Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile wcześniej?
Autor Wiadomość
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 11:45 pm   

Droga ewig martwi mnie twoja zapalczywość w upieraniu sie przy swoim stanowisku ,że selę weselna należy wybierać z dwu - letnim wyprzedzeniem .bzdura ! kto tak robi ? kto wie co będzie za dwa lata? Rok do wystarczający termin by młodzi wybrali sobie stosowną datę i lokal, i proszę nie mow nic bo szkoda słow .......nie kompromitój się!

[ Dodano: Nie Lip 03, 2005 11:51 pm ]
A co do "Mojej salki " otóż moja drga stoję na stanowisku by wszyskim forumowiczą udostępmnić wiedzę którą posdiadam. Jestem niespełna miesiąc po swoim weselu i chcę się podzielić swoimi doznaniami z innymi - pozwolisz mi? Na inne tematy też przyjdzie czas kto będzie chciał chętnie doradzę co przed i po
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 11:53 pm   

Wiesz, jakbys przeczytal dokladnie to bys wiedzial,ze ja zamawialam sale dwa lata wczesniej(co wcale nie znaczy,ze twierdze,ze nie da sie zrobic wesla w dwa czy trzy miesiace, bo sie da,tylko nie zawsze tak jakbysmy tego chcieli). I nie tylko ja robilam to z takim wyprzedzeniem. Swiadcza o tym chocby wolne terminy jakie mi zostaly do wyboru na odpowiadajacy mi miesiac i rok w dniu zamawiania sali, ktorej nazwe podalam raz w swoich wypowiedziach i uwazam to za wystarczajace.
P.S. I sprawdz ortografie,jesli chcesz pisac o kompromitacji. A poza tym,jesli chcesz ze mna pogadac w ten sposob nie na temat, to pisz lepiej na priv i nie zasmiecaj forum.
_________________

 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 12:11 am   

Ty zamiwałaś salę dwa lata wcześniej - gratuluję na pewno wszystko odbyło się wg ustelonego harmonogramu, Pan mlody taż nie nawaliłl Jesteś prawdziwą szczęściarą . Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na taki luksus ! Należysz do przykrych wyjątków!
P.S. Co do ortografii - to potwierdza moje zdanie na Twój temat. przyrost formy nad treścią Trzeba uważać przez jakie ą czy ó pisze się korespondujęc z Tobą!!
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 11:49 am   

HOLA!!!

Panowie i Panie zwolnijcie troszkę :wink: Nie ładnie tak się wzajemnie obrzucać błotem....

Każdy ma prawo mieć inne zdanie i nie należy go za to karać :D




p.s. Jeśli ktoś chce zamówić salę 2, 3 czy 5 lat wcześniej ma do tego prawo, choć osobiście uważam że rok hmm to akurat. Ale podkreślam - nie narzucajmy innym swojej opinii na siłę
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 12:07 pm   

Ale tu nie chodzi o narzucanie komuś swojej opinii. :roll: Taka jest prawda. Lepiej zdawać sobie sprawę z tego problemu niż zostać z przysłowiową ręką w nocniku. :roll:

Jest w Łodzi kilka sal (bardzo obleganych), które chcąc nie chcąc trzeba zamówić ponad rok wcześniej, a zamawiając półtora roku czy nawet dwa lata wcześniej mamy pewność, że dostaniemy termin który nas interesuje, a nie to co zostanie (dlatego ja miałam wesele w październiku, bo to był najwcześniejszy termin 13 miesięcy wcześniej :? , a nie chciałam czekać do następnego roku).
Pewnie, że w międzyczasie może się mnóstwo zdarzyć, ale chyba nikt tak nie myśli planując swój ślub i wesele. Jakby każdy od razu myślał o rozwodzie to jaki jest sens się pobierać? :wink:

Ale oczywiście istnieje mnóstwo innych sal, gdzie wystarczy pójść rok czy pół roku wcześniej i zaklepiemy interesujący nas termin. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 12:51 pm   

Ja jednak uważam że "wciskanie" komuś swojego zdania i przekonywanie na siłę że ma się rację jest wysoce nie na miejscu...

p.s. Kiedyś podobna rozgrywka słowna toczyła się między mną a forumką o nicku Joa... Przykro mi, że wtedy nikt nie zareagował podobnie
_________________

 
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 3:56 pm   

Brawo Kati ! Pierwszy trzeźwy, pozbawiony emocji komentarz.
 
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 9:16 pm   

To ja wracam do wątku... ?lub wyznaczyliśmy na 17 czerwca 2006 r, a sale rezerwowaliśmy ok. 20 czerwca 2005 r.
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 11:08 am   

Dyskusja jak widzę trochę zeszła z torów. Podaję zatem fakty. Szukałem sali na 80 os. Sal widziałem ok.20 a braliśmy finalnie pod uwagę tylko dwie, które nam się spodobały. Rezerwacje robiliśmy w sierpniu 2005 - wesele jest 3 czerwca 2006. Z terminów czerwcowych był to ostatni wolny weekend.
Reasumując rok wczesniej to chyba optimum chyba, że ktoś bierze ślub w czerwcu lub w sierpniu i ma jakieś specyficzne wymagania to powinien się zabrać do poszukiwań nawt 1,5 roku wczesniej. Jedna z sal (5km od Sulejowa) miała pierwszy wolny termin na grudzień 2006. Takie są realia.
Z salą mi się udało ale np. z zespołem na wesele jest gorzej i widzę że przespałem sprawę o jakieś 3 mieś. Jednym słowem jeżeli komuś zależy na konkretnie wygladajacej sali w oblegnych miesiącach letnich to lepiej zabrać się za szukanie troczę wcześniej niż na 12 mieś. przed weselem.
Pozdrawiam
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 11:52 pm   

Oj, powiem szczerze, że nastraszyliście mnie! ;-)

?lub zaplanowałam na 2 czerwca 2007, więc miesiąc popularny, a na dacie też mi zależy (to 6 rocznica naszego "bycia razem" :D ) i do tego wesele z tych większych - 100 - 120 osób - i chyba w najbliższy weekend pojade oglądać pierwszą serię...

I już się denerwuję, że nie będzie miejsc :smut:
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 9:57 am   

Alma nie panikuj. Na czerwiec 2006 rok popularną salę ciężko by było załatwić, ale na 2007 na pewno zdązysz :) .
_________________
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 9:17 pm   

Takie na 100-120 osób to najłatwiej załatwić, wierz mi :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 11:06 pm   

gracjusz napisał/a:
Droga ewig martwi mnie twoja zapalczywość w upieraniu sie przy swoim stanowisku ,że selę weselna należy wybierać z dwu - letnim wyprzedzeniem .bzdura ! kto tak robi ? kto wie co będzie za dwa lata? Rok do wystarczający termin by młodzi wybrali sobie stosowną datę i lokal, i proszę nie mow nic bo szkoda słow .......nie kompromitój się!


gracjusz nie mozesz tak mowic, ze wybor sali 2 late przed slubem to glupota. To jest najszczersza prawda u mnie jest tak mlodzi slae rezerwuja juz nawet przed 3 lata przed slubem. Teraz jest wiele mlodych, ktorzy chca sie pobrac a to wynika z wyzu demograficznego. A ty jak slubowales sobie milosc to wiedziales co bedzie za rok? Nawet po slubie sie mozesz rostac.

A tak na marginesie to ja tez jestem w trakcie szukania sali ta co mielismy na oku ma prawie wszystkie terminy zajete do konca 2007 roku. Wiec bedziemy rezerwowac ja na wrzesien 2008.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 11:30 pm   

Aggna, a co to za sala, że zajęta aż do września 2008? Powiedz proszę, bo naprawdę się zdenerwowałam i teraz to już na bank w tym tygodniu obdzwaniam, a w sobotę oglądamy sale! :?

Gracjusz, rok to chyba rzeczywiście za mało, a argument "kto wie, co będzie za rok" jest trochę nie na miejscu wobec planowania wspólnego ?YCIA razem. No, ja przynajmniej, decydując się, mam ten komfort, że wiem, co będzie za rok. Ty nie wiesz? ;)
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 8:44 am   

Alma_ napisał/a:
Gracjusz, rok to chyba rzeczywiście za mało, a argument "kto wie, co będzie za rok" jest trochę nie na miejscu wobec planowania wspólnego ?YCIA razem. No, ja przynajmniej, decydując się, mam ten komfort, że wiem, co będzie za rok. Ty nie wiesz? ;)


:brawa: Planujac slub i wesele tak naprawde planuje sie cale zycie u boku tej osoby, wiec jesli ktos sie decyduje na to to musi byc pewien i wtedy miesiac czy rok czy dwa nie robia roznicy, bo jest sie pewnym. A jesli ten argument gracjusza dotyczyl wypadkow losowych...-to sorry gracjusz,ale tego nikt nie moze przewidziec i wiesz...,niestety,ale takie wypadki zdarzaja sie nawet w dzien slubu :smut: -dowod-poczytaj troche forum.
_________________

 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 10:52 pm   

Alma_ napisał/a:
Aggna, a co to za sala, że zajęta aż do września 2008? Powiedz proszę, bo naprawdę się zdenerwowałam i teraz to już na bank w tym tygodniu obdzwaniam, a w sobotę oglądamy sale! :?


Jest bardzo duzo chcetnych. Jest tania a zarazem ladna, jest pyszne i duzo jedzenia, dobra akustyka, przemila obsluga, sa w cenie wesela pokoje dla gosci. W przyszlym tygodniu jade rezerwowac te sale, bo podobno nasz termin sie zwolnil :-) )
Ostatnio zmieniony przez aggna Pią Paź 14, 2005 5:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 10:59 pm   

No to zareklamuj ją i podaj nazwę :)
_________________

 
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 11:12 pm   

Sala nosi nazwe Kleopatra.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 11:39 pm   

Kleopatra? A ma może jakąś stronę internetową?
To tak popularna nazwa, że nie mogę trafić na właściwą...
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 10:41 am   

Niestety ta sala nie ma swojej strony internetowej. Kleopatra znajduje sie 5 km od Bełchatowa.
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 2:33 pm   

Myślę że ten wątek "na ile przed" został definitywnie i wyczerpująco rozwiązany.I jak widać są tacy , którzy uważają że rok przed to wystarczający termin a są i tacy którym i dwuletni okres jest za krótki. I to wszystko . Nie narzucajmy nikomu swoich opini tylko dzielmy się nimi .
 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 9:37 pm   

ja rezerwowałam swoja sale w styczniu 2005 na czerwiec 2006 gdyz bardzo mi zalezało na 3 czerwca, jednak gdy pojechałam do solarisu to tam juz nie było terminu został tylko 24 czerwiec 2006!! uwazam wiec ze jezeli komus zalezy na konkretnej dacie i konkretnej sali to powienien sie wczesniej rozejrzec i zarezerwowac, uwazam ze taka wczesna rezerwacja pozwala nam spac spokojnie i chociaz wiemy ze mamy taka sale i termin jaki chcielismy, natomiast pozniej mozemy juz miec problem wiec po co sie denerwowac??
a jesli ktos uwaza ze nie wie co bedzie za rok czy dwa to zaden to przeciez taka rezerwacja jeszcze do nieczego nie zobowiazuje, zawsze mozna odwołac sale najwyzej traci sie zaliczke max500-1000zł, a czym jest taka kwota w skali wydatku na całe wesele??
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Paź 29, 2005 10:06 pm   

jak ktos napisal wszystko zalezy od sali, u mnie wygladalo to tak :w amadeuszu gdy dzwonilam na poczatku pazdziernika to byl jeden zwolniony termin na 5 sierpnia i kila na pazdziernik -reszta zajeta, adriatico-cytuje Pania z ktora rozmawialam..."prosze Pani to trzeba dwa lata wczesniej....". halny-nie bylo problemow-zarowno i sierpien i wrzesien byly po dwa terminy wolne:)sala odpadla z innych wzgledow..reszta sal podobnie, solaris dwa lata powiedzieli w fantazji rowniez
i boryna moja:) wolny temin na lipiec i tak zostalo:)
pozdrowionka:)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:07 am   

A Ambasadora nie da się zarezerwować na 2007 wcześniej niż w styczniu 2006. Co daje nam jeszcze 2 miesiące na rozejrzenie się po rynku sal i restauracji :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 12:19 am   

My zarezerwowaliśmy salę w Hadesie na 10 czerwca 2006 praktycznie dokładnie 10 miesięcy wcześniej 10 września (6 dni po zaręczynach :P ). To był jedyny termin wakacyjny jaki pozostał w tej sali :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 8:21 pm   

Ja mam ślub 28.10.2006 a sale zarezerwowaliśmy 22.11.2005


A tak na marginesie..:

kryszka napisał/a:
....(...)dlatego ja miałam wesele w październiku, bo to był najwcześniejszy termin 13 miesięcy wcześniej :? , a nie chciałam czekać do następnego roku)...
Pewnie, że w międzyczasie może się mnóstwo zdarzyć, ale chyba nikt tak nie myśli planując swój ślub i wesele. Jakby każdy od razu myślał o rozwodzie to jaki jest sens się pobierać? :wink:


...a na mnie krzyczałaś: "tylko nie w październiku bo będzie zimno!!" :lol: a tymczasem takimi samymi powodami sie kierowałyśmy...hihi
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 8:32 pm   

Martita napisał/a:
...a na mnie krzyczałaś: "tylko nie w październiku bo będzie zimno!!" :lol: a tymczasem takimi samymi powodami sie kierowałyśmy...hihi

A bo ja już z doświadczenia wiem, że lepiej było poczekać. :30: Braku zdjęć plenerowych będę żałować do końca życia. :smut:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 9:21 pm   

Ja rezerwowałam 19 miesięcy wcześniej, myślałam, że uniknę dostosowywania terminu ślubu do wolnych miejsc w sali.

Nie udało się :verysaadgirl:
_________________
chez alma |
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 9:55 pm   

Rezerwowaliśmy salę równo 10 miesięcy wcześniej. :P
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
AiD 


Dołączyła: 09 Gru 2005
Posty: 123
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 11:00 pm   

zalezy od sali i... chyba czasu... u nas w bełchatowie własnie nastepuje BUMMMMM slubny :lol:
ja swoją sale rezerwowałam półtora roku wczesniej ale udało sie to tylko fuksem... dokladnie w kwietniu 2005 na wrzesien 2006 ...

ale teraz juz nie jest tak... na 2007 juz nie ma miejsca... na mojej sali zezerwacje zaczynaja sie na 2008 :shock:

wiem tez z doswiadczenia koleznaki ze na jeszcze jedej sali jest taki kocioł... juz na 2007 roku tylko 3 terminy były...

wiem... paranoja.... ale tak własnie sie dzieje w popularnych lokalach u nas w miescie...
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 11:15 pm   

A ja się dziwiłam, że aggna już planuje wesele w 2008 :smut: Ale ona też w Bełchatowie i to się potwierdza, najwyraźniej macie tam jakąś wybitnie ślubną atmosferę :30:

AiD, może zrobisz sobie taką linijeczkę w podpisie, żeby wszyscy od razu wiedzieli, o czym mowa? ;)
_________________
chez alma |
 
 
AiD 


Dołączyła: 09 Gru 2005
Posty: 123
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 11:21 pm   

bo Aggna bedzie miala wlasnie wesele na tej samej sali co ja... sala ma nieskazitelna opinie... wlascicielka jest niezawodna a czujesz sie przy niej jakby byla twoja najblizsza cioteczką :) rewelacja poprosty... jedzenia jest duuuzo a co najwazniejsze przepyszne :) i cena... :)
najsmieszniejsze jest to ze jest to sala ktora wogole sie nie reklamuje... nie ma plakatow, relkam w tv ani gazetach, nie ma strony internetowej... a najwiecej chetnych :D

no a u nas... jak sie pewnie domyslecie to mlodych w naszym wieku jest nawiecej... jak kopalnia powstala ludzie sie sprowadzali zyli a owocem tego jestesmy my :) no i bummmm nagle wszystko doroslo i chce rodziny zakladac :) rylko rynek za nami nie nadaza... wiecie ze z dobrymi zespolami jest tak samo jak z salami ?? :shock:

ps. linijeczka juz sie wstawia ;)
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 9:00 am   

AiD napisał/a:
najsmieszniejsze jest to ze jest to sala ktora wogole sie nie reklamuje... nie ma plakatow, relkam w tv ani gazetach, nie ma strony internetowej... a najwiecej chetnych :D


Z nasza sala jest dokladnie tak samo-zadnych reklam itp.a ludzi...Rezerwowalismy dwa lata wczesniej ta sale...
_________________

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 9:05 am   

AiD, Ewig, może to ta sama sala? ;)
_________________
chez alma |
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 9:11 am   

Alma_ napisał/a:
AiD, Ewig, może to ta sama sala? ;)


Chyba nie :wink:
_________________

 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 9:23 am   

Temat pewnie niemalże już wyczerpany, ale dopiszę się jeszcze i ja, bo mam salę działkową, dawno o takiej tu nie było i może to kogoś zainteresuje -
rezerowałam ją dokładnie 10 sierpnia, czyli na 8 m-cy przed weselem. :mrgreen:
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 9:15 pm   

To widzę, że w Łodzi nie jest jeszcze tak zle :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kasik32 


Dołączyła: 02 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 2:44 pm   

Lekko spanikowana po przejrzeniu forum (bo ślub we wrześniu, a tu już luty :smut: ) pojechałam z narzeczonym i rodzicami na poszukiwania sali w poprzednią sobotę. I wiecie co? Bez problemów zarezerwowaliśmy salę na 3 września, kameralną (bo wesele małe, na 60 osób) i nie tak bardzo obleganą. Ale na przykład i Hades i Dembski mieli wolne terminy na 28 września! :shock: Obie te sale, mimo, że ciut za duże rozważaliśmy ze względów różnych (u Dembskiego było wesele mojej siostry i było to najlepsze wesele w moim życiu - jak dotąd :wink: , Hades ma hotel, a u nas część gości będzie przyjezdna). W końcu zdecydował termin - we wrześniu pogoda jednak pewniejsza... Rozpisałam się, w każdym razie zmierzam do tego, że nawet na pół roku przed ślubem drastycznych problemów ze znalezieniem sali nie ma, jasne, jeśli komuś bardzo zależy na konkretnym terminie w konkretnej sali to trzeba wcześniej, ale myślę, że nawet maruderzy tacy jak ja :oops: coś sobie znajdą :D
 
 
Lukasz 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 65
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 3:18 pm   

My z Kasia w wakacje rezerwowalismy, tak kolo sierpnia jakos, slub jak wiecie 22 kwietnia 2006. i musze wam powiedziec ze na sali co bylismy bylo juz pare rezerwacji ale nie na kwiecien tylko tak od czerwca jakos. Oftop -- W kosciele tez zreszta juz nawet na ten sam dzien bylo i musielismy z 18:00 przelozyc slub na 19:00 ale w sumie uwazamy ze lepiej na 19.
_________________
http://world2.monstersgam...id&vid=35018036 Sprawdz sie !!
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 10:18 pm   

Kasik32, masz rację, ale pamiętaj, że w salach na 60 osób wybór jest sporo większy niż w tych na ok. 100 i więcej - takich jest w Łodzi kilka (jeśli nie liczyć sal na działkach, ale to zupełnie inna sprawa).

A jaką salę wybraliście?
_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 10:44 am   

Rorrim ja też będe miała wesele na działkach i rezerwowałam sale 18 miesięcy wcześniej.
Jak podpisywaliśmy umowe to zerknęłam w magiczny kalendarz i zauważyłam, że an czerwiec 2007 już dwa terminy były zaklepane, a na nasz czyli 2 czerwca była juz ustna dyspozycja.

Więc to chyba poprostu zależy od popularności sali, bez względu na to czy to działki czy lokal.
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 11:18 am   

Kasik32- jaką salę rezerwowałaś?
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 11:27 am   

anik napisał/a:
Rorrim ja też będe miała wesele na działkach i rezerwowałam sale 18 miesięcy wcześniej.
Jak podpisywaliśmy umowe to zerknęłam w magiczny kalendarz i zauważyłam, że an czerwiec 2007 już dwa terminy były zaklepane, a na nasz czyli 2 czerwca była juz ustna dyspozycja.

Więc to chyba poprostu zależy od popularności sali, bez względu na to czy to działki czy lokal.


Anik masz rację, z tym, że Ty chyba nie masz typowych "działek", prawda?
Płacisz stawkę za osobę, a nie za talerzyk i nie kupujesz sama jedzenia?
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 12:01 pm   

tak płace za talerzyk :D
Omija mnie to całe zamieszanie :wink:
Ale z tego co wiem to ta sala sie tez nigdzie nie ogłosza, żadnych plakatów ani reklam a mimo wszystko i tak maja duże "branie"
Poza tym do sali jest przypisany zespół i kamerzysta jak ktos sobie życzy więc jest to idealne rozwiązanie dla leniuchów bądz tych co nie maja czasu, no ale nie będe zbaczać z wątku :lol:

Chciałam tylko zauważyć, że jeżeli komus zależy na wstarzeleniu się ze swoja data na dobra sale to naprawde trzeba sie rozejrzec duzo wcześniej i tyle :D
 
 
kasik32 


Dołączyła: 02 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 8:26 pm   

Zarezerwowaliśmy Irysa na Widzewie, malutka i zewnętrze takie sobie (trzeba się piąć do góry po obskurnej klatce schodowej), ale w środku miło i ma taras gdzie goście palący będą mogli wyjść na dymka... no i znalazłam pochlebną opinię o tej sali tu na forum, to przeważyło chyba... Jak dla nas całkiem ok :D
Adres strony jakby ktoś był zainteresowany: http://www.irys.ozzp.pl/
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:49 am   

To ja tak z ciekawości kiedy zarezerwować salę na sierpień 2008 - bo widzę że tu niezłe jazdy odchodzą z terminami :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:58 am   

Fiona, sierpien to dosyc popularny miesiac, wiec teoretycznie czym wczesniej tym lepiej. Sporo zalezy od sali, jesli wiesz juz na 100%, ze to ta sala to zadzwon i dowiedz sie od kiedy beda przyjmowane rezerwacje na 2008.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 11:01 am   

Fiona, im szybciej, tym lepiej - ja rok i siedem miesięcy wczesniej musiałam zmieniać termin o tydzień, bo sala była zajęta :?
Z tego, co wiem, to np. Boryna ma już rezerwacje na 2008 :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 11:01 am   

Fiona proponuje przed Bożym Narodzeniem.

W tym okresie jest najwięcej zaręczyn a pożniej to już idzie lawinowo :roll:
I tak jak pisze Fifth czerwiec sierpien i wrzesień to najpopularniejsze miesiące więc jak chcesz wybierac termin to im prędzej tym lepiej 8)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 11:08 am   

My zaręczyny mamy w sierpniu i pewnie wtedy się ruszymy .

A swoją drogą to jakaś paranoja :zdziwko:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl