Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Niezapominajka
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 11, 2004 11:12 am   Niezapominajka

wczoraj zobaczyłam zdjęcie tej restauracji w informatorze ślubnym.
(ul.Iglasta 19)

jestem zdumiona, że tak można pieknie udekorować stoły i siedzieć na bieluśkich krzesełkach.


Znacie tą salę?????

dzisiaj tam jedziemy więc wieczorem zdam relacje
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lut 22, 2012 10:46 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 11:38 am   

No teraz juz mogę Wam opowiedzieć

:arrow: sala z zewnątrz bardzo ładna, piękny ogród (można robić zdjecia w plenerze), dużo miejsca na samochody.

:arrow: sala w środku jest 2-poziomowa (na ole się tańczy a na górze je)
:arrow: ładne krzesła dla wszystkich gości, pięknie ubrane stoły
:arrow: jak dla mnie zamało miejsca do tańca i mała sala do jedzenia
:arrow: niskie pomieszczenia
:arrow: cena 110zł/os. bez tortu
_________________

 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 10:47 pm   

Mają może stronę internetową?
Czy sale są tak połączone że widać tańczących gości?
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 9:39 pm   

Czy ktoś sie dogrzebał do strony internetowej tego miejsca? :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 1:06 pm   witam

Witam
ja miałam w zeszłym roku wesele w Niezapominajce. Było świetnie, 60 gości spokojnie się zmieściło, na górze w sali jadalnej było luźno. Jedzenie bardzo dobre, ładny wystrój, klimatyzacja. Ogólnie rzecz ujmując polecam tę salę.
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 1:36 pm   

Kawas, a czy oni mają swoją stronkę?
 
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 2:01 pm   

niestety obawiam się, że nie mają.
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:00 pm   

Byłam na weselu w Niezapominajce.
Goście przy stołach są na górze,a schodzi się na dół tańczyć.
Do tańca trochę mało miejsca.
Obsługa bardzo miła.
Fajne było to,że można było sobie w nocy usiąść w ogrodzie i odpocząć...
Czyściutko i miło.
Na nieduże wesela ok.
 
 
Niebieska 

Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 2:50 pm   

Bawiłam sie w Niezapominajce w Sylwestra i mam bardzo pozytywne wrażenia. Wyjątkowo smaczne jedzenie (stek wręcz mniam mniam i nawet miesa na półmiskach byly przepyszne) i sprawna obsługa. No może jeden minus - niezbyt czesto zmieniali popielniczki na dole, ale to pewnie można wybaczyc. Właścicielka sali, jak wyżej jest napisane, faktycznie przemila. Sala byla ladnie udekorowana. Damska toaleta czysta, z lustrami i nawet wstawili tam stolik i dwa krzeselka, wiec bylo gdzie poczekac na kolezanke. Jak dla mnie bomba i polecam, o ile nie przeszkadza, że sala jest dwupoziomowa. Z drugiej strony na górze można bylo rozmawiać, nawet kiedy grał zespół.
 
 
 
froggiemka 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź/Wiskitno/Widzew
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 1:03 pm   

Witam
Oglądałam tę salę w sobotę i chyba właśnie znalazłam odpowiednią dla siebie :-]
Mają nawet mój termin.
Moja opinia o niej: sala z zewnątrz nie prezentuje się najlepiej, na głównej ulicy brak jakiegokolwiek drogowskazu do niej, ale wewnątrz może być.
Na parterze na podłodze, gdzie się tańczy ni to płytki, ale wydaje mi się, że będzie OK. Przestronne toalety, obok szatnia, gdzie można trzymać prezenty i alkohol - szkoda tylko że bez lodówki, schody przystrojone kwiatkami. Na górze wykładzina, ładne krzesła, klimatyzacja.
Właścicielka konkretna, przyjazna kobieta, kucharz - super. Przemiły człowiek nie narzuca konkretnego menu - sami wybierzemy ciepłe posiłki, a on nam dopasuje zimne zakąski. Wszystkie potrawy pokaże nam na zdjęciach (które mają sie ukazać na robionej stronie www)
Stół wiejski - cena nie od osoby tylko w zależności co na nim chcemy.

Ogólnie powiem, że najlepsze wrażenie zrobiła na mnie właścicielka i kucharz - konkretni, przyjaźni ludzie z którymi da sie dojść do porozumienia (chyba).... no cóż, decyzja zapadła i w środę chyba umowa zostanie podpisana: ]


A co Wy wiecie na temat tej sali???

[ Dodano: Czw Maj 22, 2008 10:43 am ]
i klamka zapadła 19.09.2009 slub w KOściele św.Doroty w Mileszkach o 17:00 i wesele (jakieś 500m dalej) w "Niezapominajce" :-]
 
 
dorotka25 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 10:00 pm   

hm, może znajdą się jeszcze jakieś opinie na temat tej sali? osobiście byłam w niej kiedyś ale z dość smutnej okazji i sala rzeczywiście wygląda ładnie :) ale fajnie by było jakby znalazły się jakieś opinie związane z organizacją wesela, kosztami, jak wszystko przebiegło i czy jesteście zadowolone :)

sala by nam odpowiadała ze względu na bliską lokalizację kościoła w Mileszkach (kościół jest cudowny, śliczny,nastrojowy i do tego przesympatyczny ksiądz)

Ogólnie wybór sal jest ogromny, ale mnie osobiście porażają koszty (konkretnej daty ślubu jeszcze nie mamy ale chcemy się zorientować w cenach i mieć mniej więcej rozeznanie jakie fundusze musimy posiadać i wtedy zająć się konkretną organizacją)
 
 
froggiemka 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź/Wiskitno/Widzew
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 8:55 am   

Witaj dorotka25. Ja w ub roku we wrześniu miałam przyjecie w „Niezapominajce”. Pierwsze plany to było wesele na 100osób, niestety zostały one zmienione na 3 m-ce przed ślubem. Początkowo mieliśmy przełożyć ślub na ten rok (Pani Małgosia powiedziała, że nie będzie problemu, że gdzieś nas wciśnie), ale później zdecydowaliśmy się jednak zostawić datę wrześniową i zamiast wesela urządziła nam obiad dla 30osób. Mogła podziękować i powiedzieć, że jej się to nie opłaca, że w tym czasie (bo to przecież chodliwy termin z „r”) może komuś zorganizować wesele i zarobić więcej, ale nie. Zrozumiała naszą sytuację – 3 m-ce przed ślubem straciłam mamę. Ale mniejsza o mnie :-] co ja mogę powiedzieć na temat sali. Sala przyjemna, ładny duży ogród z miejscami na auta, przestronne (a to dla Młodej bardzo ważne) toalety. Obsługa bardzo miła. Pani Małgosia doradza z dekoracją stołów, ustalaniem menu – niczego nie narzuca, ale doradza. Niektóre sale biorą tzw. „butelkowe” ona nie. Ona przygotowuje także kieliszki do stłuczenia „na szczęście”. Ma kontakty z firmą robiącą przepyszne torty.

My także wybraliśmy „Niezapominajkę” ze względu na bliskość Kościoła św. Doroty. Także po 1 spotkaniu z Księdzem miałam o nim dobre zdanie. Przez tel. Także wydawał się przyjemny, ale jak przyszło do spisywania protokołu przedślubnego (trwał 2,5h, gdzie moi znajomi w innych parafiach spisywali go do 20min) nie było już tak kolorowo. Wtedy był nieprzyjemny, sądziłam, że nie udzieli Nam ślubu, a w pewnym momencie miałam ochotę stamtąd wyjść, ale dotrwałam do końca. Po tym spotkaniu nastąpiło następne – 1,5h także mało przyjemne. Tydzień przed ślubem jak i w dniu ślubu przyjemny – uśmialiśmy się przy ołtarzu :-]] Podobno on taki już jest, że na początek rzuca młodym kłody pod nogi. Bardzo podoba mi się zwyczaj jaki wprowadził podczas ślubu – Młodzi sami przysięgę mówią. Nie ma przestojów, nie ma powtarzania przysięgi po Księdzu – bardzo ładnie to wygląda.

Może pomogłam, ale jeśli masz jakieś konkretne pytania odnośnie tej Sali, to pytaj śmiało.

Pozdrawiam,
froggiemka
_________________
.....Kobiety słaba płeć?? A spróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę ;-) .....
 
 
dorotka25 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 7:47 pm   

froggiemka bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź :) rzeczywiście właścicielka bardzo miło Was potraktowała, z pewnością nie jedna osoba by stwierdziła, że jej się nie opłaca, ale jak widać, są osoby które mają jeszcze ludzkie odczucia :)

ja byłam tam parę lat temu na konsolacji, z której niestety za wiele nie pamiętam, ale w tym roku latem przejeżdżaliśmy sobie na rowerkach obok tej sali i z zewnątrz wyglądało bardzo ładnie. Na zewnątrz były poustawiane takie hm, namioty, że można jak jest ładna pogoda zrobić część przyjęcia na zewnątrz. Ogólnie nie planujemy wielkiego wesela, myślę, że max jakieś 60 osób, najbliższa rodzinka i parę znajomych. Najprawdopodobniej bez poprawin, a zamiast tego drobny poczęstunek w domciu, albo na działce już dla takiej rzeczywiście najbliższej rodzinki :) A wydaje mi się, że dużym plusem jest możliwość wyjścia sobie na zewnątrz do ogródka żeby się troszkę przewietrzyć :) Także jak nasuną mi się kolejne pytania to z pewnością napiszę :) Póki co musimy jeszcze dokładnie przekalkulować nasze fundusze (eh, to właśnie one są najczęściej największą przeszkodą). a może jeszcze jakbyś mogła mi napisać jak kształtują się ceny od osoby (znalazłam jakieś informacje, że od 100 do 165 zł od osoby w zależności od menu)....

a kościół w Mileszkach bardzo nam się spodobał bo właśnie tam miała ślub moja siostra, ksiądz był miły, rzeczywiście trochę długawo ich trzymał na spotkaniach, ale wrażenia za każdym razem mieli bardzo pozytywne :) w mojej parafii niestety księża robią bardzo duże problemy i wiele osób rezygnuje z brania ślubu właśnie w tym kościele i prawdę mówiąc sama średnio chciałabym właśnie tam składać przysięgę małżeńską)
 
 
froggiemka 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź/Wiskitno/Widzew
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 9:59 pm   

wstępna nasza umowa była na 140zł/os, po zmianie zapłaciliśmy 70zł/os + 100zł/kg za tort
_________________
.....Kobiety słaba płeć?? A spróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę ;-) .....
 
 
dorotka25 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 6:21 pm   

to w sumie cena przystępna :) będziemy musieli się zorientować :) froggiemka jeszcze raz bardzo dziękuję :)
 
 
kama248 

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 7:05 pm   

Witam,
dziś z moim przyszłym byliśmy w tej sali i sala naprawdę bardzo fajna, właścicielka przesympatyczna (kontaktowa i konkretna). Cena 140zł od osoby w tym 4 posiłki, zimne półmiski, ciasta, napoje, kawa herbata w tej cenie nie ma tortu no ale wydaje mi się, że jak na cenę 140zł od osoby to (chyba) dobrze. Jedyne co mnie martwi to dwupoziomowy rozkład sali... :( boję się że ktoś mi spadnie ze schodów :( Napiszcie proszę jak wyglądało przyjęcie u was...my np decydujemy się na DJ czy jak wszyscy idą zjeść na górę to czy on zostaje sam na dole? Czy w takim rozwiązaniu istnieją przyśpiewki przy stole z udziałem DJ? z góry dziękuje za odpowiedź :)
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 4:40 pm   

Odświeżam temat. Czy ktoś z Was był tam niedawno na weselu/przyjęciu/komunii... i może podzielić się opinią? ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl