Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala osp Pabianice i okolice
Autor Wiadomość
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 10:47 am   Sala osp Pabianice i okolice

Dla szukających sali Osp w Pabianicach mogę polecić salę na ul. Jutrzkowickiej. Sala ładna i pomieści spokojnie do 130 osób. Nie wiem jakie są koszta tej sali. Zaplecze kuchenne dobrze wyposażone.
Nie robiłam tam swojego wesela ale zajmuje się organizacją .
Ostatnio robiłam wesele w Żytowicach trochę daleko ok 10km od Pabianic ale sala też niczego sobie. Widać że świeżo malowana ładne kolory. Zaplecze kuchenne troche do kitu nan tu na myśli miski itp, Zastawa stołowa ładna i w dużej ilości nie jak na niektórych salach co do sztuki wyliczona.

Jak będziecie coś chciały wiedzieć to piszcie chętnie opisze jakąś sale oczywiście jeśli na niej byłam
 
 
sergiusz80 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 10
Skąd: pabianice
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 3:10 pm   Re: Sala osp Pabianice i okolice

Ewelina caterin napisał/a:
Dla szukających sali Osp w Pabianicach mogę polecić salę na ul. Jutrzkowickiej. Sala ładna i pomieści spokojnie do 130 osób. Nie wiem jakie są koszta tej sali. Zaplecze kuchenne dobrze wyposażone.
Nie robiłam tam swojego wesela ale zajmuje się organizacją .
Ostatnio robiłam wesele w Żytowicach trochę daleko ok 10km od Pabianic ale sala też niczego sobie. Widać że świeżo malowana ładne kolory. Zaplecze kuchenne troche do kitu nan tu na myśli miski itp, Zastawa stołowa ładna i w dużej ilości nie jak na niektórych salach co do sztuki wyliczona.

Jak będziecie coś chciały wiedzieć to piszcie chętnie opisze jakąś sale oczywiście jeśli na niej byłam


Jeszcze jest sala weselna jak sie jedzie z pabianic do bełchatowa tam jest sala osp w strazy kosztów tez nie znam
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 10, 2010 2:28 pm   

Ta na ulicy Jutrzkowickiej jest naprawdę super i ma niezłe wyposażenie, niestety jest tylko tak do 120-130osób jeśli się nie mylę.
Szukam czegoś OSP na ok 160osób w okolicy Pabianic. Czy ktoś z Was był może na OSP Chorzeszów za Pabianicami?? Podobno maja tam dużą salę. Jeśli ktos coś wie to proszę o info :wink: :wink:
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 9:39 am   

Odstąpię termin 18.08.2012 na sali OSP ul. Jutrzkowicka.
Kontakt na pw
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13829
 
 
olencja 

Wiek: 37
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 11:48 pm   Ma ktoś kontakt na tą sale Osp?

Witam, nigdzie nie mogę znaleźć kontaktu na tą sale, mam numer stacjonarny ale tam od kilku dni nikt nie odbiera, jeżeli ktoś ma proszę napisać na priv albo informacje dla wszystkich, fajnie jak by ktoś tez podał warunki wynajmu , cena?

[ Dodano: Czw Lut 02, 2012 9:26 pm ]
Udało mi się dotrzeć na salę załączam jej zdjęcia

[ Dodano: Czw Lut 02, 2012 9:30 pm ]
Nie wiem jeszcze do końca jak dodawać kilka plików więc dodaje jeszcze jedno zdjęcie w kolejnej wiadomości

[ Dodano: Czw Lut 02, 2012 9:32 pm ]
Nie wiem jeszcze do końca jak dodawać kilka plików więc dodaje jeszcze jedno zdjęcie w kolejnej wiadomości

[ Dodano: Czw Lut 02, 2012 9:34 pm ]
jak coś to dośle na maila więcej zdjęć ,pozdrawiam

DSC01933.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 576 raz(y) 81.12 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl