Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SOLARIS"
Autor Wiadomość
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 4:00 pm   "SOLARIS"

Przepraszam, że tak dawno nie pisałam ale na prawdę mam mały dostęp do netu.
Galionka mnie poinformowałam, że któraś z Was jest zainteresowana salą Solaris - ja miałam tam wesele w październiku i z gorącym sercem mogę ją polecić. Jest pod każdym kątem dopięta na przysłowiowy oostatni guzik. Zarówno jedzenia, obsługa, czystość sali - toalet, ... jest na wysokim poziomie i ja osobiście do niczego sie nie doczepiłam.
Jeśli będzie ktoś miała więcej pytań to proszę o e-maile na mój nowy adres konwalia@op.pl
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Cze 23, 2011 1:57 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Mar 30, 2004 10:20 pm   SOLARIS

Cześć,
czy ktoś z Was miał okazję uczestniczyć w imprezie organizowanej w ww lokalu?
może ktoś z Waszych znajomych tam był i mógłby się podzielić wrażeniami?
Rozglądamy się za lokalem na ok 60 osób i to jest jeden z tych które nam się naprawdę podobały, dlatego będę wdzięczna jeśli ktoś mógłby mi pomóc :D

pzdr
T.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 11:01 pm   

popieram SOLARIS wypas:)

w SOLARISIE imprezy czytaj wesela odbywaja sie naprawde z klasa zarowno dobrze daja zjesc,czesto,obsluga bardzo kulturalna i wogole ladny lokalik same plusy:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 10:50 am   

Thiti - ja miałam okazje bawić się na tej sali na swoim weselu w październiku ur. i jestem bardzo bardzo zadowolona, iż właśnie ją wybraliśmy. W poście,którego adres dziewczyny już Ci podały opisałam pokrótce swoje zdanie. Jeśli będziesz miała jakieś pytania to śmialo pisz tutaj lub na mój e-mail.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 9:30 am   

thiti napisał/a:

nie było zbyt dużych prześwitów kiedy było 50 osób w Solaris? to sala na potencjalnie 100 osób (podobno)...
:D

T.


Thiti ja miałam na weselu 80 osób i powiem Ci, ze taka liczba jak na Solaris jest bardzo dobra, jasne, że zmieści się w niej 100 osób ale przy tańcu już jest ciasnawo - moi znajomi rok temu mieli tam wesele na 110 osób.
A jeśli chodzi o te 50 osób to wieesz jeśli stoły zostaną odpowiednio ustawione, to wcale nie będzie ona za duża.

A jeśli chodzi o Ambasadora, ja byłam tam kiedys na weselu jeszcze przd przebudową sali. Wesele było na takiej mniejszej sali - ale nie wiem czy jeszcze jest, w każdym bądź razie jedzenie, obsługa i ogólne wrazenie było ok. Niestety nie wiem jak jest po zmianach.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 2:35 pm   

Kasik,słyszałam,że sa też tam pokoje gościnne.Czy to prawda?I czy trzeba dopłacić do stołu chłopskiego?

czy do Solaris zmieści się ok 100 osób?
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 10:01 pm   

Olcia.W napisał/a:
Kasik,słyszałam,że sa też tam pokoje gościnne.Czy to prawda?I czy trzeba dopłacić do stołu chłopskiego?



Olcia napisz do Kasik na adres konwalia@op.pl!!!
_________________

 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 10:10 pm   

Dzięki Edytko :) Mam jeszcze pótora roku do wesela, a już dopoda mnie zawrót głowy w zwiazku z szukaniem sali.Mam nadzieję,że jest to normalne, bo co będzie, gdy zaczniemy bć przed meta?
 
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 8:29 am   

Olcia.W napisał/a:
Kasik,słyszałam,że sa też tam pokoje gościnne.Czy to prawda?I czy trzeba dopłacić do stołu chłopskiego?


Witam Olcia

Tak owszem, w Solarisie są pokoje gościnne. My dostalismy po małej znajomości pokój na "noc poślubną" ale nie zamawialiśmy pokoji dla gosci więc też nie wiem jaki jest to koszt. A co do stołu to najprawdopodobniej trzeba dopłacić, można też zamiast stołu zdecydować sie na grila w ogrodzie lub coś innego. Ale też niestety nie wiem jaki jest to koszt gdyż my z takiego stołu zrezygnowaliśmy.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 2:46 pm   

POWIEDZCIE MI, CZY WARTO JEST ROBIC POPRAWINY W LOKALU I NA ILE OSÓB? :D
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 2:54 pm   

Olciu to jest pytanie natury filozoficznej :D i mnie przerasta.
Nie jestem Ci w stanie na nie odpowiedzieć :)
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 3:07 pm   

Jeśli chodzi o pokoje gościnne w Solarisie to przy organizacji wesela kosztuje to zdaje się 100 zł za pokój, więc nie najgorzej... i też słyszałam o tej sali tylko same dobre rzeczy, natomiast zawsze w gre chodziło wesele od 70 osób w górę...

A jeśli chodzi o poprawiny, to zależy od tego chyba, jaki masz kontakt z rodziną, no i jak się na to zapatrujecie Wy - młodzi, przede wszystkim ON :wink:
Je przeciwko poprawinom nie mam absolutnie nic, ale jest to jednak dodatkowy koszt, a poza tym mój ukochany stwierdził, że już sam ślub będzie dla niego wystarczającym stresem... więc my nie wyprawiamy...

aha, i my robimy wesele w Ambasadorze, właśnie na około 50 osób, na małej sali, i jak doczekasz z decyzją do końca lipca, to z przyjemnością przekażę Ci moje wrażenia.
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 3:15 pm   

Myslę, że z rezerwcją sali poczekamy do wakacji, bo wesele dopiero w przyszłym roku,we wrzesniu.Ale już mnie znajomi nastraszyli,że co fajniejsze i niedrogie sale mają zarezerwowane terminy nawet z dwuletnim wyprzedzeniem :? Dlatego już zaczynamy się oglądać.I wielkie dzięki,że jest to forum, to skarbnica wiedzy :) :) :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 5:01 pm   

Olcia, zgadzam się z tą "skarbnicą wiedzy" :graba:

Natomiast jeśli chodzi o rezerwację sali to twoi znajomi mają rację, wiem, że w Solarisie, Fantazji i Ambasadorze faktycznie są sale zarezerwowane na dwa lata do przodu. My zaczeliśmy szukać sali na początku marca i dostosowaliśmy datę ślubu do okazji - w Ambasadorze właśnie 24 lipca był - przypadkiem - wolnym terminem... ale myślę że do wakacji możecie poczekać, jeśli nie musicie trzymać się konkretnej daty...
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 10:26 am   

Olcia.W napisał/a:
czy do Solaris zmieści się ok 100 osób?


Olcia - spokojnie. Sala ta jest tak do 110 osób.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
tequilaband 
Firma

Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 10:35 pm   

Grałem ze swoim zespołem w Solaris dla 100 osób i spokojnie się wszyscy pomieścili i naprawdę wszystko było bardzo ładnie przygotowane.

Olcia, poprawiny z reguły nie są za bardzo potrzebne, chyba że jest dużo gości przyjezdnych, albo sporo osób których na weselu nie było. A możesz mi uwierzyć, bo parę imprez zagrałem i naprawdę nikogo nie namawiam do poprawin, chociaż powinno to być w moim interesie ;)
Pozdrawiam
ps Jeżeli szukasz sali to całkiem niezłą jest Belweder na ulicy Łódzkiej w Konstantynowie (tuż za Łodzią)
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 8:51 pm   

a na mniejsza ilośc gości "Zajazd Magnolia" :) ))
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 10:41 am   Mam dziewczynki salę!!!!!

Mam dziewczynki salę!!!!! i wkońcu datę wesela. 03 września 2005 W poniedziałek podpisaliśmy umowę z Panią Edytą z Solaris. Mieliśmy dużo szczęścia, bo wpasowaliśmy się w ostatni wolny wrześniowy termin i taki o jakim marzyliśmy. A teraz została nam ogromna reszta:)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 10:54 am   

Olcia.W napisał/a:
Mam dziewczynki salę!!!!! i wkońcu datę wesela. 03 września 2005 W poniedziałek podpisaliśmy umowę z Panią Edytą z Solaris. Mieliśmy dużo szczęścia, bo wpasowaliśmy się w ostatni wolny wrześniowy termin i taki o jakim marzyliśmy. A teraz została nam ogromna reszta:)

Olciu, czyli mam Cię dopisać do listy w temacie "Nasze sale"?
_________________
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 11:02 am   

Oczywiście :D
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 11:44 am   

Jejku - popatrzcie, jeszcze tyyyle czasu - a terminów już nie ma :roll:
Gratulacje Olciu W. :mrgreen:
_________________

 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 10:42 pm   

Kati, nie sądziłam ,że z tymi salami jest taki obęd. W Solaris jednego dnia potrafiło być umówione kilka par. To cud, że tak trafiliśy. Nie ma co czekać. Choć teraz żałuję, że nie pojechaliśmy zobaczyć Soplicowa. I teraz nie wiem, czy jeszcze jechać, bo jeszcze mnie oczaruje, a tam wpłacona zaliczka :?
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 10:53 pm   

Moim zdaniem - odpuść sobie i ciesz się z tego co masz :P
_________________

 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2004 11:00 pm   

Chyba tak zrobie, ale ciekawość mnie zrzera :glupek:
 
 
 
Karolcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Wrz 2004
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2004 2:38 pm   

ja do ślubu mam jeszcze prawie dwa lata, ale jak poszliśmy do Solarisa to jeden z terminów ktory by nas interesował był juz zajęty!!!!! wię rzeczywiscie trzeba się spieszyc!!!!!
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

**** Karolcia ****
 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2004 3:01 pm   

Karolciu, my mamy tą salę zarezerwowaną i jeśli jesteś nią zainteresowana, to chetnie pomoge. A z terminem mieliśmy dużo szczęścia.
 
 
 
Karolcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Wrz 2004
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2004 4:01 pm   

dzięki serdeczne, jak bedziesz Olciu miała jakies ciekawe informcje na temat tej sali i calej organizacji to chetnie wysłucham!!!! My na razie sie jeszcze rozglądamy, ale wszystko wskazuje na to że jednak zdecydujemy sie na Solarisa!!!! po pierwsze pasuje nam ta okoloica, sa pokoje no a sama sala rzczywiscie robi wrazenie!!!!!!!!!!!!!!!
Co do szzegółow to jeszcze za wielenie wiem ale mamy zamiar spotkac sie na dniach a wlascicielka (przemiła ososba)iustalic jakies szczegoly!!!!!!
.............wiem ze mamy duo czsu ale nie chcialabym potem nie miec mozliwosci wyboru tego co chce!!!!!!!!!!!!
............................................za wszelki informacje bede dzieczna!!!!! :P :)
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

**** Karolcia ****
 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2004 5:05 pm   

Karolciu, więc Solaris zarezerowalismy sobie w czerwcu na termin 3 wrzesnia 2005. Faktycznie, bywa tam ciężko z datami, ale jeśli macie ślub za dwa lata, to może nie będzie tak źle. My mieliśmy dużo szczęścia z terminem, bo był to jedyeny wolny wrześniowy i to ten który chcieliśmy.

Jestem ciekawa, co Wam zaoferuje właścicielka sali i czy coś się zmieniło od czasu naszej rezerwacji.My płacimy 145/os+ 30/os za poprawiny. Załuję, że nie spytałam o wiele istotnych spraw, ale mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek.Aby się tego ustrzec, przeczytaj sobie posty z tematu "O co pytać, przy wybieraniu sali?" Nawet warto zrobić sobie notatki.

A w Solarisie bawiliśmy się na weselu u naszych przyjaciół dwa lata temu i było wspaniale. Swietne jedzenie, fachowa obsługa i sala jest piękna sama w sobie.

Daj znać, jak poszła rozmowa.Może wymienimy się inforacjami.
 
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 10:34 am   

Choć juz dość rzadko się udzielam to do tego postru zawszę wrócę bo Solaris to "moja" sala.
Tydzień temu bawiłam sie tam na weselu naszych znajomych i popieram moje wcześniejsze zdanie - jest bardzo bardzo fajnie :)

A pani Edytka to na prawdę miła osóbka.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 10:49 am   

Popieram, właścicielka bardzo sympatyczna. Zreszta o randze sali moze świadczyc fakt, że jest nią ogromne zainteresowanie. W sobotę, przed weselami drzwi się nie zamykają. Kasik, mam małe pytanko do Ciebie, gdzie trzymany jest w Solarisie alkohol? Niestety nie dopytałam.
_________________
* *Ślubujemy 3-go września 2005* *
 
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 1:31 pm   

Alkohol trzymaliśmy w pomieszczeniu, do którego jest wejscie z korytarza za sceną.
Była do dyspozycji w nim też lodówka.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Karolcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Wrz 2004
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 12:11 pm   

A więc jestem właśnie świerzo po rozmowach w Solarisie: cena na razie jest taka sama , ale może wzrosnąć od 5 do 10 zł w przyszłym roku!!! Co do alkoholu to rzeczywiscie jest oddzielne pomieszczenia, do którego mają wstęp tylko młodzi, ewentualnie ktoś z rodziny!!! (alkohol trzeba samemu roznosić, kelnerzy rozstawia go tylko na samym początku)!!!!! Jedzenia jest strasznie duzo, jak zaczęto nam wymieniać poszczególne dania to aż ślinka ciekła!!! :P Podczas wesela na ok 120 osób jest chyba 6 kelnerek, więc nie ma obawy ze bedzie trzeba długo czekać na własne danie (a poza tym dania nie są dzielone i podawane każdemu na talerzu, tylko podawane są na półmiskach i każdy nakłada sobie to co chce i ile chce) !! !!!!!!!!!!!

Ogólnie bardzo dobre wrażenie, miejesce jest na prawde bardzo piękne..................i my chyba też sie zdecydujemy :) !! !!!!!!!

a..............pokoje na górze sa z łazienkami - bardzo ładnie urządzone, jest wszystko to co potrzeba!
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

**** Karolcia ****
 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 12:28 pm   

Karolciu, no to super ! ! ! ! Bardzo się cieszę, ze podobała się Wam sala. Mam nadzieję, że też się na nią zdecydujecie. Dodam tylko, że przy ugadnianiu menu wpałaca się całość kwoty wesela. A wprzypadku nie odbywania się poprawin, pozostałe jedzenie mozna zabrac do domu.

Karolciu, na jaki termin się zdecydowaliscie?


Aha, stół wiejski za dodatkową opłatą, czyli 800zł.
_________________
* *Ślubujemy 3-go września 2005* *
 
 
 
Karolcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Wrz 2004
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 10:12 am   

Nasz termin to 26 sierpnia, ale dopiero 2006 !! !!!! :) :) tak długo a ja myślę o tym jak by to miało byc jutro !! ! :P

..............a co do poprawin, to jeśli je urządzamy i ewentualnie jedzonko by jeszcze zostało ( bo na pewno zostanie) to wtedy nie mozna sobie już nic zabrać do domciu ?? ??????????

a o stół wiejski też sie pytałam, ale wydaje mi sie ze to juz bedzie za dużo tego wszystkiego!!!!!!!!!!!! Rozmawialam z kolezanka która była w Solarisie na weselu rok temu i mówiła że jedzenia było cudowne i strzasznie duużo- nie wiedziała co ma jeść !! ! :P
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

**** Karolcia ****
 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 06, 2004 5:46 pm   

My, myslimy o poprawinach, ponieważ mam rodzinę przyjezdną. Cena za poprawiny, 30 zł/os, nie jest to duzo. Płaci się za tyle osób, ile jest na weselu.
A, co do stołu wiejskiego, też się nad nim zastanawiamy. Ale na decyzję mamy jeszcze dużo czasu, bo z Panią Edytą jesteśmy umówieni ok 19.08 2005.

Karolciu, ale Wy to już macie duzo czasu do przemysleń :D
_________________
* *Ślubujemy 3-go września 2005* *
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 12, 2005 11:09 pm   

dziewczyny

czy wiecie ile minimalnie musi byc osob w solarisie??

sala ta spodobala mi sie najbardziej, ale planujemy ze na weselu bedzie 70 osob, a podobno musi byc 80 osob, tzn za tyle tzreba zaplacic. :(

mam problem bo z ta iloscia osob albo sale wydajaja mi sie za duze albo za male, niestety nie znalazlam nic posredniego, a tu czas juz podejmowac decyzje
 
 
 
Karolcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Wrz 2004
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2005 8:38 pm   

Niestety muszę cie zmatwić ale z tego co ja wiem to rzeczywiście robia tam od 80 osób!!!!!!! Ale myślę że jest to też kwestia negocjacji!! najlepiej umówić sie i pogadać z właścicielką!!!!!!!!!!!!!!111111 :)
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

**** Karolcia ****
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 12:05 pm   

Niestety masz racje. Rozmawialam z pania Emilia i powiedziala ze tego dnia nie moze sie zgodzic na taka liczbe osob (15.10.05) ma juz innych chetnych, ktorzy beda mieli wiecej gosci.

na otarcie lez zaproponowala sobote 29.10 z mniejsza liczba osob, ale jest to przed samym swietem zmarlych i obawiam sie ze ludzie sobie dodatkowo zrobia dluzszy weekend, wiec odpada. ale juz wybralam inna sale, wiec sie nie martwie i mam nadzieje ze dokonalam dobrego wyboru.
 
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 12:15 am   

Dziewczyny sensacja!!! Byłam przypadkowo w Solarisie i mają wolny termin 25czerwca 2005, podobno ktoś zrezygnował. Jeśli któraś ma ochotę na zmianę terminu organizujcie to szybciutko bo oglądających jest baaaardzo dużo...
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 7:26 pm   

Nie wiem czy Was interesuje ten termin, ale my rozmawialiśmy o 14.08.2005 jest to wprawdzie niedziela, ale w poniedziałek jest święto więc....

Ostatecznie wybraliśmy Ambasadora ze względu na nocleg dla dużej liczby gości, ale Solaris warty jest polecenia
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 8:53 am   

Cos cicho o "mojej" sali. Był ktos tam ostatnio na weselu? Zmienilo sie cos (jak np. w Borynie :twisted: )? czy nadal moge spac spokojnie.

My tam bawimy 21 lipca 2007
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 5:01 pm   

Ja byłam w lipcu tego roku, sala jest bardzo ładna, choć według mnie maksymalnie do 80 osób, jedzenie było pyszne, obsługa dobra, wielkim plusem tej sali jest klimatyzacja, ogólnie oceniam na 5 salę :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 6:01 pm   

Michauek ja miałam wesele w Solarisie w lipcu co prawda 2005 r. i z całą odpowiedzialnością mogę polecać. Wszystko było naprawdę zapięte na ostatni guzik. Jedzenie pyszne i nie do zmęczenia :] Szerokie stoły i zapełnione jedzeniem a nie samą dekorację. Dekoracja też piękna, mieliśmy świeże róże..., o tort się nie martwisz bo załatwią i to bardzo dobry. Pięknie ustawiają kieliszki z szampanem na powitanie, w piramidę, goście bali się je brać :rotfl: Kieliszki do wódki też bardzo ładne, na wysokiej nóżce... Ogródek, duży parking, można zostawić samochody i zabrać je jak wywietrzeją promilki :hyhy:
Generalnie nic nie można im zarzucić. Byliśmy bardzo zadowoleni. Chciałabym iść tam jako gość i pojeść tych pyszności bo z emocji wtedy za wiele nie zjadłam :wink:
_________________


:)
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 1:06 pm   

Linka a jak z liczba gosci na tym weselu? Mika mnie troszke nastraszyla, bo na naszym weselu mialo byc poczatkowo 80 osob a juz urasta to do 100 (nie moge wykluczyc ze wszyscy bez wyjatku sie stawia)

Pewnie tradycyjnie byl długi stół i male, dziesiecio-osobowe przed nim, nie?
To by mi wychodzilo 40 osob przy duzym+ plus 6 malych (w tym jeden tylko dla dzieci)

Ciasnawo? :kwasny:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 1:16 pm   

Michałek, z moich wrażeń z oglądania sali – 80 gości na niej to maksimum. Z tego powodu też u nas od razu została skreślona :?
_________________
chez alma |
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 7:15 am   

U nas było 80 osób i uważam, że to maksimum na tej sali. Stoły były ustrawione tak jak piszesz tylko tych małych, 10 - ososbowych było 4 . Było wygodnie.
_________________


:)
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 8:54 am   

To dziwne to minimum (tez 80 osob) jest ustalone przez wlascicieli, nie? :roll:
Ostatnio zmieniony przez Michauek Wto Paź 17, 2006 8:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulka 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 10:19 am   

No ja byłam zaskoczona jak właścicielka powiedziała, że minimalna liczba osób to 80 , bo sala nie jest zbyt duża. Ale za to jest śliczna bardzo mi sie podobała, jest taka jasna i te lustra no i ogródek... no ale niestety nie było już terminów na przyszły rok więc musiałam z żalem o niej zapomnieć :rozpacz:
_________________
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 10:27 am   

Za to ja najwyzej bede wyganial czesc gosci do ogrodka (21 lipca to cieplo bedzie) zeby rozluznic albo orkiestra bedzie grala tylko wolne kawalki to albo nie beda tanczyc albo sie poprzytulają :-D
 
 
paulka 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 10:55 am   

Nie martw sie będzie dobrze, wszyscy będą salą zachwyceni zobaczysz. Ja mam problem podobny do twojego tyle że w druga stronę. U mnie będzie 80 osób a mam salę na 80-200 os więc obawiam sie czy nie będzie to wyglądało tak pusto (trzeba brac pod uwagę że nie wszyscy tańczą - zwłaszcza starsze osoby).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl