Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Cze 26, 2007 10:26 pm
Księga ślubna (księga gości)
Autor Wiadomość
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 7:03 pm   

ja myślę że to też zależy od księgi.Nasza miała 50 kart i w związku z tym z jednej strony była dużo grubsza (w tym koncu gdzie znajduje się szycie kart)niż z drugiej - więc kartki powklejaliśmy tak aby znajdowały się po tej węższej stronie :)
_________________
 
 
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 6:19 pm   

kochecka napisał/a:
tofee a widziałaś księgi Cartalii? :) tam sobie możesz sama wybrać materiały i dodatki z których zrobiona jest okładka, wybrac rozmiar, zwiększyć ilosć kart (standardowo jest chyba 30).my u nich właśnie kupowaliśmy księgę gości i jesteśmy bardzo zadowoleni,zapłaciliśmy 119zł :)


Właśnie o taką mi chodziło, dziękuje bardzo :D
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 12:44 pm   

Słuchajcie, a kiedy będziecie dawały(li) gościom księgę do wpisania się?
U mojej przyjaciółki sięga wędrowała wśród gości w trakcie wesela. Nie było za bardzo wiadomo kto ją ma i gdzie jest. Młoda była trochę zaniepokojona, bo co raz ktoś do niej podchodził z pytaniem gdzie jest księga, bo chciał się wpisać, bo za niedługo wychodzi etc
Teoretycznie można dać księgę do wpisów podczas poprawin, ale jak się nie ma poprawin albo ma się inny komplet gości na poprawiny?
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 5:16 pm   

Byłam na weselu na którym księga gości leżała na stole wiejskim - goście podchodzili i się wpisywali. Nikt księgi nie zabierał i nie trzeba było jej szukać. Myślę, że to dobry pomysł.
Ostatnio zmieniony przez truskawka_ja Pon Kwi 14, 2008 5:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 8:16 pm   

U mnie leżała na początku przy bufecie, i tak też ogłosiła orkiestra. Ale że bufet był wysoko i nie za bardzo było jak tam usiąść to jak księgę wzięła pierwsza osoba, tak już potem wędrowała po całej sali od gości do gości.
W ogóle się tym nie przejmowałam, nie szukałam itp.
Przecież w takiej księdze nie rzadko jest dużo fajnych treści do przeczytania, więc większość jak już ją ma to chce i przejrzeć, nie tylko się wpisać.

U brata księga leżała na wydzielonym stoliku z krzesłami i każdy chętny podchodził, oglądał, czytał i się wpisywał. Każdy był na świeczniku. :wink:
Ffakt - non stop było ją widać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:12 pm   

Kryszka, wydzielony stolik na księgę to fajny pomysł :-) podoba mi się :-)
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:18 pm   

my też mieliśmy stoliczek z krzesełkami (na sali do tańczenia) - polecam :)
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 11:03 pm   

Na sali gdzie będzie nasze wesele (Solaris) jest taki fajny przedpokój z fotelami, może tam zostawimy księgę dla gości. Boję się jednak aby tam nie powstała palarnia :-( bo nikt nam się nie wpisze :-(
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 7:32 am   

u nas lezala wlasnie na stoliku w "palarni" i jakos wszyscy sie wpisywali bez problemu..
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 1:47 pm   

no to może warto spróbować:-)
A przy okazji, szukałam ksiąg na razie tylko na stronie http://www.decorisus.pl/i...p?p=tmenu&tid=4

Czy możecie jeszcze jakąś stronkę bądź producenta polecić?
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 7:06 pm   

jak już pisałam wyżej, polecam Cartalię :) księgi można osobiście skomponować, wybrać rozmiar, dodatki i nie są strasznie drogie :)
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 8:17 pm   

mamy jeszcze inny pomysł, zrobimy sami księgę - w tym celu musimy kupićpapier taki jak do zaproszeń i przejść się do introligatora.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:12 pm   

Agha napisał/a:
Na sali gdzie będzie nasze wesele (Solaris) jest taki fajny przedpokój z fotelami, może tam zostawimy księgę dla gości. Boję się jednak aby tam nie powstała palarnia :-( bo nikt nam się nie wpisze :-(

Jeśli to nie jest wydzielona palarnia, a ktoś będzie tam palił to właściciel może zrobić awanturę. :P

Ja bym nie położyła księgi tam gdzie się pali - jest ryzyko, że przejdzie dymem papierosowym i będzie cuchnąć, a nie każdą rzecz da się wywietrzyć.
Pomijając już fakt, że nie każdy pali i chce wchodzić tam gdzie inni palą.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Kwi 15, 2008 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 11:28 pm   

kryszka, tu się z Tobą zgadzam. Przy okazji rozmowy z właścicielką sali poruszę temat palarni i jej lokalizacji oraz znajdę idealne miejsce dla księgi :-)
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 11:15 pm   

Dziewczyny, a co myślicie o takiej formie księgi gości-moim zdaniem bardzo oryginalna :)

_________________
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 8:53 am   

Mnie się bardzo podoba. A gdzie ją znalazłaś?
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 9:01 am   

Fajne, pod warunkiem, że goście przypadkowo nie upaprzą np. nie rozleją coca-coli.
I przy np. 150 osobach to chyba bilboard byłby potrzebny, żeby nie wydawało się "naćkane" :)

Ale pomysł sam w sobie - :ok:
 
 
aaniaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Kwi 2008
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 9:36 pm   

Klaudynko pomysł jest świetny, tylko chyba dla mniejszej ilości gości. Przy większym weselu obawiam się ,że może to nie spełnic rezultatu. Jednakże pomysł sam w sobie super :ok:
_________________
aaniaa

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 7:51 pm   

Zdecydowanie przy większych i dużych weselach to pomysł nie wypali. Ale jeśli by to miało być tylko np. od znajomych z uczelni to się moim zdaniem sprawdzi jako fajna pamiątka.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 7:59 pm   

Macie rację dziewczyny-taka księga gości sprawdzi się tylko podczas małego wesela, przy małej liczbie gości.
Kryszka, pomyślałam sobie również że można by było coś takiego wykorzystać np. podczas wieczora panieńskiego
_________________
 
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 2:00 pm   

kurcze w sumie nie myslalam o takiej ksiedze gości ale jak tak sobie czytam to uwazam ze to bardzo fajny pomysł. No i po latach super pamiatka:)
_________________

 
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 12:02 pm   

Też będę chciała mieć taką księgę gości. To naprawdę fajna pamiątka na całe życie.

fiona83 napisała: my zamawialiśmy tu... jak tylko przyjedzie, wypowiem się na temat jakości :-)

Pewnie już dostałaś to swoje cudeńko, i jak? Bo ja jestem zainteresowana zakupem księgi gości jak również podziękowań dla rodziców właśnie z tej stronki więc chętnie wysłucham twojej opinii.
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 24, 2008 1:27 pm   

Jeszcze kilka napotkanych propozycji:







Więcej propozycji na stronie: http://marketweselny.pl/1...8QQstart,0.html

2 i 3 propozycje są tak cuuudne że moim zdaniem z powodzeniem nadały by się na album ślubny... :buja w oblokach:
_________________
 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 3:05 pm   

Zastanawiałam się nad księgą ślubną, ale ostatecznie umknęła mi w wirze przygotowań. Na szczęście większość gości dołączyła kartki do prezentów/kopert więc jakaś pamiątka pozostanie :)
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 6:43 pm   

A może taka księga gości (firma z Krakowa) "ART HAND"
http://www.art-hand.krako...aleria&catId=14

księga gości1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 445 raz(y) 60.73 KB

księga gości.2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 445 raz(y) 42.91 KB

księga gości.3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 409 raz(y) 44.47 KB

księga gości4.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 414 raz(y) 51.94 KB

_________________
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 7:37 pm   

ja chyba mam inny gust, bo kompletnie te ostatnie mi sie nie podobaja. poza tym, jak je przechowywac??
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 7:44 pm   

Też mi się wydają bardzo nieporęczne, a poza tym mam wrażenie że mają bardzo mało miejsca na wpisy dla gości. W mojej opinii-taki "przerost formy nad treścią".
No ale może jakaś inna forumka się zachwyci :D
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 9:26 pm   

Plastikowy kicz jak dla mnie, tzw. durnostojka. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 8:08 pm   

Ja miałam zrobić sama księgę, tzn dać do introligatora kartki takie jak na nasze zaproszenia do spięcia. Ewentualnie popracowałabym na jakąś okładką, która pasowała by i do zaproszeń i reszty dekoracji... tak aby książka stanowiła część od kompletu.
Znalazłam nawet introligatora, niestety pracuje do 16, więc mam marne szanse aby do niego zajrzeć...
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 8:17 pm   

ja tak wlasnie robilam, z calego serca polecam pania introligator:
Introligatornia
Kilińskiego 47, 90-257 Łódź,
tel. 0 42 632 23 98
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 24, 2008 8:43 pm   

555, właśnie o tym introligatorze wspominałam :-)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 8:06 pm   

Ja też tam planuję oddać kartki do oprawienia w księgę gości. A może orientujecie się jaki jest czas realizacji zamówienia?
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 28, 2008 2:26 pm   

powiem szczerze, ze nie pamietam, ile ja czekalam, ale wszystko jest na pewno kwestia dogadania, Pani introligato jest super babka, uczynna i oddana swojej pracy.. poza tym to prywatny interes.. warto tylko zadzwonic i zorientowac sie, czy w interesujacym Was terminie nie planuje urlopu..
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Cze 28, 2008 11:10 pm   

a wiecie ja księgę gości robiłam, jako zaliczenie pracy na koniec roku :oops: gdyby miała odpowiedzenie materiały to może i bym się pokusiła...w końcu introligatorem jestem :mrgreen:
 
 
daga 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 9:12 pm   

a ja mam zamiar zakupić księgę, w której goście na weselu będą mogli napisać nam kilka ciepłych słów, polecam allegro :) załączam kilka zdjęć:

[ Dodano: Nie Cze 29, 2008 9:14 pm ]
i jeszcze to:

e240e49b21994e11.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 439 raz(y) 67.3 KB

87b0409a8d88b862.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 428 raz(y) 71.9 KB

_________________

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 9:15 pm   

i jaki jest koszt takiej personalizowanej ksiegi na allegro..?
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 11:17 am   

Hej, a co myślicie, żeby zlecić zrobienie takiej księgi świadkowej-siostrze? Zna nas oboje bardzo dobrze, a ponadto ma talent plastyczny (zarówno ja, jak i luby mamy dwie lewe ręce i na pewno nie zrobimy tak ładnie, jak ona). A poza tym myślałam o tym, żeby oprócz anegdotek i ciekawostek, które sami jej opowiemy, pozbierała jakieś od znajomych i rodziny, uzupełniła zdjęciami. Nawet nie musiałaby wszystkiego nam pokazywać, moglibyśmy zobaczyć całość dopiero po ślubie, razem ze wpisami gości - to byłaby fajna niespodzianka, nie uważacie? :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 11:45 am   

Tissaia napisał/a:
Hej, a co myślicie, żeby zlecić zrobienie takiej księgi świadkowej-siostrze?

Zlecić? Chyba poprosić o zrobienie...
 
 
daga 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 12:07 pm   

ceny wahają się od około 80 zł do 120zł za księgę około 100-stronicową, o mniejszej ilości stron są tańsze :)
_________________

 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 6:29 pm   

Tissaia napisał/a:
Hej, a co myślicie, żeby zlecić zrobienie takiej księgi świadkowej-siostrze? Zna nas oboje bardzo dobrze, a ponadto ma talent plastyczny (zarówno ja, jak i luby mamy dwie lewe ręce i na pewno nie zrobimy tak ładnie, jak ona). A poza tym myślałam o tym, żeby oprócz anegdotek i ciekawostek, które sami jej opowiemy, pozbierała jakieś od znajomych i rodziny, uzupełniła zdjęciami. Nawet nie musiałaby wszystkiego nam pokazywać, moglibyśmy zobaczyć całość dopiero po ślubie, razem ze wpisami gości - to byłaby fajna niespodzianka, nie uważacie? :)


pomysł uważam za bardzo fajny, tymbardziej jeśli siostra ma zdolności plastyczne ale tak jak truskawka_ja uważam że lepiej jak ją poprosicie zamiast zlecać jej takie zadanie - na pewno poczuje się bardziej zmotywowana.
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 2:00 pm   

No, zlecić w sensie poprosić - przecież to nie firma usługowa, tylko siostra :) Wstępnie już rozmawiałam, pomysł jej się podoba :) A przy okazji może być zabawnie spojrzeć na siebie oczami innych.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 10:19 pm   

My zamówiliśmy księgę z Cartalii .
Zdecydowanie lepiej jest pomacać okładzinę, wstążki, pooglądać katalog z aplikacjami :cool: niż wertować sklepy internetowe :)
w łodzi Cartalia jest na żwirki 16 :) miła obsługa, nienachalna, można się długo bawić próbnikami :)
_________________

16.08.08
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 9:38 am   

Abudabi śliczną macie księgę ślubną :)

My szukamy księgę zrobioną w stylu staropolskim, czy ktoś wie gdzie taką można kupić?? Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam :(
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 10:58 am   

Tissaia napisał/a:
Hej, a co myślicie, żeby zlecić zrobienie takiej księgi świadkowej-siostrze?

Jeśli tylko się zgodzi to dobry pomysł. Może ją także zrobić w ramach prezentu i będzie "miała z głowy" prezent. ;)

Ja zostałam poproszona o zrobienie księgi zarówno dla brata, jak i dla siostry. A ponieważ miałam dla obydwu pomysły na prezenty to oni zapłacili za materiały, ale już oczywiście cała dłubanina i robocizna to mój wkład własny. Były dodatkiem do prezentu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 2:57 pm   

Chciałabym doradzić dziewczynom, które chcą mieć księgę, żeby najpierw przejrzały Internet.
Swoją księgę zamówiłam na Allegro (50 zł + koszt wysyłki), ma 100 stron, zrobią mi takie modyfikacje, jakie sobie zażyczyłam (na przykład orientację poziomą zamiast pionowej). Natomiast wczoraj szukałam prezentu dla koleżanki, która ma urodziny, a w październiku bierze ślub i wymyśliłam właśnie kupienie księgi. Przeglądałam księgi w Notabene i takie po 40-60 stron kosztowały 70-100 zł :/ a w innym sklepie nawet 130 (za 100 stron). Dodam, że okładki nie były nawet w połowie tak wymyślne, jak te na Allegro chociażby.

Co prawda zachwyt obdarowanej był wart każdych pieniędzy, ale postanowiłam przestrzec inne dziewczyny, które szukają księgi dla siebie lub kogoś ;)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 3:53 pm   

Mogłabyś podać link do aukcji na, której kupowałaś księgę, bo naprawdę cena jest atrakcyjna.
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 7:36 pm   

Podpisuję się pod tym, żeby przed zakupem w sklepie najpierw przejrzeć net.
Ja kupowałam albumy dla rodziców i w Łodzi taki album jak chciałam kosztował ok 100 zł a na allegro za dwa albumy zapłaciłam 60 zl. Takie jak chciałam, takie jak widziałam w sklepie...
_________________

 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 9:37 pm   

Dokładnie tej samej aukcji już chyba nie ma, bo te, które brałam pod uwagę (chyba 3) skończyły się bodajże wszystkie.
W każdym razie wpisujesz w Allegro "księga gości" (Nie: księga ślubna, bo niewiele wyjdzie), kilka propozycji w sensownych cenach:

1. 59 zł (brałam model z ptaszkami pod uwagę): http://allegro.pl/item420...zlota_cudo.html

2. 49 zł: http://allegro.pl/item423...str_okazja.html

3. 60 zł: http://allegro.pl/item422...a_dlugopis.html

Nawet z przesyłką kalkuluje się taniej.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 10:53 am   

Dziękuję za linki, księgi są naprawdę ładne i niedrogie.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 1:40 pm   

Do usług :) Moja właśnie przyszła - jest dokładnie taka, jak chciałam :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl