z ksiega gosci jeszcze sie zastanowie, bo zaczyna mi czasu brakowac...
_________________


 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 8:18 am   

Ja właśnie robię trzecią księgę pamiątkową. :) Tym razem środkowe kartki oddaję do introligatora, bo tak jest ładniej. Zostawiam oczywiście miejsce na zdjęcia czy wspomnienia poślubne, które będzie można potem po prostu wkleić do księgi.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 4:42 pm   

ojej, ale z was plastyczki!!! moze mnie to tez zmotywuje, bo to fajnie pozniej ogladac cos "swojego". Gdzie kupujecie materialy do albumow (to znaczy papier itp...)?
_________________


 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 5:01 pm   

Jest taka hurtownia papieru przy Piotrkowskiej, ale nie pamiętam dokładnie gdzie :kwasny: Będę szukać. Nie pomiętam też czy mają tam kartki w formacie A4, czy tylko takie wielkie arkusze typu B1, czy jakoś tak. Obok jest drukarnia gdzie można przyciąć arkusz na odpowiedni rozmiar. W liceum zawsze z koleżanką jakoś panów z drukarni zagadałyśmy, że robili nam to za darmo, ale może teraz przycinają też za jakąś drobną opłatą.
Ktoś z forum na pewno zna dokładną lokalizację tego punktu z papierem więc może poda. Wybór olbrzymi!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 9:46 pm   

O papierach itp. przeczytasz w wątku o materiałach do zaproszeń, o tutaj: http://www.forum.wesele-l...cdd36defbf875f5
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 8:20 pm   

super pomysły z tymi księgami gości, na pewno będą wspaniałą pamiątką!
niestety nie mam zdolności plastycznych i pewnie nie uda mi się wykonać jej samodzielnie, więc sprawdzę wasze propozycje!
Szkoda że zdjęcia się nie otwierają bo bardzo chciałam zobaczyć jak wyglądają wasze księgi :(

:wedding:
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 10:41 pm   

Dziękuje bardzo!Księga gości jest piękna! :)
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 10:51 pm   

My mamy bardzo podobną tylko z bordową wstążką i bordowym tłem pod imionami, a zamiast motylka jest kwiatuszek. :)
_________________


 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 8:36 pm   

Prawdę mówiac to zanim o tym nie przeczytałam na forum, to nawet nie slyszalam o takim "wynalazku" ;) .
Mysle, ze to dobry pomysl i postaramy sie go zrealizowac. Tylko nie wiem jak w praktyce wyjdzie informowanie gosci o jej istnieniu. Jakies sugestie?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 11:00 am   

Osobny stół w widocznym miejscu na księgę + poinformowanie osobiste przez mikrofon lub poprzez orkiestrę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 8:41 pm   

u nas było dokładnie tak jak kryszka napisała.Księga leżała na specjalnie naszykowanym do tego celu stoliczku (który stał na sali do tańca) plus informacja podana kilkakrotnie przez orkiestrę z prośbą o wpisy :) częsć gości wiedziała też przed weselem o istnieniu księgi.sporo osób przyszło więc przygotowanych :)
_________________
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 9:02 pm   

Dzięki dziewczyny za rady.
Dorzuciłabym kilka dlugopisów na stoliku ;)
Dobry pomysl z tym wczesniejszym wspomnieniem o ksiedze - wiem po sobie, ze tak z zaskoczenia to nic ladnego bym nie skleciła ;)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 11:02 am   

Do swojej i brata księgi dołączyłam długopis na wstążeczce, która była wklejona do księgi i stanowiła jednocześnie zakładkę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 8:59 pm   

my położylismy na stoliku 4 długopisy - 2 czarne cienkopisy i 2 złote i tak fajnie się złożyło że goście wpisywali teksty naprzemiennie kolorami - wyszedł ciekawy efekt :)
_________________
 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 4:07 pm   

My też wpadliśmy na ten pomysł aby stworzyć taką księgę pamiątkową. Faktem jest że do ślubu jeszcze trochę czasu ale pomyśleć warto wcześniej. Jeszcze nie wiem dokładnie jak będzie wyglądała ale chcemy aby było tam też coś o Nas. To fajna pamiątka żeby po iluś latach pokazać dzieciom i samemu powspominać.
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
Dalija 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 1:13 pm   

masz racje Calipsoo ja tez uwazam ze po latach pokazanie takiej ksiegi dzieciom i powrot wspomnieniami do 'tego wyjatkowgo dnia' jest wspanialaym pomysle...na pewno pracochlonnym ale mysle ze warto...ale czasu mam jeszcze duzo...wiec mozna popracowac nad ksiega gosci samemu i miec pamiateke na cale zycie...zreszta pomysly forumowiczek powyzej sa naprawde ciekawe:) coprawda nigdy nie bylam na weselu gdzie taka ksiega byla...i zastanawiam sie tylko czy w czasie wesela i zabawy gosciom chce sie wpisywac cos do niej?? ale skoro piszecie ze warto to wierze
pozdrawiam
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 9:31 pm   

nasza byla wyeksponowana w hallu na stoliku, przy ktorym stalo krzeselko.. wszyscy sie chetnie wpisywali, nawet pozniej goscie slubni tez sie dopominali i im tez udostepnilam :))

_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 7:49 pm   

Pytanie do mężatek : ile stron miały Wasze księgi ślubne ? / przy jakiej ilości gości weselnych ?
Przeglądam właśnie oferty i mają niezły rozrzut cenowo-stonicowy :roll: Nie chcę przepłacić i kupić zbyt pokaźnej knigi, żeby połowa kartek pusta była ;-)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 8:16 pm   

ja mialam 40 gosci (czyli ~20 par - raczej wpisywaly sie razem) a ksiega 25 kart do wpisywania.. na niektorych kartach jednoczesnie wpisywaly sie dwie pary, zostalo miejsce na zyczenia od gosci slubnch, ktorym podsuwalam ksiege juz pozniej..
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:26 pm   

Dla wpisów gości było ok. 10 kartek, została zapisana jakoś połowa, bo wpisywano dwustronnie i nie wszyscy się wpisali. Gości - 72 sztuki bez nas.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 10:31 pm   

nasza księga miała 50 kartek - gości było 120 osób.I podobnie jak 555 księga leżała na specjalnie przygotowanym stoliczku na sali do tańczenia, goście się chętnie wpisywali i nawet niektórzy byli na tą okazję przygotowani (mieli ułożone życzenia na kartce lub w telefonie - i przepisywali :) ).Zostało nam parę wolnych kartek ale później dopisali się spóźnialscy i wkleiliśmy też kilka kartek z życzeniami które otrzymaliśmy.
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 10:57 am   

Wielkie dzięki za podpowiedzi !
Dziś wieczorem siadamy z Krzyśkiem i zamawiamy.
Wpadła mi w oko już jedna bardzo niestandardowa księga, w bardzo nieprzyzwoitej cenie, ale chyba się skuszę bo jest równie odjechana jak my :lol:

My planujemy 120 gości weselnych + zebranie wpisów od ślubnych jeśli starczy miejsca :)
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 3:13 pm   

Dziewczynki, a macie jakieś namiary w necie na gotowe księgi? Te co znalazłam nie podobały mi się, a w punktach z zaproszeniami ... nawet nie skomentuje. W ostateczności może pokuszę się na robienie samodzielnie, ale z tym też szukam inspiracji...
Jeżeli macie jakieś propozycje to wklejajcie ...
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 3:35 pm   

tofee a widziałaś księgi Cartalii? :) tam sobie możesz sama wybrać materiały i dodatki z których zrobiona jest okładka, wybrac rozmiar, zwiększyć ilosć kart (standardowo jest chyba 30).my u nich właśnie kupowaliśmy księgę gości i jesteśmy bardzo zadowoleni,zapłaciliśmy 119zł :)
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 10:06 pm   

tofee, my zamawialiśmy tu : http://www.decorisus.pl/i...p?p=tmenu&tid=4

Jak tylko przyjedzie, wypowiem się na temat jakości :-)
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 11:43 pm   

ja tez bede miec ksiege gosci, ktora zrobimy sami :) bedzie tam najpierw historia naszego zwiazku - pisana i obrazkowa, zdjecia jakies, pare anegdot itd, a w dalszej części wolne miejsce na wpisy gosci a jak zostanie miejsce, to kartki tez tam wkleimy
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:32 am   

Co tych kartek od gości - też miałam taki pomysł, ale niestety obecnie większość kartek ślubnych na rynku jest gruba przestrzenna albo ludzie wolą kupować takie ozdobne :wink: i po prostu nie mieszczą się. :(
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 10:44 am   

dzięki za cynk, Kryszko. w takim razie musimy to inaczej zaplanować. Może po prostu zamontujemy na końcu księgi kieszeń na kartki. tak, jak to czasem wygląda w albumach na zdjęcia - kieszeń na negatywy itp i tam włożymy te, co się nie zmieszczą.
Ostatnio zmieniony przez MalaJu Sob Kwi 05, 2008 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl