Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Wto Wrz 23, 2014 10:59 am
restauracja Filmowa
Autor Wiadomość
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 3:33 pm   restauracja Filmowa

restauracja FILMOWA jest na Łąkowej (tam gdzie centrum filmowe) i wesela robią też,

bardzo mnie ciekawi czy może coś słyszeliście o tym lokalu - niekoniecznie o weselu tam, jakie jedzenie mają i wogóle... :)

cene podali fajną bo 110/osoba a w tym są 4 posiłki ciepłe. Wesle do 100 osób. Więcej nie wiem bo jeszcze tam nie dotarłam..
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 11:45 pm   

ja tam byłam - weszłam...no i wyszłam... bez zadawania pytań - to trzeba zobaczyć, ale jesli interesują Cię klimaty dawnych "domów kultury" niezbyt piękna okolica, ani wnętrze - wg mojej subiektywnej oceny
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 11:56 pm   

Byłam tam na dwóch weselach, tak jakoś z 6 lat temu. Fakt, sala ma w sobie dużo minionego ustroju. Ale salę zawsze można udekorować.
Jedno mogę powiedzieć - żarcie było rewelacyjne i dużo. Tyle czy teraz też tak jest? Nie wiem - ale jeśli nie zmienił się właściciel to powinno być dobrze. :)
Plusem jest duży parking, choć niestrzeżony. Minusem - wyjście na prawie samą ulicę, i to dość ruchliwą, nawet w nocy.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 6:22 pm   

jeseteście dziewczyny nieocenione :)
zapytałam tak na wszelki wypadek a tu prosze...

w takim razie chyba się nie pofatyguję : Josephine - ale się najeździłaś swoją drogą - możnaby było zapytać raczej gdzie nie byłaś :roll:

co do wejścia to chyba nie jest tak źle - przechodziłam tam wiele razy w nocy i samochodów to tam wogóle nie słychać z ulicy bo wszystkie jadą dołem (pod wiaduktem) i nie jeżdżą tym pasmem skrajnym -- zresztą wbrew pozorom to ruch w nocy jest tam bardzo mały (wiem bo wiele razy robiłam spacerek w nocy z centrum na retkinię :) ) -- pozatym do wejscia jest spory kawałek od ulicy, z trawnikiem - i parking.
 
 
Asiula29 

Dołączyła: 11 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 11:39 am   Showtime Restauracja Filmowa

Będę wdzięczna za wszelkie informacje o Restauracji Showtime na ul. Łakowej? Będę miała tam przyjęcie weselne i jestem ciekawa opinii na temat tego lokalu.

[ Dodano: Pon Maj 11, 2009 12:08 pm ]
Chyba mówimy o dwóch zupełnie innych restauracjach, wystrój bardzo nowocześny, pięknie oświtlona, jedzenie mają podobno bradzo dobre i bardzo miłą obsługę
 
 
Master 


Wiek: 51
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 10:29 pm   

Ja polecam tę salę. Jest to nowa restauracja( chyba od października 2008 r).
Fajny klimat( pod warunkiem, że są zasłonięte zasłony z mnóstwem ledów). Wyglada to jak niebo. W dzień nie ma tam klimatu. Wejście takie sobie( komunistyczne) ale w środku przenosimy się w inny swiat. Jedzenie ok. Ale najlepsze co ta sala ma to menagerka, z która naprawdę wszystko mozna załatwić :lol:
_________________
Pozdrawiam
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 8:57 am   

Cytat:
Chyba mówimy o dwóch zupełnie innych restauracjach, wystrój bardzo nowocześny, pięknie oświtlona, jedzenie mają podobno bradzo dobre i bardzo miłą obsługę

Nie. To jest ta sama restauracja, tylko po gruntownym remoncie. Nie wiem tylko czy właściciel też się zmienił.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
budyń_waniliowy 

Dołączyła: 22 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 7:45 pm   

Witam,
faktycznie restauracja jest odnowiona i świetnie w środku wygląda.
Trzeba zobaczyć ją wieczorem, kiedy palą się lampki.
Mam tam przyjęcie weselne i mam juz ustalone menu.
Pani menagerka- świetna! Ma bardzo elastyczne podejście, dobre pomysły i jest otwarta na wszelkie pomysły!

Lokal na prawdę z klasą, choć wejście i sam wygląd zewnętrzny nie powalają.
Nam jednak zapewniła czerwony dywan przed wejściem i to, że podczas przyjęcia będa zasłoniete załony w hallu, tak, że nie będzie widac betonowych schodów.

Moim zdaniem kolejny plus: sala nie wymaga dodaktowych dekoracji, chyba, że ktos bardzo lubi baloniki.
W ofercie maja też duże, czerwone serca, ale osobiście uważam, że bez nich jest ładniej...

Co do menu- moglismy wybrać menu z 3 restauracji (Polskiej, cafe lulu i filmowej) i na prawdę było w czym wybierać!

Na razie tyle: na poziomie organizacji: same plusy...
_________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
 
 
Karola1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 9:45 am   

witam, ciesze się bardzo, że ktoś mniej więcej opisał tę restauracje, ponieważ mam ją do wyboru. I dzięki waszym wypowiedzią mogę podjąć decyzje. Mam nadzieje,że dobrą:)

Byłam w tej sali jest odnowiona, ma super klimat, telebim do wyświetlania zdjęć z dzieciństwa, bar, który można sobie w czasie wesela podnająć i robić w nim super drinki dla gości (to świetny pomysł). Pani manager jest otwarta na wszelkie propozycje. Cena w tym roku klaruje się w granicach 150-160 zł i wzwyż zależy od menu. sala jest do 115osb z tego co pani mówiła. Usytuowanie faktycznie nie jest rewelacyjne, ale kto by się tym bardzo przejmował, wesele jest w środku a nie na zewnątrz. Ogólnie mówiąc jestem pozytywnie nastawiona do tej restauracji (sali). :]
 
 
bleis 

Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 7:50 pm   WESELA FILMOWA

Dla zainteresowanych wrzucam jedno zdjęcie z ostatniego wesela 10.07.2010r.



Od razu mówię że nie jest to standardowe wyposażenie wesela ale wszystko można zamówić.
Do tego 3xprojektrory z możliwością odtwarzania płyt DVD, albo materiału z laptopa (należy mieć swój) przez wyjście VGA.
Oczywiście na życzenie organizatorów OPEN BAR. Niestety nie mam póki co fajnych zdjęć pokazujących pracę barmana i to jakie drinki serwuje. Póki co tylko takie zdjęcia welcomedrinków.



Jeżeli otrzymam zdjęcia od gości to bardzo chętnie wstawię.

Wszelkie informacje do pani manager Katarzyny ( nr telefonu można otrzymać w restauracji )
W kwestii alkoholi i drinków najlepiej skonsultować to z barmanem/kelnerem ewentualnie z panią manager (oczywiście pierw zapytać ją o możliwość open baru i np swoich alkoholi, chodzi tylko o to jaki alkohol kupić i jakie drinki cieszą się dużą popularnością i jakie składniki są niezbędne aby było na prawdę fajnie)



ZA JAKIŚ CZAS BĘDĄ LINKI BO NOWI UŻYTKOWNICY NIE MOGĄ DODAWAĆ LINKÓW ANI ZDJĘĆ :/ :zly:
 
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 3:46 pm   

Podbijam temat, czy ktos bawil sie tam ostatnio na weselu/przyjeciu i moze podzielic sie konkretniejszymi informacjami? z gory dziekuje.
 
 
bleis 

Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 11:19 pm   

temat niestety do zamknięcia bo i lokal przestał istnieć niestety ;/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl